Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 115 z 23.01.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Nawet gdy noc pokrywa cieniem zielona ziemie... czyli Osjan w świetnej formie
1. ha! To jest dobra pozycja.... Icon_biggrin3 do ataku na pierwsze miejsce! Icon_mrgreen Aż się boję pomyśleć co się stanie jak dostanę płytę w swój dysk. Icon_wink2
kajman napisał(a):Formicary, który trudno opisać, a posłuchać radzę tylko tym, którzy lubią awangardę.
2. Ja słuchałem na razie średnio uważnie, więc moja opinia średnio wartościowa jest, ale mnie nie zachwyciło na razie.
3. W ogóle nowości to masz awangardowe powiedziałbym bym.
p.u.r.h. napisał(a):Cieszy mnie to bardzo, natomiast jeśli chodzi o stopień "awangardowości" tego utworu, to specjalnie wybrałem jeden z ich bardziej "przystępnych" numerów Icon_wink2 W porównaniu z niektórymi innymi ich kompozycjami, Formicary brzmi niemal jak pop Icon_mrgreen
4. W takim razie mam nadzieję, że jeśli ten mnie nie zachwyci to znajdzie się inny na płycie, który to zrobi.
5. A jeszcze jedno. Forowicze tak łatwo zgadli, że Osjan to Osjan, bo puściłem to w Astrologu, a później poleciał Korowód. Icon_biggrin3 Od razu misie skojarzyły te dwa utwory. No, ale to jedna osoba jest temu winna.
1. Nie czuję tego na pierwsze miejsce, ale u mnie to nigdy do końca nie wiadomo. Ja też boję się myśleć, co się stanie, jak dostaniesz płytę.
2. Poczekam, aż posłuchasz uważnie, ale może nie współgra.
3. Ja bym nie powiedział, no może trochę.
4. Kolejne zagrożenie. Icon_wink2
5. Ja skojarzyłem bez audycji. Jest w tym utworze kilka narzucających się fragmentów.
23.01.2009 01:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
kajman napisał(a):to stwierdzenie dotyczyło Zakwaszanego dorsza.

takie spolszczenie sprawia, że 100 % lubienia Twojej osoby spada do jakiś tam tylko promili Icon_frown




więc nawet nie waro o nich wspominać, normalnie tragedia Icon_neutral2


ZASTANÓW SIĘ WIĘC NA PRZYSZŁOŚć CO PISZSZ, BO NIE WIERZĘ, ŻE PISZESZ TO ZE SWOJEGO WNĘTRZA, A SIĘ TYLKO NAJZWYCZAJNIEJ W SWIECIE POPISUJESZ :?:
23.01.2009 02:29 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
kajman napisał(a):1. Chyba coś pokręciłem z interpunkcją bo to stwierdzenie dotyczyło Zakwaszanego dorsza.
Nie, to ja pokręciłem ze zbyt pobieżnym przeczytaniem komentarza.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
23.01.2009 02:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):to stwierdzenie dotyczyło Zakwaszanego dorsza.
takie spolszczenie sprawia, że 100 % lubienia Twojej osoby spada do jakiś tam tylko promili Icon_frown
więc nawet nie waro o nich wspominać, normalnie tragedia Icon_neutral2
ZASTANÓW SIĘ WIĘC NA PRZYSZŁOŚć CO PISZSZ, BO NIE WIERZĘ, ŻE PISZESZ TO ZE SWOJEGO WNĘTRZA, A SIĘ TYLKO NAJZWYCZAJNIEJ W SWIECIE POPISUJESZ :?:
Przyznam się, że mnie zaskoczyłeś. Bo jak jeszcze w przypadku jakiegoś głębokiego textu mógłbym to zrozumieć, to w przypadku tytułu utworu nie mającego nic wspólnego z jego treścią i do tego nie posiadającego sensu chyba nie jest aż takie istotne czy ten Przylądkowy dorsz jest w kongijskim rytmie kwassa kwassa czy zakwaszany.
A tak ogólnie to text w utworze ma dla mnie przede wszystkim znaczenie brzmieniowe i w zasadzie nie przywiązuję do niego większej wagi, nawet w przypadku utworów polskich, a tym bardziej jak go nie rozumiem. Poza tym lubuję się w grach słownych (chociaż ta w zasadzie nią nie jest) i kombinacje ze słowami są dla mnie czymś naturalnym.
23.01.2009 11:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
Własnie jestem po przesłuchaniu płyty "In Glorious Times" Goryli Icon_eek2 Icon_mrgreen
Gdyby ta płytę usłyszał jakis lekarz pierwszego kontaktu , od razu wypisałby mi i sobie skierowanie na badania Icon_lol
23.01.2009 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):Własnie jestem po przesłuchaniu płyty "In Glorious Times" Goryli Icon_eek2 Icon_mrgreen
Gdyby ta płytę usłyszał jakis lekarz pierwszego kontaktu , od razu wypisałby mi i sobie skierowanie na badania Icon_lol
Ja mam nadzieję, że mi uda się posłuchać, jak ją zdobędę, a to może potrwać. Ale będzie to pierwsza płyta od dłuższego czasu, którą przesłucham w całości. A Twoja opinia jeszcze bardziej mnie zachęca.
23.01.2009 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
A mie cieszy że w poczeklani jeszcze jest "AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE" - Stare Dobre Małżeństwo Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.01.2009 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
A mnie cieszy Magic Doors... będę trzymał za niego kciuki. Icon_wink2

A tak przy okazji... z Torunia właśnie wróciłem. Icon_wink2
U mnie już połówka ferii.
23.01.2009 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #29
 
Paweł napisał(a):A mnie cieszy Magic Doors... będę trzymał za niego kciuki. Icon_wink2
ja również

[Obrazek: kleschko.png]
25.01.2009 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
Paweł napisał(a):A mnie cieszy Magic Doors... będę trzymał za niego kciuki.
I ja teżIcon_wink
Paweł napisał(a):U mnie już połówka ferii.
U mnie teżIcon_wink
25.01.2009 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
tadzio3 napisał(a):A mie cieszy że w poczeklani jeszcze jest "AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE" - Stare Dobre Małżeństwo Icon_smile2
I pewnie jeszcze trochę pobędzie, chociaż na sukcesy już raczej nie moiże liczyć.
29.01.2009 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
furbul napisał(a):
Paweł napisał(a):A mnie cieszy Magic Doors... będę trzymał za niego kciuki.
1. I ja teżIcon_wink
Paweł napisał(a):U mnie już połówka ferii.
2. U mnie teżIcon_wink
1. Trzymajcie, bo mam wrażenie, że mocno tego potrzebuje.
2. A ja dopiero za dwa tygodnie.
29.01.2009 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #33
 
kajman napisał(a):ja dopiero za dwa tygodnie

widocznie bardzo niegrzeczny byłeś, i bozia Ci ferie przesunęła Icon_mrgreen
29.01.2009 01:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):ja dopiero za dwa tygodnie
widocznie bardzo niegrzeczny byłeś, i bozia Ci ferie przesunęła Icon_mrgreen
Wprost przeciwnie. Inni będą harować, a ja będę miał wolne. Icon_biggrin3
29.01.2009 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
o przepraszam, zależy jaką kto ma pracę, ja w pracy wypoczywam, a nie haruję Icon_mrgreen
29.01.2009 03:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
 
kajman napisał(a):Wprost przeciwnie. Inni będą harować, a ja będę miał wolne.
ja właśnie opuszczam miejsce pracy. Laptop zostaje Icon_smile2 Do zobaczenia się z nim za kilkanaście dni Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.01.2009 05:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości