Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molestowanie seksualne
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #81
RE: Molestowanie seksualne
O Proszę - Morrissey się wypowiedział.
https://niezlomni.com/niemiecki-dziennik...-europe-2/

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
24.11.2017 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #82
RE: Molestowanie seksualne
kajman napisał(a):Po takiej wypowiedzi może powstać we mnie przekonanie o Twoim chamstwie. W każdym razie przegiąłeś.
Masz rację. Przepraszam. Nie powinienem był odnosić się ad personam.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2017 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Molestowanie seksualne
Czasami nawet gdy się przyznasz, to jesteś niewinny - były takie sytuacje, że ktoś przyznawał się za kogoś Icon_wink
24.11.2017 02:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #84
RE: Molestowanie seksualne
Dzieje się też w środowisku polskich lewicowych publicystów: http://codziennikfeministyczny.pl/papier...ego-metoo/
Panowie po publikacji tekstu zostali zawieszeni przez redakcje, w których pracują.

Szerszy kontekst, nie samej sprawy, ale ogólnie szerszy kontekst środowiskowy, ładnie nakreślił na swoim blogu Stankiewicz: http://myslnikstankiewicza.pl/dymekgate/

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2017 01:32 PM przez AKT!.)
29.11.2017 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
RE: Molestowanie seksualne
No więc jakoś kompletnie mnie nie bierze co pisze Stankiewicz, szczególnie że przy okazji zahacza o inne sprawy, w których dokładnie odwraca kota ogonem.
29.11.2017 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #86
RE: Molestowanie seksualne
W jakim sensie?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.11.2017 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
RE: Molestowanie seksualne
Ten żenujący komentarz o 500+ ośmiesza tego człowieka.
29.11.2017 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #88
RE: Molestowanie seksualne
Raczej ośmiesza współczesne elity i pokazuje ich stosunek do zwykłego człowieka (akurat przeczytałem sobie wcale nie przypadkowo ten artykulik). Icon_rolleyes
29.11.2017 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #89
RE: Molestowanie seksualne
kajman napisał(a):Ten żenujący komentarz o 500+ ośmiesza tego człowieka.
czy ja wiem? to tylko przykład

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.11.2017 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
RE: Molestowanie seksualne
Dla mnie to próba wmówienia, że 500+ ma coś wspólnego ze sprawiedliwością społeczną.
29.11.2017 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: Molestowanie seksualne
To jest jakaś próba, może niekoniecznie dobra dla polskiego budżetu... Ale jednak zrobienia czegoś dla tych biedniejszych. No, tylko właśnie, dlaczego 500+ otrzymują też bogaci?

Co do meritum... Z jednej strony zgadzam się z tą k... To stara metoda (pewnie wielu z was pamięta ją ze szkoły), by kogoś obrazić, a potem stwierdzić, że "eee, ja przecież żartowałem, no co ty, na żartach się nie znaszIcon_question"; fajnie więc, że ktoś w końcu zwraca na to uwagę. Z drugiej... Mam taką niepokojącą obserwację, że powiedzenie "ruchanko", "k***a" czy "du*cia" niektórzy zaczynają zrównywać z molestowaniem. A od jednego do drugiego jednak droga daleka...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2017 09:53 PM przez prz_rulez.)
29.11.2017 09:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Molestowanie seksualne
prz_rulez napisał(a):To jest jakaś próba
Jest i to całkiem udana, ale kupienia sobie głosów w kolejnych wyborów. I także udana pójścia na łatwiznę. A do tego liczenia na to, że zapłacą za to Niemcy.
29.11.2017 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #93
RE: Molestowanie seksualne
kajman napisał(a):Dla mnie to próba wmówienia, że 500+ ma coś wspólnego ze sprawiedliwością społeczną.
można poczynić takie uproszczone założenie, chociaż w tym względzie nie zamierzam oponować; natomiast trzeba oddzielić rzeczywistą motywację (cel wyborczy) od celów, które osiąga się przy okazji; ja czepiałbym się raczej takiej akurat a nie innej konstrukcji tego zasiłku

prz_rulez napisał(a):Mam taką niepokojącą obserwację, że powiedzenie "ruchanko", "k***a" czy "du*cia" niektórzy zaczynają zrównywać z molestowaniem. A od jednego do drugiego jednak droga daleka...
chyba, że zwracasz się do kogoś per ***** słowami: "może małe ruchanko?", a w przypadku odmownej odpowiedzi odwracasz kota ogonem

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2017 01:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Molestowanie seksualne
AKT! napisał(a):można poczynić takie uproszczone założenie
To naprawdę trzeba się starać, żeby je poczynić.
AKT! napisał(a):które osiąga się przy okazji
niestety.
AKT! napisał(a):czepiałbym się raczej takiej akurat a nie innej konstrukcji tego zasiłku
Tu się zgodzę, bo konstrukcja przynosi znacznie więcej szkody niż pożytku.
30.11.2017 08:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #95
RE: Molestowanie seksualne
kajman napisał(a):Jest i to całkiem udana, ale kupienia sobie głosów w kolejnych wyborów. I także udana pójścia na łatwiznę.
Jestem przeciwnikiem (choć beneficjentem) 500+. Jednak Politycy realizują obietnicę wyborczą, co jak na polityków jest ewenementem - ktoś policzył, że się opłaci (demografia), zwróci (konsumpcja), będzie na to kasa (zrównoważono np. ukręcając karuzele watowskie) i jest w ramach solidarności społecznej (sporo biednych ludzi zyskało). Poczekajmy jeszcze chwilę i będziemy oceniać, czy się pomylili. Zwłaszcza, że oponenci proponują to samo dla każdego dziecka. Nie powiedzieli skąd.
kajman napisał(a):A do tego liczenia na to, że zapłacą za to Niemcy.
Bardzo dobry pomysł, by pokryć z reparacji. Policzono, że 40 lat będzie można wypłacać 500+. Niech Niemcy płacą za zabicie 6 mln ludzi i uzupełnią wyrwę demograficzną. A że uważam, że sam program 500+ to kiepski pomysł i znam kilka lepszych, bardziej perspektywicznych i niedemoralizujących? Cóż - jest to niezależne od powyższego. Oraz niezależne od faktu, że jest to jedyny prorodzinny namacalny projekt i afirmacja rodziny, jako komórki społecznej w tym stuleciu.
prz_rulez napisał(a):To jest jakaś próba, może niekoniecznie dobra dla polskiego budżetu... Ale jednak zrobienia czegoś dla tych biedniejszych. No, tylko właśnie, dlaczego 500+ otrzymują też bogaci?
Poczekajmy z tym forowanie budżetem. Bo nie przekonują mnie ani słupki Morawieckiego ani (w szczególności) jęki totalsów. Dlaczego bogaci nie mogą otrzymywać? Czy nie jest to przypadkiem segregowanie ludzi? Ja znam człowieka, który pobiera 500+ i je daje ludziom, którzy są w biedzie. A ilu jest bogatych, którzy są w tarapatach finansowych? To jest impuls dla wszystkich Polaków a nie tylko najbiedniejszych.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017 09:33 AM przez dziobaseczek.)
30.11.2017 09:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #96
RE: Molestowanie seksualne
Obrońcy Feministek z Wyborczej w akcji
Gdzie jest Środa, Szczuka, Gretkowska i inni aktywiści idący u boku tych Panów walczących o prawa Kobiet ?
Hmm... A tu proszę - jaki fajny jest Pan Rudnicki ... nazywa koleżanki k...mi. Całkiem sympatyczny gość, zdaniem Szczuki i innych takich. Dla przykładu przytoczę tylko Kazię, bo jest taka milusia...
[Obrazek: szczuka.jpg]
Komentarz może być tylko jeden - obłuda w najczystszej postaci.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
30.11.2017 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: Molestowanie seksualne
dziobaseczek napisał(a):Jednak Politycy realizują obietnicę wyborczą, co jak na polityków jest ewenementem
Zgadza się, jest. I powinno być. Obietnice wyborcze nie są po to, żeby je realizować.
dziobaseczek napisał(a):że się opłaci (demografia)
A czemu to by miało być opłacalne? To, że będą dzieci osób na zasiłkach rosły żeby potem same pójść na zasiłek? I że mnożyć się będą przede wszystkim ci, dla których 500+ będzie głównym źródłem utrzymania albo nie utrzymania tylko pieniędzy na alkohol. Że społeczeństwo nam zdziadzieje i patologie będą miały coraz większy udział w społeczeństwie. No tak, ale to one mają być głównym elektoratem PiS.
dziobaseczek napisał(a):zwróci (konsumpcja)
Alkoholu i papierosów. Resztę wycyganią od opieki społecznej.
dziobaseczek napisał(a):ukręcając karuzele watowskie
Nie znam się na tym niestety, więc nie skomentuję.
dziobaseczek napisał(a):Bardzo dobry pomysł, by pokryć z reparacji.
Jeżeli kiedyś te pieniądze zobaczymy. I upominanie się o nie 70kilka lat po wojnie jest dla mnie śmieszne.
dziobaseczek napisał(a):obłuda w najczystszej postaci
Czy aby na pewno? Podejrzewam, że ona wierzy w to co pisze. Pewne rzeczy widzi pewnie z innej perspektywy i nie wierzy we wszystko, co w tym artykule napisano. Inna sprawa, że nie ma racji w moim odczuciu.
30.11.2017 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #98
RE: Molestowanie seksualne
kajman napisał(a):Obietnice wyborcze nie są po to, żeby je realizować.
Chyba coś pokićkałeś.
kajman napisał(a):Pewne rzeczy widzi pewnie z innej perspektywy i nie wierzy we wszystko, co w tym artykule napisano.
Z tego, co obserwuję obowiązuje podwójna moralność. Nie mówię o tych z Wyborczej (bo tutaj środowisko milczy - choć powinno grzać w ten sam sposób) ale o tym Panu, który przedmiotowo traktuje kobiety. To można czy nie można zdaniem Pani Szczuki - Bo już zgłupiałem!!!
kajman napisał(a):A czemu to by miało być opłacalne?
Nie wiem - ustawodawca tak założył - powiadam - oceniajmy po wykonanej robocie a nie w trakcie, na razie nie zauważyłem kataklizmu.
kajman napisał(a):Nie znam się na tym niestety, więc nie skomentuję.
A może powinieneś, skoro bez wahania decydujesz się na formułowaniu takiego dziadostwa, jak poniżej.
kajman napisał(a):I że mnożyć się będą przede wszystkim ci, dla których 500+ będzie głównym źródłem utrzymania albo nie utrzymania tylko pieniędzy na alkohol. Że społeczeństwo nam zdziadzieje i patologie będą miały coraz większy udział w społeczeństwie. No tak, ale to one mają być głównym elektoratem PiS.
kajman napisał(a):Alkoholu i papierosów. Resztę wycyganią od opieki społecznej.
Retoryka w stylu prz. Trochę zaskakująca - bo sądziłem, że ktoś tu zareaguje i wydawało mi się po wielu z Tobą rozmowach, że unikasz takich gimbusowych uogólnień. Zreflektuj się i zmień, bo myślę, że to jakaś chwilowa słabość. No ale skoro chcesz koniecznie robić takie podziały, to stwierdzam, że oczywiście jest wolność słowa i masz prawo gadać różne niedorzeczności. Dlatego z misyjnego obowiązku stwierdzam (nie będąc fanem PIS), że idąc Twoim tokiem rozumowania elektoratem Platformy są przestępcy i gwałciciele.Zastanów się zanim zaczniesz wypisywać takie brednie, bo tracisz w moich oczach, jako rozmówca Icon_smile
[Obrazek: CDrZZLtVIAAuM5l.png]
[Obrazek: 637px-Wybory2007wgPowiatow_Barry_Kent.png]

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.12.2017 08:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
RE: Molestowanie seksualne
dziobaseczek napisał(a):Chyba coś pokićkałeś.
Nie, uważam, że obietnice wyborcze są po to, żeby przyciągnąć głosujących. Po czym można część tych sensowniejszych z nich realizować. A nie że obiecali likwidację gimnazjów i chociaż społeczeństwo nie było do tego przekonane to zlikwidowali je, co niczego nie dało i dać nie może, a koszta są bardzo wielkie i w znacznym stopniu zrzucone na samorządy lokalne. Od razu dodam, że uważam, że poprzednia reforma była bez sensu, ale wracać do starego niczemu nie służy.
dziobaseczek napisał(a):A może powinieneś, skoro bez wahania decydujesz się na formułowaniu takiego dziadostwa, jak poniżej.
A co ma piernik do wiatraka.
A do tego co poniżej to zapytam czy normalni ludzie będę się mnożyć tylko po to, żeby otrzymać 500+? Nie, bo traktują to jako dodatek mniejszy lub większy do tego co dostają. A ludzie, których podstawowym, a może jedynym dochodem jest właśnie ten fundusz mają ewidentnie interes, żeby się mnożyć i zgarniać forsę. I logiczne jest, że będą elektoratem partii, która te pieniądze im gwarantuje.
01.12.2017 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #100
RE: Molestowanie seksualne
Z tej mapki wynika, że w moim regionie jest najwięcej przestępstw i ponad 50% mieszkańców głosuje na PO, a to chyba nie jest prawda.
01.12.2017 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości