Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
422 MOJA LISTA
Listoholik
Unregistered

 
Post: #41
 
Yacy napisał(a):Pojawi się płyta to się wybierze jakiś "singel" na Polskę Północną

a co Wy wszyscy jesteście tacy pewni, że się wybierze coś lepszego, może cała płyta będzie jednym wielkim koszmarem, i aktualny singiel jeszcze okaże się najlepszym utworem na tej płycie Icon_mrgreen
28.01.2009 12:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
myślę, że to nie pewność, tylko taka zwykła ludzka nadzieja, a że warto ją mieć do końca to można się było wczoraj przekonać Icon_biggrin3 .
28.01.2009 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
 
spodobało mi sie to co robią m.in. Neon.ka i Gary i będę ujawniał przy utworach ich najwyższą pozycję w dotychczasowym pobycie na ML Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.01.2009 03:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Co prawda tylko 1/30, ale za to nasz jedyny punkt wspólny aż na miejscu 8 Icon_smile2 A bardzo mocno kibicuję też 15 i 32 a trochę mniej 28, 31 oraz 34, czyli jest w czym wybierać Icon_smile2


Yacy napisał(a):Sleepytime Gorilla Museum – Formicary – od P.U.R.H.a – dzięki. Ale nie wiedziałem, że to płyta z 2007 roku! I do tej pory nikt, nic... Icon_eek2
Tak jakoś wyszło... :-> Nie sądziłem że ta grupa może wzbudzić tutaj aż takie zainteresowanie Icon_mrgreen Znałem ich wcześniej z last.fm i już od dawna planowałem się im dokładniej przysłuchać, a zadecydował przypadek: szukając po Chomikach czegoś zupełnie innego, znalazłem ich Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
28.01.2009 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Listoholik napisał(a):a co Wy wszyscy jesteście tacy pewni, że się wybierze coś lepszego, może cała płyta będzie jednym wielkim koszmarem, i aktualny singiel jeszcze okaże się najlepszym utworem na tej płycie Icon_mrgreen
Na ostatniej płycie tak było. Ale "Vertigo" jest o niebo lepszejsze.
28.01.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
I tak jestem pełen podziwu dla Yacyego, bo ja kilku z nich nie znam, a Yacy przynajmniej spróbował kilku fragmentów i dopiero potem zdecydował się nie słuchać płyty. Jesteś bardzo na bieżąco!!
A co do U2 to ja wierzę w lepsze piosenki - to oczywiste. Ostatnio zawsze 1 singiel był słabszy niż niektóre piosenki na płycie, które później się poznawało. Pewnie nie będzie to płyta nawet w połowie tak GENIALNA jak Achtung, ale liczę na piosenki zdolne dojść do top 30 u mnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.01.2009 07:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
 
saferłel napisał(a):I tak jestem pełen podziwu dla Yacyego, bo ja kilku z nich nie znam, a Yacy przynajmniej spróbował kilku fragmentów i dopiero potem zdecydował się nie słuchać płyty.
pełen podziwu? Że słucham muzyki? Że chcę a przynajmniej próbuję? To chyba normalne Icon_smile2 A że nie wszystko mi sie podoba to ... też chyba normalne Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.01.2009 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Nie, chodziło mi o to, że tak dużo znasz i na bieżąco...wydawałem się, że nie należałeś do tej pory do grupy takich wariatów jak ja czy Listoholik - pod tym względem oczywiście Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.01.2009 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #49
 
saferłel napisał(a):należałeś do tej pory do grupy takich wariatów jak ja czy Listoholik

'w każdym z nas jest wariat' Icon_mrgreen
28.01.2009 10:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
 
Listoholik napisał(a):'w każdym z nas jest wariat'
WARIAT to nowy singel Strachy Na Lachy Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2009 02:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości