Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #101
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Też odnoszę takie wrażenie, że Brytyjczycy stali na znacznie wyższym poziomie? Icon_idea
22.10.2017 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #102
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Koniec Przyjmowania Propozycji Wykonawców. Icon_idea

Od teraz możecie wysyłać wyłącznie w sposób tajny, głosy poprzez PW lub na maila (podanego w regulaminie), na swoich 25-ciu wybrańców z grona 130 nominowanych wykonawców (zamieszczonych w drugim poście niniejszego wątku).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2017 09:05 PM przez Sundrajta.)
22.10.2017 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #103
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Zanim zacznę stwierdzać prawidłowo przyznane głosy na wybraną 25-tkę od każdego z uczestników, muszę się spytać kajmana czy Wings, które on wybrał to kapela z Paulem McCartneyem? Bo tej absolutnie zaliczyć nie mogę do grona nominowanych! Icon_idea
22.10.2017 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #104
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Dopóki nie otrzymam odpowiedzi, przy pierwszym głosującym będzie ten pytajnik.

(...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2017 12:01 PM przez Sundrajta.)
22.10.2017 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 388
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Sundrajta napisał(a):muszę się spytać kajmana czy Wings, które on wybrał to kapela z Paulem McCartneyem? Bo tej absolutnie zaliczyć nie mogę do grona nominowanych!
Trochę późno zadałeś to pytanie. Wikipedia podaje, że zespół jest angielsko-amerykański, jeden z jego założycieli pochodzi z USA i część płyt wydawały wytwórnie amerykańskie. Uznałem, że spełnia kryteria i zastrzeżeń nie było. I znalazł się na liście.
Jeżeli jednak zostałby odrzucony to uważam, że przysługuje mi prawo do kolejnego zgłoszenia i byłby to Tom Waits.
23.10.2017 06:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #106
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
No trochę późno. Icon_rolleyes Ale myślałem że Ciebie nie muszę sprawdzać.
Trudno go zaliczyć do USA, lider i jakby pomysłodawca to Brytyjczyk. Polska Wikipedia (angielska resztą też) podaje tylko Wielką Brytanię jako kraj pochodzenia. Na Discogs nie widzę w opisie z jakiego są kraju? I w takim układzie ja nie mogę ich zaliczyć. Icon_idea
A z drugiej strony Twoje szczęście, że dodałeś artystę rezerwowego w poście z wykonawcami więc bez problemu można zastąpić Skrzydła Tomem Waitsem, gdyż był zgłoszony w regulaminowym czasie. I musisz wyedytować swój głos. Icon_arrow
23.10.2017 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #107
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
A ja też mogę wyedytować, jeśli już zagłosowałem? Bo Waitsowi dałbym ze dwa punkty ^^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2017 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #108
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
No oczywiście wszyscy, którzy już zagłosowali, po zmianie wykonawcy także mogą, a wręcz powinni jeśli Toma Waitsa uważają za godnego takiego zaszczytu artystę. Icon_idea
Dlatego właśnie jeszcze nie wrzucałem punktów od nikogo (oprócz siebie) do excella, żeby te ewentualne korekty uwzględnić.
23.10.2017 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #109
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Kurde, ale to wszystko skomplikowane dla maluczkiego dziobaseczka Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
23.10.2017 11:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #110
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
A myślisz, że dla mnie to nie? Icon_lol
Muszę sprawdzać, pilnować, nawoływać...
A na początku chciałem podzielić tylko na krajowych i zagranicznych wykonawców. Icon_idea
Ale nie, Wy chcieliście: GB, USA, RE i RŚ - no to macie! Oklasky
23.10.2017 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #111
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Czekam na korektę głosu przy uczestnikach oznaczonych gwiazdką ( i oczywiście inni też mogą skorygować głos ze względów wyżej opisanych).

(...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2017 03:27 PM przez Sundrajta.)
23.10.2017 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #112
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
A ja się teraz zbuntuję i spytam - dlaczego "Reszta Europy"? Dlaczego Wielka Brytania ma być wyodrębniania osobno? To niesprawiedliwe!
A przecież wykonawców w innych krajach Europy niż Wielka Brytania jest cała masa!
Mówię zdecydowanie nie uprzywilejowanej pozycji Anglosasów.
23.10.2017 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #113
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Bo wszyscy słuchają muzyki po angielsku tutaj, a mało kto w innych językach obcych. Ty jesteś wyjątkiem. Te topy muszą odpowiadać za zapotrzebowanie. Gdyby połączyć UK z resztą Europy, to byś narzekał, że wykonawcy z UK wygrywają i dominują. Dla mnie podział jest dobry, daje pole do popisu w sekcji "Reszta Europy" bez obawy, że znowu UK wszystko zgarnie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2017 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #114
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Otóż to AKT! ujął to perfekcyjnie. Icon_cool

I jedną gwiazdkę mogę już zdjąć. Resztę głosujących dopiszę później.
23.10.2017 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #115
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
(*) jeszcze tylko jedna korekta? No dobra wszystko mam już uregulowane (chyba że ktoś chce jeszcze edytować swój głos).

(...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2017 08:34 PM przez Sundrajta.)
23.10.2017 03:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #116
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Wszystko fajnie, ale że w tym towarzystwie brakuje Jimiego Hendrixa, to już skandal! Icon_eek
Bowiem praktycznie wszystkie, nawet brytyjskie ekipy rockowe na nim się wzorowały. Icon_idea
23.10.2017 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #117
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
AKT! napisał(a):Ty jesteś wyjątkiem
Nie przesadzajmy, jest nas wielu!
AKT! napisał(a):Te topy muszą odpowiadać za zapotrzebowanie.
Nie wierzę, że ludzie tutaj nie są w stanie podać wykonawców z Francji czy z Holandii. Rozumiem, mogłyby być pewne bloki geograficzne, np. słowiańskie Bałkany czy Pribałtika, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka, a dawanie jakichś specjalnych praw dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych? Sprzeciw.
23.10.2017 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 388
Dołączył: Jun 2007
Post: #118
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
prz_rulez napisał(a):Nie przesadzajmy, jest nas wielu!
Ale chyba nie na tych forach.
prz_rulez napisał(a):Nie wierzę, że ludzie tutaj nie są w stanie podać wykonawców z Francji czy z Holandii.
Z takimi, których lubię miałbym bardzo poważne problemy. Przychodzi mi na myśl jeden holenderski i zero francuskich.
prz_rulez napisał(a):mogłyby być pewne bloki geograficzne, np. słowiańskie Bałkany
Ode mnie zero zgłoszeń.
prz_rulez napisał(a):Pribałtika
Jeżeli łącznie z Rosją to może bym coś znalazł.
Swego czasu wypisałem sobie wykonawców z USA, Europy i reszty świata. USA to 22 podmioty wykonawcze, Europa 15, reszta świata 11 (z czego jeden połowicznie, a 6 to Afryka; bez niej to byłaby tragedia).
A tak w ogóle to chyba najbardziej powinieneś narzekać na polski top. Muzycznie kraj marginalny a dorobił się własnego topu.
23.10.2017 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #119
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
No tutaj też jest nas co najmniej kilka osób.
kajman napisał(a):Z takimi, których lubię miałbym bardzo poważne problemy. Przychodzi mi na myśl jeden holenderski i zero francuskich.
A bo Ty jesteś marudny czasem.
kajman napisał(a):Swego czasu wypisałem sobie wykonawców z USA, Europy i reszty świata. USA to 22 podmioty wykonawcze, Europa 15, reszta świata 11 (z czego jeden połowicznie, a 6 to Afryka; bez niej to byłaby tragedia).
Nic nie zrobię, że masz ultrawysublimowany gust.
kajman napisał(a):A tak w ogóle to chyba najbardziej powinieneś narzekać na polski top. Muzycznie kraj marginalny a dorobił się własnego topu.
To akurat jest logiczne, przeważająca większość z nas urodziła się tutaj, mieszka tutaj, a w dodatku od czasu do czasu słuchamy stacji, która silnie promuje polską muzykę.
23.10.2017 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #120
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
prz_rulez napisał(a):Nie wierzę, że ludzie tutaj nie są w stanie podać wykonawców z Francji czy z Holandii.
kajman napisał(a):Z takimi, których lubię miałbym bardzo poważne problemy. Przychodzi mi na myśl jeden holenderski i zero francuskich.
kajman napisał(a):Swego czasu wypisałem sobie wykonawców z USA, Europy i reszty świata. USA to 22 podmioty wykonawcze, Europa 15, reszta świata 11 (z czego jeden połowicznie, a 6 to Afryka; bez niej to byłaby tragedia).
Ja zrobiłem sobie podobną listę i też reszta świata, ma niewiele do zaśpiewania...
W Europie niestety poza anglo-sasami i Rosją nie widzę nic ciekawego! Faktycznie poza kilkoma "oszołomami" (napiszę to w pozytywnym kontekście, żeby nikt się nie obraził) nie widzę zbyt wielu osób, które interesują się choćby muzyką bałkańską, kaukaską czy iberyjską itd...
kajman napisał(a):A tak w ogóle to chyba najbardziej powinieneś narzekać na polski top. Muzycznie kraj marginalny a dorobił się własnego topu.
Oj nie przesadzaj, Icon_lol Mieszkamy tutaj od urodzenia (chyba wszyscy?) i jakiej innej muzyki mielibyśmy słuchać? Myślę że akurat polskiej muzyki każdy z nas słuchał i zna jakieś 60% więc nie ma mowy o marginalizacji tego topu. Cwaniak
prz_rulez napisał(a):Nic nie zrobię, że masz ultrawysublimowany gust.
Chyba nie napiszesz, że ja też mam taki? Icon_rolleyes
prz_rulez napisał(a):To akurat jest logiczne, przeważająca większość z nas urodziła się tutaj, mieszka tutaj, a w dodatku od czasu do czasu słuchamy stacji, która silnie promuje polską muzykę.
Spoko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2017 08:33 PM przez Sundrajta.)
23.10.2017 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakiś Top Polskich Wykonawców Muzycznych EVENo 155 6 445 10.03.2024 08:53 AM
Ostatni post: kajman
Gwiazdka Pierwszy TOP Krajowych Wykonawców Muzycznych Sundrajta 378 58 520 05.02.2023 09:26 PM
Ostatni post: Sundrajta
Gwiazdka Pierwszy TOP pozostałych Europejskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 370 40 276 02.10.2022 04:37 PM
Ostatni post: thestranglers
  Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 428 57 181 07.10.2017 08:35 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Noc Muzycznych Pejzaży ALBUM 2014 Yacy 0 1 787 31.12.2014 02:42 PM
Ostatni post: Yacy
  Noc Muzycznych Pejzaży - WYBIERAMY ULUBIONY ALBUM ROKU 2013 Yacy 8 5 251 14.12.2013 03:58 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości