Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify - temat ogólny
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #121
RE: Spotify - temat ogólny
zauważyłem że na spotify pojawiły się 2 brakujące płyty Dżemu



17.05.2021 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #122
RE: Spotify - temat ogólny
Dobra wiadomość dla fanów Aaliyah
https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/mu...9,681c1dfa
08.08.2021 04:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #123
RE: Spotify - temat ogólny
A kiedy Blenders i 2 najbardziej klasyczne płyty Varius Manx?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.08.2021 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #124
RE: Spotify - temat ogólny
pojawiły się brakujące płyty Justyny Steczkowskiej





09.08.2021 02:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #125
RE: Spotify - temat ogólny
Całe szczęscie, że i tak mam je na półce. Icon_smile
09.08.2021 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #126
RE: Spotify - temat ogólny
to skutek interwencji słuchaczy Radia Jacek
09.08.2021 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #127
RE: Spotify - temat ogólny
na spoitfy pojawiała się ciekawa składanka
Ze szpulowca bigbitowca 2

11.08.2021 02:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #128
RE: Spotify - temat ogólny
a z jakiegoś powodu zniknęło "scarborough fair" simona i garfunkela
11.08.2021 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #129
RE: Spotify - temat ogólny
ruszyła nowa wersja strony spotify charts

https://charts.spotify.com/charts/overview/global#Genre
10.11.2021 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #130
RE: Spotify - temat ogólny
Wiele wskazuje na to, że niemal w pełni przeniosę się na Spotify, bo zdaje się, że z mojego uszkodzonego dysku nie uda się odzyskać folderu z muzyką, a back up gdzieś mi się zgubił Icon_rolleyes

Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać ^^ Tak czy siak, dobrze, że żyjemy w czasach takich usług jak Spotify Icon_wink

Radio Epsilon
25.01.2022 04:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #131
RE: Spotify - temat ogólny
miałem podobną sytuację kilka lat temu, więc łączę się w bólu; co prawda była to tylko część kolekcji, ale za to ta adekwatna; po awarii nie miałem już żadnych skrupułów i okazało się, że tak jest znacznie wygodniej, nawet jeśli czegoś brakuje, nauczyłem się, jak uzupełniać te braki z własnej biblioteki Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.01.2022 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #132
RE: Spotify - temat ogólny
No ja czułem, czy nawet wiedziałem, że ten moment kiedyś nastąpi, choć myślałem, że najpierw dokonam zmiany odtwarzacza (używałem niezmiennie Winampa, który już od wielu lat nie jest wspierany i z Win10 raczej kiepsko się kolegował).

Mam tylko nadzieję, że te rzadkie rzeczy znajdę ponownie w sieci.

AKT! napisał(a):okazało się, że tak jest znacznie wygodniej
Mam nadzieję. Podobno nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Icon_wink

Radio Epsilon
25.01.2022 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #133
RE: Spotify - temat ogólny
Ze zdziwieniem stwierdzam, że ostatnio nie pojawiają mi się reklamy (jeżeli się zagapię i nie zatrzymam przed końcem utworu).
29.01.2022 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #134
RE: Spotify - temat ogólny
AKT! napisał(a):nauczyłem się, jak uzupełniać te braki z własnej biblioteki
Ja nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Ale skoro jest, to mogę tylko żałować, że zacząłem w pełni korzystać ze Spotify dopiero teraz.

Choć okazuje się, że jednak jestem trochę audiofilem Icon_wink Rockowa muzyka w tak surowej formie, bez wspomagaczy, jakie oferował mi Winamp, brzmi niestety gorzej. Moje stereo też nie oferuje zbyt wielu opcji modyfikacji dźwięku, abym mógł coś z tym zrobić. Mogę właściwie tylko podbić bas. Jakość dźwięku na Spotify jest "regularna" i o ile artyści typu The Weeknd brzmią na tej platformie OK, tak metalowi brakuje "brudu". Wygładzone dźwięki i czyściutki wokal to nie to, czego oczekuję od gitarowej muzyki. Ale cóż, moje ucho zapewne szybko się do tego przyzwyczai. Koniec końców, wygoda wygrywa. Przydałby się jednak jakiś equalizer.

Jedyne, co mnie martwi to przyszłość. Spotify obecnie jest świetny, czytelny i tak dalej. Ale jak wiemy, wszystkie strony i aplikacje prędzej czy później doczekują się odświeżenia, nowej szaty graficznej, interfejsu itp. Czasem wychodzi im to na dobre, a czasem nie (nowy Last.fm na przykład nie ma możliwości alfabetycznego przeglądania biblioteki, która była dostępna w starej wersji strony, również Blogger po ostatnim odświeżeniu stał się mniej wygodny). Mam nadzieję, że twórcy Spotify będą na tyle mądrzy, że nigdy tej aplikacji nie zepsują. Obecna forma jest niemal idealna.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2022 12:54 AM przez EVENo.)
30.01.2022 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #135
RE: Spotify - temat ogólny
Neil Young usunął swoją muzykę ze spotify


https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/arty...macja.html
01.02.2022 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #136
RE: Spotify - temat ogólny
a za jego przykładem poszła joni mitchell Icon_sad mam nadzieję, że rozwiążą to jakoś, bo protest ma charakter polityczny

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.02.2022 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #137
RE: Spotify - temat ogólny
ciekawi mnie, czy joni mitchell słuchała jakiegokolwiek podcastu rogana xd a nawet jeśli tak, to jej zachowanie jest trochę żenujące, szczególnie z uwagi na fakt, jak bardzo tę próbę cancelowania promują prawie wszystkie kawiorowe media i wielki przemysł prosto z doliny krzemowej; rozumiałbym gdyby protestowano przeciwko gerrymanderingowi, który demsi zrobili w illinois, new jersey czy nowym jorku (bez nadziei na rozsądne odwrócenie tego przez sąd jak w republikańskich ohio, alabamie i karolinie północnej), ale ta sytuacja podpada pod amerykański nacjonalizm i walkę z jedynym liczącym się europejskim graczem branży social mediów; także fajny plot twist, że pod koniec życia dyktowani imperializmem hippisi romansują z wielkim korpo ku uciesze ludzi nazywających się otwarcie socjalistami xd
07.02.2022 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #138
RE: Spotify - temat ogólny
no trochę jest to wszystko wywrócone do góry nogi, trudno się nie zgodzić

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.02.2022 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #139
RE: Spotify - temat ogólny
A mnie udało się zebrać wszystkie nowe single z działu nowe single w dwie playlisty




[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2022 08:00 PM przez Konrad.)
02.05.2022 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #140
RE: Spotify - temat ogólny
(07.02.2022 06:43 PM)Dyfeomorfizm napisał(a):  ciekawi mnie, czy joni mitchell słuchała jakiegokolwiek podcastu rogana xd a nawet jeśli tak, to jej zachowanie jest trochę żenujące, szczególnie z uwagi na fakt, jak bardzo tę próbę cancelowania promują prawie wszystkie kawiorowe media i wielki przemysł prosto z doliny krzemowej; rozumiałbym gdyby protestowano przeciwko gerrymanderingowi, który demsi zrobili w illinois, new jersey czy nowym jorku (bez nadziei na rozsądne odwrócenie tego przez sąd jak w republikańskich ohio, alabamie i karolinie północnej), ale ta sytuacja podpada pod amerykański nacjonalizm i walkę z jedynym liczącym się europejskim graczem branży social mediów; także fajny plot twist, że pod koniec życia dyktowani imperializmem hippisi romansują z wielkim korpo ku uciesze ludzi nazywających się otwarcie socjalistami xd
Wyszło trochę, że spotify wolał stracić Younga i Mitchell niż fanów Rogana...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.05.2022 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spis polskich płyt na spotify tomas585 19 2 417 09.09.2022 05:56 PM
Ostatni post: tomas585
  Polskie składanki hip-hopowe 1995-2010 na Spotify'u prz_rulez 42 2 027 17.09.2021 10:56 PM
Ostatni post: Orion90
  Wątek na temat edukacji prz_rulez 10 1 381 16.03.2020 05:18 PM
Ostatni post: AKT!
  Wspólna lista nowości na Spotify'u? prz_rulez 38 2 562 21.10.2019 01:29 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości