Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yuriy Shatunov - S dnem rozhdeniya
russian, russkoe, po-russki, popsa, pop
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Yuriy Shatunov - S dnem rozhdeniya
[Obrazek: 99222027.jpg]

Nowy utwór pana znanego z "Białych róż" Icon_wink



P.S. Okładka najpewniej nieoficjalna, ale i tak nie mogłem się oprzeć wrzuceniu jej tutaj Icon_lol
25.11.2017 11:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: Yuriy Shatunov - S dnem rozhdeniya
Trochę bardziej folkowy utwór niż wspomniane Białe Róże, które zresztą pamiętam bardzo dobrze. W dodatku miło się go słucha. Zresztą w ostatnim czasie nawet się zastanawiałem co słychać u Szatunowa i czy jeszcze śpiewa. No i okazuje się, że jest w bardzo dobrej formie.

prz_rulez napisał(a):P.S. Okładka najpewniej nieoficjalna, ale i tak nie mogłem się oprzeć wrzuceniu jej tutaj

Na Deezerze jest trochę inna:

https://www.deezer.com/pl/album/49442142

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
26.11.2017 01:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Yuriy Shatunov - S dnem rozhdeniya
Ok, czyli ta jest oficjalna:
[Obrazek: jurij-shatunov-s-dnem-rozhdeniya.jpg]
kolej_grzesiek napisał(a):No i okazuje się, że jest w bardzo dobrej formie
No wiesz, on ma tylko 44 lata. Tylko przez to, że tak szybko zaczął, a w dodatku utwór brzmi jak głębokie lata 80-te, a nie jak 1989, to wydaje się, że jest prawie w wieku Pugachovej Icon_wink.
Swoją drogą, słuchałem sobie wczoraj największych rosyjskich przebojów z lat 1989-1990 i stwierdzam, że w Polsce, pomimo istnienia oczywiście utworów w stylu "Co ty, królu złoty" (choć fakt jak szybko zostały one zapomniane przez większość też o czymś świadczy), to polskie piosenki szybko zaczęły brzmieć bardzo nowocześnie. A rosyjskie, no cóż... Choć ma to oczywiście swój urok.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2017 12:54 PM przez prz_rulez.)
26.11.2017 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości