Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify - temat ogólny
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: Spotify - temat ogólny
Artur.O napisał(a):a na playliście to raczej jest losowa kolejność
nie, nie, jest w kolejności

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.12.2017 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #22
RE: Spotify - temat ogólny
W kolejności jest tylko na komputerze! Jeśli chcesz playlistę po kolei na komórce z Androidem, to trzeba wykonać skomplikowane operacje ze ściąganiem plików.
Ja najpierw miałem zwykłe konto, a teraz kupiłem sobie Premium, bo też miałem nadzieję, że na komórce dzięki temu zniknie kolejność losowa, ale nic z tego. Icon_rolleyes
To jest jednak jak na razie jedyna wada tego streamingu, bo poza tym wszystko mi się tam podoba i pomaga słuchać o wiele więcej muzyki w podobnym czasie. Muza
12.12.2017 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Spotify - temat ogólny
Ciekawe jak jest na Deezerze w wersji mobilnej.
12.12.2017 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Spotify - temat ogólny
Sundrajta napisał(a):Ja najpierw miałem zwykłe konto, a teraz kupiłem sobie Premium, bo też miałem nadzieję, że na komórce dzięki temu zniknie kolejność losowa, ale nic z tego. Icon_rolleyes
to nieprawda; w wersji premium kolejność jest dowolna; może masz zaznaczone "shuffle" w plejerze; to mała ikonka z dwiema strzałkami po lewej stronie w plejerze w trybie okładki, nie kolejki -- tylko tam można to zaznaczyć i odznaczyć

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.12.2017 01:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #25
RE: Spotify - temat ogólny
AKT! napisał(a):Ciekawe jak jest na Deezerze w wersji mobilnej.

Na Deezerze w wersji mobilnej podobnie jak i stacjonarnej można słuchać utworów po kolei bez problemu. Na pewno działa w opcjach Premium+ i pakiecie rodzinnym ale nie wiem jak to jest w wersji darmowej.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
13.12.2017 01:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #26
RE: Spotify - temat ogólny
Mam pytanie - czy istnieje jakiś conventer, który potrafi wygenerować z przesłuchanej piosenki w Spotify MP3?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
15.05.2018 08:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Spotify - temat ogólny
Jest. Ale, ale - przeciez to lamanie jakze wspanialych praw autorskich. Wstydz sie!
15.05.2018 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #28
RE: Spotify - temat ogólny
To podaj nazwy tych portalów albo witryn - rozpocznę walkę z nimi Icon_biggrin

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
15.05.2018 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
RE: Spotify - temat ogólny
a ja nie wiem, czy jest -- przynajmniej ja się nie spotkałem
poza tym, jeśli coś jest dostępne na spotify, to zwykle, o ile to nie spotify exclusive, można to też kupić np. w google play, jeśli koniecznie potrzebujesz mp3 Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.05.2018 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #30
RE: Spotify - temat ogólny
Z tego co wiem, to Audacity ma możliwość nagrywania każdego dźwięku, który aktualnie jest odtwarzany na komputerze Icon_wink

I mam tez newsa dla tych, którzy korzystają ze Spotify w połączeniu z Last.fm. Sprawdźcie swoje ustawienia scrobblowania, możliwe, że trzeba rozłączyć konta i połączyć je na nowo. Wszystko oczywiście przez aktualizacje aplikacji.

Trzeba wejść na tę stronę i połączyć konta na nowo:
https://www.last.fm/settings/applications

https://getsatisfaction.com/lastfm/topic...bling-beta
15.05.2018 04:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Spotify - temat ogólny
michal91d napisał(a):Z tego co wiem, to Audacity ma możliwość nagrywania każdego dźwięku, który aktualnie jest odtwarzany na komputerze Icon_wink
To zależy od karty dźwiękowej, bo samo Audacity nie nagrywa, tylko inicjuje nagrywanie Icon_smile

michal91d napisał(a):I mam tez newsa dla tych, którzy korzystają ze Spotify w połączeniu z Last.fm. Sprawdźcie swoje ustawienia scrobblowania, możliwe, że trzeba rozłączyć konta i połączyć je na nowo. Wszystko oczywiście przez aktualizacje aplikacji.
O tak, dobrze, że wspomniałeś. Mnie wysłali mejla przed tygodniem, ale przez dwa dni miałem solidnie przerzedzone skroble.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.05.2018 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Spotify - temat ogólny
Dzięki, że napisaliście o tym Spotify!
16.05.2018 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #33
RE: Spotify - temat ogólny
Mi zagadkowo nie scrobbluje od wczoraj - a mam połączenie i na komputerze i na telefonie... ;|
16.05.2018 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #34
RE: Spotify - temat ogólny

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.05.2018 09:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Spotify - temat ogólny
Właśnie pojawił mi się komunikat:
"Został przekroczony limit kart... To znaczy, że masz ich otwartych zbyt wiele. Zamknij tę kartę i słuchaj dalej."
Icon_confused
Ktoś ma podobnie?....
04.01.2019 02:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #36
RE: Spotify - temat ogólny
nigdy nie miałem takiego problemu , za to zniknęła mi opcja utwórz radio playlisty Icon_sad
04.01.2019 02:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #37
RE: Spotify - temat ogólny
Wszedłem niedawno na Spotify i stwierdziłem, że serwis się poprawił w porównaniu z tym co oferował mi kilka lat temu. Praktycznie cały azjatycki pop, głównie z Korei. Kilka lat temu na Spotify było zaledwie kilka liczących się wykonawców z tamtych rynków i oferta z Deezera w tym segmencie była dużo lepsza. Obecnie jest mniej więcej po równo zarówno dla jednego, jak i dla drugiego serwisu. Na razie zdecydowałem się wykupić na próbę opcję premium na 3 miesiące za 0,99 zł i zobaczę jak to będzie funkcjonowało. Póki co priorytetowy jest mimo wszystko, Deezer.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2019 11:59 AM przez kolej_grzesiek.)
04.01.2019 11:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
RE: Spotify - temat ogólny
prz_rulez napisał(a):"Został przekroczony limit kart... To znaczy, że masz ich otwartych zbyt wiele. Zamknij tę kartę i słuchaj dalej."
korzystasz z wersji darmowej, subskrypcji rodzinnej czy indywidualnej? w przeglądarce, aplikacji mobilnej czy desktopowej? w wersji przeglądarkowej miałoby to nawet sens

kolej_grzesiek napisał(a):Praktycznie cały azjatycki pop, głównie z Korei.
nawet japonia zaczęła się nieśmiało pojawiać; nie wszystko, ale jest coraz lepiej Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.01.2019 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #39
RE: Spotify - temat ogólny
Do ostatniej aktualizacji było niemal idealnie. Potem strasznie pokomplikowali opcję sortowania playlist i wyszukiwania w nich. Serio, mega mnie to irytuje. Wie ktoś czy mają zamiar to naprawić?
04.01.2019 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #40
RE: Spotify - temat ogólny
Teraz pora, by poprawić staroci, szczególnie te mniej znane. Tu jest nad czym pracować. Z drugiej strony zawsze może być gorzej. Faktycznie Spotify jest czymś niewyobrażalnie genialnym, najlepszym od czasów początków studiów, gdy pojawił się Napster i auduogalaxy.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2019 04:11 PM przez dziobaseczek.)
04.01.2019 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spis polskich płyt na spotify tomas585 19 2 419 09.09.2022 05:56 PM
Ostatni post: tomas585
  Polskie składanki hip-hopowe 1995-2010 na Spotify'u prz_rulez 42 2 027 17.09.2021 10:56 PM
Ostatni post: Orion90
  Wątek na temat edukacji prz_rulez 10 1 381 16.03.2020 05:18 PM
Ostatni post: AKT!
  Wspólna lista nowości na Spotify'u? prz_rulez 38 2 562 21.10.2019 01:29 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości