Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #41
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
kajman napisał(a):Ja tutaj bym się zastanowił, bo często granica między EP a LP jest płynna (i bywają EPki znacznie dłuższe niż longi). Przyjmijmy jakąś granicę (czas trwania, liczba utworów lub nawet mix tych warunków - np. 8 utworów, a jeżeli mniej to minimum 40 minut).
Fakt, takie Ep-ki są porównywalne do LP i można by je także warunkowo dopuścić.
kajman napisał(a):Bo ja wtedy nie wiem czy zgłosić swoją płytę, która u kogoś jest dodatkowa czy nie.
Ale wyjaśniłem przecież, że można taką płytę dodać następnym razem. Icon_cool
30.11.2017 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Swoją drogą, wielka szkoda, że całkiem spoko płyta w swojej stylistyce staje się u nas większym wrogiem niż kiedyś (akurat swoją drogą przeze mnie dość lubiany) Hadouken!. No i wielu wykonawców pop w dawnych dziejach forum.


EDIT:
A co myślicie o tym, by zrobić po jakimś czasie, jeśli zabawa się przyjmie, odrębną edycję dla EP-ek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017 12:42 AM przez prz_rulez.)
30.11.2017 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
(29.11.2017 11:53 PM)prz_rulez napisał(a):  Yacy, w ten sposób właśnie dajesz zgodę na takie zachowanie.
Icon_wink2 ja nie mam ciśnienia zbawiania świata, nawet tego muzycznego, więc moje nerwy są dla mnie ważniejsze. Icon_smile2

Sundrajta, to odpowiedz wprost - jeśli Mogielnicki napisze utwory na kolejną płytę LP, a Saraniecka na płytę Renaty Przemyk, to dwie osoby mogą powiedzieć veto, tak?
płyty z coverami też dwie osoby mogą zawetować?

2-3 płyty, 15-20 płyt, płyty wracające, warunki - dla mnie za bardzo zagmatwane.
to już nawet nie muszę czekać na Ceez...

myślę, że bez ankiety się nie obędzie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.11.2017 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Yacy napisał(a):ja nie mam ciśnienia zbawiania świata
Długi temat, ale... Ogólnie to bardzo antyspołeczna postawa. Wiadomo, że to tutaj to pierdoła, ale kiedyś w czymś naprawdę poważnym możesz mieć wyrzuty sumienia, że nie zareagowałeś z własnej wygody. Wybacz za ten komentarz, ale wierz mi, że nie piszę go bez powodu. Właściwie to chyba jedne z moich najważniejszych słów na tym forum.



Wracając już do zabawy. Myślę, że chyba za bardzo zaczynamy się spinać, a to raczej niczemu dobremu nie będzie służyć.
30.11.2017 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #45
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
No w sumie masz rację, bo chyba dotąd tych wierszy nikt nie wykorzystał w piosenkach?
Czyli byłoby tak jak napisał kajman, po prostu powiemy dla tej płyty na starcie - NIE. Icon_lol
(chociaż prz_rulez ma w sumie rację, to całkiem znośna płytka)

Ale w ankiecie są zdaje się tylko trzy możliwe odpowiedzi? Icon_rolleyes
I nie można po prostu wpisać liczby, tylko należy z podanych opcji wybierać! A jak wiadomo gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Icon_twisted

A więc robimy tak, jeżeli do jutra do dwudziestej trzy osoby opowiedzą się za ankietą, to ją zrobię (i niech od razu piszą o co głównie chcą w niej zapytać?)
30.11.2017 12:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Jeszcze tylko jedno. Głosowanie na 2/3 to bez sensu, ew. sposób liczenia trzeba zmienić. Jeśli cztery osoby zagłosują i dadzą na 1, a reszta nie zagłosuje na nią to średnia bedzie 1?
Fajnie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.11.2017 01:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta, ankietę piszesz jak zwykły post i możesz dać x odpowiedzi

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.11.2017 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #48
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Yacy napisał(a):Jeszcze tylko jedno. Głosowanie na 2/3 to bez sensu, ew. sposób liczenia trzeba zmienić. Jeśli cztery osoby zagłosują i dadzą na 1, a reszta nie zagłosuje na nią to średnia bedzie 1?
Fajnie...
Czyli wracają oceny. Icon_rolleyes
No nic, jutro (znaczy się już dziś ale później) to ogarniemy, mam nadzieję. Icon_twisted
30.11.2017 01:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta napisał(a):chociaż prz_rulez ma w sumie rację, to całkiem znośna płytka
Tylko że to nie ma nic do rzeczy. Mogłaby być wspaniała, ale to co się w związku z nią dzieje obrzydziło nam (a przynajmniej części z nas) zarówno ją, zespół a także pewnie osoby z tą akcją powiązane.
Sundrajta napisał(a):jeżeli do jutra do dwudziestej trzy osoby opowiedzą się za ankietą
Ja już teraz się opowiadam, chociaż wolałbym, żeby przynajmniej większość moich postulatów przeszła bez ankiety. A jeżeli ankieta to trzeba pytania wspólnie opracować.
30.11.2017 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Myślę, że głównie te osoby.
30.11.2017 11:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #51
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta napisał(a):a także albumów spod znaku „Różni Wykonawcy” oraz oczywiście EP-ek.
nic w tym oczywistego; zwłaszcza że czasem są albumy autorskie wydawane przez grupę wykonawców np. z danej wytwórni i nie są to kompilacje, bo to premierowy materiał; definicja epki też jest niejasna, powinniśmy określić jednoznaczne kryteria, że za longplay uznajemy materiał, który np. trwa więcej niż 25 minut i/lub zawiera więcej niż 7 utworów

Sundrajta napisał(a):Zastanawiam się też czy warto brać pod uwagę albumy, w których w całości wykorzystuje się utwory innych autorów, jednak sądzę że będziemy takie płyty dopuszczali w szczególnych warunkach, tzn. o ile dwóch innych uczestników nie zgłosi sprzeciwu.
nie jestem pewien, czy to aby zasadne, bo autorstwo utworu tradycyjnie było oddzielone od wykonawstwa

Sundrajta napisał(a):6) Proponuję by przy trzydziestu i mniej zgłoszonych albumach, finalnie ogłosić zwycięski Top 15; między 31 a 40 byłby to Top 20; zaś przy więcej niż czterdziestu – Top 25.
lepiej, żeby była stała lista pozycji

Yacy napisał(a):miałem napisać co mi nie pasuje, ale to nie ma sensu, bo zwróciłeś mi uwagę na jedną sprawę - The Ceez. zupełnie o tym nie pomyślałem...
poczekam do końca zgłaszania płyt i jeśli pojawi się ww. to po prostu nie będę się w to bawił. to nie na moje nerwy...
można dopisać do regulaminu, że w zabawie nie mogą brać udziału płyty grupy The Ceez i po problemie Icon_mrgreen

kajman napisał(a):Ustalamy dwa lub trzy bo potem będzie zamieszanie. Np. ja nie zgłoszę jakiejś płyty, bo była u kogoś innego nrem 3, a potem odrzucisz tamtą płytę i ja zostanę na lodzie.
+1

kajman napisał(a):Czyli z tego wynika, że albumy z coverami pod uwagę bierzemy. Moim zdaniem słusznie. Natomiast byłbym za dopuszczeniem albumów koncertowych z niepublikowanym wcześniej materiałem jak np. Piano.pl czy Raz Dwa Trzy Młynarski.
+1

kajman napisał(a):Powinniśmy od razu ustalić z ilu płyt będzie składał się top, a nie warunkować go od liczby zgłoszonych albumów.
+1

Sundrajta napisał(a):Myślę że warunkowanie jest lepsze. Icon_wink
A co za tym przemawia? Zrobi się bałagan straszny.

Sundrajta napisał(a):Tu mogę się zgodzić na trzy.
No i super!

Sundrajta napisał(a):Płyty koncertowe, które podałeś przykładowo będą mogły być więc dopuszczane warunkowo (o ile nie będzie sprzeciwu dwóch osób).
Punkt ze sprzeciwem jest absurdalny. Dopisz po prostu, że albumy z coverami (rozumianymi jako piosenkami już wcześniej nagranymi przez innych artystów) i albumy live z materiałem, którego dany wykonawca w 51% nie opublikował wcześniej są ok. Bezwarunkowo.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2017 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Proponowane zmiany regulaminu:
1) W inauguracyjnym notowaniu Rankingu Płytowego każdy chętny do udziału w nim forumowicz może zgłosić maks. 2 płyty różnych wykonawców w nieprzekraczalnym terminie, który zostanie podany przy okazji otwarcia wątku z tym notowaniem.
2) Następnie w każdym kolejnym notowaniu osoba, która oddała prawidłowy głos ma prawo przedstawić swoją nową jedną propozycję.
3) W chwili zgłoszenia album nie może być starszy niż 3 lata (licząc co do miesiąca wydania).
4) (...)
5) Do zabawy niedopuszczone są kompilacje wydanych już wcześniej utworów, reedycje, albumy z materiałem archiwalnym (starszym niż 25 lat w momencie pierwszego wydania), płyty składające się w przynajmniej 51% z autocoverów, płyty koncertowe składające się w przynajmniej w 51% z utworów już przez danego wykonawcę wcześniej wydanych w innej wersji, kompilacje utworów różnych wykonawców, a także jakiekolwiek wydawnictwa grupy The Ceez oraz epki tzn. płyty krótsze niż 25 minut i/lub zawierające mniej niż 5 nagrań (definicja przyjęta za Wikipedią).
6) Liczba pozycji w zestawieniu to Top 20.
7) Wszystkie albumy, które nie zmieszczą się w finalnym podsumowaniu nie będą brane pod uwagę przy następnym notowaniu bez możliwości powrotu.
8) Prawidłowym głosem nazywamy taki, w którym wszystkie płyty zostaną uporządkowane od miejsca pierwszego do ostatniego. Wszystkie głosy zamieszczamy w otwartym wątku z wybranym aktualnym notowaniem. Można także nieobowiązkowo przy płycie podawać jej ocenę (w skali 0-10 pkt. z gradacją co pół punktu).
9) (...)
10) (...)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017 02:07 PM przez AKT!.)
30.11.2017 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #53
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
prosto bez udziwnień!

poza 5 pkt - reszta bez uwag Icon_smile2
no może byłbym za młodszymi płytami, ale nie będę się upierał.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017 02:31 PM przez Yacy.)
30.11.2017 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #54
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Widzę, że część punktów sami uzgodniliście i dobrze.
AKT! napisał(a):A co za tym przemawia? Zrobi się bałagan straszny.
Chyba zapomniałem dopisać, ze to warunkowanie liczby płyt miało dotyczyć jedynie inauguracyjnego notowania! Bo gdyby zgłoszono powiedzmy 24 płyty, a powstałby finalnie Top 20, to jakoś nie wygląda elegancko, tylko 4 odpadają? I wtedy lepszym rozwiązaniem byłby Top 15. A w następnych miesiącach już trzymalibyśmy się pierwszej wytycznej.
Dalej będę przeciwny bezwzględnemu obowiązkowi przyznawania wszystkim płytom miejsc. W topie nowości na forum LP3 można ocenić tylko jedną piosenkę i jakoś system działa. Icon_lol
Myślę, że najlepiej będzie pozostawić wymóg dwóch trzecich, tylko lepiej przyznawać punkty, a nie miejsca. I wtedy im więcej płyt ocenisz tym więcej przyznasz punktów. Powiedzmy że w zestawie jest te symboliczne 28 płyt, czili jak ocenisz wszystkie to zwycięzca dostaje 28 pkt., a jak ocenisz tylko wymagane 2/3 czy 19, to i tyle jedynie punktów dostanie Twój zwycięzca. To zobliguje każdego do oceniania całego zestawu, mam nadzieję. I już oczywiście liczyłbym sumę punktów, a nie średnią (żeby przykład, który podał Yacy nie miał prawa wygrać).
Dalej Ep-ki mnie nie przekonują, podaję pierwszy przykład z brzegu. Greta Van Fleet wydała taką w kwietniu tego roku z czterema piosenkami, a teraz wyszedł LP z tymi czterema piosenkami plus 4 nowe utwory. I najpierw byśmy dodali EP-kę, a później płytę praktycznie w połowie z tym samym materiałem? Icon_rolleyes Bo przecież regulamin by tego nie zabraniał.
A zatem wolałbym, że w punkcie 5 było napisane: że EP-ki spełniające kryteria, płyty koncertowe z nowym materiałem oraz te złożone z samych coverów, mogłyby być dopuszczone warunkowo (czyli z założeniem że dwie osoby mogą je zablokować).
To jak widzę muszę dodać do ankiety ( już na pewno bez niej się nie obędzie).
I też pytanie czy the Ceez będzie u nas zakazany?
Jaki staż powinny mieć płyty (propozycje - rok, trzy lub pięć lat)?
Czy oceniamy na punkty z możliwością głosowania na 2/3 zestawu, czy też na miejsca bez możliwości opuszczenia jakiejkolwiek płyty?
Czy dajemy płycie drugą szansę?

Przy dwóch płytach na start już chyba zostaniemy z kolejnym jednak warunkiem, że jeśli nie będzie dziesięciu chętnych, to termin zgłaszania przedłuża się do momentu uzyskania wymaganego minimum. Icon_idea
Jeszcze coś ktoś?
30.11.2017 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #55
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta napisał(a):Dalej Ep-ki mnie nie przekonują
Ale ja się nie upieram przy epkach. Napisałem, że epki rozumiane jako płyty krótsze niż 25 minut i/lub zawierające mniej niż 5 nagrań nie są dopuszczone Icon_wink

Yacy napisał(a):poza 5 pkt - reszta bez uwag Icon_smile2
a co jest nie tak w pkt. 5? Icon_wink starałem się wyartykułować w miarę prosto te zastrzeżenia, o których była mowa wyżej w dyskusji

Sundrajta napisał(a):A zatem wolałbym, że w punkcie 5 było napisane: że EP-ki spełniające kryteria, płyty koncertowe z nowym materiałem oraz te złożone z samych coverów, mogłyby być dopuszczone warunkowo (czyli z założeniem że dwie osoby mogą je zablokować).
to całe blokowanie przez 2 osoby w praktyce nie wyjdzie; zrobi się bałagan

jeszcze raz to rozłożę na czynniki pierwsze:

Do zabawy niedopuszczone są:
*kompilacje wydanych już wcześniej utworów,
*reedycje,
*albumy z materiałem archiwalnym (starszym niż 25 lat w momencie pierwszego wydania),
*płyty składające się w przynajmniej 51% z autocoverów,
*płyty koncertowe składające się w przynajmniej w 51% z utworów już przez danego wykonawcę wcześniej wydanych w innej wersji,
*kompilacje utworów różnych wykonawców,
*jakiekolwiek wydawnictwa The Ceez,
*epki (rozumiane za Wikipedią jako płyty krótsze niż 25 minut i/lub zawierające mniej niż 5 nagrań).

Co jest niejasne? Icon_wink

Sundrajta napisał(a):To jak widzę muszę dodać do ankiety ( już na pewno bez niej się nie obędzie).
I też pytanie czy the Ceez będzie u nas zakazany?
Jaki staż powinny mieć płyty (propozycje - rok, trzy lub pięć lat)?
Czy oceniamy na punkty z możliwością głosowania na 2/3 zestawu, czy też na miejsca bez możliwości opuszczenia jakiejkolwiek płyty?
Czy dajemy płycie drugą szansę
tak jest

Sundrajta napisał(a):Przy dwóch płytach na start już chyba zostaniemy z kolejnym jednak warunkiem, że jeśli nie będzie dziesięciu chętnych, to termin zgłaszania przedłuża się do momentu uzyskania wymaganego minimum. Icon_idea
+1

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2017 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #56
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
AKT! napisał(a):*albumy z materiałem archiwalnym (starszym niż 25 lat w momencie pierwszego wydania),
Chyba ten fragment najbardziej mi doskwiera, bo z niego by wynikało, że jeżeli covery(?) będą młodsze niż 25 lat, to je dopuszczamy? Icon_rolleyes
30.11.2017 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta napisał(a):Greta Van Fleet wydała taką w kwietniu tego roku z czterema piosenkami
4 piosenki, niecałe 17 minut, więc nijak się nie kwalifikuje. Płyta (podwójna EP?) jak najbardziej.
Sundrajta napisał(a):Chyba ten fragment najbardziej mi doskwiera, bo z niego by wynikało, że jeżeli covery(?) będą młodsze niż 25 lat, to je dopuszczamy?
Mieszasz pojęcia. Materiał archiwalny to nagrania, które mają (w tym przypadku) 25 lat. Nagrania, a nie utwory. Płyta grupy Officer! Dead Unique nagrana w 1995 roku wyszła w 2014, album Nadzieje, niepokoje zespołu Exodus nagrany w 1977 wyszedł (wprawdzie jako część boxu) premierowo w 2006 i o takie płyty tutaj chodzi. Natomiast pewien amerykański jazzman (nazwiska w tej chwili nie pomnę) nagrał niedawno pieśni pracy bodajże z początku 20 wieku (albo jeszcze starsze) i jak najbardziej się łapie.
30.11.2017 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #58
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Greta to był przykład, bo bardziej precyzyjnie nie chciało mi się szukać. Dlatego mógł od razu nie spełniać kryteriów.
Dobrze, że mi to dokładnie wyjaśniłeś z tymi 25-ciu latami od nagrania. Teraz już wiem o co chodzi i jakoś bym tę zasadę przełknął. Icon_wink
Skoro nie ma nowych wniosków, to zaraz wrzucam ankietę. Myślę że osiem dni na jej rozstrzygnięcie, będzie wystarczającym okresem?
30.11.2017 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #59
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Sundrajta napisał(a):Chyba ten fragment najbardziej mi doskwiera, bo z niego by wynikało, że jeżeli covery(?) będą młodsze niż 25 lat, to je dopuszczamy? Icon_rolleyes
ale dopuszczamy covery przecież Icon_rolleyes
to nie ma nic wspólnego z coverami; to zapis dotyczący albumów z materiałem nagranym dawniej niż 25 lat temu, ale wydanym po raz pierwszy dopiero teraz; nie musi go być wcale, możemy usunąć

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2017 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #60
RE: Forumowa płyt - reaktywacja?
Mam problem z napisaniem tej ankiety! Bowiem w niej można zadać tylko jedno pytanie, a wybierać dowolną (do 30) liczbę odpowiedzi. A ja chciałem zadać sześć pytań i prawie w każdym proponuję po dwie odpowiedzi (w jednej trzy)!
Zatem albo ktoś mi pomoże zrobić tę ankietę, albo wrzucę ją tutaj i każdy będzie odpowiadał także w tym wątku. Icon_idea

* Pytania Ankietowe *

1) W jaki sposób głosujemy?
A – obowiązkowo na cały zestaw
B – wystarczy na 2/3 zestawu

2) Którą wersję (przez kogo zaproponowaną?) z dopuszczaniem wybranych albumów wybierasz:
A – AKT!-a (Click to View)
B – Sundrajtę (Click to View)

3) Czy płyta the Ceez „O chłopcu polskim” powinna być w naszej zabawie zablokowana?
A – tak
B – nie

4) Czy album który za pierwszym razem odpadł z rozgrywki powinien po określonej później w regulaminie karencji dostać drugą szansę?
A – tak
B – nie

5) Płyty z jakim stażem mogą być dopuszczone do rankingu?
A – rok
B – 3 lata
C – 5 lat

6) Jaka powinna być wielkość naszego rankingu?
A – od razu zakładamy że to będzie top 20
B – czy też pojemność inauguracyjnego notowania uzależniamy (w miarę proporcjonalnie) od liczby proponowanych albumów

Termin 6 dni (do 6 grudnia, godz. 20:00)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017 10:22 PM przez Sundrajta.)
30.11.2017 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forumowa płyt - Notowanie 19 (11.06.2015) Konrad 0 2 402 18.06.2015 11:20 AM
Ostatni post: Konrad
  Forumowa płyt - Notowanie 18 (04.06.2015) Konrad 0 1 436 05.06.2015 02:50 PM
Ostatni post: Konrad
  Forumowa płyt - Notowanie 17 (28.05.2015) Konrad 4 1 769 30.05.2015 11:18 PM
Ostatni post: ku3a
  Forumowa płyt - Notowanie 16 (21.05.2015) Konrad 2 1 563 22.05.2015 11:03 PM
Ostatni post: Konrad
  Forumowa płyt - notowanie 15 (12.04.2012) pabloyd 1 4 288 18.04.2012 10:17 AM
Ostatni post: pabloyd
  Forumowa płyt - notowanie 14 (05.04.2012) pabloyd 3 3 717 14.04.2012 01:49 PM
Ostatni post: emigrant
  Forumowa płyt - notowanie 13 (29.03.2012) pabloyd 3 2 570 02.04.2012 12:47 PM
Ostatni post: pabloyd
  Forumowa płyt - notowanie 12 (22.03.2012) pabloyd 5 3 891 31.03.2012 11:39 AM
Ostatni post: pabloyd
  Forumowa płyt - notowanie 11 (15.03.2012) pabloyd 4 2 479 21.03.2012 06:40 PM
Ostatni post: kajman
  Forumowa płyt - notowanie 10 (08.03.2012) pabloyd 10 4 691 16.03.2012 12:52 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości