Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 930 - 04.01.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 930 - 04.01.2009
Pierwsze notowanie nowego roku. Notowanie z tygodnia w którym bieżącej muzyki słuchałem mało. Dominowały zdecydowanie utwory z Topów Wszech Czasów i z... mojej pierwszej audycji. Było sporo ustalania, poprawiania, słuchania i te utwory były słuchane zdecydowanie częściej niż inne (bo niektóre z tych innych ledwie raz były odsłuchane), co musiało znaleźć odzwierciedlenie w wynikach notowania. Jeśli zastanawiacie się czy "M.I.A." dało radę doczekać do trzeciego swojego roku na liście, to czeka Was chyba niemały szok Icon_mrgreen. Bo nie tylko doczekała, ale również wykonała największy skok w tym tygodniu Icon_exclaim Icon_mrgreen . No cóż, częściej niż czegokolwiek innego słuchałem tego w tym tygodniu i znowu pokazało swą moc. Poza tym jest kilka niespodziewanych ruchów, ale w dużej mierze można to zrzucić na niestabilną sytuację wynikającą ze specyficznego tygodnia i ewentualnymi spadkami utworów czy płyt którym kibicujecie nie należy się za bardzo przejmować. Następne tygodnie wszystko zweryfikują.

Nowości są dwie i obydwie polskie. W sumie na liście są aż 23 polskie nagrania! Debiuty nie powinny dziwić przynajmniej niektórych z Was, ponieważ o obydwu piosenkach już wcześniej pisałem, że mi się podobają. Kazik i Nosowska śpiewali już razem "Zoil", tym razem wchodzą na listę razem, choć osobno Icon_wink2. I dla obydwojga są to kolejne piosenki umieszczone w notowaniu, a co więcej w tej chwili obydwoje mają swojego przedstawiciela w pierwszej czwórce, choć jeszcze tydzień temu nie było ich w pierwszej piątce! Pisałem, że "Better" powoli wyrasta na mój ulubiony utwór na "Chinese Democracy" i teraz widać to w wynikach. Teraz tylko ustabilizować formę i będzie naprawdę dobrze.

Notowanie 930:

01. 01. 15. 15. All Nightmare Long - Metallica
02. 02. 15. 15. The Day That Never Comes - Metallica
03. 10. 02. 02. Rozprawa o robokach - Kazik
04. 06. 02. 02. Kto tam u ciebie jest? - Nosowska
05. 04. 08. 08. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
06. 14. 01. 01. Better - Guns N'Roses
07. 05. 03. 03. Snuff - Slipknot
08. 03. 04. 04. I'm Outta Time - Oasis
09. 07. 06. 06. Pussylicker - Frutti di Mare
10. 08. 06. 06. Appalachian Springs - The Verve

11. 09. 12. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
12. 11. 04. My Mistakes Were Made For You - The Last Shadow Puppets
13. 13. 20. Hiszpan - Lao Che
14. 18. 16. Chemicals - Scars On Broadway
15. 12. 30. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
16. 17. 07. Guitar Gangsters & Cadillac Blood - Volbeat
17. 21. 04. Mariola - Kazik
18. 23. 20. Devour - Shinedown
19. 15. 08. Przeżyjemy zło - Totentanz
20. 22. 10. Cyanide Sweet Tooth Suicide - Shinedown
21. 20. 07. Mnie nie zwiedziesz - Bracia
22. 16. 07. Sound Of Madness - Shinedown
23. 49. 74. M.I.A. - Avenged Sevenfold
24. 19. 16. Praca za szejset - Frutti di Mare
25. 24. 10. Chinese Democracy - Guns N'Roses
26. 34. 02. Wire To Wire - Razorlight
27. 33. 29. Carolina Drama - The Raconteurs
28. 31. 15. Watercolor - Loaded Moses
29. 26. 18. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
30. 25. 12. Paranoja - Totentanz
31. 29. 19. Stepping Stone - Duffy
32. 32. 37. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
33. 37. 03. Miłość, trzeźwość i pokora - Kasia Kowalska
34. 35. 03. Like Suicide - Seether
35. 28. 36. Bóg zapłać - Lao Che
36. 27. 10. Náttúra - Björk
37. 38. 13. Elephants - Rachael Yamagata
38. 30. 05. Tańcz! Parlando - Mirosław Czyżykiewicz
39. 40. 54. Alexander - Myslovitz
40. NN. 01. Anusia - Kazik
41. 39. 37. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
42. 36. 08. Nocne ulice - Strachy na Lachy
43. NN. 01. Kokaina - Nosowska
44. 43. 15. The Unforgiven III - Metallica
45. 47. 09. Sleep When I'm Dead - The Cure
46. 46. 02. Ostatni raz - Zabili Mi Żółwia
47. 44. 05. Nie opuszczaj mnie - Edyta Górniak
48. 41. 15. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
49. 50. 25. Many Shades Of Black - The Raconteurs
50. 48. 34. Czarne kowboje - Lao Che

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

42. 06. Passenger Fever - Go Home Productions
45. 03. Take Back The City - Snow Patrol

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 918:

01. 01. 17. 17. Death Magnetic - Metallica
02. 02. 40. 40. Gospel - Lao Che
03. 05. 05. 05. Silny Kazik pod wezwaniem - Kazik
04. 07. 02. 02. Osiecka - Nosowska
05. 04. 11. 11. Frutti di Mare - Frutti di Mare
06. 03. 08. 08. Hipertrofia - Coma
07. 09. 06. 06. Chinese Democracy - Guns N'Roses
08. 06. 09. 09. The Sound Of Madness - Shinedown
09. 08. 20. 20. Scars On Broadway - Scars On Broadway
10. 10. 03. 03. Tribute To Queen - Bracia

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-
07.01.2009 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
ku3a napisał(a):43. NN. 01. Kokaina - Nosowska

podobno jesteś nieprzewidywalny, przebojowy i w ogóle king-bruce-lee-karate-mistrz,
więc za tydzień pewnie na potwierdzenie tej teorii ten kawałek będzie na 1. :?: Icon_razz Icon_wink2
07.01.2009 12:48 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
jeśli będzie walczyć z konkurentami tak jak king-bruce-lee-karate-mistrz i ich pokona, to na pierwszym będzie Icon_razz.
07.01.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
We wczorajszym debiucie ROCKIESTRY, zabrakło ; Kazika , Nosowskiej, Slipknota , Shinedown, Zabili Mi Zółwia :roll: Icon_wink2 Icon_mrgreen .. tak tylko jak to wszystko zmieścić w dwie godziny...Audycja musiałaby się przedłuzyć o kolejną . Icon_wink2
Wymienionych wykonawców podaje na tacy do przemyslenia na kolejne audycje. Icon_wink2 Do Owieczek Cie nie bedę namawiał bo to byłaby już natarczywość., przesladowanie lub ... inwigilacja elektroniczna Icon_mrgreen Wczoraj było super. Jeszcze raz Wielkie Dzieki.

Ok.. A co tam na liście, Metallica All Years Long się zapowiada . Bardzo mnie to cieszy....Better,, ale poszło no, no...Mnie na razie on nie chwyta tak mocno....
Kazik mnie za to zadziwia, Roboki juz na podium swietnie, Mariola w drugiej dziesiątce i zazdrosna Anusia postanowiła zadebiutować Icon_wink2 Silny Kazik w tym tygodniu. Icon_biggrin3
Kasia na prochach to takze miły debiut w tym tygodniu Icon_wink2
M.I.A jestem w szoku. Byłem pewny ze poleci, a tu ogromna niespodzianka, , przeskoczył z pół listy....
07.01.2009 09:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Kolejne notowanie. Rzeczywiście spokojne bez większych spadków, czy skoków, chociaż MIA robi wrażenie. Już myślałem, że wypadnie, ale często tak jest (przynajmiej u mnie), że jak coś bardzo powoli spada, ociaga się z opuszczeniem listy to prawdopodobie skoczy w pewnym momencie. Tak u mnie było z "1980" w ostatnim tygodniu Icon_smile2 Ale taka liczba tygodni u mnie jest raczej nierealna. Skoro przez ponad 13 lat mojej listy rekordowo piosenka przebywała trochę ponad 40 tygodni, to raczej w przyszłości się to nie zmini, tym bardziej, że konkurencja w ostatnich latach jest wyjątkowo silna.
Większość starszych piosenek poszła w górę, "Aleksander" wciąż zadziwia, a Zabili Mi Żółwia raczej tylko na kilka tygodni w top 50.
PS. Pussylicker - Frutti di Mare - mógłbys to wrzucić na Chomika? Nigdzie nie mogę tego (za darmo Icon_wink2 ) zdobyć Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.01.2009 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Cieszy obrona pierwszego miejsca przez Metallicę i mam nadzieję, że to jeszcze trochę potrwa, chociaż nie mam nic przeciw Nosowskiej, a i Roboki nie są takie straszne.
Z nowości zdecydowanie bardziej podoba mi się Kokaine, a przy Anusi cieszy tylko to, że jest niżej niż Mariola i oby tak pozostało.
07.01.2009 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Cytat:po Topie moje utopie
Utopię to chyba ja miałem...
ku3a napisał(a):Jeśli zastanawiacie się czy "M.I.A." dało radę doczekać do trzeciego swojego roku na liście, to czeka Was chyba niemały szok Icon_mrgreen . Bo nie tylko doczekała, ale również wykonała największy skok w tym tygodniu Icon_exclaim Icon_mrgreen . No cóż, częściej niż czegokolwiek innego słuchałem tego w tym tygodniu i znowu pokazało swą moc.
Hehe. Icon_smile2 Lubię takie rozstrzygnięcia. Icon_wink2
Jak tylko uporządkuję sobie muzykę na dysku to postaram się całą płytę Kazika poznać. [Skoro to nie El Dupa. Icon_wink2]
Jakość pierwszej dziesiątki na tym samym poziomie, bo Better oceniam podobnie jak Nostalgię.
07.01.2009 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Aro napisał(a):We wczorajszym debiucie ROCKIESTRY, zabrakło ; Kazika , Nosowskiej, Slipknota , Shinedown, Zabili Mi Zółwia :roll: Icon_wink2 Icon_mrgreen .. tak tylko jak to wszystko zmieścić w dwie godziny...Audycja musiałaby się przedłuzyć o kolejną . Icon_wink2
ano właśnie Icon_smile2. myślę, że to co było jakoś tam było spójne.
Aro napisał(a):Wymienionych wykonawców podaje na tacy do przemyslenia na kolejne audycje. Icon_wink2
Icon_smile2 wiesz, następne 2 audycje są w dużej mierze już rozplanowane, a w nich... Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Wczoraj było super. Jeszcze raz Wielkie Dzieki.
dzięki serdeczne! słowo daję, że nie spodziewałem się takich reakcji... Icon_redface2
Aro napisał(a):Metallica All Years Long się zapowiada . Bardzo mnie to cieszy....
przyznam, że póki co nie widzę kogoś, kto stanowiłby jakieś realne zagrożenie... Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Zabili Mi Żółwia raczej tylko na kilka tygodni w top 50.
takiego hitu jak w przypadku "Dlaczego" raczej nie będzie Icon_wink2
kajman napisał(a):Roboki nie są takie straszne.
oj straszne, straszne są roboki Icon_mrgreen . a tak na serio, to nie spodziewałem się, że Tobie się spodobają Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Utopię to chyba ja miałem...
damy radę! Icon_smile2
08.01.2009 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Better faktycznie sobie radzi świetnie, ale jak nie dojdzie do 1 miejsca, to będzie niedosyt na pewno Icon_razz2 Choć wcale powiedziane nie jest, że gorsza piosenka z CD tego nie dokona.
Wbrew moim przewidywanom singiel Metallici trzyma się niezwykle mocno czołówki. Tak ostrożnie do niego podszedłeś, był stosunkowo daleko od czołówki, gdy u innych królował na podium...a teraz wyjdzie na to, że najwyższe miejsce będzie miał właśnie u ciebie i jako ostatni ze wszystkich opuści twoją LP. Ciekawe czy Chemicals wejdzie za tydzień kosztem Verve do 10. Jeśli nastąpiłyby jakieś zmiany, to sądzę, że tak właśnie by to wyglądało. Z Razorlight masz chyba błąd w liczbie tygodni. Bardzo podoba mi się Kokaina jako nowość. Kazika nie lubię, a raczej lubię w bardzo wąskim kręgu, do którego zalicza się np. twój numer 3. Rok się zaczyna a u ciebie taka posucha! Dwie nowości Icon_razz2 Sięgnę w tym tyg. może po album Scars, bo piosenka z audycji zachęciła mnie do tego...tylko najpierw uporam się z innym twoim popilem - Bush, który niestety zgrał mi się za pierwszym razem z masą szmerów i trzasków :/ I to jeszcze 1 płyta po której się najwięcej spodziewam...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.01.2009 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Miałem to samo napisać, ale saferłel mnie uprzedził. Oczywiście o "Better", więc więcej nie piszę, tylko czekam. Icon_smile2
"M.I.A." kapitalnie! W sumie gdzieś już taki drugi oddech tej piosenki widziałem, tyle że u mnie znacznie "młodsza" wtedy była. Choć akurat tej piosenki czas raczej nie pochłania. Zarówno we wtorek i jak i dziś gdy jej słuchałem brzmi nadal świetnie, a czasami zdarza się, że piosenka po 2 miesiącach przerwy w słuchaniu wydaje się taka stara.
"Carolina" kolejny tydzień odrabia straty! Ciekawe jak długo ta hossa potrwa. Mam nadzieję, że wróci też do pozycji nr 10, niekoniecznie po tylu tygodniach jak w przypadku gawędziarzy. Icon_wink2
Wracając do pierwszego akapitu, to cieszę się, że po okresie ustabilizowanego marazmu (którego udawałem, że nie zauważam Icon_wink2 ) ruszyła lekko w górę chińska płyta. Zresztą Kazik na pudle i Nosowska tuż za nim, też cieszą. Icon_smile2
08.01.2009 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):wiesz, następne 2 audycje są w dużej mierze już rozplanowane, a w nich... Icon_mrgreen
wciąz nie ma Twojego podsumowania roku , czyżby.... Icon_wink2
a w nastepny czwartek to mógłbys poprowadzić 125 notowanie forumowej Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_mrgreen
09.01.2009 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Aro napisał(a):wciąz nie ma Twojego podsumowania roku , czyżby.... Icon_wink2
Icon_razz
też się nad tym zastanawiałem Icon_smile2.
ale to nie to. podsumowania nie ma, bo jeszcze nie jest policzone... musiałem ponadrabiać różne rzeczy i pomyślałem, że podsumowanie mi nie ucieknie i najpierw trzeba się innymi rzeczami zająć. ale mam nadzieję zająć się tym w weekend...
ale pomysł wart jest poważniejszego rozpatrzenia Icon_smile2.
09.01.2009 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Roboki nie są takie straszne.
oj straszne, straszne są roboki Icon_mrgreen . a tak na serio, to nie spodziewałem się, że Tobie się spodobają Icon_smile2
Bo tak do końca to mi się nie spodobały. To utwór, który budzi we mnie mieszane uczucia, przy czym na początku zdecydowanie złe, a w pewnym momencie zdecydowanie dobre. Gdyby tam zmienić trochę to mogłoby być znakomicie.
09.01.2009 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Better faktycznie sobie radzi świetnie, ale jak nie dojdzie do 1 miejsca, to będzie niedosyt na pewno Icon_razz2
Gary napisał(a):Miałem to samo napisać, ale saferłel mnie uprzedził. Oczywiście o "Better", więc więcej nie piszę, tylko czekam. Icon_smile2
oj będzie ciężko...
saferłel napisał(a):Tak ostrożnie do niego podszedłeś
to nie było ostrożne podejście. po prostu na początku średnio mi się podobał Icon_smile2. a teraz jest znakomity, choć i tak uważam, że jakby poprawić perkusję, to by dopiero było wielkie dzieło.
saferłel napisał(a):Ciekawe czy Chemicals wejdzie za tydzień kosztem Verve do 10.
wiesz, "Chemicals" od ładnych paru tygodni lata tak sobie w okolicach środka drugiej dziesiątki, ale jednak od dziesiątki trochę go dzieli.
saferłel napisał(a):Z Razorlight masz chyba błąd w liczbie tygodni.
tak, dzięki bardzo! poprawione Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Rok się zaczyna a u ciebie taka posucha! Dwie nowości Icon_razz2
i na razie niestety nie będzie inaczej Icon_frown. a przykrym powodem są problemy z komputerem Icon_frown.
saferłel napisał(a):Sięgnę w tym tyg. może po album Scars, bo piosenka z audycji zachęciła mnie do tego...
nie spodziewam się za dużo, ale cieszę się, że "Chemicals" się spodobało Icon_wink2.
saferłel napisał(a):tylko najpierw uporam się z innym twoim popilem - Bush, który niestety zgrał mi się za pierwszym razem z masą szmerów i trzasków :/
a która płyta?
Gary napisał(a):Wracając do pierwszego akapitu, to cieszę się, że po okresie ustabilizowanego marazmu (którego udawałem, że nie zauważam Icon_wink2 ) ruszyła lekko w górę chińska płyta.
w najbliższym czasie się okaże czy to była siła Gunsów, czy może słabość konkurentów...
Gary napisał(a):Zresztą Kazik na pudle i Nosowska tuż za nim, też cieszą. Icon_smile2
mnie cieszą, że cieszą Icon_wink2.
09.01.2009 03:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):Ciekawe czy Chemicals wejdzie za tydzień kosztem Verve do 10.
wiesz, "Chemicals" od ładnych paru tygodni lata tak sobie w okolicach środka drugiej dziesiątki, ale jednak od dziesiątki trochę go dzieli.
"Chemicals" ruszył zapewne z innymi weteranami w górę. Na razie póki co nie widzę nikogo kto by "chciał" wejśc do top 10. Może dopiero "Mariola". Taki zastuj przed dychą.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.01.2009 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Bush, który niestety zgrał mi się za pierwszym razem z masą szmerów i trzasków :/ I to jeszcze 1 płyta po której się najwięcej spodziewam...

Icon_wink2...choć może faktycznie czytelnie byłoby dodanie liter do jedynki - ''1-sza''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.01.2009 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):...choć może faktycznie czytelnie byłoby dodanie liter do jedynki - ''1-sza''
ew. kropka po jedynce, żeby było wiadomo, że chodzi o liczebnik porządkowy Icon_wink2
09.01.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
Z nowości podoba mi się zdecydowanie "Anusia". Icon_smile2
09.01.2009 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Wybieram

04. 06. 02. 02. Kto tam u ciebie jest? - Nosowska
05. 04. 08. 08. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
06. 14. 01. 01. Better - Guns N'Roses
08. 03. 04. 04. I'm Outta Time - Oasis

i oczywiście Razorlight

A nowy Kazik to pewnie dlatego debiutuje, że w słowach piosenki jest: "przychodzi ku3a, ku3a wesoły" Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
10.01.2009 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
Re: notowanie 930 - 04.01.2009
ku3a napisał(a):01. 01. 15. 15. All Nightmare Long - Metallica
02. 02. 15. 15. The Day That Never Comes - Metallica
wreszcie widać że to Twoja lista Icon_smile2 Bo jednak trudniej obronić niż zdobyć Icon_wink2
ku3a napisał(a):13. 13. 20. Hiszpan - Lao Che
i Hiszpan został najlepszym utwórem LC Icon_wink2
ku3a napisał(a):23. 49. 74. M.I.A. - Avenged Sevenfold
ładnie, ładnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):38. 30. 05. Tańcz! Parlando - Mieczysław Czyżykiewicz
szkoda, bo liczyłem na więcej...
ku3a napisał(a):40. NN. 01. Anusia - Kazik
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 nic więcej nie napiszę Icon_wink2
ku3a napisał(a):44. 43. 15. The Unforgiven III - Metallica
czemu U3 sobie nie radzi tak jak pozostała dwójka...? U mnie dopiero zaczyna karierę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.01.2009 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości