Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boże Narodzenia a świąteczny marketing.
adikman Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Post: #22
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing.
dziobaseczek napisał(a):Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...
Gdybyśmy tak rozpamiętywali dawne czasy, to faktycznie, chyba trzeba byłoby wrócić nie tylko do kwestii reperacji na II wojnę światową, ale też np. za Potop Szwedzki. Czas płynie, historia się zmienia, pokolenia rodzą się i wymierają.

adameria napisał(a):Reasumując menagement Gwen wyszedł frontem do klienta przed szereg i to grubo. Kogoś poniosła ułańska fantazja.
W kontekście potrzeb rynku jest to doskonały ruch. Konkurencja jest duża, a sezon długi i zyskowny. Nie widze tutaj ułańskiej fantazji, a jedynie racjonalną kalkulację. Sami zobaczycie.

Szymek79 napisał(a):Sprawa wiary, duchowości powinny być prywatną sprawą każdego człowieka wg mnie i nie podoba mi się jej narzucanie przez jakąkolwiek religię innym.
To prawda. Dziwne, że ten wątek wypłynął w tym temacie. Z tego co wiem Gwen Stefani jest osobą wierzącą, chodzi do Kościoła co niedziela. I jakoś godzi to byciem osobą, która jest w świetle jupiterów i często zachowuje się w sposób, który być może Kościołowi nie przypadł do gustu. Ale tacy są ludzie. Grzeszą i trzeba im to wybaczyć, jeżeli żałują. Taka jest nasza natura. Stąd różnego rodzaju komentarze o podwójnej moralności, które widzę w tym wątku, wydają mi się niestosowne wobec obcych osób. Tak jak poniżej:

prz_rulez napisał(a):Pojawia się pewien rozdźwięk między deklaracjami i czynami. Ty wiesz o co chodzi, ja wiem o co chodzi - i na tym poprzestańm
Nigdy nie zauważyłem w postepowaniu dziobaseczek żadnego rozdźwięku między "deklaracjami i czynami". Ty za to bywasz złośliwy i podstępny, co można zaobserwować na forum, ale oczywiście też nie znam cię prywatnie, by posunąć się dalej w dyskusji. Niemniej - zastanówmy się zanim coś napiszemy. Ja sam ostatnio chciałem skomentować listę w sposób lekki i humorystyczny i zostałem ostrzezony przez admina. Nawiązywałem tamtym wpisem do pewnej postaci "radzieckiego żyda", który kiedyś prowadził rozgłośnię radiową w czasach głębokiego stalinizmu. Zostało to jednak odebrane w zupełnie inny sposób, a ja rozumiem, że ktoś nie znał kontekstu. Skoro nie mam ostrzeżenia, to nie będę się kłócił. Była to jednak pewna lekcja dla mnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2017 04:09 PM przez adikman.)
22.09.2017 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing. - adikman - 22.09.2017 04:08 PM
RE: Boże Narodzenia a świąteczny marketing. - michal91d - 26.09.2017, 12:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości