Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - Get On Your Boots
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #81
 
doczytaj do końca Icon_smile2
napisałem że jest pośrodku między Window... a Vertigo
ale jeszcze może przeskoczy i samo Vertigo. O ! Icon_smile2
19.01.2009 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
6 stron... Szczerze mówiąc, to już trochę chce mi się rzygać...
uzi napisał(a):życzę Jutom wysokiej pozycji na forumowej, ale podejrzewam, że się nie uda. Icon_frown
Jak jakiś zespół ma 6 stron o swoim singlu, to będzie czołówka.

p.s. Widzę ku3a, że lubisz ostrą jazdę... I koszmarlista... A fe!
19.01.2009 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #83
 
Tomekk napisał(a):doczytaj do końca Icon_smile2
zawsze czytam do końca! zwłaszcza jak odpisuję... Icon_wink2
Tomekk napisał(a):napisałem że jest pośrodku między Window... a Vertigo
dla mnie te 3 utwory układają się tak:
Boociki > Windows > Verti.
Tomekk napisał(a):ale jeszcze może przeskoczy i samo Vertigo. O ! Icon_smile2
moim skromnym prawie wszystkie songi Jutu przeskakują i "samo Vertigo". o!.
Icon_wink2
19.01.2009 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #84
 
prz_rulez napisał(a):to już trochę chce mi się rzygać...
tylko nie na moje [nasze] nowe Booty... Icon_confused
Cytat:Jak jakiś zespół ma 6 stron o swoim singlu, to będzie czołówka.
ja bym dała radę napisać powieść o tym, że Coma jest zua, a czołówkę mogą u mnie mieć tylko w koszmarach.
taka dygresja. nie odpisujcie na nią, bo o nich w wącie o U2... to mi się zachce rzygać.
19.01.2009 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
 
ale nie zmienia to faktu, że osiągnęłą popularność na forum.
uzi napisał(a):tylko nie na moje [nasze] nowe Booty... Icon_confused
Nie tyle na bootu, co na ten cały szum... Na jedne booty przypada 100 świetnych singli, na które nikt nie zwróci uwagi... Icon_confused
19.01.2009 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #86
 
to ja się w końcu wypowiem, ale krótko:
są lepsze single U2
19.01.2009 08:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #87
 
prz_rulez napisał(a):ale nie zmienia to faktu, że osiągnęłą popularność na forum.
ale to nie znaczy, że wszystkim się podoba. co zaprzecza temu:
prz_rulez napisał(a):Jak jakiś zespół ma 6 stron o swoim singlu, to będzie czołówka.
"dużo" nie znaczy "pozytywnie".
prz_rulez napisał(a):Na jedne booty przypada 100 świetnych singli, na które nikt nie zwróci uwagi... Icon_confused
to się sprawdza od wieków i nie tylko w przypadku U2. jak kogoś zapytasz, czy zna nowy singiel/album jakiegoś mało znanego artysty, a ten ktoś nie będzie znał, to nie będzie nic dziwnego. a jak ta osoba nie będzie znać nowych wyczynów jakiegoś artysty znanego na całym świecie i kojarzonego przez wszystkich, to już będzie trochę "podejrzane".
wiem, to nie jest zbyt fajne, bo jest wiele rzeczy, o których [prawie] nigdzie się nie mówi, nie pisze, przez co ich się nie słucha, chociaż jest to warte uwagi. ale tak już jest i nie zmienisz tego.
19.01.2009 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #88
 
Starałem się nie czytać waszych wpisów...
No cóż ... Na nawiazanie do unforgettable Fire nie liczyłem, bo to już nie ten czas... Ale na COŚ jednak liczyłem... I co? Odpaliłem gdzieś godzinkę temu i poczułem się rozczarowany... Wokalem szczególnie, ale nie tylko ... Właściwie to miałem sobie na dziś dać spokój...
Ale coś mnie odkusiło, aby wrzucić raz jeszcze i raz jeszcze i raz jeszcze i ... I jednak nie jest źle ... A może nawet lepiej niż "nie jest źle" !!! I nawet do wokalu przywykam Icon_wink2 jak w takim tempie będzie postępować moje lubienie to za tydzień wysoka nowość mi się kroi Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.01.2009 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
 
uzi napisał(a):wiem, to nie jest zbyt fajne, bo jest wiele rzeczy, o których [prawie] nigdzie się nie mówi, nie pisze, przez co ich się nie słucha, chociaż jest to warte uwagi. ale tak już jest i nie zmienisz tego
Ale wy możecie zmienić. Wystarczy przejść do tematu poniżej U2...
GOSH! Powiem to głośno i dobitnie: DENERWUJE MNIE CIĄGŁE PISANIA O COMIE, U2, DEPECHE MODE, LAO CHE I METALLICE!
uzi napisał(a):prz_rulez napisał/a:
ale nie zmienia to faktu, że osiągnęłą popularność na forum.
ale to nie znaczy, że wszystkim się podoba. co zaprzecza temu:
prz_rulez napisał/a:
Jak jakiś zespół ma 6 stron o swoim singlu, to będzie czołówka.
"dużo" nie znaczy "pozytywnie".
Jak się dwóm-trzem osobom nie spodoba, a u reszty będzie w top 10 no to... sama wiesz Icon_wink2
19.01.2009 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
 
Yacy napisał(a):Na nawiazanie do unforgettable Fire nie liczyłem, bo to już nie ten czas...
Też nie liczyłem. Icon_wink2 Ale może na płycie zrobią mi taką samą frajdę jakimś utworem, jak Kjurzy zrobili mi "Underneathem". Icon_mrgreen

Mi tam się podoba, choć nie wiem czy póki co 50 innych nie podoba mi się bardziej. Icon_wink2
Ale muszę przyznać, że bootki mi chooodzą pod biurkiem jak tego słucham.
19.01.2009 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #91
 
ludziska, co Wy z tym wokalem? Icon_frown przecież on ma prawie 50 lat! to już nie są wczesne 90's! ale moim zdaniem i tak wokalnie wypada świetnie [nawet nie patrząc w metrykę]! naprawdę, znakomicie. nie wiem co Wam nie pasuje. Icon_frown
do jego wokalu można by się przyczepić w odniesieniu do wczorajszego popisu u Obamy. przy Pride nie było specjalnie zachwycająco. [w ogóle jakoś nie porwało mnie to wykonanie Pride.] ale w GOYB?...
Yacy napisał(a):jak w takim tempie będzie postępować moje lubienie to za tydzień wysoka nowość mi się kroi Icon_smile2
bardzo bym się ucieszyła. Icon_wink2
19.01.2009 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
No właśnie...wiele singli ginie bo to U2, marka Święta, nie tylko na świecie, ale i tu na forum o czym kilku userów napisało. Yacy na początku napisał, że się zawiódł, ale zaczął puszczać i puszczać, aż nagle się okazało, że może być wysoką nowością Icon_wink U2 ma duży kredyt zaufania i jest to taki zespół, do którego podejdzie się 100 razy zanim powie ostatecznie Nie. To normalna praktyka, dlatego prz'cie Buty są tak popularne teraz i będą.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
 
a Mando Diao leży nietknięte... Icon_cry Chociaż debiutantami nie są i nawet byli na innych listach...
19.01.2009 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
Nie ukrywam, że obecnie Manda Diao jest u mnie na tym samym poziomie co Buty, a nawet wyżej, ale o tym już wiesz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
 
saferłel napisał(a):U2 ma duży kredyt zaufania i jest to taki zespół, do którego podejdzie się 100 razy zanim powie ostatecznie Nie.
"Zooropę" przesłuchałem 3 razy, żeby dojść do wniosku, że jest ZUA. Gdy do niej wróciłem po kilkunastu latach doszedłem do wniosku, że jest bardzo ZUA. Icon_razz Z reguły jak po 3 przesłuchaniach coś mi się nie podoba, to już więcej szans nie daję. Chyba, że po pierwszym przesłuchaniu stwierdzę, że coś jest bardzo złe. Icon_wink2
19.01.2009 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #96
 
to jest właśnie super. to zróżnicowanie. jedni uważają Zooropę czy Achtunga za [cytując wieszcza Afrojaxa] "jeden wielki syf", inni je ubóstwiają i z chęcią oddaliby życie za te krążki. jedni mówią, że October jest nudny jak flaki z olejem, inni że to piękna, klimatyczna, wzruszająca nawet płyta, jedni kochają Drzewko Jozuego ponad życie, inni mówią, że to czysta komercha i nic ciekawego, jedni uważają, że Bomba jest słabizną, inni bronią jej ile sił. to jest super w U2! każdy znajdzie coś dla siebie, każdemu się spodoba co innego, każdy znajdzie też jakieś wąty [nie znam człowieka, który zachwycałby się WSZYSTKIM co stworzyło U2]. to jest piękne. Icon_smile2
19.01.2009 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
 
Błogosławmy więc zespoły, które się kocha i nienawidzi Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #98
 
saferłel napisał(a):Błogosławmy więc zespoły, które się kocha i nienawidzi Icon_razz2
ale ja o takich nie mówię. Icon_razz mówię o takich, w których każdy znajdzie i TO COŚ i jakieś ALE. Icon_wink2

ale dobra, mogę pobłogosławić zespoły, których nienawidzę i życzyć im, żeby w końcu mnie czymś przekonały do siebie [przynajmniej jednym utworem...] Icon_razz
19.01.2009 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
 
prz_rulez napisał(a):a Mando Diao leży nietknięte... Icon_cry Chociaż debiutantami nie są i nawet byli na innych listach...
Czy ja mam Ci przypominać jakie wyniki osiągało kiedyś Mando Diao na mojej liście? Na pewno prędzej sięgnę właśnie po ten utwór (który zresztą już dawno sciągnąłem) niż po nowe U2, z którym pewnie i tak zapoznam się dzięki radiu i LP3.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.01.2009 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
nie martw się, pamiętam Icon_smile2
Kurczę, zrobiło mi się trocha szkoda dawnej atmosfery forum... (Oczywiście nie żeby teraz było źle, ale... no sentyment, po prostu Icon_smile2 )
19.01.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Little Boots - Landline Szymek79 0 187 01.12.2021 03:37 PM
Ostatni post: Szymek79
  Little Boots - Silver Balloons Szymek79 1 416 01.10.2021 07:43 PM
Ostatni post: kajman
  Little Boots - Christmas Will Be Different youdah14me 0 183 18.12.2020 02:23 PM
Ostatni post: youdah14me
  Lady Antebellum - Boots Szymek79 0 428 12.10.2019 12:15 AM
Ostatni post: Szymek79
  Little Boots - Secret Szymek79 1 508 16.06.2019 12:31 PM
Ostatni post: AKT!
  Little Boots - River Szymek79 0 545 25.05.2018 03:36 PM
Ostatni post: Szymek79
  Little Boots - Eros Szymek79 1 855 03.05.2018 08:41 PM
Ostatni post: Tomekk
  Little Boots - Picture Szymek79 1 821 06.04.2018 04:36 PM
Ostatni post: Tomekk
  Little Boots - Shadows Szymek79 1 788 18.03.2018 11:54 PM
Ostatni post: prz_rulez
  BOOTS - Soon Be Gone Szymek79 0 801 30.09.2017 10:22 AM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości