Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O utworach świątecznych słów kilka
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: O utworach świątecznych słów kilka
Bardzo konkretne odpowiedzi, ale to dobrze.
kajman napisał(a):Dla mnie w zasadzie nic. To muzyka jak każda inna. Jeżeli jest dobra to mogę jej słuchać także latem.
Mnie trochę irytuje fakt, że święta się skończą... I nagle te wszystkie utwory znikają. Dlatego bardzo podoba mi się słynne już puszczenie przez Barona "Last Christmas" w sierpniu.
kajman napisał(a):Tradycyjnych polskich kolęd nie trawię, są one dla mnie przejawem wyjątkowo złego smaku
Ciekawe. Zastanawiałeś się kiedyś nad konkretnymi powodami niechęci?
kajman napisał(a):No ale taką Dużą rybę słuchałem co tydzień przez ponad dwa lata.
No u mnie "Home For The Holidays" Emmy The Great i Tima Wheelera może nie tak długo, ale w 2012 roku było 38 razy na liście.
kajman napisał(a):Nigdy nie słuchałem z żadną z moich rodzin żadnych utworów świątecznych.
Ja kiedyś (gdy mi jeszcze zależało) robiłem playlisty z muzyką świąteczną. No i pojawiały się takie hity jak Przyjaciele Karpia III, orientalne "Przybieżeli do Betlejem" Pospieszalskich czy "Jingle Bells" Crazy Froga. No, ale to już przeszłość... Zresztą, obecnie wspomniane utwory oscylują u mnie na granicy piątej i szóstej dziesiątki.
kajman napisał(a):a Silent Night w wykonaniu Cheap Trick znakomite (może dlatego, że brzmi mało świątecznie)
Napiszę tak: bywały mniej świąteczne interpretacje różnych kolęd i utworów świątecznych. Przypomina mi się chociażby Trans-Siberian Orchestra, która wyczyniała cuda.
09.12.2017 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: O utworach świątecznych słów kilka - prz_rulez - 09.12.2017 08:25 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 09.12.2017, 11:09 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 16.12.2017, 06:12 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 16.12.2017, 06:16 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 20.12.2017, 05:13 PM
RE: O utworach świątecznych słów kilka - Horngacher77 - 20.12.2017, 09:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości