Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
422 MOJA LISTA
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #21
 
1/30 (Anusia) bywało lepiej Icon_wink2

.
26.01.2009 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
Czas zweryfikowac statystyki. Jest 9/50 , ale gdyby doliczyc nr 1 [choc u mnie bez Reni] Icon_wink2 byłoby 10 sztuk. A dwie kolejne wypadły w tym tygodniu...Jest nieżle.
W tym tygodniu ponownie swietne nowości a zwłaszca te z poczekalni szczególnie cenie sobie nr 31, 34, oraz 48 Icon_biggrin3
Owieczki czekają nadal na swój dobry moment . Oj tak napewno, jak wrócisz z Zakopca Icon_mrgreen
Moj tajemniczy kandydat na nowy nr 1 ponownie w górę. Rewelacja Icon_exclaim Icon_biggrin3
Cieszy mnie takze awans Arcade Fire, a Kulawa Kasia dobiła do TOP 10.
No to jeszcze muszę poznac "sympatyczny" Lovers Love Haters , choc tytuł trochę odstrasza Icon_wink2
26.01.2009 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):Hurt - World Ain't Right (feat. Shaun Morgan) – chyba więcej niż niezłe!
dla mnie zdecydowanie lepsiejsze od Warsa Icon_smile2
Yacy napisał(a):Guns N' Roses - This I love - nowy zawodnik w kadrze. better than "better"
uważam ze jest to bardzo dobry wybór na nowość w kolejnym notowaniu
Yacy napisał(a):Overhead - Lost Inside
i jeszcze ten , ach byłoby pieknie Icon_wink2
26.01.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Aro napisał(a):bardzo dobry wybór na nowość w kolejnym notowaniu
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Aro napisał(a):Jest nieżle.
tak mi się też wydaje Icon_smile2 A może być lepsiej Icon_wink2
Aro napisał(a):Oj tak napewno, jak wrócisz z Zakopca
no wypadałoby, ale jednak ten próg ciężko jest przeskoczyć... Tym bardziej, że poniżej proponujesz kilka innych nowości do kolejnego notowania Icon_mrgreen A przecież nie wymienię połowy top30 Icon_wink2
Aro napisał(a):Moj tajemniczy kandydat na nowy nr 1 ponownie w górę.
mam dwóch kandydatów, ale to raczej ten wyższy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.01.2009 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
Yacy napisał(a):bardzo dobry wybór na nowość w kolejnym notowaniu
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Icon_wink2 Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Tym bardziej, że poniżej proponujesz kilka innych nowości do kolejnego notowania A przecież nie wymienię połowy top30 Icon_wink2
tak patrząc co mogłoby wypaść Icon_wink2 to widze trzy nowości w TOP 30 za tydzień Icon_lol

BTW. Do Odlotu pozostało 70 kilka godzin .... Icon_mrgreen Icon_wink2 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
27.01.2009 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
Aro napisał(a):tak patrząc co mogłoby wypaść to widze trzy nowości w TOP 30 za tydzień
nie wiem czy powinienem to pisać, ale ... ja widzę tak samo... Icon_smile2 A może ułożysz ML, a ja ją po prostu wkleję? W końcu mój przyszły nr 1 też podobno znasz! Może nawet lepiej ode mnie bo ja nie jestem pewien... Icon_wink2 To co? Icon_mrgreen

Icon_biggrin3 wg mnie zostało 75 h i 49 min. Icon_biggrin3
[my będziemy o 16 na Centralnym i taką godzinę traktuję jako rozpoczęcie Odlotu 6 Icon_lol ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.01.2009 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
Yacy napisał(a):A może ułożysz ML, a ja ją po prostu wkleję? W końcu mój przyszły nr 1 też podobno znasz! Może nawet lepiej ode mnie bo ja nie jestem pewien... To co? Icon_mrgreen
nigdy bym sie nie odważył tak naprawdę układać czyjąs listę Icon_wink2 ale jesli potraktować to jako zabawę Icon_mrgreen to przywiozę na Odlot TOP 30 Mojej Listy notowanie 423 . To bedzie taki Znawca Mojej Listy Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Icon_biggrin3 wg mnie zostało 75 h i 49 min. Icon_biggrin3
[my będziemy o 16 na Centralnym i taką godzinę traktuję jako rozpoczęcie Odlotu 6 Icon_lol ]
a to dla mnie 1 godzine i 54 minuty wcześniej Icon_wink2 a dokładnie od 14:06
27.01.2009 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Aro napisał(a):BTW. Do Odlotu pozostało 70 kilka godzin .... Icon_mrgreen Icon_wink2 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Icon_biggrin3 wg mnie zostało 75 h i 49 min. Icon_biggrin3
[my będziemy o 16 na Centralnym i taką godzinę traktuję jako rozpoczęcie Odlotu 6 Icon_lol ]
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen I dobrze. Icon_smile2

Czyżby Dj Poly za tydzień pożegnał się z Twoją listą? Icon_wink2
Szkoda, że Bigelf i The Cure nie mogą się przebić do trzydziestki, ale może to zrobią po zlocie? Icon_smile2 Góralom podążającym do Zakopanego życzę śniegu! Icon_biggrin3 Ale tylko im!
27.01.2009 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Aro napisał(a):To bedzie taki Znawca Mojej Listy
wow Icon_exclaim Tylko nie zaglądaj przed wyjazdem na mychę, bo mam zamiar wkleić tu notowanie nr 423 Icon_wink2 Ciekawym bardzo Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Góralom podążającym do Zakopanego życzę śniegu! Ale tylko im!
Dziękuję i rozumiem, bo tydzięn później wolałbym już tego śniegu nie widzieć za oknem na Żuławach Icon_wink2

Icon_idea zostało 75 h i 14 min. Icon_idea

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.01.2009 01:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):wow Icon_exclaim Tylko nie zaglądaj przed wyjazdem na mychę, bo mam zamiar wkleić tu notowanie nr 423 Ciekawym bardzo Icon_smile2
W piatek napewno juz nie zajrzę. Wyjeżdzam wczesnie rano , 12 minut przed wschodem słonca Icon_wink2 Icon_mrgreen
27.01.2009 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
cieszę się, że u Ciebie U3 debiutuje i będę kibicować, bo u mnie... :roll:
"This I Love" mi się podoba, ale do "Better" się nie umywa Icon_mrgreen .
może "Anusia" coś ruszy na podium, bo towarzystwo tam strasznie mocno trzyma się stołków Icon_wink2.
cieszę się z debiutu "Woli istnienia".
a U2 póki co absolutnie mnie nie przekonuje... Icon_cool2 a jeśli już, to przekonuje, że lepiej, żeby nie niszczyli legendy. ale płyta i tak już zamówiona i mam nadzieję, że pierwszego dnia sprzedaży będę ją mieć, bo to jednak jeden z sześciu moich zespołów wszech czasów. i chciałbym, żeby tak pozostało... :roll:
27.01.2009 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
ku3a napisał(a):cieszę się, że u Ciebie U3 debiutuje
właściwie krótko po premierze płyty wrzuciłem to do katalogu "utworów słuchanych częściej od innych". No i słuchałem... Ale jakoś tydzień, dwa temu posłuchałem U3 kilka razy pod rząd i chwyciło bardziej... Teraz tylko kwestia czy się mnie przytrzyma Icon_wink2
ku3a napisał(a):"This I Love" mi się podoba, ale do "Better" się nie umywa
tu słuchałem całej płyty bardzo dużo... Ale dopiero wrzucenie osobno TIL spowodowało a raczej spowoduje... no właśnie sam jestem ciekawy... Wczorajsza symulacja mnie samego zaskoczyła... Icon_wink2
ku3a napisał(a):U2 póki co absolutnie mnie nie przekonuje
tu wczorajsza symulacja też mnie zaskoczyła, ale trochę inaczej ... Chyba "niestety" dla tego utworu posłuchałem sobie fragment UFire wraz z LCTumbling... No i bezpośrednie porównanie "nowego" U2 z "moim" U2 może przynieść opłakane skutki dla Bootsów Icon_confused2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.01.2009 10:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
Moja Lista Albumów nr 422 z 26.01.2009

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA Wykonawca

01 . 01 . 04 . LOVE REMAINS THE SAME - Von Hertzen Brothers
02 . 02 . 19 . ZAKAZANE PIOSENKI - Strachy Na Lachy
03 . 04 . 23 . SONGS OF FAITH AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
04 . 05 . 09 . LUNATIC SOUL - Lunatic Soul
05 . 03 . 23 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che
06 . 06 . 06 . CHEAT THE GALLOWS - Bigelf
07 . 09 . 11 . CHINESE DEMOCRACY - Guns N' Roses
08 . 07 . 03 . I WANT YOU TO KNOW THAT THERE IS ALWAYS HOPE - I Was A Cub Scout
09 . 08 . 32 . GOSPEL - Lao Che
10 . 11 . 05 . OSIECKA - Nosowska

11 . 10 . 23 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode
12 . 17 . 17 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
13 . 12 . 45 . AUTOR - Strachy Na Lachy
14 . RE . 04 . TIME MUST HAVE A STOP - Votum
15 . 15 . sto . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
16 . 14 . 22 . PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
17 . 13 . 06 . AND WINTER CAME - Enya
18 . 16 . 35 . VIRGINIA EP - The National
19 . 19 . 52 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
20 . 18 . 11 . HIPERTROFIA - Coma

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.01.2009 11:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
Yacy napisał(a):15 . 15 . sto . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Powstanie. Icon_frown
28.01.2009 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
a u mnie w tym tygodniu przede wszystkim te krążki:

01. Animal Collective - Merriweather Post Pavilion (2009)
02. Why? - Alopecia (2008)
03. Antony & The Johnsons - The Crying Light (2009)
04. oF Montreal - Skeletal Lamping (2008)
05. White Lies - To Lose My Life (2009)
06. El Guincho - Alegranza (2008)
07. Someone Still Loves You Boris Yeltsin - Pershing (2008)
08. Amadou & Mariam - Welcome to Mali (2008)


taka szczęśliwa ósemka mi wyszła Icon_smile2
kolega zna coś z tego zestawu :?: fajne krążki, polecam Icon_exclaim Icon_smile2
28.01.2009 11:35 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):Chyba "niestety" dla tego utworu posłuchałem sobie fragment UFire wraz z LCTumbling... No i bezpośrednie porównanie "nowego" U2 z "moim" U2 może przynieść opłakane skutki dla Bootsów Icon_confused2
ja już przy pierwszym przesłuchaniu, bez porównywania bezpośredniego z innymi nagraniami, wiedziałem, że skutki będą opłakane. "Tower Of Song" jakoś przebolałem, "Window In The Skies" jakoś przebolałem, ale na litość, po pierwszym singlu zapowiadającym nową płytę spodziewałem się czegoś o lata świetlne lepszego Icon_exclaim Icon_confused2
28.01.2009 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
ku3a napisał(a):po pierwszym singlu zapowiadającym nową płytę spodziewałem się czegoś o lata świetlne lepszego

och Wy naiwniacy! Icon_lol po niektórych zespołach już niestety niczego się nie można spodziewać :->
28.01.2009 11:50 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
 
Listoholik napisał(a):01. Animal Collective - Merriweather Post Pavilion (2009) znam
02. Why? - Alopecia (2008) nie chciałem poznać
03. Antony & The Johnsons - The Crying Light (2009) znam
04. oF Montreal - Skeletal Lamping (2008) znam i nawet się podoba
05. White Lies - To Lose My Life (2009) znam i powiedzmy pozycja 20-któraś
06. El Guincho - Alegranza (2008) nie znam
07. Someone Still Loves You Boris Yeltsin - Pershing (2008) nie chciałem poznać
08. Amadou & Mariam - Welcome to Mali (2008)nie chciałem poznać
i to tyle. Te co nie chciałem poznać, to coś tam słuchałem na myspacech i/lub lastefemach i jakoś nie zachęciło mnie... Bo ja jestem umysł ścisły itd. itd. ... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.01.2009 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
Listoholik napisał(a):po niektórych zespołach już niestety niczego się nie można spodziewać
na szczęście single to ... tylko single. I niech się martwią ci, którzy mają na listach [i w głośnikach Icon_mrgreen] tylko single. Pojawi się płyta to się wybierze jakiś "singel" na Polskę Północną i już Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.01.2009 11:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Yacy napisał(a):I niech się martwią ci, którzy mają na listach [i w głośnikach Icon_mrgreen ] tylko single. Pojawi się płyta to się wybierze jakiś "singel" na Polskę Północną i już Icon_wink2
święte słowa Icon_razz .
i może nawet w jakimś radio się coś popromuje Icon_wink2.
28.01.2009 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości