Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boże Narodzenia a świąteczny marketing.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing.
dziobaseczek napisał(a):Podam przykład z życia.
Myślę, że to jest Twój punkt widzenia, którego nie neguję. Ale ja to odbieram inaczej. Protestów przeciw sztukom obrażającym chrześcijaństwo słyszałem i widziałem wiele, na sztukę obrażającą islam niekoniecznie. Ale akurat to nie dziwota, bo jednak potencjalnych protestujących na pierwsze jest znacznie więcej.
dziobaseczek napisał(a):Za głośne dzwony w Prudniku i konieczność ich wyciszania są dowodem, że krzykacze już wygrywają.
Są dowodem na rozsądek. Jeżeli są za głośne i np budzą ludzi, którzy chcą się wyspać to nic dziwnego.
dziobaseczek napisał(a):No widzisz, są na to dowody.
A mógłbyś powiedzieć czym to skutkuje? Grzywnami, więzieniem? Nie znam sprawy, więc pytam.
dziobaseczek napisał(a):zwierzęta się nie wypowiedzą
Zgoda, dlatego coś takiego nie powinno mieć miejsca.
dziobaseczek napisał(a):Przecież mamy lobby, które jest żywo zainteresowane wprowadzeniem.
Nie trafiłem na takie informacje. I nie chcę nawet tego komentować.
dziobaseczek napisał(a):I tu zaprzeczasz sam sobie wygłaszając wadliwą tezę.
Odpowiadasz nie za bardzo na temat. Przynajmniej na początku. A do tego co napisałeś dalej to z tego co wiem, to nie te doktryny pozwalają na różne rzeczy tylko ich interpretacja. I tak, moim zdaniem są świadomi inaczej. A w sprawie dzieci to zapytam - pozwalają na obcowanie z niemowlętami?
dziobaseczek napisał(a):Jeśli coś potępia PiS nie koniecznie jest zbieżne z doktryną kościoła.
Ja nie wchodzę w to, co głoszą partię tylko z doświadczenia wiem, że jest to znacznie bardziej powszechne wśród katolików niż ateistów. A że uważasz inaczej to chwała Ci za to.
dziobaseczek napisał(a):Temat na dłuższy wywód. Jak wiadomo bardzo nośny dla ateistów, ale do podważenia.
Nie zawsze byłem ateistą. Ale to lektura ST spowodowała, że odszedłem od tamtego Boga (ateistą stałem się później). I pewne rzeczy nie są do podważenia.
dziobaseczek napisał(a):Logika
To nie ma nic wspólnego z logiką. To kwestia punktu widzenia.
26.09.2017 08:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing. - kajman - 26.09.2017 08:28 AM
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing. - michal91d - 26.09.2017, 12:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości