Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PODSUMOWANIE ROcKU 2008
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
6. NO-MAN - Pigeon Drummer

1103 punkty, 24 tygodnie, max. 1 x 4


I znów Steven Wilson, ale w jeszcze innym swoim projekcie. To pierwszy utwór tegoż projektu w moim zestawieniu i od razu ogromny sukces, ale to też dlatego że jest to utwór mocno odmienny od innych utworów tego projektu Icon_wink2

5. THE MARS VOLTA - Ouroborous

1195 punktów, 39 tygodni, max. 2 x 1


I znów Mars Volta i to jeszcze nie ostatni raz Icon_wink2 Utwór ten przez większość czasu pozostawał w cieniu swojego starszego kolegi ale i tak zdołał uciułać naprawdę sporo punktów Icon_smile2

4. THE CHRONICLES OF ISRAFEL - Laudanum

1197 punktów, 35 tygodni, max. 2 x 1


I wspomniany wcześniej najwyżej notowany numer tego mało znanego projektu muzycznego. Oczywiście jak to zwykle u mnie bywa, jest to zarazem najdłuższy utwór na albumie Icon_wink2

Zostało już tylko podium, ale to już w niedzielę. Jednak jeśli ktoś tu zaglądał w miarę regularnie, może się domyślić jak ono wygląda Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
11.01.2009 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Na razie całą dziesiątkę bardzo lubię. Down i No-Man nie zdołali u mnie zadebiutować, ale długo byli blisko. Debiutu tych drugich jeszcze nie wykluczyłem.
"Anesthetize" to pierwszy z naszych wspólnych utworów w Top 10. Jest nawet dokładnie na tym samym miejscu, tyle że... u mnie nie było go rok temu Icon_mrgreen
Ten drugi też ma szansę na tę samą pozycję co u mnie. Typuję jednak nieco inaczej:

3. Summers Lost
2. Goliath
1. Porcelain Heart

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.01.2009 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #43
 
Kolejna swietna trójka . No Man i TCOI z rewelacyjnym Laudanum. Ależ piekny wynik osiagneli w podsumowaniu Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):Zostało już tylko podium, ale to już w niedzielę. Jednak jeśli ktoś tu zaglądał w miarę regularnie, może się domyślić jak ono wygląda Icon_smile2
mrsap napisał(a):3. Summers Lost
2. Goliath
1. Porcelain Heart
nic dodac nic ująć Icon_wink2 . Tak sie ułozyło od jakiegos czasu..... Icon_wink2 Icon_biggrin3
11.01.2009 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Aro napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Zostało już tylko podium, ale to już w niedzielę. Jednak jeśli ktoś tu zaglądał w miarę regularnie, może się domyślić jak ono wygląda Icon_smile2
mrsap napisał(a):3. Summers Lost
2. Goliath
1. Porcelain Heart
nic dodac nic ująć Icon_wink2 . Tak sie ułozyło od jakiegos czasu..... Icon_wink2 Icon_biggrin3

No proszę, stuprocentowa skuteczność Icon_wink2 Icon_mrgreen


3. HURT - Summers Lost

1252 punkty, 30 tygodni, max. 1 x 6


Początkowo długo opierałem się z debiutem tego utworu, coś nie do końca mi w nim pasowało, ale jak potem mnie złapał to bardzo długo nie chciał puścić i niespodziewanie okazał się największym sukcesem w historii tego zespołu u mnie na liście Icon_smile2


2. THE MARS VOLTA - Goliath

1528 punktów, 46 tygodni, max. 1 x 7


Przewaga pierwszej dwójki nad resztą stawki jest w tym roku wyjątkowo duża, za to różnica między miejscem pierwszym i drugim wyjątkowo mała. Ostatecznie drugie miejsce przypadło szalonemu Goliatowi. To zdecydowanie największy hit Mars Volty w historii mojej listy Icon_smile2


1. OPETH - Porcelain Heart

1556 punktów, 35 tygodni, max. 1 x 13


Przed zliczeniem punktów byłem niemal pewien że to właśnie będzie mój hit roku i nie myliłem się, ale jak się okazało zwycięstwo nie było łatwe a walka z Goliatem trwała praktycznie do samego końca. Ale nie da się ukryć że jest to zwycięstwo zasłużone: debiut od razu na pierwszym i aż trzynaście tygodni z rzędu na prowadzeniu to coś co nie zdarza się zbyt często Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
11.01.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
ależ "Summers Lost" osiągnął nieprawdopodobne wyniki na listach!
a takie niepozorne...
no i mi z całego podium podoba się zdecydowanie najbardziej Icon_mrgreen .
12.01.2009 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #46
 
Tak genialne podium . Icon_smile2
Przyznam, ze niewiele zabrakło Goliathowi by pokonac Porcelanowe serce... 11 tygodni dłużej w zestawieniu..ale wynik zwycięzcy niesamowity .
Był ktos dłużej na 1 w historii Twojej listy ??? Icon_biggrin3
14.01.2009 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Aro napisał(a):Tak genialne podium . Icon_smile2
Przyznam, ze niewiele zabrakło Goliathowi by pokonac Porcelanowe serce... 11 tygodni dłużej w zestawieniu..ale wynik zwycięzcy niesamowity .
Był ktos dłużej na 1 w historii Twojej listy ??? Icon_biggrin3

Był Icon_smile2 Toolowy Vicarious wytrzymał aż 18 tygodni z rzędu po debiucie od razu na pierwszym Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.01.2009 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowanie ROcKU 2009 p.u.r.h. 6 2 370 03.02.2010 01:16 PM
Ostatni post: Konrad
  PODSUMOWANIE ROcKU 2007 p.u.r.h. 55 13 892 30.01.2008 01:07 AM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości