Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - No Line On The Horizon
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #281
 
No, że Gahan delikatnie chciał w ten sposób powiedzieć, że jak singiel nie powalił go na kolana. A płyta chyba też nie specjalnie Icon_cool2 . Conajmniej. Icon_mrgreen

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.04.2009 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #282
 
bo się jeszcze nie wsłuchał!
bosh...
Icon_razz
09.04.2009 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #283
 
No i powiedział "trzeba się w niego słuchać". Czytaj: "na pierwszy rzut ucha to crap. Strasznie mnie z początku zawiódł. Teraz jest lepiej, ale nadal słabo" Icon_razz Icon_cool2 .

Co nie zmienia fakty, że "Joshua tree" jest na pwno w 20-ce moich ulubionych/najlepszych płyt, jakie znam. A może nawet 10.
(no, 10-ce jakby nie liczyć Beatlesów).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.04.2009 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #284
 
Miszon napisał(a):No i powiedział "trzeba się w niego słuchać". Czytaj: "na pierwszy rzut ucha to crap. Strasznie mnie z początku zawiódł. Teraz jest lepiej, ale nadal słabo" Icon_razz Icon_cool2 .
jeszcze chciał powiedzieć, że to Łachmyty, ale uznał to stwierdzenie za niestosowne.
tak. Icon_smile2
Miszon napisał(a):Co nie zmienia fakty, że "Joshua tree" jest na pwno w 20-ce moich ulubionych/najlepszych płyt, jakie znam. A może nawet 10.
(no, 10-ce jakby nie liczyć Beatlesów).
a to się bardzo cieszę. Icon_wink2
09.04.2009 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #285
 
Davidowi Gahanowi ostatnio odbija (przykład z Glastonbury), nie ważne jest to co on sądzi o tej płycie, ważne jest to co o niej myśli Neil Tennant Icon_wink Jeśli dacie mi trochę czasu to postaram się go o to zapytać i odpowiedź tutaj umieścić w ciągu kilku dni Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #286
 
saferłel napisał(a):Davidowi Gahanowi ostatnio odbija (przykład z Glastonbury), nie ważne jest to co on sądzi o tej płycie
dla mnie też nie ważne. wkleiłam ten tekst dla jaj. i dla poznania reakcji oprawców NLOTH oddanych DM. a poza Waszą opinią to mnie to g. obchodzi. Icon_smile2
saferłel napisał(a):ważne jest to co o niej myśli Neil Tennant Icon_wink
strzelam: płyta jest miałka, a Bono to zajebiste ciacho. Icon_wink2
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
09.04.2009 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #287
 
Przekonamy się, jeśli zdołam zdobyć odpowiedź Icon_wink
A co do 1. punktu to nie sądzę by był na tym forum jakiś oddany fan DM, który byłby jednocześnie oprawcą nowego U2.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #288
 
saferłel napisał(a):A co do 1. punktu to nie sądzę by był na tym forum jakiś oddany fan DM, który byłby jednocześnie oprawcą nowego U2.
... ja nic nie wiem...[Obrazek: rolleyes.gif] Icon_razz2
09.04.2009 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #289
 
"Nigdy nie lubiłam płyt U2. Swego czasu robiłam z nich popielniczki. Płyty winylowe dają się łatwo formować nad kuchenką gazową"

wokalistka Sinead O'Connor

ocena płyty "No Line On The Horizon" Icon_wink2

(niektóre piosenki z płyty nie są takie złe)
21.04.2009 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #290
 
Buehehe Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.04.2009 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #291
 
Tomekk napisał(a):Nigdy nie lubiłam płyt U2. Swego czasu robiłam z nich popielniczki.
bardzo praktyczne, w sumie. szkoda, że nie palę, bo bym przetestowała. wzięłabym Zooropę, bo by zapewne fajowo wyglądała jako popielniczka ["green light, seven eleven, you stop in for a pack of cigarettes, you don't smoke, don't even want to, hey now, check your change..."].
Tomekk napisał(a):wokalistka Sinead O'Connor
nigdy nie lubiłam płyt Sinead O'Connor. [bynajmniej nie ze względu na jej niechęć do U2.]
21.04.2009 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #292
 
jasne Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 05:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #293
 
saferłel napisał(a):jasne Icon_mrgreen Icon_mrgreen

no dobra, przyznaję się, kocham Sinead, mam nad łóżkiem jej plakat [3m kwadratowe], a jej głos wywołuje u mnie... no, nie ważne.
dziś dowiedziałam się, że nie lubi U2. jeszcze bardziej ją za to kocham, gdyż ja też ich bardzo nie lubię.



L&P&SineadO'Connor.
21.04.2009 05:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #294
 
Oj no już nie pisz tych swoich demonstracyjnych postów, mi zarzucasz, że jestem taki sztywny, a sama teraz przecież chyba dobrze powinnaś wiedzieć, że to żart był ;P

Ja też jej zbytnio nie lubię, przynajmniej tak mi się zdaje po tym co znam, ma kilka fajnych numerów (coś tam z 90-któregoś o Babilonie), ale na dłuższą metę jej głos chyba mnie męczy....no i jest zbytnio pyskata w wielu sprawach.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 05:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #295
 
saferłel napisał(a):Oj no już nie pisz tych swoich demonstracyjnych postów
niedoczekanie Twoje. Icon_wink2
saferłel napisał(a):sama teraz przecież chyba dobrze powinnaś wiedzieć, że to żart był ;P
a to moje było śmiertelnie poważnie.




nożesz...
21.04.2009 05:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #296
 
Zauważyłem....że było tradycyjnie ironiczne, sarkastyczne i demonstracyjne Icon_razz2 Tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #297
 
saferłel napisał(a):Ja też jej zbytnio nie lubię, przynajmniej tak mi się zdaje po tym co znam, ma kilka fajnych numerów (coś tam z 90-któregoś o Babilonie), ale na dłuższą metę jej głos chyba mnie męczy....no i jest zbytnio pyskata w wielu sprawach.
A ja lubię ją w jej początkowym okresie. Pierwsza płyta jest moim zdaniem znakomite, na drugiej też co nieco interesującego się znajdzie. Babilon jest już z tego okresu, kiedy jej z sympatią, ale bez zachwytu przysłuchiwałem. Osobiście polecam podróż stamtąd nie tak daleko czyli do Troy.
21.04.2009 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #298
 
uzi napisał(a):a jej głos wywołuje u mnie... no, nie ważne.
Heh. Icon_lol
Cóż za wyznania. Icon_razz

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.04.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości