Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MBrother (Mikołaj Jaskółka)
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
MBrother (Mikołaj Jaskółka)
Trochę w cieniu śmierci Dolores - przed chwilą trafiłem na taką przykrą informację.

MBrother znany był jako producent wszelako rozumianej muzyki klubowej i dance. Jego największym komercyjnym sukcesem była piosenka "Trebles", która w 2004 roku była grana w każdym radiu i podbijała sceny klubowe.

Mikołaj Jaskółka, bo tak naprawdę się nazywał, przegrał walkę z chłoniakiem, jednym z odmian nowotworu. W ostatnim czasie wielu jego przyjaciół z branży muzycznej i nie tylko, było zaangażowanych w zbiórkę pół miliona złotych na leczenie w Stanach Zjednoczonych. Niestety, nie udało mu się wygrać walki z chorobą

15.01.2018 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #2
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
Bardzo zdolny DJ. Jeden z prekursorów muzyki klubowej w Polsce.Szkoda.Żal i wielki smutek.
15.01.2018 10:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kuba015 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 170
Dołączył: Mar 2016
Post: #3
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
Blue Monday w pełnej okazałości. Najpierw Dolores, a teraz nasz rodak. Wielka strata Icon_sad

*** Codzienna Utworów Lista | 13 Wstecz ***
15.01.2018 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper3100 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Oct 2016
Post: #4
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
Szkoda. Icon_frown Miał tyle lat przed sobą. Lubiłem słuchać Trebles, jak i innych jego utworów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2018 09:38 PM przez kacper3100.)
16.01.2018 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
No i szkoda, że Twój pierwszy post, Kacprze, jest akurat z takiej okazji.
Heh... Nie spodziewałem się, że kiedyś słuchanie Trebles może wywołać u mnie (lekki, bo lekki, ale) smutek.
16.01.2018 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #6
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
wow. kiedyś uwielbiałem ten utwór. Smutno...
16.01.2018 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #7
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
To była,jest i będzie żywa legenda polskiego Clubbingu.Mbrother jest już drugim producentem,który zmarł młodo
R.I.P

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
16.01.2018 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #8
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
C-Bool jako jego wieloletni przyjaciel planuje specjalny koncert ku czci Ś.P. Mikołaja.Kiedyś wiele razy wspólnie grali na imprezach klubowych.
16.01.2018 11:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #9
RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka)
(15.01.2018 10:33 PM)Tomekk napisał(a):  "Trebles", która w 2004 roku była grana w każdym radiu i podbijała sceny klubowe.

Powstała w 2004 roku i zdobywała popularność od tamtego czasu, ale w radiach to przecież dopiero rok 2006...

Zawsze uważałem 'Trebles' za jeden z najgorszych utworów jaki słyszałem, i wtedy, i obecnie... ale świeczkę postawię.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.01.2018 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości