Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
(17.10.2017 04:10 PM)AKT! napisał(a):  
Sundrajta napisał(a):Już się "ośmieszyłem" przy Marillion więc teraz przeczekam
dlaczego ośmieszyłeś?
jak można się ośmieszyć, słuchając muzyki i układając ją w kolejności? Icon_sad

prz_rulez napisał(a):Niby czym się ośmieszyłeś? Ja nic nie zauważyłem. I każdy może podchodzić jak chce. To nie spotkanie z prezydentem.
pełna zgoda
Właśnie dlatego użyłem cudzysłowu. A chodziło mi o to, że wybrałem piosenki z łapanki (pierwsze z brzegu), które odpadły (znalazły się na dalszych lokatach) po pierwszym przesłuchaniu. Icon_lol
W miarę możliwości chciałbym wybierać takie, które są dla mnie ważne i które prawie na pewno zdobędą jakieś punkty ode mnie. Muza
17.10.2017 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Sufjan raczej wycisza mi emocje. Co też się czasem przydaje.

AKT! napisał(a):tętniące życiem "come on! feel the illinoise!"
No już nie przesadzajmy.
No, chyba, że "tętniące życiem - jak na Sufjana".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2017 06:32 PM przez prz_rulez.)
17.10.2017 06:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
prz_rulez napisał(a):No bo podobnie jest z notowaniami Mycharts Top 30 oraz Mycharts Classic Top 20. To jest dyskryminacja osób, które nie wchodzą na Sebastosa.
1. Wszystkie propozycje pojawiają się w formie teledysków na youtube na mycharts. Natomiast żaden teledysk prezentowany na mycharts nie pojawia się na sebastosie. Czyli jeżeli już to ewidentnie dyskryminuję osoby z sebastosa.
2. Głosy z sebastosa na klasyka nie są wklejane na mycharts i vice versa. Więc tu też nie można mówić o dyskryminacji.
3. Na top 30 nikt na sebastosie nie głosuje.
4 przy okazji. Typy stamtąd są tutaj wklejane w ramach możliwości. Ale Tobie pewnie chodzi o to, żeby każdy zgłaszający tam dzwonił do Sundrajty: Zgłosiłem propozycje. Szybko je dorzuć na mycharts, żeby prz_rulez nie poczuł się urażony.
prz_rulez napisał(a):ale nie wtedy, kiedy mam ochotę się rozerwać
Kiedy chce się rozerwać to polecam granat R-12. A na poważnie to jest muzyka do słuchania i jest do rozrywania się. I czy topować mamy tylko muzykę tej drugiej kategorii? Ja raczej byłbym za przewagą tej pierwszej.
prz_rulez napisał(a):Niby czym się ośmieszyłeś? [...] To nie spotkanie z prezydentem.
Ja rozumiem, że można nie lubić Dudy, ale żeby spotkanie z nim uznać za ośmieszenie to jednak spora przesada.
AKT! napisał(a):jeśli ktoś zupełnie nie ma pojęcia, mogę polecić kilka jasnych punktów
Ja mam mierne pojęcie (znam tylko trzy płyty i kilka luźnych utworów) ale jednak wolę wybrać z utworów, do których już się przekonałem. A z Twoich propozycji to trochę znam, a pewnie ktoś coś jeszcze wybierze, to przy układaniu kolejności poznam.
17.10.2017 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
All Of Me Wants All Of You
Seven Swans
17.10.2017 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że nie trzeba się spinać przy wyborze utworów do topu.

No i typy stąd też powinny się pojawiać na Sebastosie. Inna sprawa, że pewnie w ogóle im na tym nie zależy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2017 10:48 PM przez prz_rulez.)
17.10.2017 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
prz_rulez napisał(a):No już nie przesadzajmy.
No, chyba, że "tętniące życiem - jak na Sufjana".
nie, niewiele jest piosenek pop, do których określenie "tętniąca życiem" pasowałoby lepiej niż tutaj; to świetlista podróż przez pulsujące życiem miasto; ten postminimalistyczny aranż oddaje tę ideę w stu procentach

prz_rulez napisał(a):Sufjan raczej wycisza mi emocje.
to zależy; powierzchownie rzecz biorąc, pewnie i tak; choć ma też utwory na wskroś kojące, ale to raczej nie jego dominanta

kajman napisał(a):Ja rozumiem, że można nie lubić Dudy, ale żeby spotkanie z nim uznać za ośmieszenie to jednak spora przesada.
xd

kajman napisał(a):Ja mam mierne pojęcie (znam tylko trzy płyty i kilka luźnych utworów) ale jednak wolę wybrać z utworów, do których już się przekonałem.
ależ oczywiście; ja tylko rzucam koła ratunkowe w nadziei na odratowanie tego ryzykownego wyboru Icon_redface

prz_rulez napisał(a):Inna sprawa, że pewnie w ogóle im na tym nie zależy.
jakim im? i na czym?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.10.2017 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
prz_rulez napisał(a):Inna sprawa, że pewnie w ogóle im na tym nie zależy.
A czy komuś poza Tobą tak mocno zależy, żeby oglądać typy? Mi w zasadzie wystarczą tylko wyniki.
18.10.2017 07:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
AKT! napisał(a):to zależy; powierzchownie rzecz biorąc, pewnie i tak
Cóż, być może słyszysz stereoskopowo Icon_lol
AKT! napisał(a):ależ oczywiście; ja tylko rzucam koła ratunkowe w nadziei na odratowanie tego ryzykownego wyboru Icon_redface
Nie no, spoko, fajnie, że ktoś taki zaistnieje w topie. Choć ustalanie kolejności wydaje mi się, jak już wspomniałem, dość trudnym zadaniem.

Dobra. Zakładam sufjanową playlistę, może dzięki temu zacznę te kawałki rozróżniać Icon_wink
18.10.2017 09:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
prz_rulez napisał(a):Cóż, być może słyszysz stereoskopowo Icon_lol
wiem, jak się słucha muzyki w tle przy nauce; powierzchownie, bo koncentrujesz się na czymś innym

chociaż w sumie może dla ciebie teksty o śmierci i samotności są swoistym ukojeniem; byłby to zawsze jakiś punkt koherencji na twoim koncie Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Dobra. Zakładam sufjanową playlistę, może dzięki temu zacznę te kawałki rozróżniać Icon_wink
da się, ja poza "For the Widows in Paradise, for the Fatherless in Ypsilanti", którego nie pamiętam, mógłbym ułożyć z pamięci kolejność tutaj ^^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.10.2017 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Dobra, ale Ty go słuchasz od lat Icon_wink
I fakt, wtedy zazwyczaj się średnio skupiasz, ma być miło i bez zakłóceń.
18.10.2017 09:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
[Obrazek: 16427635_1869635803278615_2106695972764992961_n.jpg]

thats sufjan baby xddd

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.10.2017 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Dziekuję AKTowi za zaproszenie mnie w sąsiednim wątku do udziału,
jednak byłoby nieuczciwe gdybym coś tutaj teraz zaproponował, gdyż tego wykonawcy
nie znam kompletnie i w sumie pierwszy raz widzę to imię i nazwisko.
Znam, a raczej wiem o tym, że jest artysta, który nazywa się Cat Stevens.
Nie gonię za punktami... i tak już przegapiłem głos na Marillion, czego nie mogę sobie darować.
Być może zagłosuję tutaj na dziesiątkę, ale jak znajdę czas na uczciwy odsłuch.
Teraz uczciwie napiszę, że ten top jest nie dla mnie. Przepraszam.
18.10.2017 12:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
W porządku. Miło, że się odniosłeś. Bardzo to doceniam Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.10.2017 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
We Are What You Say
Free Man in Paris
22.10.2017 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Playlista sufjankowa:
http://www.deezer.com/pl/playlist/3702652002
Nie ma tylko "Free Man in Paris".
22.10.2017 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Na Spotify jest, to cover Joni Mitchell swoją drogą Icon_wink

Ode mnie:
"Impossible Soul"
"The Transfiguration"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.10.2017 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Blue Bucket Of Gold
Jupiter
23.10.2017 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
No i super!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2017 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
No, czyli w końcu ktoś oprócz mnie zainteresował się Planetarium.
Ale już czuję, że dla mnie to będzie cięęęęężki top...
23.10.2017 06:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
Gdybym miał więcej głosów to dołożyłbym i Neptuna.
AKT! napisał(a):No i super!
Co jest super?
23.10.2017 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości