Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acoustic Swing Collective [?]
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Acoustic Swing Collective [?]
Skoro zespół się rozwija i daje coraz więcej koncertów, to chyba mogę założyć nawet osobny wątek Icon_wink2

15.01.2009 - Warszawa

Jakie byłoby idealne miejsce na trzeci koncert? Oczywiście Studio im. Agnieszki Osieckiej Icon_wink2 Niestety, jeszcze nie, ale... blisko - bo występ ma odbyć się w jakiejś szkole przy ul. Łazienkowskiej /nie mam jeszcze dokładnej informacji, gdzie, ale jak tylko się dowiem, to napiszę Icon_wink2/.

W programie:
* polskie kolędy w wersjach tradycyjnych /choć większość może być dość podobna do tych z wydanej niedawno płyty... Icon_wink2/
* wybrane covery z dwóch poprzednich koncertów
* premierowy utwór /jeśli się wyrobimy do czwartku/

Szkoda tylko terminu /czwartek, o 11/, bo zapewne będzie to największy koncert do tej pory /pozostaje fotorelacja i ewentualny bootleg.../



Więcej koncertów wkrótce Icon_smile2

Moja prywatna galeria
08.01.2009 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
W czwartek o 11 jestem jeszcze w szkole. Icon_frown
powodzenia!
08.01.2009 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
o 11?! to niestety...
a już sobie narobiłem smaku...
09.01.2009 02:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
A cóż to za grupa tajemnica, której wszyscy tak żałujecie, że nie ujrzycie? Kolejny trójkowy wynalazek? Lao Che 09? Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.01.2009 10:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
saferłel napisał(a):A cóż to za grupa tajemnica, której wszyscy tak żałujecie, że nie ujrzycie?
przeczytaj pierwszy post, a szczególnie
ksch napisał(a):* premierowy utwór /jeśli się wyrobimy do czwartku/
albo wklikaj na myspace H8Violin Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.01.2009 10:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Aha, czyli że niby ten teges ? Icon_razz2 Fajnie. Liczę na bootleg, chociaż hmmm wolałbym chyba te kolędy mocniejsze niż tradycyjne Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.01.2009 11:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
ksch napisał(a):ale... blisko - bo występ ma odbyć się w jakiejś szkole przy ul. Łazienkowskiej /nie mam jeszcze dokładnej informacji, gdzie, ale jak tylko się dowiem, to napiszę Icon_wink2 /.
Jak w Baczyńskim to to moja szkoła jest. Icon_razz
Chociaż bliżej Łazienkowskiej jest jeszcze Batory.
09.01.2009 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Paweł napisał(a):
ksch napisał(a):ale... blisko - bo występ ma odbyć się w jakiejś szkole przy ul. Łazienkowskiej /nie mam jeszcze dokładnej informacji, gdzie, ale jak tylko się dowiem, to napiszę Icon_wink2 /.
Jak w Baczyńskim to to moja szkoła jest. Icon_razz
Chociaż bliżej Łazienkowskiej jest jeszcze Batory.

Liczymy więc na relacje i bootleg również od ciebie Pawle ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.01.2009 12:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Paweł napisał(a):Jak w Baczyńskim to to moja szkoła jest. Icon_razz
Chociaż bliżej Łazienkowskiej jest jeszcze Batory.
ale Batory jest na Myśliwieckiej.
to z kolei moja (ex-)szkoła jest Icon_razz.
09.01.2009 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Liczymy więc na relacje i bootleg również od ciebie Pawle ;]
Jeśli koncert się odbędzie w czasie lekcji to ok. Icon_mrgreen

Edit.: Aa... czwartek 11.00... jak w mojej szkole to z pewnością będę. Ale wątpie, że w mojej. Icon_razz
ku3a napisał(a):ale Batory jest na Myśliwieckiej.
Ale bliżej do Łazienkowskiej niż Baczyńskiemu, który jest przy Górnośląskiej.
09.01.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ja się w ogóle zastanawiam o jaką szkołę może chodzić na Łazienkowskiej, przecież tam nie ma żadnej... A te tereny znam dość dobrze - mój wielki trójkąt - liceum, Trójka i stadion Legii Icon_mrgreen .

a tak w ogóle, to nie wiem czy wiesz, że Baczyński był absolwentem Batorego Icon_mrgreen .
09.01.2009 12:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):ja się w ogóle zastanawiam o jaką szkołę może chodzić na Łazienkowskiej, przecież tam nie ma żadnej...
Dlatego właśnie podejrzewam, że to Baczyński albo Batory. Mam nadzieję, że Baczyński ale w czwartek o tej porze będę miał Polski bardzo ważna lekcja i pewnie nici. Icon_mrgreen Icon_razz
ku3a napisał(a):a tak w ogóle, to nie wiem czy wiesz, że Baczyński był absolwentem Batorego Icon_mrgreen .
To dziwne, bo te dwie szkoły ze sobą rywalizują... Icon_wink2
Może Batory chciał mieć tego patrona... Icon_razz
09.01.2009 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Paweł napisał(a):Może Batory chciał mieć tego patrona... Icon_razz
myślę, że jak Batory powstawał, to było jeszcze za wcześnie, żeby Baczyńskiego brać jako patrona Icon_wink2.
to skoro już Trójkę wspomniałem, to naszą szkołę kończył też m.in. pan Wojtek Mann Icon_smile2. (daleko go nie rzuciło do pracy Icon_wink2)
09.01.2009 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
Naszą? Baczyńskiego czy Batorego... bo ja się uczę w tej pierwszej. Icon_razz

A w ogóle to Baczyński fajna szkoła.. teraz do wtorku są matury i mam wolne. Icon_razz
09.01.2009 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
"naszą", bo już się z powrotem poczułem na chwilę uczniem Batorego Icon_wink2 Icon_lol
09.01.2009 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
A ile lat temu ją skończyłeś? Icon_wink2

Ja się kształtuje obecnie w klasie dziennikarskiej... a w przyszłości jako takie całkowite spełnienie mojej kariery byłoby pracować w Trójce.. ale cóż.. marzenia. Icon_wink2
09.01.2009 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Paweł napisał(a):A ile lat temu ją skończyłeś? Icon_wink2
o ho ho, panie, dawno, chyba jeszcze przed Baczyńskim Icon_lol
Paweł napisał(a):a w przyszłości jako takie całkowite spełnienie mojej kariery byłoby pracować w Trójce.. ale cóż.. marzenia. Icon_wink2
marzenia nie są po to, żeby je wieszać na ścianie i podziwiać, tylko żeby je spełniać! więc do dzieła! Icon_biggrin3
09.01.2009 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):marzenia nie są po to, żeby je wieszać na ścianie i podziwiać, tylko żeby je spełniać! więc do dzieła! Icon_biggrin3
Mam warsztaty dziennikarskie z takim panem redaktorem, bardzo doświadczonym.. i byliśmy już np. w redakcji Rzeczpospolitej, był u nas prezenter Eski (wbrew pozorom bardzo mądry człowiek który słucha Trójki na co dzień!), mamy jechać do redakcji.. ale szkoda, że nie ma w planach odwiedzenia Mysliwieckiej 3/5/7 mimo takiej bliskości.
Mimo wszystko ja się spełnię nawet jeśli w Trójce będę czytał wiadomości. Icon_razz
ku3a napisał(a):o ho ho, panie, dawno, chyba jeszcze przed Baczyńskim Icon_lol
To ja nie wiem czy dobrze jak będę Ci życzył 100 lat na urodziny... Icon_lol
09.01.2009 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
no dobra, chyba mały off-topic zrobiliśmy Icon_wink2.
ksch, napisz jaka to szkoła, żeby rozwiać nasze wątpliwości Icon_wink2.
09.01.2009 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
 
Pewnie jakieś technikum. Icon_lol
(Przy Baczyńskim jest też budowlanka. Icon_smile2 )
Dobra.. koniec Off-Topu.. czekamy na Ksch.
09.01.2009 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ed Kowalczyk - "I Alone" Acoustic thestranglers 0 1 113 07.05.2014 10:57 PM
Ostatni post: thestranglers
  Steve Hackett Acoustic Trio - 29.04.2011 pabloyd 0 844 27.02.2011 03:48 PM
Ostatni post: pabloyd
  FISH ACOUSTIC TOUR 2011 pabloyd 0 915 29.01.2011 05:54 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości