Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #101
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Cytat:141 Under the Influence of Giants - In the Clouds
142 Amy Grant - Baby Baby
143 Nelson - (Can't Live Without Your) Love And Affection
144 Heart - Secret
145 Londonbeat - A Better Love
146 Glenn Frey - strange weather
147 The Blow Monkeys - Digging Your Scene
148 Culture Club - Karma Chameleon
149 Fish - Something in the air
150 Panama - I Watched You Slip

150 - Panama podobała mi się w jednym nagraniu, późniejsze już coraz bardziej puszczałem uchem; I Watched You Slip jest ok, ale wydaje mi się jednym z wielu
149 - zaskakująco to brzmi, kolejne nagranie gdzie są dudy, nic tu nie ma po macierzystej formacji Ryby. Przyznam jednak, że to kolejne nagranie, które niezbyt mi się podoba.
148 - wspólny punkt twojego i saferowego topu. Mi oba znane hity Culture Club nie zmieściły się do top 100 swoich roczników.
147 - coś jest nie tak, może już po prostu późno Icon_wink bo to kolejne nagranie, które średnio mi się podoba. Takie mocno zamknięte w ejtisowych stereotypach.
146 - hm, kolejne. Zbyt pościelowe.
145 - lubię "I've Been Thinking About You". To wydaje mi sie już takie... zbyt boysbandowe. Chociaż wydaje mi się bardziej przebojowe i chwytliwe w porównaniu z tymi pozycjami.
144 - wielkopowierzchniowa hiper-rockowa hiper-ballada, bez jakichkolwiek fajerwerków ale o dziwo wydaje mi się całkiem przyjemne, porządnie wykonane i nawet mi się podoba.
143 - prawdziwa perła tej dziesiątki, w końcu to dzieło prekursorów Sparks i glam-art-rocka Icon_wink no, a na serio - z jednej strony jest tu dużo pudelmetalowego kiczu, a z drugiej faktycznie wydaje mi się bardzo.. nośne, od razu mnie to chwyciło, i nawet kilka razy posłuchałem dla pewności.
142 - hm...takie popowe nagranie swoich czasów. Może być, ale nadal niczym szczególnym mnie nie ujmuje.
141 - fascynuje obecność rzeczy tak nieznanych z lat zerowych. Lata 80. i wczesne 90. to piosenki kiedyś medialne, które jakoś tam z czasem przepadły i nie miałbym jak tego znać. Czasy najnowsze, wiadomo - bandcamp i tym podobne, skrajne rozdrobnienie. Ale to, co pośrodku, zawsze wydaje mi się już dość mocno wyeksplorowane. To nagranie, brzmi nawet dość anonimowo (w sensie takiej stylistyki), ale ma w sobie cząstkę przebojowości. Chociaż dla mnie to bardziej brzmi jak koszyk średni.

Mówiłeś mi, że to jest okropna dziesiątka pełna dziadostwa - teraz już rozumiem dlaczego. Icon_razz2 To jest dziesiątka, gdzie współczynnik nostalgii już musiał działać bardzo mocno, bo wydaje mi się ona zdecydowanie słabsza, niż kilka poprzednich.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.01.2021 02:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #102
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Arturze - Dziękuje za super komentarz.
Artur.O napisał(a):prawdziwa perła tej dziesiątki, w końcu to dzieło prekursorów Sparks i glam-art-rock
Buhahaha Icon_biggrin Zrobiłeś mi dzień xd
Artur.O napisał(a):A, i pamiętam, że to wygrało u ciebie podsumowanie roku.
Dobra pamięć !
Artur.O napisał(a):Blisko miami popu.
haha Icon_biggrin

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.01.2021 09:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #103
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
dziobaseczek napisał(a):121 Whitney Houston - All the man that I need
o to moja topka numerów houston

dziobaseczek napisał(a):127 Glass Animals — Youth
ekstra numer

dziobaseczek napisał(a):128 the Beach Boys - God only knows
a to chyba największe jak dotąd pozytywne zaskoczenie; to bez wątpienia jedno z najlepszych nagrań beach boysów; wybór dość może ograny, ale niemający sobie równych w pewnych kontekstach estetyczno-emocjonalnych

dziobaseczek napisał(a):152 Aztec Camera - Oblivious
<3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.01.2021 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #104
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Lecimy dalej Icon_cool

Cytat:131 Fine Young Cannibals - I'm Not The Man I Used To Be
132 Talk Talk - Talk Talk
134 Strange Names - I Can't Control Myself
135 Adam Ant - Puss N' Boots
136 Robbie Nevil - C'est La Vie
137 Wax - Right Between the Eyes
138 !!! - must be the moon
139 Dodgy - Making the Most Of …
140 the Cars - I'm Not the One

140 - The Cars to sympatyczna ekipa, choć niekoniecznie jakaś moja ulubiona. Utworu nie pamiętałem, ładna kołysanka.
138 - dance-punk to chyba jeden z nielicznych nurtów, które kiedyś tam istniały, ale naprawdę rozwinęły się dopiero 20 lat później, i w wykonaniu !!! łączy dużo rzeczy naraz, jakie w muzyce lubię. Po pierwsze, słoneczny, niemal plażowy klimat, po drugie - rytm, ogólne utanecznienie muzyki, a po trzecie taka punkowa buta (choć niekoniecznie niechlujstwo), która imponuje.
137 - kompletny anonim dla mnie, niezbyt oryginalny, jednak cóż powiedzieć - chwyta od razu.
136 - może być
135 - to teraz wiem, do czego przypiąć manierę wokalną niektórych wykonawców z lat dzisiejszych. Sama piosenka... przypałowa. Mega chwytliwa ale i głupawa taka. Icon_biggrin
134 - nie wiem czemu tu nie umieściłeś Icon_razz2 najbardziej melodyjna piosenka od Wild Beasts na tamtej płycie - pamiętam, że nawet Michałowi 91d nie podobało mi się, że nie byłem do niej przekonany... "Catherine Wheel" byłoby taką sobie pioseneczką, ale zespół wyraźnie wykorzystuje wszystkie zdobycze współczesnej myśli muzycznej - jest kontrast pomiędzy wesolutką melodyjką, a dość mrocznym, basowo sunącym podkładem, pogłosami itd.
133 - współczesne synth-funki nawiązujące do czegoś dawniej. Przebój od pierwszej do ostatniej sekundy.
132 - Talk Talk to zespół kompletny. Pięć płyt, każda w jakiś sposób ważna. Tytułowy utwór zespołu to mega chwytliwa piosenka, choć sam bym wybrał "Today".
131 - wstyd przyznać, że znam tylko dwa największe hity zespołu, a tu jak widzę, mają dużo więcej do zaoferowania. O i to jest przykład piosenki pop, która jest i mroczna i tajemnicza. Icon_biggrin Najlepsze nagranie w dziesiątce.

Tak więc znów dziesiątka naprawdę bardzo dobra!

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.01.2021 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #105
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Cytat:121 Whitney Houston - All the man that I need
122 The Egg - Getting Away With It (Goetz Radio Mix)
123 Natalie Imbruglia - Smoke
124 The House of Love - Crush me
125 Massive Attack- Tear Drops
126 Jamiroquai - Space Cowboy
127 Glass Animals — Youth
128 the Beach Boys - God only knows
129 The Fixx — Two Different Views
130 Tina Turner - Two People

121 & 130 - dwie największe hiperballadowe czarne dywy lat 90. Mam pojedyńcze utwory od nich, które naprawdę mi się podobają, ale te dwa obojętnie.
122 - ten zespół znam głównie z wiadomego nagrania Davida Guetty. Niesłusznie, widzę, że dość różne rzeczy grali na przestrzeni kariery.
123 - ależ to triphopowe jak na Natalię (choć ją też słabo znam - nigdy bym nie wpadł, że cieszy się u ciebie aż takim poważaniem).
124 - typowe wczesne lata 90. w brytyjskiej alternatywie; trochę różni się od tego, co od nich znam (czyli w sumie dwu piosenek...). I dość fajne też.
125 - kult nad kulty. Massive Attack uważam za jeden z najlepszych zespołów całych lat 90. i podchodzę do ich pierwszych trzech płyt bezkrytycznie, a "Teardrop" to ich szczyt.
126 - definicja relaksu Icon_smile
127 - jeden z najbardziej charakterystycznych reprezentantów nowych czasów póki co.
128 - faktycznie ograne i pomnikowe, ale niezmiennie się broni.
129 - przyzwoity gitarowy pop, wpada jednym uchem, wypada drugim

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.01.2021 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #106
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Artur.O napisał(a):134 - nie wiem czemu tu nie umieściłeś (...) najbardziej melodyjna piosenka od Wild Beasts na tamtej płycie - pamiętam, że nawet Michałowi 91d nie podobało mi się, że nie byłem do niej przekonany... "Catherine Wheel" byłoby taką sobie pioseneczką, ale zespół wyraźnie wykorzystuje wszystkie zdobycze współczesnej myśli muzycznej - jest kontrast pomiędzy wesolutką melodyjką, a dość mrocznym, basowo sunącym podkładem, pogłosami itd.
133 - współczesne synth-funki nawiązujące do czegoś dawniej. Przebój od pierwszej do ostatniej sekundy.

ad 134: czego dziobas tu nie umieścił? jaki jest związek Strange Names z Wild Beasts? o jaki utwór WB chodzi? o czyim 'Catherine Wheel' piszesz?
ad 133: a jaki to właściwie utwór jest pod tą pozycją?
20.01.2021 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #107
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Pomieszały mi się numerki, ale jak widzisz, jednego utworu w poście dziobasa brakuje. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
20.01.2021 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #108
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
no tak, czyli Catherine Wheel Wild Beasts na 133 Icon_smile
20.01.2021 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #109
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Macie racje - jest pomyłka.
Dziękuję za super komentarze!

Miejsca dalsze
91 Swing Out Sister - Breakout
92 Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams
93 Van She - Jamaica
94 Kylie Minogue & Jason Donovan - Especially For You
95 The Mission - Butterfly on a Wheel.
96 Young Dreams - Fog Of War
97 Robert Palmer - Mercy Mercy Me & I Want You
98 Dave Matthews Band - The Best Of Whats Around
99 Squeeze - Hourglass
100 Ice Choir - Unprepared
--------------------------------------------------------------
101 Oleta Adams - Window of Hope
102 Eve 6 - Here's to The Night
103 Gorillaz - Rhinestone Eyes
104 Hot Chip - Take It In
105 Mr. Mister - Is It Love
106 Lemonade - Come Down Softly
107 Glass Tiger - Someday
108 Vanessa Williams - Save The Best For Last
109 Level 42 - My father's shoes
110 Foreigner - I Want To Know What Love Is

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
20.01.2021 08:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #110
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Cytat:101 Oleta Adams - Window of Hope
102 Eve 6 - Here's to The Night
103 Gorillaz - Rhinestone Eyes
104 Hot Chip - Take It In
105 Mr. Mister - Is It Love
106 Lemonade - Come Down Softly
107 Glass Tiger - Someday
108 Vanessa Williams - Save The Best For Last
109 Level 42 - My father's shoes
110 Foreigner - I Want To Know What Love Is

"Rhinestone Eyes" - znakomita rzecz, z płyty zaskakująco dobrej. Obecnie Gorillaz wydaje mi się projektem, który w skrajnym eklektyźmie zatracił swoje "ja" i wydaje mi się, że ogólnie dobre pióro, ale na Plastic Beach, czyli pierwszej tak eklektycznej płycie - wtedy powrotnej po naprawdę kultowym krążku promowanym "Feel Good Inc." - było to i świeże, i zaowocowało szeregiem takich "alternatywnych" szlagierów.
Hot Chip musiałem sobie przypomnieć; jest to niezła piosenka, ale wydaje mi się trochę przytłumiona, wybrałbym coś bardziej szalonego.
Foreigner nie lubię, jest to zbyt wygładzone i za dużo tu nadęcia, choć to faktycznie najlepsza ich piosenka. Swoją drogą, paradoksalnie myślę, że nieźle to nagranie pasowało do Marii Carey, która swego czasu to skowerowała.
Level 42 kojarzyło mi się z czymś innym. To jest taka, hm, niezła piosenka do Złotych Przebojów.
Reszta wydaje mi się dość bezpiecznymi piosenkami swoich czasów (choć Lemonade to retro i czasy najnowsze akurat), szkoda że Eve 6 nie powalczy w topie średnim z "Inside Out", bo reszta ich piosenek mi się co najwyżej średnio podoba (ale mi wyszła gra słów).

111-120 już wkrótce...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
21.01.2021 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #111
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
dziobaseczek napisał(a):100 Ice Choir - Unprepared
oooo miałem ten numer na liście też, ślicznota

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.01.2021 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #112
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia

----------------------------------------------------------------
51 Crowded House - Four Season in One day
52 Kingmaker - You & I will never see things eye to eye
53 ZZ Top - Rough boy
54 Kajagoogoo - The Lions Mouth
55 Duran Duran - Union of the snake
56 Classix Nouveaux - Never Again
57 Yello - Vicious Games
58 Mariah Carey - Vision Of Love
59 Kim Wilde — You Keep Me Hangin' On
60 The Divine Comedy - Generation Sex
61 Janet Jackson - Come Back To Me
----------------------------------------------------------------
62 Lovelife - Midnight Swimming
63 Peter Gabriel - Sledgehammer
64 Bryan Adams - Do I Have To Say The Words?
65 Trashcan Sinatras - Obscurity Knocks
66 Of Montreal - Heimdalsgate Like a Promethean Curse
67 Prince & The New Power Generation - Thunder
68 Spandau Ballet - True
69 Jessie Ware - Midnight
70 Alannah Myles - Song Instead of a Kiss
71 del amitri - Allways The Last To Know
----------------------------------------------------------------
72 kate bush - the sensual world
73 Roxette - Things will never be the same
73 The Christians - Words
74 Yazoo - Don't Go
75 Richard Marx - hazard
76 Daryl Hall & John Oates - Out Of Touch
77 Simply Red - Money's Too Tight (To Mention)
78 Kansas - Dust in the Wind
79 Travis - Writting to Reach you
80 The Other Two - Selfish
81 Electric Light Orchestra - Secret Messages
----------------------------------------------------------------
82 Nik Kershaw - Wide Boy
83 Huey Lewis & The News - If This Is It
84 Flash & The Pan - Waiting For A Train
85 La Roux - Bulletproof
86 Tasmin Archer - Somebody's Daughter
87 Banderas - The Comfort Of Faith
88 The Temper Trap - Sweet Disposition
89 Fleetwood Mac - Big Love
90 Propaganda - Only One word
----------------------------------------------------------------

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.01.2021 08:59 AM przez dziobaseczek.)
27.01.2021 08:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #113
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
-------------------------------------------------------------------------
21 Red Box - Train
22 George Michael - Prying for Time
23 Sade — Kiss Of Life
24 Jevetta Steele - Calling you
25 viiGo — Paranoia
26 Billy Joel - Downeaster "Alexa"
27 Robert Plant - Big Log
28 The Lightning Seeds - Sense
29 Seal - Crazy
30 Gladys Knight - Licence To Kill
31 Small Black - Loves's Not Enough
-------------------------------------------------------------------------
32 INXS - Not Enough Time
33 The Farm - All Together Now
34 The Presets - Fall
35 Céline Dion — (If There Was) Any Other Way
36 Washed Out - Belong
37 Right said Fred -Those simple things
38 Wilson Phillips - Impulsive
39 Junior Boys - Banana Ripple
40 David Bowie - Modern Love
-------------------------------------------------------------------------
41 Ian Mcculloch - Lover Lover Lover
42 Michael Jackson - Liberian Girl
43 Empire Of The Sun - Without You
44 Eurythmics - Here Comes the rain again
45 Heaven 17 - Let Me Go
46 Lisa Stansfield - All Around The World
47 Neon Indian - Annie
48 Phil Collins - I Wish It Would Rain Down
49 The Fat Lady Sings - Arclight
50 The Sundays - Here's Where the Story Ends
-------------------------------------------------------------------------

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.02.2021 09:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #114
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia

20 moich ulubionych utworów lekkich mojego życia

1 Fleet Foxes - Mykonos

2 Prefab sprout - The Sound Of Crying

3 Moti Vision - vision of you

4 Fashion - You In The Night

5 The Beautiful South - Bell Bottomed Tear

6 Cock Robin - Worlds Apart

7 Anita Baker - Talk To Me

8 Icehouse - No Promises

9 Elton John - The One

10 Toad the Wet Sprocket - All I Want

11 Brenda Russell - Piano In The Dark

12 The Moody Blues - Your Wildest Dreams

13 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Souvenir

14 Annie Lennox - Precious

15 A-Ha - The Sun Always Shine On TV

16 The Human League - Human

17 Pet Shop Boys - How Can You Expect to Be Taken Seriously?

18 Madonna - Live To Tell

19 New Order - Ruined In A Day

20 Cocteau twins - Pandora

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.02.2021 09:33 AM przez dziobaseczek.)
09.02.2021 09:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #115
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
uwilebiam fleet foxes, ale nigdy nie byłem fanem "mykonos"; do znakomity singiel, ale chyba właśnie za bardzo singiel, a ich muzyka, zwłaszcza z początku kariery ma jakąś taką runiczną moc, baśniowy twist, który nijak do singlowości nie przystaje

ogólnie zauważyłem, że nawet jeśli wybierasz "moich" wykonawców, to w 95% wybór utworu jest kompletnie nie mój

chętnie posłuchałbym pozostałych; masz jakąś plejlistę?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.02.2021 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Ciężkiej Muzyki Wszech czasów dziobaseczek 24 22 433 01.05.2022 12:30 AM
Ostatni post: santosz
  10 Lat Minęło - Czyli Podsumowanie 10 Lat Dziobasowej Listy Antyprzebojów dziobaseczek 75 35 006 21.07.2019 09:34 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowe kosze obfitości, czyli utwory życia dziobaseczek 151 122 470 20.01.2017 10:42 PM
Ostatni post: thestranglers
auto Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts dziobaseczek 67 11 037 24.11.2012 11:26 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości