Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolores O'riordan - No Baggage?
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Dolores O'riordan - No Baggage?
Drugi solowy album Dolores ukaże się w maju 2009 roku!

No Baggage? będzie zawierał utwory [kolejność przypadkowa]:

Skeleton
It's You
Tranquilizer
Stupid
Be Careful What You Wish For
Apple Of My Eye (new version)
Throw Your Arms Around Me
Fly Through
Lunatic
Giuseppe
Switch Off The Moment

czyli 10 nowych piosenek i 1 w nowej wersji Icon_wink2

Pierwszy solowy album nie był takim sukcesem jak płyty Cranberries, a i mi spodobał się średnio. Ale cóż - miłość jest ślepa ... więc będę niecierpliwie czekał na ten album. A na http://www.myspace.com/doloresoriordan można posłuchać fragmentu Throw Your Arms Around Me.Te 43 sekundy brzmią bardzo ciekawie Icon_smile2.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.01.2009 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ten tytuł (singla) to normalnie jak Morrissey nowy Icon_razz2 A to może być dobry znak, no cóż. Ja na początku bardzo polubiłem album Are You Listening?, ale potem z każdym przesłuchaniem jakoś tracił na mocy, ale końcowa opinia była całkiem pozytywna.
Jednak czy nagra coś na miarę tych najlepszych płyt z zespołem. Teraz będę okrutny, ale gdybym miał w perspektywie nowy album Cranberries, w stylu rockowym, taki mocny, twardy..to zdecydowanie przełożyłbym go nad solowy album, który mógłby być dla mnie na 0'5 nawet Icon_razz2 - to też jakiś rodzaj ślepej miłości Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
saferłel napisał(a):Ja na początku bardzo polubiłem album Are You Listening?, ale potem z każdym przesłuchaniem jakoś tracił na mocy, ale końcowa opinia była całkiem pozytywna.
właściwie mam tak samo Icon_smile2
saferłel napisał(a):gdybym miał w perspektywie nowy album Cranberries, w stylu rockowym, taki mocny, twardy..to zdecydowanie przełożyłbym go nad solowy album
no tu też się zgadzamy!!! Ale to chyba niemożliwe... Chociaż ...

9-tego stycznia Dolores, Noel i Mike ponownie zjednoczą swoje siły, aby wystąpić na Uniwersytecie Philosophical Society w Dublinie.

Powodem powrotu The Cranberries jest przyznanie Dolores tytułu honorowego patrona uczelni. Tytuł ten jest największym wyróżnieniem jakie może otrzymać osoba nie związana z Uniwersytetem. Patroni są wybierani pośród Irlandczyków i Brytyjczyków, który zasłyneli w polityce, biznesie i sztuce. Dolores dołączy do takich osób jak The Edge z U2, Ala Pacino, Helen Mirren i innych wybitnych osobistości.

Niestety, w tym dniu zabraknie Fergala...


taka wzmianka pojawiła się w necie... pomarzyć o byciu tam... ech...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.01.2009 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Dolores O'Riordan Icon_wink2
Chętnie przesłucham płytę. Icon_smile2
05.01.2009 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Takie sety niestety to jakieś marne popłuczynki zwykle. Jak już to czekam na PRAWDZIWĄ reaktywację. Myślę, że bez problemu znaleźliby na scenie swoje miejsce, tym bardziej że wiele podobnych im grup już także nie istnieje (I tak było ich niewiele :/). Warto czekać. W końcu każdy się zreaktywuje ;] Taka prawda.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 03:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Mnie pierwszy solowy album Dolores bardzo się podobał, może nie jest tym samym, co z Cranberries, ale trzymał poziom.
Czekam na nową płytę, mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę. Bo na tą artystkę zawsze można liczyć.
Reaktywacja zespołu? nic o tym nie słyszałem Icon_smile2
05.01.2009 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE Yacy 47 8 298 29.08.2009 11:01 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości