Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stosunek do radia
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Stosunek do radia
Witam.
Stawiam wam takie pytanie, trochę z chęci rozpoczęcia nowej dyskusji, ale trochę też z czystej ciekawości. Jak to jest ze stacjami radiowymi...czy piosenki z radia, z list przebojów radiowych wam odpowiadają? Nie mówię tu o LP3 czy LPMN. Gdybym dał wam listę przebojów przykładowo RMF FM...czy powiedzielibyście "o.. ten kawałek jest fajny"... czy z góry zakładacie, że wszystko to komercyjny kicz bez nawet przeglądania?
25.01.2009 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
bez nawet przeglądania!
25.01.2009 01:45 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Zapomniałem dopisać "Temat niedotyczy Listoholika ze względu na znaną przez nas wszystkich jego odpowiedź" Icon_razz
25.01.2009 01:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
moja odpowiedź została utworzona z zacytowania części Twojego pytania, więc nie rozumiem chęci wyeliminowania mnie z możliwości jej udzielenia :->
25.01.2009 01:52 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Paweł napisał(a):dybym dał wam listę przebojów przykładowo RMF FM...czy powiedzielibyście "o.. ten kawałek jest fajny"... czy z góry zakładacie, że wszystko to komercyjny kicz bez nawet przeglądania?
Musiałbyś ją tu zapostować, bo nie mam pojęcia co tam jest.
Ale nie jest tak, że kiedy usłyszę przypadkiem w RMF piosenkę, którą uwielbiam, to nagle przestaje mi się ona podobać i wyrzucam ją na śmietnik historii.
25.01.2009 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Ponieważ ja byłem ciekawy odpowiedzi użytkowników, ale Twojej nie jestem ciekawy ponieważ wiedziałem, że tak odpowiesz. Icon_smile2 Proste... Ale ok. Icon_wink2
25.01.2009 01:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
http://www.rmf.fm/au/?a=poplista
Powyżej przykładowa - najnowsza POPlista RMF-u.. jakbyście np. to skomentowali... czy widzicie tu coś ciekawego dla siebie? Icon_wink2
25.01.2009 01:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
to udaj, że jej nie czytałeś wcale Icon_razz2
25.01.2009 01:55 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Szybko przejrzałem i tylko ten Coldplay, który i tak z dnia na dzień coraz mniej mi się podoba. No i jeszcze może Maria Mena.
(to czego nieznałem odsłuchałem sobie we fragmentach)
25.01.2009 02:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 610
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Ja jestem otwarty na wszystko. Nawet komercyjny pop może okazać się tym dobrym, muzyka nie musi zawierać w sobie wirtuozerii, aby być niezłą - przykład - Ting Tings. Z tej pop listy lubię Hot N Cold i Broken Strings. Nawet podoba mi się Right Now Na Na Na, mimo, że Akona nie lubię. Miły, oszczędny, popowy kawałek. Pokerface też ujdzie. Insomnia mnie znudziła, zresztą nigdy nie szalałem. Jest kilka takich których nie znam, kilka których nie lubię i kilka klasyfikujących się do wyrzucenia na śmietnik np. Fragma, Morandi czy Alesha Dixon.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.01.2009 02:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
a ja na Sylwestra tańczyłem przy Morandi ;]
25.01.2009 02:26 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
co jest niezłe moim zdaniem? numery 2,3,14... nie za dużo. a kiedyś szalałem za tą listą...
P.S. Temat świetny.
25.01.2009 12:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
normalnie dojrzewasz. i zmienia się Twój światopogląd, choć raczej muzykopogląd Icon_wink2


........... za 3 lata zaczniesz ściągać wszystkie płyty Radiohead Icon_mrgreen
25.01.2009 12:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Paweł napisał(a):czy z góry zakładacie, że wszystko to komercyjny kicz bez nawet przeglądania?
no niestety wszystko to komercyjny kicz, ale z przeglądaniem!
I to nie jest tak, że nic nie znam z tej listy... Bo NIESTETY w pracy mogę słuchać tylko RMFki Icon_evil [chyba, że sobie włączę swoją muzykę na uszach...] i właściwie wszystko słyszałem... ALe to po prostu nie moje radio i już!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.01.2009 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 610
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
Listoholik napisał(a):normalnie dojrzewasz (...)

........... za 3 lata zaczniesz ściągać wszystkie płyty Radiohead Icon_mrgreen
buehehe, a jak się ma jedno do drugiego? jeśli chcesz zostać megalomanem, który uważa, że ma monopol na rację, to faktycznie możesz zacząć słuchać tej niezwykle fascynującej i ujmującej muzyki :->

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.01.2009 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Oj Paweł, ty to masz pomysły na zakładanie tematów. RFM gra taką muzykę jak gra, jest ona przeznaczona dla osób, które nie interesują się szczegółowo muzyką, tak przynajmniej mi się wydaje. To ma być dobre na imprezę, na podróż autem itp. Mi to po prostu nie wystarcza. W dodatku jest to również radio nastawione na inne fale niż ja sam. Wynajdują masę dziwnych piosenek w stylu pop/dance/disco/electro, promują słabych Polskich artystów co ma pewnie związek z jakimiś zobowiązaniami itp. - to wszystko widać po tej liście. POPlista. Sama nazwa dużo mówi.
A tak w ogóle to ja rzadko radia słucham, mam dwie czy trzy ulubione audycje w Trójce i ich się trzymam. Czasem coś mnie u nich zainspiruje, ale prawda jest taka, że mogę mieć wszystko i jeszcze więcej dzięki internetowi i np. wczorajsza premiera Franz Ferdinand (cała płyta została zagrana) w audycji Ani Gacek nie zrobiła już na mnie kolosalnego wrażenia...a tylko się w sumie wkurwiłem nieźle jak powiedziała, że czy chcemy tego czy nie nowy singiel U2 to najważniejszy singiel tego roku i kropka ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2009 02:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #17
 
saferłel napisał(a):a tylko się w sumie wkurwiłem nieźle jak powiedziała, że czy chcemy tego czy nie nowy singiel U2 to najważniejszy singiel tego roku i kropka ;P
No tego roku to na pewno nie, ale stycznia jak najbardziej. Icon_wink2

.
25.01.2009 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
A nawet w styczniu są ważniejsze (Animal Collective).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2009 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Mnie się podoba Morandi i Lady GaGa Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
25.01.2009 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 610
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
saferłel napisał(a):A nawet w styczniu są ważniejsze (Animal Collective).
Wg kogo? Kto tak powiedział? Gdzie to jest napisane? Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.01.2009 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości