Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify - temat ogólny
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 13,855
Reputacja: 2
Spotify - temat ogólny
Ale dzisiaj playlistę odkryłem:

Icon_mrgreen

Pan Kiełbasa Plebs.
27.09.2017 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość

Liczba postów: 17,660
Reputacja: 8
RE: Spotify - temat ogólny
czyli że jaką?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.09.2017 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec

...szlagierową Icon_razz

Pan Kiełbasa Plebs.
29.09.2017 11:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość

myślałem w sumie, że w tym temacie znajdę zaczątek dyskusji, kto używa, czy lubicie, jakie macie doświadczenia z innymi platformami tego typu etc.

ja od ponad pół roku korzystam z premium i mój sposób konsumpcji muzyki zmienił się diametralnie; myślę, że na lepsze, mam dużo łatwiejszy dostęp do nowości, do plejlist, dużo mniej czasu poświęcam na szukanie samych nagrań, przez co jestem w stanie więcej przesłuchać i wybrać lepsze rzeczy na własne plejlisty; plejlisty, które dzięki spotify zaczęły zyskiwać wreszcie konkretniejsze kształty; wreszcie jestem w stanie archiwizować muzykę w wielu kontekstach jednocześnie; piękna sprawa; long live spotify <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.09.2017 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d Niedostępny
Stały bywalec

Liczba postów: 7,556
Facebook
Ja również mniej więcej od pół roku mam premium i w moim przypadku także znacząco zmienił się mój sposób słuchania muzyki i poznawania nowości. Możliwe, że nieco ucierpiały na tym: (umierający) soundcloud i wszystkie mniejsze, jeszcze nieodkryte kapele. Wciąż zaglądam na strony, które kiedyś oglądałem, ale nawet, gdy coś już znajdę, to szukam odnośnika do spotify.
Tworzenie playlist wpływa czasem na klimat i ścieżkę dźwiękową mojego wieczoru, co nie było tak łatwe w przypadku winampa.
A skoro już o winampie, to kiedyś miałem jedną wielką playlistę ze wszystkimi utworami, a gdzieś na jej koniec trafiały nowości, które gdy nie były nowościami, trzeba było ręcznie przenosić na górę playlisty (żeby była w kolejności Icon_razz2 ). Teraz wystarczy mi dodawanie utworów do biblioteki, playlista z nowościami i tryb losowy. Polecam Icon_biggrin

In the end we're not alone
29.09.2017 12:17 PM
Aro Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 3,426
Reputacja: 0
michal91d napisał(a):A skoro już o winampie, to kiedyś miałem jedną wielką playlistę ze wszystkimi utworami, a gdzieś na jej koniec trafiały nowości,
ja nie pamiętam jak to było już z winampem, ale dość wcześnie się z nim rozstałem na rzecz foobara. No i jestem wierny do dziś. Dla mnie foobar jest "lekki" znaczy zajmuje mniej miejsca i przede wszystkim (przynajmniej dla mnie) jakość odtwarzanego dźwięku bije na głowę wszystkie winampy i inne tego typu aplikacje.
No i zawiera sporo ciekawych opcji m.in. tego czego brakuje winampom, prostych możliwości stworzenia rożnych playlist.
Bajerów graficznych nie potrzebuję, ma być funkcjonalny i to mi wystarcza.
29.09.2017 12:53 PM
Tomekk Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 10,277
To może wrzucajcie swoje playlisty ze Spotify tutaj?
będzie łatwiej to odnaleźć i odsłuchać.
Ja korzystam głównie z Deezera i sprawdzonego Winampa Icon_smile
29.09.2017 01:11 PM
michal91d Niedostępny
Stały bywalec

Liczba postów: 7,556
Facebook
Tomekk napisał(a):To może wrzucajcie swoje playlisty ze Spotify tutaj?
To ja może podam link do publicznego profilu: https://open.spotify.com/user/michal91d Icon_smile
Aro napisał(a):jakość odtwarzanego dźwięku bije na głowę wszystkie winampy i inne tego typu aplikacje.
a tak, to prawda, też to zauważyłem. Foobara używałem tylko jako odtwarzacza do płyt Icon_smile

In the end we're not alone
29.09.2017 01:38 PM
1981 Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 3,261
Reputacja: 1
To moja playlista, która jest po prostu aktualnym notowaniem listy przebojów + kilka propozycji.

29.09.2017 08:55 PM
dziobaseczek Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 5,677
Reputacja: 11
Facebook Last.fm
Moja Lista 326 notowanie
https://open.spotify.com/user/1177178262...2VwRNK3bBF
Co do Spotify, wymierającym, jak to Michał powiedział Soundcloud i innych streamingowych serwisach oraz odtwarzaczach kiedyś się wypowiem, bo to ciekawy temat.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2017 09:42 PM przez dziobaseczek.)
29.09.2017 09:15 PM
Tomekk Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 10,277
Dziękuję, dzięki Wam łatwiej i szybciej nadrobię zaległości Icon_smile
29.09.2017 09:19 PM
AKT! Offline
jegomość

Moja playlista z propozycjami do A40 aktualizowana na bieżąco:
https://open.spotify.com/user/aaktt/play...pnMVGv8M3n

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2017 12:34 AM
Kuba1201 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 93
Reputacja: 0
To ja też się podzielę swoją playlistą Icon_wink Tak już wyszło, że utwory są w zasadzie losowo. https://open.spotify.com/user/1110044686...ztgUbOWeWL
30.09.2017 09:15 AM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Dobra, ja już co prawda wrzucałem, ale się powtórzę:
- playlista Summer 2017, ale powiedzmy, że tak naprawdę to Summer-Autumn 2017 https://open.spotify.com/user/prz_rulez/...XVWXsN4u5z
- playlista do nauki/relaksu/chilloutu https://open.spotify.com/user/prz_rulez/...dvcKelAykq

Pan Kiełbasa Plebs.
30.09.2017 07:55 PM
Odpowiedz