Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HIT WAKACJI 2017
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #181
RE: HIT WAKACJI 2017
Gratulacje i podziekowania dla prowadzacego. Kawał dobrej roboty! Z wyników jestem zadowolony i słowo się rzekło Feels powraca na moją listę Icon_smile
07.10.2017 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #182
RE: HIT WAKACJI 2017
Wyniki niezbyt po mojej myśli. Ale widać, że młodzież słucha dzisiaj dziwnej muzyki, niezrozumiałej dla ludzi z mojego pokolenia. Dobrze, że mamy mycharts classic.
07.10.2017 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #183
RE: HIT WAKACJI 2017
Ja tylko słowem podsumowania dodam, że skoro panuje tu system eurowizyjny to The Ceez może dostawać głosy na tej samej zasadzie, co Grecja dostaje od Cypru Icon_wink

Radio Epsilon
07.10.2017 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #184
RE: HIT WAKACJI 2017
EVENo napisał(a):Ja tylko słowem podsumowania dodam, że skoro panuje tu system eurowizyjny to The Ceez może dostawać głosy na tej samej zasadzie, co Grecja dostaje od Cypru
a dziś ten sam Cypr załatwił Grecji baraże :/
07.10.2017 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #185
RE: HIT WAKACJI 2017
Co do baraży, to chyba nie? Bo wygląda na to że właśnie Grecja będzie tym najsłabszym zespołem z drugich miejsc i się do nich nie dostanie. Icon_rolleyes
Ot, taki mały off topic.
07.10.2017 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #186
RE: HIT WAKACJI 2017
chyba, że Holandia wygra ostatni mecz Icon_razz2
07.10.2017 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #187
RE: HIT WAKACJI 2017
Bardzo ładne Top5. Pokuszę się o stwierdzenie, że lepsze niż w poprzednich latach.
I dziękuję wszystkim, którzy głosowali na Giusy. Miejsce czternaste to bardzo przyzwoita pozycja Serce


(07.10.2017 10:44 PM)sewerynkicior napisał(a):  Ale widać, że młodzież słucha dzisiaj dziwnej muzyki
Dziwnej, czyli ... ?

(07.10.2017 10:44 PM)sewerynkicior napisał(a):  niezrozumiałej dla ludzi z mojego pokolenia. Dobrze, że mamy mycharts classic
Oj tam, takie biadolenie. Zawsze będziemy mówić, że kiedyś było lepiej Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2017 12:15 AM przez Gaspard.)
08.10.2017 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #188
RE: HIT WAKACJI 2017
akurat tegoroczne wyniki bardzo uniwersalne, każdemu powinny się spodobać niezależnie od wieku, sam głosowałem na sześć rzeczy z Top10, a do młodzieńców nie należę Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2017 12:22 AM przez thestranglers.)
08.10.2017 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #189
RE: HIT WAKACJI 2017
Gaspard napisał(a):Zawsze będziemy mówić, że kiedyś było lepiej
Nie było lepiej tylko że tego co teraz jest dobre to mało kto słucha.
08.10.2017 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #190
RE: HIT WAKACJI 2017
(08.10.2017 02:36 PM)kajman napisał(a):  Nie było lepiej tylko że tego co teraz jest dobre to mało kto słucha
Obawiam się, że nie wszyscy na świecie mają "jedyny prawdziwy" gust muzyczny, a każdy uważa za dobre, to co mu się podoba
08.10.2017 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #191
RE: HIT WAKACJI 2017
Dzięki za ten plebiscyt.
Wygrał po raz kolejny mój prywatny przebój lata, więc po raz trzeci jestem bardzo zadowolony z wyników.
Podium też wysmienite. Całe Top 5 w sumie jest bardzo dobre.
Nie spodziewałem się takiego poparcia dla The xx - zaskoczyliście mnie!
08.10.2017 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #192
RE: HIT WAKACJI 2017
Dzięki Bogu że nie wygrało The Ceez. Pierwsza piątka super i dziękuję za top.
08.10.2017 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #193
RE: HIT WAKACJI 2017
prz_rulez napisał(a):Widzisz, zależy jak do tego podchodzisz. Ja stoję na straży sentymentalistów i lojalistów.
Po Twoim postępowaniu nie widzę, byś był sentymentalistą i dążysz do ucieczki od zgiełku nowoczesnego świata i promowanej przezeń cywilizacji. Nie jesteś też typem lojalisty, dla którego priorytetem jest jest poczucie bezpieczeństwa lęka się inwazyjnych zmian w rzeczywistości. Raczej jest odwrotnie i sądzę, że nie do końca rozumiesz definicje tych słów. Prędzej chciałeś powiedzieć, że cenisz lojalność i jesteś sentymentalny. A i z tym mógłbym dyskutować. Widzę bowiem bardzo natarczywe znęcanie się nad ludźmi, którzy mają inne spojrzenie na rzeczywistość...
Sformułowanie "Zainteresowany od paru lat ma w d...e nasze forum i woli konkurencję (nie ma to jak lojalność...)" jest dalece krzywdzące i nie życzę sobie postawy oczerniania osoby, która nie reprezentuje ww cech. Twoja postawa wynikająca z takiej wypowiedzi jest z założenia aktem tzw. hejtu (choć wolałbym napisać wprost - nienawiścią i jest oczywistą nieprawdą. Po raz kolejny krzywdzisz konkretną osobę na konkretnym forum zarzucając jej konkretną przywarę bazując tylko na swoich domniemaniach. Jestem załamany i zniesmaczony czytając takie jątrzenie nienawiści w stosunku do konkretnych osób. Krytyka, z której nie sposób wyciągnąć konstruktywnych wniosków, jest takim jątrzeniem. Jako, że znam tę osobę osobiście - absolutnie nie zgadzam się z krzywdzącym osądem.
Argument "To tak w kontekście, że oni tacy biedni i nie mogą się bronić, bo nie wiedzą co tu kto pisze..." oceniam, jako próbę podważania zapisów regulaminu forum. Jeśli się nie zgadzasz z tym zapisem - proszę o wniosek do Administratora. Uważam wszelako, że nie będąc anonimowi - powinniśmy się wystrzegać szkodliwych i krzywdzących osądów. Nie oczekuje od ciebie odpowiedzi na tego posta ale wyciągnięcie wniosków i zaprzestanie siania nieprawdy i jątrzenia.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
09.10.2017 11:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #194
RE: HIT WAKACJI 2017
thestranglers napisał(a):a ja mam pytanie do autora tego typu gdzie wysłuchał tego utworu?
haha, też go szukałem, ale jak nie znalazłem na Spotify, to się poddałem, ale teraz widzę, że w ogóle nie istnieje xD

co za wały -- the ceez (cokolwiek to jest, przesłuchałem raz i na pewno NIE PRZEBÓJ LATA, szanujmy się), trolling z "let it be", który ktokolwiek z jakiegokolwiek powodu łyknął, głosowanie na piosenki, których nie ma -- niezły bajzel Icon_lol

EVENo napisał(a):Tak samo jak głosowałem na Pawła Kukiza, żeby pokazać jak kiepskich kandydatów na prezydenta mamy w tym kraju Icon_wink
oł maj Icon_eek

prz_rulez napisał(a):Zainteresowany od paru lat ma w d...e nasze forum i woli konkurencję (nie ma to jak lojalność...).
co to za konkurencja? urojona trochę

prz_rulez napisał(a):No to kolejny pomysł: bez wyjaśnienia sytuacji przestajemy zliczać ich głosy...
A oni piszą w ogóle tutaj jakieś posty poza głosowaniem na The Ceez? Icon_lol

Ogólnie poza The Ceez, które jest okropne, całkiem niezła nam wyszła ta dziesiątka! Podium także zacne! I zwycięzca! Cieszę się bardzo, że "Tyrant" Kali Uchis otrzymało jakieś głosy poza moim Icon_biggrin Nie są to co prawda trzy inne dwunastki, chociaż mógłbym poprosić o to moich znajomych, ale mam szacunek dla głosów innych forowiczów ^^

Dzięki, thestranglers, za przeprowadzenie tego karkołomnego topu Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.10.2017 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #195
RE: HIT WAKACJI 2017
dziobaseczek napisał(a):Raczej jest odwrotnie i sądzę, że nie do końca rozumiesz definicje tych słów.
Skrót myślowy.
dziobaseczek napisał(a):Widzę bowiem bardzo natarczywe znęcanie się nad ludźmi, którzy mają inne spojrzenie na rzeczywistość...
Dziobasie, myślałem, że się zmieniłeś, ale po tym zaczynam mieć wątpliwości.
dziobaseczek napisał(a):jest dalece krzywdzące i nie życzę sobie postawy oczerniania osoby, która nie reprezentuje ww cech
Ja sobie wielu rzeczy nie życzyłem i nikt mnie nie słuchał.
dziobaseczek napisał(a):Twoja postawa wynikająca z takiej wypowiedzi jest z założenia aktem tzw. hejtu (choć wolałbym napisać wprost - nienawiścią i jest oczywistą nieprawdą. Po raz kolejny krzywdzisz konkretną osobę na konkretnym forum zarzucając jej konkretną przywarę bazując tylko na swoich domniemaniach. Jestem załamany i zniesmaczony czytając takie jątrzenie nienawiści w stosunku do konkretnych osób. Krytyka, z której nie sposób wyciągnąć konstruktywnych wniosków, jest takim jątrzeniem. Jako, że znam tę osobę osobiście - absolutnie nie zgadzam się z krzywdzącym osądem.
Szkoda, że w innych sytuacjach nie reagowałeś na to jak mnie traktowano. Nie nazywałeś tego hejtem.
dziobaseczek napisał(a):powinniśmy się wystrzegać szkodliwych i krzywdzących osądów
Może zaczniesz od siebie?

Aha, osoba, zdaniem Dziobaska, "poszkodowana", wie od dawna co o tym myślę. I miałem odwagę powiedzieć to wielokrotnie w twarz. Coś, czego wielu nie potrafiło względem mojej osoby.



AKT! napisał(a):co to za konkurencja? urojona trochę
Biorąc pod uwagę fakt, iż tamto forum zaczęło się "rozwijać" zaraz po tym, jak część użytkowników strzeliła focha z powodu Listoholika (w późniejszym czasie zachowując się niewiele lepiej od niego...), no to...
AKT! napisał(a):trolling z "let it be"
Cieszę się, że nazwałeś rzeczy po imieniu.
AKT! napisał(a):the ceez (cokolwiek to jest, przesłuchałem raz i na pewno NIE PRZEBÓJ LATA, szanujmy się)
Dobra, to już nie przesadzajmy, każdy może słuchać tego, czego chce.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2017 12:18 PM przez prz_rulez.)
10.10.2017 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #196
RE: HIT WAKACJI 2017
prz_rulez napisał(a):Szkoda, że w innych sytuacjach nie reagowałeś na to jak mnie traktowano. Nie nazywałeś tego hejtem.
Wskaż proszę taki proceder, przyjrzę się i wówczas stwierdzę, czy tak należy to zdefiniować. Moje obserwacje na to nie wskazują.
prz_rulez napisał(a):Dziobasie, myślałem, że się zmieniłeś, ale po tym zaczynam mieć wątpliwości.
nie mogę wysiedzieć spokojnie i bezczynnie przyglądać się jawnej niesprawiedliwości. Zmiana czy też jej brak, nie ma tu nic do rzeczy.
prz_rulez napisał(a):(w późniejszym czasie zachowując się niewiele lepiej od niego...), no to...
Pogrążasz się.. zupełnie niezrozumiała i krzywdząca konfabulacja.
prz_rulez napisał(a):Ja sobie wielu rzeczy nie życzyłem i nikt mnie nie słuchał.
Co mam z tą informacją zrobi, prz? Proponuję, byśmy wypowiadali się na mniejszym stopniu ogólności. Jeśli już to przywołujmy konkrety. Mówiłem Ci, że nie oczekuję odpowiedzi na tego posta ale wyciągnięcie wniosków i zaprzestanie siania nieprawdy. Mówię to jako życzliwa Ci osoba.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
10.10.2017 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #197
RE: HIT WAKACJI 2017
prz_rulez napisał(a):Dziobasie, myślałem, że się zmieniłeś, ale po tym zaczynam mieć wątpliwości.
błędem jest oczekiwanie zmiany po stronie kogoś innego; trzeba jej szukać w pierwszej kolejności przede wszystkim w sobie; tak myślę; i myślę tu w tym momencie nie tylko o Tobie, a o sobie, dziobasie, każdym z nas

prz_rulez napisał(a):Biorąc pod uwagę fakt, iż tamto forum zaczęło się "rozwijać" zaraz po tym, jak część użytkowników strzeliła focha z powodu Listoholika
nie da się mieć pączka i zjeść pączka; ja bym jednak nie stawiał znaku równości między jednym a drugim

prz_rulez napisał(a):Dobra, to już nie przesadzajmy, każdy może słuchać tego, czego chce.
pewnie że tak, ale tu nie chodzi o gust muzyczny; to nachalna, ordynarna reklama bardzo średniej piosenki -- kompletnie w kontekście przeboju lata nieadekwatnej, prawie tak samo jak "let it be"; nazywajmy rzeczy po imieniu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.10.2017 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #198
RE: HIT WAKACJI 2017
co do wynikow baardzo cieszą, choć bardzo mocno podejrzane się wydaje to glosowanie nowych uzytkownikow na The Ceez. Co to w ogole jest? Icon_lol
Moj hit lata wygrał Icon_smile Moja perełka (BORNS) baaardzo zaskakująco wysoko, co bardzo cieszy Icon_smile
10.10.2017 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #199
RE: HIT WAKACJI 2017
O nie, nie zgadzam się. Teledysk został wydany 9 czerwca tego roku - czyli na lato jak znalazł. Kto powiedział, że w lecie można słychać tylko umcy umcy?
10.10.2017 02:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #200
RE: HIT WAKACJI 2017
dziobaseczek napisał(a):Widzę bowiem bardzo natarczywe znęcanie się nad ludźmi, którzy mają inne spojrzenie na rzeczywistość...
Nie określiłbym tego jako znęcanie się chociaż faktycznie zdarza mu się czepiać powyżej dopuszczalnych norm.
AKT! napisał(a):the ceez (cokolwiek to jest, przesłuchałem raz i na pewno NIE PRZEBÓJ LATA, szanujmy się)
Dla Ciebie nie jest, dla kogoś innego może być. Każdy może odbierać inaczej.
AKT! napisał(a):co to za konkurencja? urojona trochę
Szczególnie że spora część tej tzw konkurencji pisuje na tym forum a ostatnio bierze udział we wspólnych zabawach.
prz_rulez napisał(a):Ja sobie wielu rzeczy nie życzyłem i nikt mnie nie słuchał.
Ale Ciebie nikt nie oczerniał.
prz_rulez napisał(a):Coś, czego wielu nie potrafiło względem mojej osoby.
Czy słyszałeś o czymś co nazywa się takt?
prz_rulez napisał(a):tamto forum zaczęło się "rozwijać" zaraz po tym, jak część użytkowników strzeliła focha z powodu Listoholika
Czyżbyś miał tak krótką pamięć czy może świadomie i złośliwie fałszujesz rzeczywistość. Spora część osób odeszła z tego forum po chamskim poście ówczesnego Admina w stosunku do ówczesnego moderatora. Zamieszczone w nim insynuacje miały prawo wywołać taką reakcję.
prz_rulez napisał(a):w późniejszym czasie zachowując się niewiele lepiej od niego...
No cóż, nie zauważyłem tam żadnych niewłaściwych zachowań chociaż faktycznie czasami zapędzano się w ferworze dyskusji (w moim odczuciu Ty najbardziej).
prz_rulez napisał(a):Cieszę się, że nazwałeś rzeczy po imieniu.
Dla niego trolling dla mnie nie. Pewnie gdybym głosował Let it be by u mnie wygrało (jeżeli nie zgłosiłbym własnych propozycji)
AKT! napisał(a):to nachalna, ordynarna reklama bardzo średniej piosenki
Że nachalna reklama to się zgodzę, a co do piosenki to jest chyba najlepsza w top 10. Nie głosowałbym na nią ale tylko dlatego, że to co się tutaj i na forum LP3 dzieje jest totalnym przegięciem.
prz_rulez napisał(a):Kto powiedział, że w lecie można słychać tylko umcy umcy?
Nikt i całkowicie się z tym zgadzam, ale tutaj rozchodzi się o to, że ten utwór zostałby pewnie też zgłoszony na top jesieni, zimy i wiosny jeżeli by takie były. Ciekawie też wygląda rozkład pozostałych głosów tej czwórki. Żadnych głosów na 4 pierwsze miejsca, na kolejne też raczej niewiele. Max to (o ile czegoś nie przeoczyłem) to 14 punktów na piosenkę, która była bez szans na wysokie miejsce. Przypadek? Nie sądzę. Szczególnie że w innych miejscach też przestawali głosować na utwory/płyty, które mogłyby być wyżej.
16.10.2017 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  HIT WAKACJI 2016 MExpress 110 19 734 16.09.2017 09:34 PM
Ostatni post: Marcineq
  POPLista - Hit Wakacji 2015 TuneHunterz 2 1 417 21.09.2015 09:40 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  HIT WAKACJI 2015 kondzio_92 265 47 360 28.08.2015 09:32 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości