Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - No Line On The Horizon
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #41
 
tak apropopo wątku alternatywnych okładek [poruszonego w topiku o GOYB, ale TO bardziej pasuje właśnie tutaj]:
twórczość fana z u2.interference.com:
[Obrazek: addon-1.png]
[Obrazek: addon.jpg]
[Obrazek: addon1.png]
[Obrazek: addon2.png]
[Obrazek: addo3.png]
[Obrazek: addon4.png]
[Obrazek: addon5.png]
[Obrazek: addon6.png]
[Obrazek: addon7.png]
[Obrazek: addon8.png]
[Obrazek: addon9.png]
Icon_mrgreen
18.01.2009 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
To ja może też się ustosunkuje jak koleżanka ;D

Achtung - według moich statystyk jedna z 50 najlepszych płyt świata Icon_wink
Zooropa - baaardzo lubię
Pop - dobre, genialne momenty, ale przeplatane...po prostu słabymi Icon_sad
War - średnia.
The Joshua Tree - Top 3 płyt U2. Bardzo dobry krążek, ale zbyt wysoko wyniesiony na piedestał.

A za 40 minut koncert w HBO...2 piosenki pewnie Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.01.2009 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #43
 
saferłel napisał(a):A za 40 minut koncert w HBO...2 piosenki pewnie Icon_razz
po nazwie imprezy można się spodziewać One... i nie wiem czego jeszcze, ale raczej nie będzie to No Sexy Boots On The Horizon. tak mi się przynajmniej wydaje. a jak będzie, to się za czas jakiś okaże. Icon_wink2
18.01.2009 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #44
 
jednak nie One - Prajd i COBL...
18.01.2009 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Czyli to co ćwiczyli na próbach. Bez niespodzianek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 08:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #46
 
saferłel napisał(a):Bez niespodzianek.
no właśnie. a szkoda. Icon_wink2 jeden z Fanów wczoraj zauważył, że z tyłu stała gitka Bono... podejrzana sprawa, że jej nie wykorzystał... czyżby dla picu ją tam postawili?... Icon_wink2
19.01.2009 11:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
uzi napisał(a):tak apropopo wątku alternatywnych okładek [poruszonego w topiku o GOYB, ale TO bardziej pasuje właśnie tutaj]:
twórczość fana z u2.interference.com:
znakomite! Icon_mrgreen
19.01.2009 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #48
 
ku3a napisał(a):znakomite! Icon_mrgreen
wiem. Icon_mrgreen najbardziej mi się podoba ta TUFowa i Joshuowa. Icon_wink2


a tak w ogóle to nie wiem dlaczego jeszcze nic nie wspomniałam o przeciekach "plażowych" z sierpnia i o nagraniach z sesji w Fez. może ktoś jest zainteresowany... Icon_wink2

http://rapidshare.com/files/136559447/be...8.zip.html
tu są 4 nagrania w jakości delikatnie mówiąc tragicznej. ale da się coś usłyszeć i wykształcić sobie w głowie jakiś obraz nowego albumu. Icon_wink2
i krótki komentarzyk do nagrań Icon_wink2:
1 - "ooooo..." fenomenalne. FE_NO_ME_NAL_NE!. już to kocham. a co będzie jak usłyszę to w dobrej jakości... nie wiem który to utwór, ale to będzie prawdziwy rozmiażdżacz. ja Wam to mówię.
2 - zapewne Breath. zapowiada się super kawałek.
3 - GOYB. chyba nie muszę komentować. Icon_razz2
4 - nie mam podejrzeń co to [miało to być Only Love, ale że nie ma takiego tytułu w oficjalnej trackliście, to nie wiem.], ale brzmi całkiem obiecująco.

i Fez:
http://www.youtube.com/watch?v=w5Ce3dDwZzI
http://www.youtube.com/watch?v=_vnsVoPSzgQ
jakość też nie jest zadowalająca, ale też da się co nieco wychwycić.
[tu też pojawia się ten "rozmiażdżacz" [użyłabym większego słowa, ale tu nie wypada.] nr 1 z plaży. naprawdę, już zdążyłam pokochać ten utwór.]

enjoy, jeśli komuś się chce tego słuchać. Icon_wink2
19.01.2009 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Ja posłucham, skoro tak wszystko zachwalasz ;D

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #50
 
saferłel napisał(a):Ja posłucham, skoro tak wszystko zachwalasz ;D
cieszę się. Icon_wink2 naprawdę warto, no chyba, że ktoś nie chce się męczyć z nagraniami w tak słabej jakości i woli poczekać na coś wyraźniejszego. Icon_wink2
a namawiam tym bardziej, że te pozostałe utwory nie mają w sumie nic wspólnego z Bootami. zupełnie inne historie. ale co ja będę gadać - posłuchajcie jeśli chcecie! Icon_wink2
19.01.2009 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Ja wyznaje zasadę, że fan czy miłośnik danej grupy (co prawda w przypadku U2 nie jestem fanem, tylko raczej BARDZO LUBIĄCĄ ich osobą) musi zawsze mieć dostęp do najbardziej skrytych i tajnych materiałów, być na bieżąco ze wszystkimi przeciekami itp...W dodatku ciekawostki muzyczne to rzecz dla mnie naturalna Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #52
 
saferłel napisał(a):Ja wyznaje zasadę, że fan czy miłośnik danej grupy (co prawda w przypadku U2 nie jestem fanem, tylko raczej BARDZO LUBIĄCĄ ich osobą) musi zawsze [...] być na bieżąco ze wszystkimi przeciekami itp...
no tu się troszkę nie zgadza, bo te przecieki są z sierpnia... Icon_lol ale ok, uznajmy, że 5-miesięczny poślizg to "na bieżąco". Icon_mrgreen
20.01.2009 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
Tzn tak jak pisałem - nie jestem miłośnikiem U2 dlatego w tym wypadku jest ten poślizg Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.01.2009 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #54
 
ok, ja nie mam przecież żadnych pretensji itp., że wcześniej nie wiedziałeś o tych przeciekach. Icon_wink2
zastanawiałam się czy to w ogóle dobrze, że dałam tutaj [Wam, nie-fanom] te przecieki... :roll: w sumie to może lepiej by było, gdyby wtajemniczeni byli tylko ci, którzy najnormalniej w świecie nie przeżyliby bez tego [czyli np. ja, co uświadomiłam sobie wczoraj słuchając tego "oooo"]... :roll: ale w sumie to chyba nic złego... Icon_wink2 tym bardziej, że z rzeczonym 5-miesięcznym poślizgiem. Icon_wink2
chyba nikt mnie za to nie pobije. Icon_wink2
20.01.2009 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Ja nie wierzę w przecieki bez wiedzy zespołu lub menadżera. Jak się chce to do ostatniej chwili można w tajemnicy singiel utrzymać, a jak się chce sprawdzić reakcję fanów, to się puszcza na rynek rarytasy niby.
20.01.2009 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #56
 
ja od początku podejrzewam, że zespół wiedział o tych przeciekach. ale czy to źle? przynajmniej w jakimś stopniu zaspokoili głód wielu fanów. Icon_wink2
20.01.2009 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Ja wierzę. Ostatnio nawet uczestniczyłem w dyskusji na forum OF PSB gdzie niektórzy ludzie ciąglę dziwią się czemu płyta nie wyciekła. A dziwią się ponieważ zespół tradycyjnie na 2,5-3 miesiące przed wydaniem krążka wysyła go do kilku zaprzyjaźnionych pism (Prospect, Attitude, no i przede wszystkim POPJUSTICE!). Płytki po prostu ocenianą wiarygodne osoby z pewnych źródeł, gdyby takie ''Yes'' trafiło do Faktu to ho ho ho [na początku skarga do Ligi Polskich Rodzin, a potem przeciek w nie wiadomo jakich celach Icon_biggrin3 ) Ktoś napisał przy okazji nie tylko o tym, że jeśli nie ma się kontaktu z rozważnymi dziennikarzami, którzy nie ''puszczą pary z ust'', ale przedstawił całą długą listę osób, które mają styczność z piosenkami i nagraniami. Menadżer, zespół, muzyczny sesyjni, właściciele studia, osoby, które w najmniejszym stopniu są powiązane z całym etapem prac przygotowań nad krążkiem...naprawdę, ciężko czasem to kontrolować, chociaż ostatnio poprawiło się moim zdaniem jeśli chodzi o brak przyzwolenia na przecieki. Przynajmniej w niektórych przypadkach, tych lepiej strzeżonych, nie ma już możliwości by płyta ujrzała światło dzienne na 5-6 tyg. przed premierą. To dobrze...chociaż dla mnie niekoniecznie Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.01.2009 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Słyszeli o tym ? Icon_mrgreen Icon_lol


To już nawet okładki kradną? :roll:
21.01.2009 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #59
 
Gary napisał(a):Słyszeli o tym ? Icon_mrgreen Icon_lol
słyszeli i chyba nawet napisali w topicu o Boociorach. Icon_wink2
21.01.2009 06:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #60
 
no tak, wyjechała uzi na wakacje pod śródborowskimi palmami, więc oczywiście topic o NLOTH nie żyje.
no to uwaga, wskrzeszam:
promo plakat NoLine'a
[Obrazek: affiche_promo.jpg]
01.02.2009 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości