Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 266 z dnia 4 stycznia 2009
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 266 z dnia 4 stycznia 2009
Przez ostatni tydzień poznałem bardzo dużo nowej muzyki. W międzyczasie można byłoby ułożyć 3-4 notowania. Przekrój gatunkowy był niespotykany. To był także tydzień podsumowań, dlatego zyskali również weterani.
Skończyłem już prezentację punktowego podsumowania roku. Winien Wam jestem jeszcze niektóre statystyki i przede wszystkim podsumowanie albumów. Jednak to zestawienie ułożę prawdopodobnie dopiero za kilka tygodni, bo mam jeszcze sporo zaległości.
Wraz z nowym rokiem nie zmienił się mój sposób prezentowania listy, ale zaszło sporo zmian niewidocznych dla przeciętnego forowicza. Teraz wklejanie listy na forum nie będzie już dla mnie aż tak męczącym zajęciem, jak dotychczas. Sporządziłem w Excelu arkusz, który sam będzie generować wszystkie moje zestawienia w takiej formie, jaka mi najbardziej odpowiada. Wcześniej też miałem coś takiego, ale mimo wszystko wymagało to ode mnie co tydzień trochę wysiłku.

Lista liście nierówna. Czasem są takie tygodnie, kiedy muzyki słucham bardzo niewiele. Wtedy listę układa się bardzo łatwo, bo z góry wiadomo jakie będą nowości i co ma awansować. Tym razem było o wiele trudniej.
Próbowałem wyłonić kandydatów na nowości i... po raz pierwszy od kilku miesięcy ułożyłem poczekalnię (50 miejsc). Przypominam, że poczekalnię układałem regularnie od roku 2004 do 2008.
Poczekalni tej nie będę tutaj jednak udostępniać. Jednak jeśli ktoś jest ciekaw wyników jakichś utworów, to oczywiście mogę taką ciekawość zaspokoić.

Spodobał mi się sposób, w jaki prezentowałem wyniki podsumowania roku, więc postanowiłem w ten sam sposób zaprezentować w tym tygodni to elitarne grono utworów, którym udało się dostać do Top 50.

50

"And don't ever hold me down
Now my feet won't touch the ground"


Te słowa ostatnio często wdzierają mi się bardzo mocno w serce.
Odpływ totalny.
Tak kończy się ten utwór, na punkcie którego zdarzało mi się już oszaleć. Wówczas wydawało mi się, że zaliczy znacznie wyższy debiut, ale pierwsza lista w nowym roku rządzi się swoimi prawami.

50. Coldplay - Life In Technicolor II


49

Z tym utworem jest podobnie. Za każdym razem jak go słucham, wydaje mi się, że powinien zadebiutować znacznie wyżej.
Długi czas dobijał się do zestawienia. W tym tygodniu częściej go męczyłem, więc tym razem musiało się udać.
Poprzedni singiel dotarł do miejsca pierwszego. Ten jest niegorszy. Powinien sobie poradzić. Szczególnie, że dopiero zaczynam go odkrywać.

49. Loaded Moses - Fight Song


48

O mało co zadebiutowałby już tydzień temu. Na początku tygodnia spodziewałem się, że skoro wtedy się nie udało, to tym razem debiut będzie bardzo wysoki, jak to było w przypadku poprzedniego singla.
Niewiele brakowało, a by się w ogóle nie załapał...
Ale na szczęście jednak się pojawił. Zawdzięcza to przede wszystkim świetnemu tekstowi i niesamowitemu głosowi Johnny'ego Borella.
Ciekawe czy powtórzy sukces poprzedniego singla i dojdzie do miejsca pierwszego.

48. Razorlight - Hostage Of Love


46

To kolejny z tegotygodniowych pewniaków, który o swoją pozycję walczył już w zeszłym tygodniu. Pisałem kiedyś, że jak tylko dorwę się do tego utworu, to na pewno u mnie zadebiutuje. Dzieje się tak właśnie dziś, w pierwszym notowaniu roku 2009.
Z pewnością wielu osobom ten kawałek się nie spodoba. Jest bardzo chwytliwy i melodyjny, ale jednocześnie niebanalny muzycznie.
Dla mnie to takie udoskonalone Linkin Park.

46. Red - Fight Inside


44

To jeszcze nie jest największa niespodzianka, ale debiut tego utworu może świadczyć o tym, że na mojej liście wreszcie coś się zaczęło dziać. Ostatnio pojawiały się zwykle utwory, które na niektórych listach były już od dawna. Połowa z tegotygodniowych nowości z pewnością większości z Was nie jest znana.
Zespół Anberlin święcił triumfy na mojej liście już prawie cztery lata temu. Utwory z płyty "Cities" - bardzo wysoko ocenionej przeze mnie w podsumowaniu roku 2007 - nie radziły sobie już tak dobrze. Najbardziej żałuję, że sukcesu nie odniósł znakomity singiel "The Unwinding Cable Car".
W tym roku zupełnie przegapiłem premierę nowej płyty Anberlin. Zapoznałem się z nią w tym tygodniu i od razu widać tego efekty na obu listach. Jest na niej kilka znakomitych kawałków, ale póki co debiutuje ten ostatini i najdłuższy na płycie. Liczę na to, że będzie to pierwsze z moich tegorocznych odkryć.

44. Anberlin - Misearbile Visu (Ex Malo Bonum)


36

No i wreszcie nadszedł czas na ten najbardziej nieoczekiwany debiut.
Ten utwór chodził za mną już od kilku tygodni. Nie wiem jak mogłem wcześniej twierdzić, że tej wokalistce brakuje czegoś, żeby znaleść się na mojej liście. Wydawało mi się, że od jakiegoś czasu podąża ona drogą, która zupełnie mi nie odpowiada. Jej ostatnią płytę przesłuchałem po raz pierwszy w maju i wówczas jeszcze mnie nie przekonała.
Ostatnio miałem bardzo trudny okres w życiu i może dlatego wreszcie ta muzyka do mnie dotarła. Głównie przez teksty, ale ten utwór ma niepowtarzalny klimat, który sprawia, że nie można obok niego przejść obojętnie.
Toteż właśnie nie przechodzę i obwieszczam, że w tym tygodniu debiutuje na mojej liście jako najwyżej notowana nowość...

36. Anna Maria Jopek - Nagle


Chciałbym się wytłumaczyć jeszcze z niektórych ruchów, ale napisałem już tyle, że tłumaczyć się nie będę. Wszystkie dziwne ruchy spowodowane są tym o czym pisałem na początku, dlatego proszę o wyrozumiałość Icon_mrgreen

Dodam jeszcze, że tylko jeden utwór z pierwszej trzydziestki 2008 zalicza w tym tygodniu spadek i jest to Metallica.

Aha, jest rzecz, z której wytłumaczyć się muszę jak najszybciej.
Zapowiadałem, że skok Razorlight na pierwsze nie był przypadkowy. W tym tygodniu to się w zupełności potwierdziło, ale najchętniej przyznałbym dwa pierwsze miejsca. Przypuszczam, że kolejnego tygodnia "Wire To Wire" na szczycie nie wytrzyma.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na...


01 . 01 . 03 . WIRE TO WIRE - Razorlight 1 (2) S
02 . 02 . 06 . POPOŁUDNIA BEZKARNIE CYTRYNOWE - Coma 2
03 . 08 . 08 . THE KINGDOM - Portal 2
04 . 03 . 19 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica 1 (5) S
05 . 05 . 06 . EKHART - Coma 5
06 . 04 . 03 . JESZCZE ZIMA - Nosowska 4
07 . 11 . 06 . I'M OUTTA TIME - Oasis 6 S
08 . 13 . 07 . ALL NIGHTMARE LONG - Metallica 8 S
09 . 10 . 19 . SIT AND WONDER - The Verve 1 (1) S
10 . 15 . 09 . THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs 10

11 . 06 . 12 . LOST! - Coldplay 5
12 . 07 . 04 . KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska 7 S
13 . 18 . 07 . I SEE HOUSES - The Verve 13
14 . 14 . 17 . EYES OF THE DEVIL - Seether 3
15 . 31 . 05 . BLACKBIRD - Alter Bridge 15
16 . 16 . 17 . PARDON ME - Staind 1 (2)
17 . 19 . 10 . SOUND OF MADNESS - Shinedown 17
18 . 24 . 28 . SUMMERS LOST - Hurt 1 (5)
19 . 09 . 11 . HUMAN - The Killers 2 S
20 . 26 . 19 . SO LONG, GOOD-BYE - 10 Years 4 S

21 . 12 . 14 . ZERO OSIEM WOJNA - Coma 1 (3) S
22 . 22 . 11 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure 22
23 . 17 . 07 . MY MISTAKES WERE MADE FOR YOU - The Last Shadow Puppets 17 S
24 . 27 . 15 . LIKE SUICIDE - Seether 15
25 . 23 . 13 . RAINY DAY PARADE - Staind 9
26 . 25 . 05 . USE SOMEBODY - Kings Of Leon 25 S
27 . 28 . 11 . LAST FLOWERS - Radiohead 21
28 . 21 . 16 . REACTION - Dead Letter Circus 3 S
29 . 29 . 03 . LOVERS IN JAPAN - Coldplay 29 S
30 . 46 . 04 . JEBEL MOON - Portal 30

31 . 36 . 03 . ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys 31 S
32 . 20 . 07 . TRANSFUZJA - Coma 12
33 . 34 . 14 . IN SEARCH OF A GHOST - Unjust 3
34 . 40 . 05 . THIS IS IT - Staind 32 S
35 . 33 . 03 . RECKONER - Radiohead 33 S
36 . NN . 01 . NAGLE - Anna Maria Jopek 36
37 . 44 . 02 . TRUJĄCE ROŚLINY - Coma 37
38 . 41 . 13 . NEVER ENOUGH - Five Finger Death Punch 7 S
39 . 49 . 02 . CRACK THE SHUTTERS - Snow Patrol 39 S
40 . 37 . 02 . 17 - Kings Of Leon 37

41 . 32 . 10 . ARE WE CLOSER - Dead Letter Circus 21
42 . 35 . 03 . CHINESE DEMOCRACY - Guns N' Roses 35 S
43 . 39 . 04 . DRUG OF CHOICE - 10 Years 39
44 . NN . 01 . MISEARBILE VISU (EX MALO BONUM) - Anberlin 44
45 . 50 . 02 . FAMILY TREE - TV On The Radio 45
46 . NN . 01 . FIGHT INSIDE - Red 46 S
47 . 47 . 02 . SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc 47 S
48 . NN . 01 . HOSTAGE OF LOVE - Razorlight 48 S
49 . NN . 01 . FIGHT SONG - Loaded Moses 49
50 . NN . 01 . LIFE IN TECHNICOLOR II - Coldplay 50

Lista płyt

01 . 02 . 07 . HIPERTROFIA - Coma [2008]
02 . 01 . 03 . ONLY BY THE NIGHT - Kings Of Leon [2008]
03 . NN . 01 . DAY & AGE - The Killers [2008]
04 . PP . 13 . THE SELDOM SEEN KID - Elbow [2008]
05 . 09 . 02 . A HUNDRED MILLION SUNS - Snow Patrol [2008]
06 . 04 . 03 . SLIPWAY FIRES - Razorlight [2008]
07 . NN . 01 . NEW SURRENDER - Anberlin [2008]
08 . PP . 07 . BLOOD RED TAPE - Portal [2008]
09 . NN . 01 . POŁĄCZ KROPKI - Afro Kolektyw [2008]
10 . 10 . 18 . FORTH - The Verve [2008]

Poza listą

30 16 SEX ON FIRE - Kings Of Leon 9
38 7 ZIMNY DOM - Totentanz 20
42 13 MISSUNDERSTOOD - Earshot 19
43 3 ANYONE - Echovalve 43
45 3 DON'T BELIEVE IN LOVE - Dido 45
48 5 FIEND - Dark New Day 47




PS. Zapomniałem o jednej, jakże radosnej wiadomości.
Wszystkie tegotygodniowe nowości odnajdziecie klikając w link trochę poniżej tego napisu!

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
04.01.2009 05:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
mrsap napisał(a):Sporządziłem w Excelu arkusz, który sam będzie generować wszystkie moje zestawienia w takiej formie, jaka mi najbardziej odpowiada. Wcześniej też miałem coś takiego, ale mimo wszystko wymagało to ode mnie co tydzień trochę wysiłku.
A jaki to sposób? Icon_smile2
36 . NN . 01 . NAGLE - Anna Maria Jopek 36
Icon_eek2 U mnie wiele nie zwojował ten utwór, ale każda Ania z ostatniej płyty mnie zachwyca.
47 . 47 . 02 . SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc 47 S
Icon_frown
Do chomika będę często zaglądał. Icon_smile2
04.01.2009 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #3
 
mrsap napisał(a):09 . NN . 01 . POŁĄCZ KROPKI - Afro Kolektyw [2008]
Icon_smile2 trzymam kciuki, żeby Kropeczki wdrapały się wyżej. Icon_wink2
04.01.2009 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):A jaki to sposób?
Umieściłem dwa kluczowe arkusze na swoim chomiku w katalogu "inne". Plik "Lista09.xls" zapisany jest w wersji Excela 1997-2003, która czytana jest również przez nowsze wersje.

Nowe notowanie umieszczam w arkuszu AKTUALNE.
Arkusz OBRÓBKA automatycznie generuje to co chcę.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
abd3mz napisał(a):47 . 47 . 02 . SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc 47 S
Dobrze, że utrzymali się mimo ataków zewsząd i nie słuchania przeze mnie tegotygodniowej LP3.

uzi napisał(a):trzymam kciuki, żeby Kropeczki wdrapały się wyżej
Powinny zajść, bo wymagają jeszcze kilku przesłuchań.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #6
 
mrsap napisał(a):Powinny zajść, bo wymagają jeszcze kilku przesłuchań.
no to faktycznie powinny zajść. Icon_wink
podejrzewam, że uczucia przy kolejnych przesłuchaniach będą podobne jak u wszystkich znanych mi słuchaczy tej płyty:
1. ołmajgad! co to za dziwadło?? Icon_eek2
2. no no, w sumie to całkiem dobra płyta.
3. najlepszy album Afrosów. za**bisty.
Icon_wink
[u mnie też tak było Icon_razz]
05.01.2009 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
A ja tu czuję moje wpływy jeśli chodzi o prezentowanie nowości Icon_biggrin Ale cieszy mnie to bardzo, bo to odpowiednia technika Icon_razz2 (chociaż ja nie daję numerów...i sam w jakiś sposób to od kogoś przejąłem Icon_razz2)
Dobra dosyć pierdół. Co tam na liście? W porównaniu z zeszłym tyg. softowo, znaczy się żadnych większych rewolucji, ale Human spada! Ha. Czołówka bardzo dobra. Razorlight jednak nie są chwilowi. Czy ja już słuchałem nowego Anberlin? Chyba nie...a mam to na dysku hmmm, czy też miałem...nie jest to 1 ani 2 liga moich artystów, ale mieli fajny numer na ostatnim album Godspeed bodajże.
Tak - ja też uwielbiam te słowa w Life In technicolor Icon_smile U mnie niestety ma tendencje dołującą, ale kto wie, to Coldplay! ... w końcu.
Wysoko pojawia się płyta Killersów, nie spodziewałem się tak dobrego jej przyjęcia Icon_eek2 Pozycja Afro Kolektyw jeszcze bardziej przybliża mnie do ich poznania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
mrsap napisał(a):Umieściłem dwa kluczowe arkusze na swoim chomiku w katalogu "inne". Plik "Lista09.xls" zapisany jest w wersji Excela 1997-2003, która czytana jest również przez nowsze wersje.

Nowe notowanie umieszczam w arkuszu AKTUALNE.
Arkusz OBRÓBKA automatycznie generuje to co chcę.
To jednak dla mnie za trudne. Icon_wink2
mrsap napisał(a):
abd3mz napisał(a):47 . 47 . 02 . SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc 47 S
Dobrze, że utrzymali się mimo ataków zewsząd i nie słuchania przeze mnie tegotygodniowej LP3.
A szkoda, bo duży skok był...
05.01.2009 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
uzi napisał(a):
mrsap napisał(a):Powinny zajść, bo wymagają jeszcze kilku przesłuchań.
no to faktycznie powinny zajść. Icon_wink
podejrzewam, że uczucia przy kolejnych przesłuchaniach będą podobne jak u wszystkich znanych mi słuchaczy tej płyty:
1. ołmajgad! co to za dziwadło?? Icon_eek2
2. no no, w sumie to całkiem dobra płyta.
3. najlepszy album Afrosów. za**bisty.
Icon_wink
[u mnie też tak było Icon_razz]
Z kilku powodów moje odczucia takie nie będą.
Już pierwsze się nie zgadza, bo album mnie niczym nie zaszokował. Od strony muzycznej było tak jak przewidywałem. Za to teksty zaskoczyły mnie pozytywnie.
Trzecie też się nie zgadza, bo nie słyszałem innych albumów tego zespołu, tylko jeden utwór, który być może dostałby się nawet do setki mojego polskiego topu wszechczasów.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Wysoko pojawia się płyta Killersów, nie spodziewałem się tak dobrego jej przyjęcia
Dwa pierwsze przesłuchania niczego dobrego nie zwiastowały. Dopiero trzecie przekonało mnie do tego albumu.

saferłel napisał(a):A ja tu czuję moje wpływy jeśli chodzi o prezentowanie nowości Icon_biggrin Ale cieszy mnie to bardzo, bo to odpowiednia technika Icon_razz2 (chociaż ja nie daję numerów...i sam w jakiś sposób to od kogoś przejąłem Icon_razz2)
To prawda, że miałeś na to wpływ, ale nie wiem, czy to trwała forma prezentowania nowości. Zwłaszcza, że sesja się zbliża :roll:

saferłel napisał(a):Czy ja już słuchałem nowego Anberlin? Chyba nie...a mam to na dysku hmmm, czy też miałem...nie jest to 1 ani 2 liga moich artystów, ale mieli fajny numer na ostatnim album Godspeed bodajże.
Ja po dwóch przesłuchaniach mogę wyróżnić pierwszy utwór na płycie, nową wersję "Feel Good Drag" (utwór sprzed czterech lat, nie wiem po co wydany po raz drugi na płycie, zwłaszcza że wersja ta jest bardzo podobna do poprzedniej - "The Feel Good Drag") oraz dwa ostatnie utwory.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #11
 
mrsap napisał(a):Już pierwsze się nie zgadza, bo album mnie niczym nie zaszokował. Od strony muzycznej było tak jak przewidywałem. Za to teksty zaskoczyły mnie pozytywnie.
to nawet lepiej. Icon_wink ale pierwszy raz spotykam się z nie-sprawdzeniem-się tego schematu. Icon_wink ale to pewnie przez to, że:
mrsap napisał(a):nie słyszałem innych albumów tego zespołu
Icon_wink a szkoda.
ale nigdy nie jest za późno... Icon_wink zawsze jeszcze można sięgnąć po te płyty. tym bardziej, że są zawsze aktualne. i bardzo dobre. Icon_wink
mrsap napisał(a):tylko jeden utwór
Gramydalej, tak? uwielbiam Gramydaleja. Icon_mrgreen
mrsap napisał(a):który być może dostałby się nawet do setki mojego polskiego topu wszechczasów.
o! bardzo miłe zaskoczenie! Icon_biggrin3
tym bardziej zachęcam do zapoznania się z Płytą Pilśniową i Czarno Widzę. Gramy Dalej jest jednym z wielu prześwietnych utworów Afro. Icon_wink
05.01.2009 12:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
uzi napisał(a):Gramydalej, tak? uwielbiam Gramydaleja.
Oczywiście chodzi mi o "Gramy dalej". Często to słyszałem w czasach, gdy po liście była Offensywa i Teraz Polskie. Niby zawsze tak przelotnie, ale bardzo to polubiłem.
Nie przypominam sobie, żebym słyszał coś lepszego z nurtu hip-hop (choć to akurat nie jest według mnie czysty hip-hop, ze względu na muzykę).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #13
 
mrsap napisał(a):choć to akurat nie jest według mnie czysty hip-hop, ze względu na muzykę
i według samego zespołu też. Icon_wink "organiczny hip hop jazz" - sami to wymyślili i uważam, że to jak najbardziej odpowiednie określenie na ich muzykę. Icon_smile
05.01.2009 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ciekawy i różnorodny zestaw premier, ja wybieram drugą od góry Icon_smile2 A moje ulubione numerki to tym razem 3, 8, 18, 30 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.01.2009 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
p.u.r.h. napisał(a):Ciekawy i różnorodny zestaw premier, ja wybieram drugą od góry
Bardzo mnie to cieszy Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 391
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
Re: notowanie 266 z dnia 4 stycznia 2009
mrsap napisał(a):Wszystkie tegotygodniowe nowości odnajdziecie klikając w link trochę poniżej tego napisu!
Szkoda, że tylko te z tego tygodnia, bo mnie chyba najbardziej interesuje Jebel moon.
Kibicuje natomiast zdecydowanie najmocniej najwyższej nowości, chociaż mogę potem zebrać za efekty tegoż burę.
No i troszkę żal, że po takim skoku Nosowska obniżyła loty.
07.01.2009 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
mrsap napisał(a):Sporządziłem w Excelu arkusz (...)
ja mam ciągle w planach udoskonalenie mojej procedury...

mrsap napisał(a):Poprzedni singiel dotarł do miejsca pierwszego. Ten jest niegorszy. Powinien sobie poradzić. Szczególnie, że dopiero zaczynam go odkrywać.

49. Loaded Moses - Fight Song
o, super! skorzystam z chomika z wielką przyjemnością Icon_smile2.
mrsap napisał(a):48. Razorlight - Hostage Of Love
bardzo mi się podoba i prawdopodobnie już niedługo i na moją listę trafi Icon_smile2.
mrsap napisał(a):Dodam jeszcze, że tylko jeden utwór z pierwszej trzydziestki 2008 zalicza w tym tygodniu spadek i jest to Metallica.
uff, tylko o 1 oczko. bałem się, że będzie gorzej Icon_razz.
mrsap napisał(a):19 . 09 . 11 . HUMAN - The Killers 2 S
może to brzydko się cieszyć z czyichś niepowodzeń, ale tu naprawdę się mocno cieszę. w 2 tygodnie z 2. miejsca na 19. to jest coś Icon_cool2 .
08.01.2009 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
kajman napisał(a):Szkoda, że tylko te z tego tygodnia, bo mnie chyba najbardziej interesuje Jebel moon.
Postaram się dzisiaj coś w tej kwestii uczynić.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.01.2009 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Razorlight i Oasis jakby za spokojni na tę listę Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
10.01.2009 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1000 z 29 stycznia 2023 mrsap 3 648 13.02.2023 10:19 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 999 z 22 stycznia 2023 mrsap 0 141 07.02.2023 10:07 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 998 z 15 stycznia 2023 mrsap 0 194 25.01.2023 02:31 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 997 z 8 stycznia 2023 mrsap 0 81 25.01.2023 02:30 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 996 z 1 stycznia 2023 mrsap 0 144 10.01.2023 02:39 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 948 z 30 stycznia 2022 mrsap 0 189 05.02.2022 09:30 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 947 z 23 stycznia 2022 mrsap 0 218 29.01.2022 09:55 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 946 z 16 stycznia 2022 mrsap 1 412 20.01.2022 10:16 AM
Ostatni post: kajman
  notowanie 945 z 9 stycznia 2022 mrsap 0 230 11.01.2022 11:16 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 944 z 2 stycznia 2022 mrsap 0 183 05.01.2022 02:27 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości