Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 690 (18.01.2009.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 690 (18.01.2009.)
Nie bardzo mam czas na pisanie komentarza (zresztą na komentowanie innych list też Icon_confused2 ) ale w sumie nie ma po co, lista mówi sama za siebie Icon_wink2

Notowanie 690
Z dnia 18.01.2009.

01 01 METALLICA - All Nightmare Long [13, 1(5)]

02 03 FROST* - Experiments In Mass Appeal [8, 2]
03 14 BIGELF - Counting Sheep [3, 3]

04 02 BIGELF - Gravest Show on Earth [8, 2]
05 05 CYNIC - The Space For This [14, 5]
06 04 STEVEN WILSON - Harmony Korine [9, 1(3)]
07 06 PORTAL - The Kingdom [14, 5]
08 07 AGHORA - Atmas Heave [10, 4]
09 09 METALLICA - Cyanide [9, 9]
10 10 BIGELF - Money, It's Pure Evil [7, 10]

11 15 STEVEN WILSON - Salvaging [3, 11]
12 08 NO-MAN - Pigeon Drummer [28, 1(4)]
13 11 CYNIC - Evolutionary Sleeper [15, 2]
14 36 SLEEPYTIME GORILLA MUSEUM - Formicary [2, 14]
15 12 STOLEN BABIES - Lifeless [22, 7]
16 16 SHINEDOWN - Sound of Madness [14, 16]
17 33 VON HERTZEN BROTHERS - Bring Out the Sun (So Alive) [2, 17]
18 34 FROST* - Pocket Sun [2, 18]

19 13 PENDRAGON - Indigo [11, 15]
20 18 RA - Don't Turn Away [11, 18]

21 23 ANBERLIN - Miserable Visu (Ex Malo Bonum) [3, 21]
22 24 SLIPKNOT - Snuff [5, 22]

23 17 COG - What If [18, 3]
24 20 OPETH - Burden [22, 2]
25 19 FOO FIGHTERS - Come Alive [22, 12]
26 22 METALLICA - The Day That Never Comes [22, 1(5)]
27 25 PORTAL - Back In the Day [11, 25]
28 26 SLEEPMAKESWAVES - I Will Write Peace On Your Wings and You Will Fly Over the World [21, 6]
29 27 HURT - Summers Lost [34, 1 (6)]
30 28 OPETH - Porcelain Heart [38, 1 (13)]

31 32 PROTEST THE HERO - Bloodmeat [7, 31]
32 31 FEAR MY THOUGHTS - Bound and Weakened [9, 31]
33 21 GOJIRA - Oroborus [15, 8]
34 29 METALLICA - That Was Just Your Life [18, 1(2)]
35 35 LEVON SULTANIAN - Under the Big Top [5, 35]
36 38 GUNS N' ROSES - Better [5, 36]
37 30 GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [13, 10]
38 41 COG - Sharing Space [2, 38]
39 39 THE RACONTEURS - The Switch and the Spur [2, 39]
40 40 KINGS OF LEON - Use Somebody [5, 40]

41 ** HURT - Wars [1, 41]
42 42 COG - Bird of Feather [14, 25]
43 37 THE MARS VOLTA - Ilyena [16, 8]
44 43 THE HUMAN ABSTRACT - Breathing Life Into Devices [15, 17]
45 44 ONE DAY AS A LION - Wild International [16, 24]
46 45 MOGWAI - Batcat [23, 15]
47 49 SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me to Let Go of My Fears [33, 3]
48 48 THE MARS VOLTA - Goliath [49, 1 (7)]
49 47 KLONE - All Seeing Eye [21, 13]
50 50 PORCUPINE TREE - Anesthetize [76, 1 (5)]

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.01.2009 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Jedna nowość, ale za to jaka! Icon_smile2
21.01.2009 12:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ANL na pierwszym, więc jest dobrze Icon_razz.
za tydzień pewnie ten Legolas, czy jak mu tam, będzie już na pierwszym, więc będę się pocieszać, że chociaż jedna minuta w tym kawałku mi się podoba Icon_razz.
a więc nowy Hurt zaczyna karierę na mycharts Icon_smile2.
ostatnie miejsce mogłem w ciemno obstawiać, że będzie utrzymane Icon_razz.
21.01.2009 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
W pierwszej siódemce pięć utworów, które są także u mnie czyli jest bardzo dobrze. Icon_biggrin3
Gorzej jest w trzeciej dziesiątce, bo 5 utworów z mojego zestawienia (właściwie 6, ale SL na szczęście jest nie tylko tutaj) może niedługo z niej wypaść. No ale tym razem wypadły utwory nie będące na mojej liście, ale szczęście może się w końcu przestać uśmiechać.
21.01.2009 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Gary napisał(a):Jedna nowość, ale za to jaka! Icon_smile2
No właśnie jeszcze nie jestem pewien jaka Icon_wink2 Na pewno dobra, ale dopiero się okaże jak bardzo Icon_smile2

ku3a napisał(a):ANL na pierwszym, więc jest dobrze Icon_razz .
Spodziewałem się takiego komentarza Icon_razz Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):za tydzień pewnie ten Legolas, czy jak mu tam, będzie już na pierwszym, więc będę się pocieszać, że chociaż jedna minuta w tym kawałku mi się podoba Icon_razz .
A któż to może wiedzieć? Icon_wink2 Sprawdziłbyś lepiej ich inne kawałki zamiast marudzić Icon_razz
ku3a napisał(a):a więc nowy Hurt zaczyna karierę na mycharts Icon_smile2 .
Na razie taki asekuracyjny debiut, jeszcze do końca nie jestem pewien co sądzić o tym nowym singlu Icon_smile2
ku3a napisał(a):ostatnie miejsce mogłem w ciemno obstawiać, że będzie utrzymane Icon_razz .
A jak niedawno szło do góry, to nie skomentowałeś Icon_frown Icon_razz

kajman napisał(a):W pierwszej siódemce pięć utworów, które są także u mnie czyli jest bardzo dobrze. Icon_biggrin3
Faktycznie dobry wynik, chociaż wyniki przez nie osiągane u Ciebie nie już nie zawsze Icon_wink2
kajman napisał(a):Gorzej jest w trzeciej dziesiątce, bo 5 utworów z mojego zestawienia (właściwie 6, ale SL na szczęście jest nie tylko tutaj) może niedługo z niej wypaść. No ale tym razem wypadły utwory nie będące na mojej liście, ale szczęście może się w końcu przestać uśmiechać.
Rzeczywiście zaczyna robić się trochę niebezpiecznie, ale "na szczęście" większość numerów z czwartej dziesiątki jakoś nie chce jej opuszczać Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.01.2009 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):Sprawdziłbyś lepiej ich inne kawałki zamiast marudzić Icon_razz
słuchałem wczoraj kilku ich kawałków Icon_mrgreen . i jeśli już miałbyś coś wyróżnić to ten "Evil" coś tam Icon_wink2.
21.01.2009 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):W pierwszej siódemce pięć utworów, które są także u mnie czyli jest bardzo dobrze. Icon_biggrin3
1. Faktycznie dobry wynik, chociaż wyniki przez nie osiągane u Ciebie nie już nie zawsze Icon_wink2
kajman napisał(a):Gorzej jest w trzeciej dziesiątce, bo 5 utworów z mojego zestawienia (właściwie 6, ale SL na szczęście jest nie tylko tutaj) może niedługo z niej wypaść. No ale tym razem wypadły utwory nie będące na mojej liście, ale szczęście może się w końcu przestać uśmiechać.
2. Rzeczywiście zaczyna robić się trochę niebezpiecznie, ale "na szczęście" większość numerów z czwartej dziesiątki jakoś nie chce jej opuszczać Icon_mrgreen
1. Nie jest chyba tak źle, bo Metallica i jeden z Bigelfów byli na podium, drugi Duży na 11, a Cynic na 9 i tylko Portal nie zrobił kariery. A przecież minimum dwa z moich 22 numerów 1 były i u Ciebie na szczycie, a u mnie liderowały łącznie 35 tygodni.
2. Tak się mówi, a w tym tygodniu 3 utwory z 4 dziesiątki zameldowały się w drugiej. No ale to nie powód do smutku, bo dwa z nich są zacne (3 z powodu budżetu jeszcze nie znam).
3. Gdybym nie znał Twojej listy, to mógłbym pomyśleć, że to polski Hurt scoverował Wały Jagiellońskie. Icon_lol Icon_mrgreen
21.01.2009 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Dwudniowe opóźnienie okazało się zbawienne dla "Wars" Icon_wink2
U mnie prawdopodobnie zadebiutuje nieco wyżej, ale jeszcze nie wiadomo jak bardzo. Poza tym zadebiutuje w tym tygodniu jeszcze co najmniej jeden utwór z Twojej listy.
Numer jeden coraz bardziej mi się podoba, ale nie należy on do grupy takich utworów, których można słuchać o każdej porze dnia, w każdym nastroju.
Anberlin powoli zwalnia i nie wiadomo, czy się doczłapie do dziesiątki.
Najbardziej zadziwia mnie wysoka pozycja "Don't Turn Away".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.01.2009 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Niesamowita karierę wyczyniaja Bigelfy . Owieczki przegoniły Show Icon_wink2 Icon_biggrin3
Natomiast Frost juz na 2 . Jednoczesnie szok i bomba jak dla mnie Icon_mrgreen
Oj chyba szykuja się zmiany w TOP 10, no bo jak oceniac potencjał niebieskich utworów w drugiej dziesiątce skoro wykonali takie olbrzymie skoki Icon_wink2 Frost i Bracia Von Hertzen swietni i zyskali szybciej . Natomiast ciesze sie że kilka przesłuchań pozwoliło mi wyrobic bardzo dobre wrażenie na utworze Slepego Goryla w Muzeum Icon_wink2 .
Nowy Hurt przesłuchany raz i nadal w niezłej formie . Icon_smile2
21.01.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kajman napisał(a):1. Nie jest chyba tak źle, bo Metallica i jeden z Bigelfów byli na podium, drugi Duży na 11, a Cynic na 9 i tylko Portal nie zrobił kariery. A przecież minimum dwa z moich 22 numerów 1 były i u Ciebie na szczycie, a u mnie liderowały łącznie 35 tygodni.
No już dobra, nie będę więcej marudził :]
kajman napisał(a):2. Tak się mówi, a w tym tygodniu 3 utwory z 4 dziesiątki zameldowały się w drugiej. No ale to nie powód do smutku, bo dwa z nich są zacne (3 z powodu budżetu jeszcze nie znam).
No tak, ale te co w niej zostały raczej nie planują takich skoków, chociaż w sumie nigdy nic nie wiadomo Icon_wink2 A w PURHomiku ustawiłem darmowy transfer, tak więc smacznego Icon_cool2
kajman napisał(a):3. Gdybym nie znał Twojej listy, to mógłbym pomyśleć, że to polski Hurt scoverował Wały Jagiellońskie. Icon_lol Icon_mrgreen
Icon_mrgreen Icon_mrgreen

mrsap napisał(a):Dwudniowe opóźnienie okazało się zbawienne dla "Wars" Icon_wink2
Nie da się ukryć Icon_wink2 Ale ostatnio zawsze układam listy we wtorki, a niedzielna data jest tylko po to żeby nie robić bałaganu w bazie Icon_wink2
mrsap napisał(a):Poza tym zadebiutuje w tym tygodniu jeszcze co najmniej jeden utwór z Twojej listy.
Icon_biggrin3 Obstawiam 6 Icon_cool2
mrsap napisał(a):Numer jeden coraz bardziej mi się podoba, ale nie należy on do grupy takich utworów, których można słuchać o każdej porze dnia, w każdym nastroju.
Też tak mam, ale jak w końcu się skuszę to inni nie mają szans Icon_cool2
mrsap napisał(a):Najbardziej zadziwia mnie wysoka pozycja "Don't Turn Away".
Czemu, ja lubię melodyjne piosenki Icon_mrgreen


Aro napisał(a):Niesamowita karierę wyczyniaja Bigelfy . Owieczki przegoniły Show Icon_wink2 Icon_biggrin3
Trochę trwało aż w pełni przetrawiłem "baraninę", ale teraz smakuje wybornie Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Natomiast Frost juz na 2 . Jednoczesnie szok i bomba jak dla mnie Icon_mrgreen
Tak czasem bywa że u zarażonych infekcja ma mocniejsze objawy niż u zarażających Icon_biggrin3
Aro napisał(a):Oj chyba szykuja się zmiany w TOP 10, no bo jak oceniac potencjał niebieskich utworów w drugiej dziesiątce skoro wykonali takie olbrzymie skoki Icon_wink2 Frost i Bracia Von Hertzen swietni i zyskali szybciej . Natomiast ciesze sie że kilka przesłuchań pozwoliło mi wyrobic bardzo dobre wrażenie na utworze Slepego Goryla w Muzeum Icon_wink2 .
Nie podejmuję się żadnych prognoz, wyniki tego notowania dla mnie samego były mocno zaskakujące :} A najbardziej nieprzewidywalne wydają się być wspomniane Goryle Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.01.2009 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
p.u.r.h. napisał(a):
mrsap napisał(a):Poza tym zadebiutuje w tym tygodniu jeszcze co najmniej jeden utwór z Twojej listy.
Icon_biggrin3 Obstawiam 6 Icon_cool2
Na razie nie zdradzę, czy to o ten utwór chodzi. Zresztą jest duża szansa, że pojawi się więcej niż jeden.

p.u.r.h. napisał(a):
mrsap napisał(a):Najbardziej zadziwia mnie wysoka pozycja "Don't Turn Away".
Czemu, ja lubię melodyjne piosenki Icon_mrgreen
Akurat nie o to mi chodziło. Raczej o to, że ja wciąż nie mogę się przekonać do tego utworu, mimo że płyta "Black Sun" bardzo mi się podoba...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.01.2009 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):1. Nie jest chyba tak źle, bo Metallica i jeden z Bigelfów byli na podium, drugi Duży na 11, a Cynic na 9 i tylko Portal nie zrobił kariery. A przecież minimum dwa z moich 22 numerów 1 były i u Ciebie na szczycie, a u mnie liderowały łącznie 35 tygodni.
No już dobra, nie będę więcej marudził :]
kajman napisał(a):2. Tak się mówi, a w tym tygodniu 3 utwory z 4 dziesiątki zameldowały się w drugiej. No ale to nie powód do smutku, bo dwa z nich są zacne (3 z powodu budżetu jeszcze nie znam).
No tak, ale te co w niej zostały raczej nie planują takich skoków, chociaż w sumie nigdy nic nie wiadomo Icon_wink2 A w PURHomiku ustawiłem darmowy transfer, tak więc smacznego Icon_cool2
Aro napisał(a):Oj chyba szykuja się zmiany w TOP 10, no bo jak oceniac potencjał niebieskich utworów w drugiej dziesiątce skoro wykonali takie olbrzymie skoki Icon_wink2 Frost i Bracia Von Hertzen swietni i zyskali szybciej . Natomiast ciesze sie że kilka przesłuchań pozwoliło mi wyrobic bardzo dobre wrażenie na utworze Slepego Goryla w Muzeum Icon_wink2 .
3. Nie podejmuję się żadnych prognoz, wyniki tego notowania dla mnie samego były mocno zaskakujące :} A najbardziej nieprzewidywalne wydają się być wspomniane Goryle Icon_wink2
1. Marudź, marudź, to będę mógł marudzenie pokomentować. Ja lubię odpowiadać. Icon_biggrin3
2. Wielkie dzięki. Zajrzę, ale trochę później, bo za chwilę muszę na trochę oddać net młodemu. Przy okazji bezczelnie pozwolę sobie także zaHurtować.
3. Ja się nie dziwie. Te Goryle w ogóle są takie, że... podaruję sobie resztę komentarza, ale co to właściwie jest? Icon_eek2 Icon_exclaim Icon_eek2
21.01.2009 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):3. Ja się nie dziwie. Te Goryle w ogóle są takie, że... podaruję sobie resztę komentarza, ale co to właściwie jest? Icon_eek2 Icon_exclaim Icon_eek2
Jest to kwintet muzyczny ze Stanów Zjednoczonych Icon_mrgreen Znany jest z używania nietypowych instrumentów, które zostały zrobione przez nich samych. Ich najnowszy, trzeci już LP "In Glorious Times", ukazał się dość dawno temu (2007) i pierwszy raz zetknąłem się z nim jakiś rok temu, ale wtedy widocznie nie byłem na niego jeszcze gotowy Icon_mrgreen Złapało mnie dopiero teraz. A numer który wybrałem na listę, jest jednym z tych mniej pokręconych... Icon_wink2



mrsap napisał(a):Akurat nie o to mi chodziło. Raczej o to, że ja wciąż nie mogę się przekonać do tego utworu, mimo że płyta "Black Sun" bardzo mi się podoba...
Przyznaję że są tam ciekawsze kompozycje, ale nijak nie mogłem się zdecydować którą z nich wybrać i w końcu postawiłem na "przebój" Icon_wink2 Może Tobie uda się wybrać coś innego :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.01.2009 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
p.u.r.h. napisał(a):A numer który wybrałem na listę, jest jednym z tych mniej pokręconych... Icon_wink2
Z mniej? Icon_eek2 Nie pamiętam bardziej pokręconego utworu na Twojej liście.
W każdym razie ja się poddaję. Icon_redface2
21.01.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #15
 
p.u.r.h. napisał(a):46 45 MOGWAI - Batcat [23, 15]
mógłby być ciut wyżej, nie pogniewałbym się Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
25.01.2009 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości