Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień 93 - piosenka na Halloween
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
dzień 93 - piosenka na Halloween
buahahahaha! [via demoniczny śmiech]

oczywiście "Thriller" Jacksona w pierwszej kolejności, ale nie tylko... no właśnie, jakie upiorne piosenki zabrzmią dzisiejszej nocy z waszych stereo?

u mnie na pewno nie zabraknie tego uroczego numeru:




(nie żebym obchodził Halloween, ale wiecie, nośny temat)
a poza tym, halo, halo, Dziady!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.10.2013 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
aaktt napisał(a):(nie żebym obchodził Halloween, ale wiecie, nośny temat)
Icon_lol A już chciałem napisać: "Jestem katolikiem, nie...."

Ale to w sumie prawda. Nie przejmuję się tym Halloween ani trochę. Nie mam żadnej specjalnej playlisty, a jedyną korzyścią jaka płynie z tego wydarzenia jest możliwość obejrzenia kilku horrorów w telewizji w jedną noc.

PS - Lipa, w telewizji publicznej wolą puszczać powtórki najbardziej zidiociałego programu w całej ramówce TVP (Świat się kręci) zamiast walnąć dobrym horrorem po północy Icon_cry2 U innych też bieda i strach przed strachem - "Córka prezydenta", "Idealny chłopak dla mojej dziewczyny".....<...> I tylko żal, że się nie ma TCM, gdzie dzisiaj przez cały dzień jedyna słuszna ramówka Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2013 03:35 PM przez saferłel.)
31.10.2013 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
no to ode mnie taka pioseneczka



saferłel napisał(a):jedyną korzyścią jaka płynie z tego wydarzenia jest możliwość obejrzenia kilku horrorów w telewizji w jedną noc
A mówiłem Wam już że do jakiegoś 18. roku życia to tylko oglądałem horrory? Z wypożyczalni VHS-ów wynosiłem pełne reklamówki.
Potem nastąpił pamiętny rok 1995 kiedy polska telewizja na stulecie kina uraczyła widzów w ciągu roku setką wybitnych filmów dla historii X. muzy (pamiętam we wtorki po Wiadomościach i w czwartek w paśmie nocnym). To właśnie wtedy było mi dane obejrzeć pierwszy raz Czas apokalipsy, Złodziei rowerów czy Psychozę...
31.10.2013 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #4
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
Ja lubię Halloween - zawsze żałowałem, że w Polsce nie jest szerzej obchodzone (oglądanie The Cube i Excorcist to nie jest obchodzenie, sirjosli), bo to fajna, niezobowiązująca zabawa. Plejlisty póki co nie mam (ale w planach!), ale moim faworytem jest:





Yacy:
wyedytowałem i teraz powinno się wyświetlać Icon_smile2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2013 09:08 PM przez Yacy.)
31.10.2013 05:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
Nie dość, że nastraszniejszy utwór w historii, to jeszcze hołd złożony przez zmarłego niedawno Petera Steele'a.




http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2013 06:41 PM przez dziobaseczek.)
31.10.2013 06:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #6
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
A ode mnie: Sidewalks And Skeletons w utworze Coffin Kids. Mrok wszędzie: w nazwie, tytule, muzyce i teledysku.


31.10.2013 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
aaktt napisał(a):u mnie na pewno nie zabraknie tego uroczego numeru

u mnie też go nie zabrakło Icon_wink

thestranglers napisał(a):no to ode mnie taka pioseneczka

też jej słucham Icon_wink

dziobaseczek napisał(a):nastraszniejszy utwór w historii

bomba dzisiejszego dnia
[właśnie czytam 'Gościa' Erica Emmanuela Schmitta, nieźle się komponują...]

Rincewind napisał(a):Sidewalks And Skeletons w utworze Coffin Kids

strach się bać....


a ode mnie oczywiście:



31.10.2013 08:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #8
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
Nieładnie tak Listoholiku mój utwór omijać :'(
Jeszcze jedna przecudowna pieśń na tę okazję (+ teledysk!)


31.10.2013 08:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
RE: dzień 93 - piosenka na Halloween
adik 303 napisał(a):Nieładnie tak Listoholiku mój utwór omijać :'(

Twój utwór mi się nie wyświetla
i myślę, że nikomu ;///
31.10.2013 08:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
Dzień 102 - utwór na Halloween
Trochę późno, ale wcześniej nie miałem czasu.
U mnie utwór, który poznałem 4 minuty temu, ale pasuje doskonale:
01.11.2017 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
makkartnej Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Dec 2016
Post: #11
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
Halloween to pseudo-święto wyznawców neoliberalizmu, którzy chcieli każdy aspekt naszego życia sprowadzić do konsumpcji. Szkoda, że nie zapostowałeś piosenki, której można posłuchać przy okazji naszego rodzimego wydarzenia, jakim jest Dzień Wszystkich Świętych. Taki światowy jesteś...

Free as a bird, it's the next best thing to be.
01.11.2017 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
+1

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.11.2017 12:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
-1

.

Radio Epsilon
01.11.2017 12:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #14
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
makkartnej napisał(a):Halloween to pseudo-święto wyznawców neoliberalizmu, którzy chcieli każdy aspekt naszego życia sprowadzić do konsumpcji. Szkoda, że nie zapostowałeś piosenki, której można posłuchać przy okazji naszego rodzimego wydarzenia, jakim jest Dzień Wszystkich Świętych.
100% zgoda. Kiedyś pisałem o tym.

A przewrotnie napiszę, że dzisiejszą piosenką dnia jest to:

Wspaniały utwór o Tych, którzy już są w Niebie, przez duże N.
01.11.2017 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
O rany, że też właśnie w Dzień Wszystkich Świętych się na mnie naskakuje...
Ale dobrze, wyjaśnię.
1. Post o Dniu Wszystkich Świętych planowałem wrzucić wieczorem.
2. Nikt nie broni nikomu założenie tematu z dniem 103, dniem 104, dniem 105 etc.
3. Halloween nie musi być spędzane konsumpcjonistycznie. a Dzień Wszystkich Świętych może być spędzany bardzo konsumpcjonistycznie - znicze za 50 złotych, kwiaty za 200 i tak dalej.
4. Halloween nie do końca jest świętem pogańskim, ale tu odsyłam do poszukania artykułów w sieci.
5. Fakt, że Halloween nie jest oryginalnie polskim świętem... ale Boże Narodzenie też nie jest Icon_twisted
6. Fajnie, że zwrócono wczoraj w Trójce uwagę na istotną rzecz w Halloween - ludzką potrzebę oswojenia strachu w bezpiecznych warunkach.
7. Temat miał być z natury muzyczny, o Halloween można porozmawiać w innym wątku...
8. Gdzie wasze propozycje? Icon_lol
01.11.2017 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
Świetnie ujęte prz. Tak samo można mieć pretensje, że Sylwester to pseudo-święto wyznawców neoliberalizmu, a prawdziwym świętem jest Nowy Rok Icon_razz2 Wkurza mnie to bronienie Wszystkich Świętych przez gnojenie Halloween, a nie jestem nawet osobą, która Halloween "obchodzi"! A raczej "celebruje", bo nikt tego świętem na poważnie nie nazywa - to po prostu coroczna impreza, zabawa, biba, a to, że odbywa się na dzień przed 1 listopada - a jaki to ma związek?

I faktycznie, to Wszystkich Świętych od paru lat jest większą paranoją, niż samo Halloween. Ludzie chodzą na groby jak z automatu, oczywiście jeśli znajdą miejsce parkingowe w promieniu kilometra od cmentarza.

Ale jeśli w Polsce mowa o Halloween, to od razu musi się znaleźć ktoś, kto krzyknie A CO Z PIERWSZYM LISTOPADAAAAAAAAAA. Zupełnie jakby wspólne spędzanie czasu z żywymi we wtorek automatycznie czyniło mnie zimnym draniem nie pamiętającym o zmarłych w środę...

Piosenka na Halloween, czyli taka, której powinienem się bać? Cóż, w dzieciństwie bałem się tego:

Radio Epsilon
01.11.2017 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
Ciekawe też, że nie słyszałem i nie czytałem nigdy, żeby komuś przeszkadzały Andrzejki czy Ostatki...
01.11.2017 02:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #18
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
nie mam problemu z halloween i nie przeszkadza mi to jednocześnie obchodzić dzisiejsze i jutrzejsze święto

ode mnie:

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.11.2017 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #19
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
prz_rulez napisał(a):nie musi być spędzane konsumpcjonistycznie
Może być spędzane satanistycznie... Icon_twisted
prz_rulez napisał(a):nie słyszałem i nie czytałem nigdy
Ja też nie.
Za to wielokrotnie czytałem artykuły podobne do tego:
https://www.pch24.pl/byla-satanistka-o-h...118,i.html
...i uważam, że coś jest na rzeczy.
01.11.2017 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Dzień 102 - utwór na Halloween
Wiem, że się narażę co niektórym, ale to dla mnie totalne bzdury. Czytając ten artykuł nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.
01.11.2017 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dzień 631 - Piosenka, która w tytule zawiera słowo z tytułu piosenki wyżej. thestranglers 12 946 26.10.2021 10:45 PM
Ostatni post: kajman
  dzień 603 - Zapomniana piosenka, która powinna zostać przypomniana światu. thestranglers 2 323 08.10.2021 01:27 PM
Ostatni post: Miszon
  dzień 605 - utwór ze słowem "dzień" w tytule thestranglers 13 775 02.10.2021 08:13 PM
Ostatni post: stokrotka
  dzień 602 - Piosenka, która w tytule ma jakiś narząd ludzki. thestranglers 8 520 02.10.2021 08:06 PM
Ostatni post: stokrotka
  dzień 601 - Piosenka, która kojarzy Ci się z lockdownem. thestranglers 5 468 01.10.2021 01:13 AM
Ostatni post: neon.ka
  dzień 596 - Piosenka, która jest Twoim ulubionym mash-upem. thestranglers 2 349 28.09.2021 10:42 AM
Ostatni post: AKT!
  dzień 600 - Piosenka, która zdobyła jakąś nagrodę. thestranglers 5 455 24.09.2021 05:24 PM
Ostatni post: AKT!
  dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. thestranglers 30 1 454 23.09.2021 07:04 PM
Ostatni post: Miszon
  dzień 599 - Piosenka, której szukałeś i nie mogłeś od razu znaleźć. thestranglers 2 326 23.09.2021 08:44 AM
Ostatni post: Miszon
  dzień 593 - Piosenka z płyty, która ma rysunkową okładkę. thestranglers 4 410 22.09.2021 11:05 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości