Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Rammstein
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 156
Dołączył: Jul 2021
Post: #141
RE: Mychartsowy Top Rammstein
Wyniki topu z pierwszej połowy podobały mi się bardziej. A im więcej głosów, tym mniej.
Sundrajto - jak zazwyczaj wiele wspólnego mamy
miszony - my nie tak często, ale tu tak.
11.12.2023 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #142
RE: Mychartsowy Top Rammstein
Mało brakło, Sonne i Mutter super, niestety America wrzuciła łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Tzn. może to nie jest zły numer, ale daleki od tamtych.

Ogólnie przy odsłuchach odczułem, że ich twórczość jest mocno powtarzalna. I to w dziwny sposób - niby piosenki nie są bardzo podobne, ale jednak mają ten sam schemar. Ba! Nawet teksty mielą w kółko te same, pewne frazy powtarzają się przez kilkadziesiąt lat.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.12.2023 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #143
RE: Mychartsowy Top Rammstein
(11.12.2023 10:53 PM)gioconda2 napisał(a):  Wyniki topu z pierwszej połowy podobały mi się bardziej. A im więcej głosów, tym mniej.
Sundrajto - jak zazwyczaj wiele wspólnego mamy
miszony - my nie tak często, ale tu tak.
O proszę Icon_smile
Nie do końca "rozmkniłiem" ten zespół. Niby jest fajnie ale zawsze czegoś mi tu brakuje. Doceniam dopracowane teledyski szczególnie Deutshland robi wrażenie
12.12.2023 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 197
Dołączył: Jul 2014
Post: #144
RE: Mychartsowy Top Rammstein
gioconda2 napisał(a):Sundrajto - jak zazwyczaj wiele wspólnego mamy
5 na 10 nieźle, ale o dziwo z kajmanem mam więcej, bo 6 - jak rzadko kiedy. Icon_lol Tyle że akurat jego numery 1 i 3 są u mnie na szarym końcu. Icon_twisted
Zwycięzca topu też znalazł się poza dwudziestką, więc jak dla mnie wyniki nie są aż tak super.
Miszon napisał(a):Ogólnie przy odsłuchach odczułem, że ich twórczość jest mocno powtarzalna. I to w dziwny sposób - niby piosenki nie są bardzo podobne, ale jednak mają ten sam schemar.
Faktycznie dało się coś takiego zauważyć. Icon_arrow
Miszon napisał(a):Ba! Nawet teksty mielą w kółko te same, pewne frazy powtarzają się przez kilkadziesiąt lat.
Oj to dobrze, że nie znam niemieckiego (nawet śladowo). Icon_lol

I jak na mój gust w tym topie akurat bardzo mało wypowiadali się fani zespołu, co z pewnością zniekształca jego obraz w odbiorze ogółu?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.12.2023 03:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #145
RE: Mychartsowy Top Rammstein
Zapomniałam o tym wątku, poczytam w wolnej chwili komentarze.
12.12.2023 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Brite Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: May 2018
Post: #146
RE: Mychartsowy Top Rammstein
Niestety zapomniałem o topie i dosłaniu głosów, które ułożyłem już mniej więcej początkiem zeszłego tygodnia, ale na szczęście i bez mojego wsparcia wygrał mój faworyt.

A tak wyglądałyby moje noty:

12 Sonne
10 Du hast
08 Spieluhr
07 Mutter
06 Links 2 3 4
05 Auslander
04 Engel
03 Mein herz brennt
02 Ich will
01 Feuer frei!
12.12.2023 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #147
RE: Mychartsowy Top Rammstein
To byś namieszał.
12.12.2023 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości