Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boże Narodzenia a świąteczny marketing.
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #36
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing.
prz_rulez napisał(a):Nie za wszystkie.
Klasyka Gatunku, czyli przepraszać - nie wiadomo za co - o czym wyżej. Mogę przeprosić za wszystko, pod warunkiem że zakończysz? Ehhhh
prz_rulez napisał(a):Raz, że nie ma jednego kościoła katolickiego. Tzn. formalnie jest, ale poglądowo zdecydowanie nie.
podoba mi się słowo "zdecydowanie" - jest najbardziej niejasne. Ja mogę iść do każdego obrządku i nikt mi nie będzie chciał za to zrobić krzywdy ani nie będę wytykany palcem. Może inaczej - idąc w Maroko do mojego kościoła (a miałem taką możliwość) każdorazowo ryzykuję życiem. I już parę osób się przekonało, że nie warto. Ale ja tam wolę wyznawać swoje największe wartości, nawet jeśli czasem nie jestem ich godzien.
prz_rulez napisał(a):Że więcej w tym straszenia piekłem niż szacunku do człowieka?
ostatnio straszyli w Polską w Unii Europejskiej
- nie wiem czy jest sens tracenia na to energii. Przyjechał znienawidzony przez nowoczesnych.pl Trump i powiedział, że jesteście fajni, bo macie wartości. Ja zawsze straszę moje dzieci przed kominkiem, bo się poparzą, że jak będą kraść, krzywoprzysiąc kłamać, - będą jak prezydent warszawy (komornik) i nikt nie będzie ich lubieć. O piekle im mówię, jak faktycznie nabroją. Ale zawsze im mówię, że można uciec od tego ognia - wystarczy zmienić swoje postępowanie i okazać skruchę. Ogień spotka tych, którzy z premedytacją bronią kłamstw, morderstw i innych bezeceństw. Albo kłamią i mordują. I nigdy nie uznają tego faktu.
Do reszty tez (bo nie wszystkie mają znamiona bredni) odniosę się kiedy będę miał czas (najwcześniej w poniedziałek), bo wolę posłuchać podobno znakomitą płytę Brand New zamiast próbować zmienić twój punkt widzenia.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2017 09:03 PM przez dziobaseczek.)
22.09.2017 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing. - dziobaseczek - 22.09.2017 09:01 PM
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing. - michal91d - 26.09.2017, 12:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości