Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #161
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
neo01 napisał(a):Naprawdę nie mam pojęcia skąd wziąłeś informację, że ja jestem przeciw
Na to wygląda. Icon_eek
Zasugerowałem się tym, że napisałeś o wyniku głosowania 3-2 i pomyślałem wówczas, że tym drugim przeciw jesteś Ty sam. Icon_twisted
A zatem w tym momencie jest już nawet 2-5 (z tymże opinia Kalypsona wciąż nie jest taka jednoznaczna)?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2019 06:20 PM przez Sundrajta.)
04.11.2019 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 101
Dołączył: Dec 2009
Post: #162
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Moim zdaniem jest zdecydowanie jednoznaczna, ale to raczej nic nie zmieni.

WOLNE MEDIA!!!
04.11.2019 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
neo01 napisał(a):to raczej nic nie zmieni
Jeżeli nikt już nie zagłosuje to faktycznie nie. A tak w ogóle przypomnisz tutaj do kiedy głosujemy?
04.11.2019 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #164
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
a co? chcesz się wstrzymać do ostatniej chwili, by finalnie przegapić koniec głosowania? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.11.2019 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 101
Dołączył: Dec 2009
Post: #165
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Icon_lolIcon_lolIcon_lol

WOLNE MEDIA!!!
04.11.2019 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #166
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
No dziś do północy, bo pierwotnie miało być dobę dłużej, ale muszę ten jeden dzień dać przy ewentualnej porażce Icon_lol tej płyty! Tak żeby prz_rulez miał (ewentualnie) czas na zmianę propozycji Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
04.11.2019 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #167
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Nie, zagłosuję już teraz przeciw dopuszczeniu.
04.11.2019 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #168
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Ja oczywiście jestem za wrzuceniem płyty Janerki, no ale to oczywiste raczej.

Dobra, chciałbym, żebyśmy porozmawiali na temat zmian w regulaminie. Proponuję:
- dopuszczenie płyt, w których covery wykonawcy są nowymi wersjami/remiksami/wersjami z featuringami,
- dopuszczenie składanek, których celem jest prezentacja premierowego materiału artystów, na przykład jako promocja przed festiwalem muzycznym (np. Eurowizji).
Pomijając kilka wspomnianych wcześniej argumentów, podam jeden fundamentalny: co wam to tak naprawdę szkodzi? Nic.

Druga kwestia. Ma ktoś jakiś pomysł, by zachęcić innych użytkowników do zabawy?
Mogę wrzucać czasem posty w grupie Facebookowej, ale więcej pomysłów nie mam...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2019 08:21 PM przez prz_rulez.)
04.11.2019 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #169
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
prz_rulez napisał(a):covery wykonawcy są 1. nowymi wersjami/ 2. remiksami/3. wersjami z featuringami
Mam wrażenie, że punkt trzeci zawiera się w pierwszym (no może czasem w drugim). Jestem przeciw 1, a jeżeli przejdzie 2 to mnie w tej zabawie nie uświadczysz (dla mnie to już będzie cyrk, a nie żadna sensowna zabawa - ustawiać remixy obok normalnych płyt Icon_eek ).
prz_rulez napisał(a):składanek, których celem jest prezentacja premierowego materiału artystów
Zdecydowanie przeciw, bo to takie ni to ni owo.
I na wszelki wypadek napiszę, że to nie jest żaden szantaż. Po prostu ocenianie składanek mnie nie interesuje, remixów tym bardziej. Gdyby takie płyty dopuszczono to po prostu do tej zabawy bym nie przystąpił i jeżeli takie zmiany przejdą to już nie będzie ta sama zabawa tylko zupełnie inna.
04.11.2019 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 143
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #170
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
(04.11.2019 08:19 PM)prz_rulez napisał(a):  Druga kwestia. Ma ktoś jakiś pomysł, by zachęcić innych użytkowników do zabawy?
Ja mam.
Nie proponuj takich pomysłów jak wyżej.
Chociaż może wtedy przybędzie wielu nowych uczestników w miejsce kajmana i moje. Icon_wink2
To oczywiście nie jest szantaż tylko ja wtedy już tu siebie nie widzę.
I również nie odbieraj tego osobiście, bo to zupełnie nie zależy od osoby, ktora by to zaproponowała.
Oczywiście gdyby to przeszło to będę Wam szczerze życzył dobrej zabawy, bo to nie jest coś bez czego nie mogę się obyć Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.11.2019 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #171
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Ja was nie rozumiem...
Jedna składanka raz na jakiś czas przecież nie rozwali zabawy...
04.11.2019 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #172
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Moim zdaniem to już będzie zupełnie inna zabawa.
04.11.2019 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #173
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Staram sie was zrozumiec, ale cos mi nie wychodzi. Nie wiem co ma na celu takie stawanie okoniem. Jak dla mnie skladanka Eurovision Song Contest Tel Aviv 2019 jest tak samo pelnoprawna plyta jak "Fear Inoculum" Toolu.
A moze to wlasnie celowe dzialanie, byscie nie musieoi sluchac utworow z Eurowizji? XD
04.11.2019 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #174
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
neo01 napisał(a):Natomiast bodajże Kalypson na początku dyskusji wypowiedział się, że jest przeciw.
neo01 napisał(a):Moim zdaniem jest zdecydowanie jednoznaczna, ale to raczej nic nie zmieni.
Sundrajta napisał(a):(z tymże opinia Kalypsona wciąż nie jest taka jednoznaczna)?

To zabawne, że piszę dosyć mało w porównaniu z Waszymi regulaminowymi epopejami, a i tak tworzone są wypowiedzi mojego autorstwa, których nigdy nie było i to przez więcej niż jedną osobę Icon_biggrin.

Słuchajcie, moje zdanie sprowadzało się jedynie do tego, żeby Sundrajta w oparciu o regulamin (swoją drogą nie jestem w stanie ustalić, gdzie go można przeczytać, gdzie jest jedna słuszna wersja, widziałem tylko jakieś "making of" w TYM MIEJSCU) podjął szybką i męską decyzję, chroniąc wszystkich przed tonami postów, gdzie takie konkretne i krótkie posty jak mój zaginą ;P. Jestem więc rozczarowany postawą prowadzącego, który nadawałby się na polskiego biurokratę - ale kilku z Was również Icon_smile Oczywiście piszę to żartobliwie i z sympatią, chociaż mam nadzieję na poprawę w przyszłości, dokładne wytłuszczenie regulaminu, pewne uproszczenia i jak najmniej dwuznaczności.

I to jest moje zdanie. Czy ta płyta przejdzie, czy nie. To nie dla mnie znaczenia. Nie na ten problem chciałem zwrócić uwagę.

Natomiast w odniesieniu do typowych składanek, kompilacji, VA releases - to swoje zdanie też jasno wyraziłem. Jestem przeciwko - tak też rzecze regulamin (przynajmniej ten "making of").

Chyba wszystko już jasne z mojej strony Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2019 06:56 AM przez Kalypson.)
05.11.2019 06:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #175
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
zdecydowanie za dużo tu kruszenia kopii, lania wody, nawijania makaronu, rozmieniania się na drobne, małostkowej biurokracji, jakby chodziło co najmniej o wybory parlamentarne, a to takie wybory, czy płyta może zostać dopuszczona do zabawy, z której miesiąc później najprawdopodobniej i tak wypadnie, więc, oh well, szkoda życia Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.11.2019 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #176
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Wiesz, ale tutaj nie chodzi tylko o płytę, ale również, a może przede wszystkim, o taką pewną wzajemną życzliwość, tolerancję i zręby egalitaryzmu. Uważam, że forum w swych działaniach, nawet zabawowych, powinno być jak najbardziej inkluzywne, a nie ekskluzywne.
05.11.2019 04:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #177
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
(05.11.2019 11:28 AM)AKT! napisał(a):  kruszenia kopii, lania wody, nawijania makaronu, rozmieniania się na drobne, małostkowej biurokracji
Icon_biggrin

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
05.11.2019 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #178
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
kajman napisał(a):Nie, zagłosuję już teraz przeciw dopuszczeniu.
Ta wolta w poglądach jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem!
Jednak niewiele zmieniła, bowiem wynik brzmi 3-4, a więc płyta Anity Lipnickiej "OdNowa" oficjalnie otrzymała zgodę na udział w naszej zabawie. Icon_facepalm

prz_rulez napisał(a):Dobra, chciałbym, żebyśmy porozmawiali na temat zmian w regulaminie.
Twoje pomysły są kompletnie z kosmosu. Icon_twisted
I dopóki ja prowadzę ten plebiscyt, nie zamierzam nawet poddawać je pod głosowanie. Ot, taki mam kaprys i chyba mi tego nie zabronisz? Icon_rolleyes

prz_rulez napisał(a):Ja was nie rozumiem...
A mi się wydaje, że to Ty nie rozumiesz zasad tej zabawy, a nigdy nie podejrzewałem Cię o brak inteligencji!
Otóż regulamin mówi wyraźnie: "W tym plebiscycie głównym celem będzie poznawanie studyjnych albumów autorskich",
a więc żadne tam składanki czy temu podobne, bo przede wszystkim próbujemy porównać co artysta miał nam do przekazania? Przez słowo "autorskich" ja rozumiem wypowiedź jednego artysty lub zespołu, a nie całej zgrai ludzi, których połączyło jedynie wspólne występowanie na scenie w Tel Aviwie. Icon_eek
Skoro uważasz, że to tacy świetni wykonawcy, to wrzuć do zestawu autorską płytę któregoś z nich, zobaczymy czy jest dobra i czy się przebije?

prz_rulez napisał(a):Mogę wrzucać czasem posty w grupie Facebookowej, ale więcej pomysłów nie mam...
A to jest akurat ciekawy pomysł, może właśnie należy spróbować rozpropagować naszą zabawę w mediach społecznościowych, to choć kilka osób się zainteresuje i dołączy do nas? Jupi

Kalypson napisał(a):swoją drogą nie jestem w stanie ustalić, gdzie go można przeczytać, gdzie jest jedna słuszna wersja
Wystarczy kliknąć w "REGULAMIN" przy pierwszym poście każdego notowania RP. Icon_wink

Kalypson napisał(a):Jestem więc rozczarowany postawą prowadzącego, który nadawałby się na polskiego biurokratę - ale kilku z Was również
Wiem, jestem za miękki, ale to się wkrótce skończy. Icon_twisted Zresztą już raz zdecydowanie napisałem że żadnej ankiety nie będzie, więc pomału uczę się asertywności. Icon_cool

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
05.11.2019 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 101
Dołączył: Dec 2009
Post: #179
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Nie wiem czy z tą biurokracją to nie chodziło raczej o "rozmienianie się na drobne"...
Też sądzę, że niepotrzebne są raczej takie długaśne dyskusje nad tak w sumie dosyć mało znaczącą jednak kwestią, ale jakoś tak wyszło...

A pomysł z reklamą zabawy bardzo Spoko Mam nadzieję, że prz (czy też inni) ma trochę znajomych - potencjalnie zainteresowanych.

WOLNE MEDIA!!!
05.11.2019 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #180
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta napisał(a):Ta wolta w poglądach jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem!
A w którym miejscu pisałem coś innego?
05.11.2019 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forumowa płyt - Notowanie 19 (11.06.2015) Konrad 0 2 417 18.06.2015 11:20 AM
Ostatni post: Konrad
  Forumowa płyt - Notowanie 18 (04.06.2015) Konrad 0 1 460 05.06.2015 02:50 PM
Ostatni post: Konrad
  Forumowa płyt - Notowanie 17 (28.05.2015) Konrad 4 1 792 30.05.2015 11:18 PM
Ostatni post: ku3a
  Forumowa płyt - Notowanie 16 (21.05.2015) Konrad 2 1 589 22.05.2015 11:03 PM
Ostatni post: Konrad
  Forumowa płyt - notowanie 15 (12.04.2012) pabloyd 1 4 309 18.04.2012 10:17 AM
Ostatni post: pabloyd
  Forumowa płyt - notowanie 14 (05.04.2012) pabloyd 3 3 768 14.04.2012 01:49 PM
Ostatni post: emigrant
  Forumowa płyt - notowanie 13 (29.03.2012) pabloyd 3 2 593 02.04.2012 12:47 PM
Ostatni post: pabloyd
  Forumowa płyt - notowanie 12 (22.03.2012) pabloyd 5 3 932 31.03.2012 11:39 AM
Ostatni post: pabloyd
  Forumowa płyt - notowanie 11 (15.03.2012) pabloyd 4 2 527 21.03.2012 06:40 PM
Ostatni post: kajman
  Forumowa płyt - notowanie 10 (08.03.2012) pabloyd 10 4 761 16.03.2012 12:52 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości