Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
finał *27-01-2018*
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #81
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Zatem mamy wydaje się komplet? Do tej pory 15 chętnych przedstawiło swoje propozycje.
I jeszcze nie zamykam rzecz jasna listy, bowiem być może jakaś zbłąkana dusza zajrzy tutaj przed północą i doda coś od siebie (chociaż mocno w to wątpię)?

Zaktualizowana lista zgłoszonych albumów:
Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym [2017-XI]
B-Front – Beyond Reality [2017-IV]
Big Bang – Made [2016-XII]
CF98 – Story Makers [2017-VI]
Daria Zawiałow – A kysz! [2017-III]
Dropkick Murphys – 11 Short Stories of Pain & Glory [2017-I]
Dua Lipa – Dua Lipa [2017-VI]
Early Birds – Świt [2017-VI]
Ed Sheeran – ÷ (divide) [2017-III]
Free Salamander Exhibit – Undestroyed [2016-XII]
Grizzly Bear – Painted Ruins [2017-VIII]
Hadise – Şampiyon [2017-VI]
Imagine Dragons – Evolve [2017-VI]
the Horrors – V [2017-IX]
the Killers – Wonderful Wonderful (2017-IX]
LCD Soundsystem – American Dream [2017-IX]
LemON – Tu [2017-III]
Liam Gallagher – As You Were [2017-X]
Mike Oldfield – Return to Ommadown [2017-I]
Nothing but Thieves – Broken Machine [2017-IX]
Rag'n'Bone Man – Human [2017-II]
Regain – Point of No Return [2017-I]
Renata Przemyk – Boogie Street. Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena [2017-I]
Royal Blood – How Did We Get So Dark? (2017-VI]
Slowdive – Slowdive [2017-V]
Stereophonics – Scream above the Sounds [2017-X]
Strachy na Lachy – Przechodzień o wschodzie [2017-IX]
U2 – Song of Experience [2017-XII]
the xx – I See You [2017-I]
Yasmine Hamdan – Al Jamilat [2017-III]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2017 01:29 AM przez Sundrajta.)
23.12.2017 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #82
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
I teraz jeszcze co z terminem? Bo pewnie są tacy, którzy nie poznali żadnej płyty kolegów, a więc będą mieli ich do przesłuchania aż 28! Dla mnie pozostało pięć (z czego trzy też już słuchałem, ale pół roku temu) i myślę że sam swój głos wrzucę na początku roku, jednak inni mogą mieć problem. Zatem jestem skłonny zrobić głosowanie do 27 stycznia.
23.12.2017 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #83
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Jestem za tym terminem.
23.12.2017 10:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #84
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
mi się wydawało, że to ma być zawsze ostatnia sobota miesiąca...
czytam teraz pierwszy post i faktycznie - wydawało mi się.

gdyby było wiadomo, że to jest ZAWSZE ostatnia sobota to wtedy nie ma problemu z zastanawianiem się czy mam jeszcze czas czy już nie.

odpowiadając - popieram 27.01

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2017 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Ja też popieram, chociaż już jestem w połowie siódmej płyty, a sesję popołudniowo-wieczorną chciałbym zamknąć ośmioma.
23.12.2017 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Po siedmiu płytach sytuacja wygląda bardzo źle, ale chciałem zacząć od płyt, po których niewiele się spodziewam. W sumie miłym zaskoczeniem była Jaśmina, a także dwa dobre utwory Zabójców, ale niestety przy marności reszty płyty jej ocena jest też bardzo niska.
Edit 1. Nadal poruszam się w kręgach wykonawców, po których raczej niczego się nie spodziewam. A od RNBM otrzymałem kilka całkiem przyzwoitych utworów. Niestety też kilka fatalnych. B-F dał dwa, ale potem to już była katastrofa. BB potwierdził, że rap to nie moja bajka. I nie spodziewałem się, że trafię na coś gorszego niż LCDS, a jednak było to coś tragicznego, a utwory w praktyce brzmiały identycznie (może poza polszczyzną w ostatnim kawałku).
Edit 2. Dzisiaj trzy płyty, ale może na tym nie skończę. Po Horrors nic się nie spodziewałem... i nic nie otrzymałem. Więcej spodziewałem się po Grizzly (jego pierwsze nagrania mi się całkiem przyzwoicie kojarzą), mniej po Slowdive. No ale coraz mniej jest płyt, po których niewiele się spodziewam. A potem powinno być znacznie lepiej.
Edit 3. Wczoraj wieczór cztery plus jedna teraz. Jest znacznie lepiej chociaż do tych naprawdę dobrych ocen jest jeszcze daleko. Nie wiem jak inni, ale ja słucham tylko podstawowych wersji płyt (a nawet czasami mniej, bo remixów czy czegoś w tym rodzaju nagrań z tej płyty pod uwagę nie biorę). Najbardziej na swojej skórze odczuł to Ed, który z czterema nagraniami z deluxa miałby może nawet punkt więcej, a tak wypadł słabiej niż Royal, który z kolei spaprał sobie nieco ocenę fatalną końcówką płyty. Z Darią sprawa wygląda dziwnie, bo jest tylko jedno nagranie, które od biedy mógłbym uznać za średnie. Przeważają utwory beznadziejne, ale trzy są znakomite (bez nich ocena płyty to byłoby 0,5; Niemocy może jeszcze dam szansę na mojej liście). U Anity też najlepsze dwa utwory (drugi to ten z Fismollem) dzieli od dwóch potworków w stylistyce country bezdenna przepaść ale pośrodku jest sporo utworów tworzących most między tymi skrajnościami.
Słuchany dzisiaj Stereophonics zabrzmiał nieco gorzej niż się spodziewałem. Było kilka potworków, a drugi utwór na B jakoś zabrzmiał gorzej niż poprzednio i nie był najlepszy na płycie).
Edit 4. Kończę słuchanie trzeciej płyty od końca. Dwa pierwsze miejsca będą przypuszczalnie należały do płyt, ktore przesłucham na końcu. A teraz w kolejności odsłuchu o płytach, których słuchałem dzisiaj. Lemon raczej na plus, bo dwia utwory, które słyszałem poprzednio zrobiły na mnie teraz znacznie lepsze wrażenie. Lepiej też zabrzmiała płyta U2 (tutaj też zaplusowały dwa utwory, ale jeden odebrałem gorzej). Nothing kojarzyłem słabo i wypadło dzisiaj najgorzej. Liam raczej zgodnie z przewidywaniami, chociaż jeden ze znanych mi utworów zabrzmiał lepiej niż w zestawie do LP3. C98 to zupełnie nie wiedziałem z czym się je i wyszło, że to całkiem sensownie brzmiący punk. Strachy nie wiem czemu nie przesłuchałem w grupie słabszych płyt - może wrażenie gdzieś tam w podświadomości pozostało. Swoją drogą jedyny utwór, który bardzo dobrze mi się do tej pory kojarzył był źle otagowany i dopiero teraz znam jego prawidłowy tytuł. Dropkiki nagrały słabszą płytę od poprzednich, ale i tak brzmi co najmniej dobrze. Early znałem do tej pory z dwóch utworów i liczyłem na bardzo dobrą płyę. Nie zawiodłem się. Salamander to jedna z trzech płyt, które znałem wcześniej w całości i jak sądziłem najsłabszą z nich. Wygląda na to, że na podium się nie załapie.
Edycja 5 i ostatnia. Renata po dwóch utworach 10, po czterech ponad 8, szkoda, że nie udało się tego poziomu utrzymać do końca. A Oldfield poza konkurencją.
1. 9,5 Mike Oldfield - Return To Ommadown (+Part 1 - Part 2)
2. 7,5 Renata Przemyk - Boogie Street. Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena (+Boogie Street -Słowik)
3. 7,5 Early Birds - Świt (+Nowy Rok -Powrót motyli)
4. 6,5 Free Salamander Exhibit - Undestroyed (+The Keep -The Glft)
5. 6,5 Dropkick Murphys - 11 Short Stories of Pain & Glory (+Until The Next Time -First Class Loser)
6. 5,0 Liam Gallagher - As You Were (+For What Is Worth -I've All I Need)
7. 5,0 U2 - Song Of Experience (+Love Is Bigger Than Anything In This Way -American Soul)
8. 4,5 CF98 - Story Makers (+ASAP -Normal Behaviour)
9. 4,5 LemON - Tu (+Sowa -Akapit)
10. 3,5 Anita Lipnicka & the Hats - Miód i dym (+Tęczowa - Whiskey Song)
11. 3,5 Strachy na Lachy - Przechodzień o wschodzie (+Przechodzień w ogrodzie -Nie zakochuj się w wietrze)
12. 3,0 Daria Zawiałow - A kysz! (+Lwy -Noce ukryte)
13. 3,0 Yasmine Hamdan - Al Jamilat (+K2 -La Ba'den)
14. 2,5 Nothing But Thieves - Broken Machine (+Hell Yeah -Broken Machine)
15. 2,5 Stereophonics - Scream Above The Sounds (+Before Anyone Knew Your Name -Taken A Trumble)
16. 1,5 Royal Blood - How Did We Get So Dark? (+She's Creepin -Hook Line & Sinker)
17. 1,5 Ed Sheeran - ÷ (+Happier - Castle On The Hill)
18. 1,5 Rag'n'Bone Man - Human (+Love You Any Less -Be The Man)
19. 1,5 The Killers - Wonderful Wonderful (+Wonderful Wonderful -Rut)
20. 1,5 Slowdive - Slowdive (+Go Get It -Everybody Knows)
21. 0,5 Grizzly Bear - Painted Ruins (+ -Three Rings)
22. 0,5 B-Front - Beyond Reality (+Beyond Reality -EVP)
23. 0,5 the xx - I See You (+Test Me - On Hold)
24. 0,5 Hadise - Şampiyon (+Ask Dedigin -Sifir Tolerans)
25. 0,5 Dua Lipa - Dua Lipa (+Homesick -Hotter Than Hell)
26. 0,0 Imagine Dragons - Evolve (+Yesterday -I'll Make It Up To You)
27. 0,0 Big Bang - Made (+Last Dance -Bang Bang Bang)
28. 0,0 The Horrors - V (+Weihed Don -Something To Remember Me By)
29. 0,0 LCD Soundsystem - American Dream (+Other Voices -American Dream)
30. 0,0 Regain - Point Of No Return (+Darkness -Roll It)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2018 11:30 AM przez kajman.)
24.12.2017 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #87
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Trochę mnie nie było przy komputerze, a teraz dodatkowo mam kłopot z internetem (to pewnie przez tę wichurę)?
A więc z terminem zgoda. Przesunąłem go o tydzień wcześniej, bo zdawało mi się że i tak mamy mnóstwo czasu na słuchanie płyt, a faktycznie termin w ostatnią sobotę miesiąca jest odpowiedniejszy. Jeszcze w marcu znowu zamierzam przenieść termin o tydzień wcześniej gdyż ostatnia, to akurat będzie Wielka Sobota.
Tylko w ferworze działań nie zauważyłem, że kajman podrzucił "kukułcze jajo", bowiem oczywiście płyta Renaty Przemyk nie spełnia wymogów regulaminowych a więc czekam na inną propozycję. O ile dobrze pamiętam to była ona nawet przykładem w dyskusji, jakich płyt z coverami nie będziemy tutaj uwzględniać? Icon_rolleyes
A zatem wciąż nie zamierzam zamykać przyjmowania zgłoszeń.
24.12.2017 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #88
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
kajman napisał(a):A sytuacja przedstawia się następująco:
Do słuchania też używasz Spotify'a? Mój dzienny rekord to tylko 6 płyt. Icon_rolleyes
Bo już dłużej nie mogłem się skupić na słuchaniu. Aha i moje noty będą jednak znacznie wyższe. Ale to i tak bez znaczenia, bo o wszystkim tym razem zadecydują miejsca. Icon_idea
24.12.2017 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #89
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
wiedziałem, że to nie będzie takie hop siup i już Icon_wink2
(24.12.2017 12:39 AM)Sundrajta napisał(a):  Tylko w ferworze działań nie zauważyłem, że kajman podrzucił "kukułcze jajo", bowiem oczywiście płyta Renaty Przemyk nie spełnia wymogów regulaminowych
a którego pkt konkretnie?


6) W tym plebiscycie głównym celem będzie poznawanie studyjnych albumów autorskich, a zatem nie bierzemy pod uwagę kompilacji wydanych już wcześniej utworów, reedycji, albumów z materiałem archiwalnym (starszym niż 25 lat w momencie pierwszego wydania), płyt składających się w przynajmniej 51% z autocoverów, płyt koncertowych składających się w przynajmniej w 51% z utworów już przez danego wykonawcę wcześniej wydanych w innej wersji, kompilacji utworów różnych wykonawców oraz EP-ek tzn. płyt krótszych niż 25 minut i/lub zawierających mniej niż 5 nagrań.

wg mnie żaden z opisanych przypadków nie dotyczy RP.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2017 01:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #90
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
No patrz faktycznie żadnego! Icon_lol
Byłem przekonany (bez patrzenia w regulamin), że odrzuciliśmy płyty składające się w całości z coverów. A jednak nie, zatem przepraszam i muszę cofnąć edycję zestawu zgłoszonych albumów. Icon_redface
24.12.2017 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #91
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Zamykam przyjmowanie propozycji płytowych. Icon_idea

Wszystkie zgłoszone albumy będą dostępne pod regulaminem w pierwszym poście.
Dokonałem też korekty w zapisie regulaminu zgodnie z wcześniejszymi sugestiami, aby osoba oddająca głos (a wcześniej nic nie zgłaszająca) miała prawo do przedstawienia dwóch propozycji na następne notowanie.
I też oczywiście przeniosłem datę podsumowania inauguracyjnego notowania na 27 stycznia.

Od tej pory można już wrzucać swoje głosy, a także propozycje na następny miesiąc, oczywiście tylko jawnie w tym wątku. Głosowanie trwa do soboty 27 stycznia do południa.
24.12.2017 01:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Sundrajta napisał(a):płyta Renaty Przemyk nie spełnia wymogów regulaminowych
Już zabierałem się do udowodniania, że nie masz racji, ale przypadkowo spojrzałem dalej i ... Yacy, wielkie dzięki, że zrobiłeś to za mnie. Icon_biggrin
Sundrajta napisał(a):Bo już dłużej nie mogłem się skupić na słuchaniu.
A ja najwięcej problemów miałem przy skupieniu się przy 2-3 pierwszych płytach. Potem było coraz lepiej, chociaż przesłuchanie LCD w całości okazało się ciężkim wyzwaniem. Lipy zresztą do pewnego momentu też, ale począwszy od Ogrodu (o ile dobrze kojarzę to rajskiego) było już zdecydowanie lepiej.
Sundrajta napisał(a):moje noty będą jednak znacznie wyższe.
Moje późniejsze też, bo jak napisałem wcześniej te lepsze płyty zostawiam na później. No i może będą niespodzianki. Płyta, której teraz słucham po dwóch utworach się na taką zanosiła, ale przy piątym stwierdzam, że tylko początek był solidny.
24.12.2017 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #93
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
kajman napisał(a):Lipy zresztą do pewnego momentu też
ocena 0,5 dla Lipy od Ciebie to i tak sukces Icon_smile
24.12.2017 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Czy ja wiem. Trzy-cztery utwory ocenione na 1 wystarczają do takiej oceny. A Lipa miała nawet dwa razy 2.
24.12.2017 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Mysle Yacy, ze obie Twoje propozycje sa kandydatami do top 10.
Edit:
Kajmanie, to bylo w skali 0-5 czy 0-10?
Ale i tak jestem mile zaskoczony, ze Hadise nie jest na samym koncu.
Swoja droga, ciekawie się złożyło, bo sıfır tolerans oznacza po turecku "zerowa tolerancja" Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2017 03:14 PM przez prz_rulez.)
24.12.2017 03:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
0-10. A że Hadise nie jest ostatnia to nic dziwnego jak się porówna z tym, z czym wygrała.
24.12.2017 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #97
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
Zapytam się Sumdrajta jak głosujemy????
P.S nie spodziewałem się,że docenisz tytułowy utwór od B-Front,ale minus dla "EVP" to już jest cios poniżej pasa Kajmanie.Myślałem,że docenisz utwór "Dynamite" od naszego polskiego producenta - Regaina,a tu proszę Darkness doceniony przez ciebie

Edit: Już Wiem

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2017 09:59 PM przez TuneHunterz.)
24.12.2017 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
TuneHunterz napisał(a):nie spodziewałem się,że docenisz tytułowy utwór od B-Front
Bo podobnie jak otwieracz brzmi zupełnie inaczej niż reszta płyty i zupełnie nie spodziewałem się, co po nim nastąpi.
TuneHunterz napisał(a):naszego polskiego producenta - Regaina
Kompletnie nie spodziewałem, że to Polak. To bardzo niedobrze, bo akurat płyta firmowana przez niego to dla mnie pomyłka.
24.12.2017 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #99
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
(24.12.2017 10:05 PM)kajman napisał(a):  
TuneHunterz napisał(a):nie spodziewałem się,że docenisz tytułowy utwór od B-Front
Bo podobnie jak otwieracz brzmi zupełnie inaczej niż reszta płyty i zupełnie nie spodziewałem się, co po nim nastąpi.
TuneHunterz napisał(a):naszego polskiego producenta - Regaina
Kompletnie nie spodziewałem, że to Polak. To bardzo niedobrze, bo akurat płyta firmowana przez niego to dla mnie pomyłka.
1.W przeciwieństwie do ciebie u mnie jeśli chodzi o budowę utworów i jak będzie wygląd to spodziewałem czegoś dobrego i to się udało.Tutaj zawdzięczam Bobowo balans pomiędzy lżejszym brzmieniem,a mocniejszym co on ukazuje.Noe spodziewaj się u niego Kickrollów, głośnych screechów itp. Typowe brzmienie jak na Boba przystało
2.A no widzisz,pomyłką jest to,że nie znasz jego twórczości od początku jego kariery i to jest jak słuchasz utworów od polskiego producenta i myślisz,że ktoś z zagranicy,a tu Zonk! Lepiej zapoznaj się nie tylko z tym albumem,ale także z poprzednimi produkcjami jak "Before:Awake","Bathed In Blood" czy "Shadow Of The Mind"

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
24.12.2017 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
RE: Ranking Płytowy - notowanie I, styczeń 2018
TuneHunterz napisał(a):Lepiej zapoznaj się nie tylko z tym albumem
Ten mi całkowicie wystarczy, żeby trzymać się od niego jak najdalej.
TuneHunterz napisał(a):jest jak słuchasz utworów od polskiego producenta
ja nie zwracam uwagi na producenta. Dla mnie to jest kompletnie bez znaczenia. Liczą się muzycy.
24.12.2017 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ranking Płytowy - notowanie XXXI, lipiec 2020 Sundrajta 22 4 055 05.08.2020 11:33 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXX, czerwiec 2020 Sundrajta 24 3 458 29.06.2020 06:00 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXIX, maj 2020 Sundrajta 21 2 444 31.05.2020 11:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXVIII, kwiecień 2020 Sundrajta 26 2 327 26.04.2020 08:18 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVII, marzec 2020 Sundrajta 25 2 626 30.03.2020 11:52 AM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVI, luty 2020 Sundrajta 53 4 130 02.03.2020 06:20 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking Płytowy - notowanie XXV, styczeń 2020 Sundrajta 50 3 651 02.02.2020 11:39 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXIV, grudzień 2019 Sundrajta 41 3 435 06.01.2020 06:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019 Sundrajta 116 6 555 02.12.2019 12:45 AM
Ostatni post: Yacy
  Ranking Płytowy - notowanie XXII, październik 2019 Sundrajta 145 7 895 04.11.2019 04:04 PM
Ostatni post: Sundrajta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości