Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PODSUMOWANIE ROcKU 2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
Jak się tworzy podsumowania to za chwilke dany utwór ląduję w odtwarzaczu. Jak tak mam bynajmniej Icon_wink2 . Dlatego z wielką przyjemnością odsłucham sobie zapomniany Tiamacik Icon_mrgreen , Dreamless słabiutko, no tak pamiętam że u Ciebie triumfy święcił ten starszy utwór Icon_wink2 Ilyena całkiem przyzwoicie , ale kolejne dwa inne powinny być zdecydowanie wyżej Icon_wink2 O i cieszy mnie także Serj Icon_smile2
05.01.2009 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Aro napisał(a):Jak się tworzy podsumowania to za chwilke dany utwór ląduję w odtwarzaczu. Jak tak mam bynajmniej Icon_wink2
U mnie jest z tym różnie, bo ostatnio mój nowy znajomy dziobaseczek podsyła mi wielkie ilości ZRockowej muzyki przez co ciężko mi się skoncentrować ;]

mrsap napisał(a):"Perfect Insanity" u mnie niestety poległo. Ile można słuchać od dekady tak samo grającego Disturbed?
Jak porównać ich wyniki z tymi sprzed paru lat to można powiedzieć że i u mnie polegli... Ale nie da się ukryć że sobie na to zasłużyli ;]

abd3mz napisał(a):A utwór jest gdzieś dostępny? Link mogę prosić? Icon_smile2
Jest gdzieś w czeluściach PURHomika Icon_smile2


I jedziemy dalej:

50. MOGWAI - Batcat
507 punktów, 20 tygodni, max. 15 x 3

W tym roku miałem "fazę" na instrumentalne, post-rockowe granie, nie mogło więc w podsumowaniu zabraknąć klasyków gatunku.

49. TESTAMENT - The Evil Has Landed
516 punktów, 17 tygodni, max. 10

Tu też klasycy gatunku, ale trochę innego Icon_mrgreen

48. PARADISE LOST - Praise Lamented Shade
516 punktów, 16 tygodni, max. 9 x 2

Jeden z moich ulubieńszych albumów roku 2007 namieszał też trochę i w 2008.

47. KARNIVOOL - The Only Way
518 punktów, 16 tygodni, max. 10 x 3

Pojawia się też lubiany na forum Gotye, ale w interpretacji innego australijskiego wykonawcy Icon_wink2 A Australii będzie w tym podsumowaniu wyjątkowo dużo.

46. LAKE OF TEARS - Last Purple Sky
519 punktów, 16 tygodni, max. 8 x 2

Jesienne klimaty z ponurej Szwecji Icon_wink2 A Szwecji też w podsumowaniu trochę jeszcze będzie.

45. RIVERSIDE - Schizophrenic Prayer
527 punktów, 16 tygodni, max. 9 x 2

Jeden z nielicznych krajowych rodzynków, ale jeszcze nie ostatni.

44. GOD IS AN ASTRONAUT - No Return
530 punktów, 18 tygodni, max. 8 x 2

Kolejni przedstawiciele instrumentalnych, post-rockowych klimatów.

43. CYNIC - Evolutionary Sleeper
533 punkty, 12 tygodni, max. 2 x 4

Klasycy eksperymentalnego metalu wrócili aż po 15 latach przerwy.

42. FOO FIGHTERS - Come Alive
542 punkty, 19 tygodni, max. 12

Niesinglowy numer FF zostawił singlowe daleko w tyle.

41. THE CHRONICLES OF ISRAFEL - New Mood Therapy For a Medicated Babylon
549 punktów, 19 tygodni, max. 5

I kolejny instrumentalny (chociaż nie do końca) numer, ale akurat ta grupa dużo lepiej wypadła w numerach wokalno-instrumentalnych Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.01.2009 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
p.u.r.h. napisał(a):50. MOGWAI - Batcat

to jest moje nagranie z tej 10-tki
może nie jest tak dobre jak wcześniejsze płyty MOGWAI, ale sentyment pozostał, w końcu to jeden z lepszych zespołów koncertowych świata Icon_smile2
05.01.2009 09:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
p.u.r.h. napisał(a):50. MOGWAI - Batcat
49. TESTAMENT - The Evil Has Landed
48. PARADISE LOST - Praise Lamented Shade
45. RIVERSIDE - Schizophrenic Prayer
43. CYNIC - Evolutionary Sleeper
42. FOO FIGHTERS - Come Alive
41. THE CHRONICLES OF ISRAFEL - New Mood Therapy For a Medicated Babylon
te utwory lubię , czterech z tych wykonawców było i u mnie, lecz dwoje z nich z zupelnie innymi utworami w tym jeden niedawno zadebiutował Icon_wink2 Icon_mrgreen
A z tych których nie było , byli bardzo blisko, ale nie dali rady (Mogwai, Testament...) Icon_wink2
05.01.2009 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
I kolejna dziesiątka:

40. FAIR TO MIDLAND - Tall Tales Taste Like Sour Grapes
549 punktów, 19 tygodni, max. 3

Jedna z moich ulubionych grup roku 2007 całkiem nieźle radziła sobie też w roku 2008

39. SERJ TANKIAN - Lie Lie Lie
577 punktów, 30 tygodni, max. 16 x 3

Z trzech Serjów w Top100 ten zaszedł na liście najniżej, a w podsumowaniu zaszedł... najwyżej Icon_wink2

38. DIVISION BY ZERO - Your Salvation
581 punktów, 18 tygodni, max. 8 x 2

Najwyżej notowany polski utwór.

37. THE MARS VOLTA - Wax Simulacra
582 punkty, 19 tygodni, max. 8 x 3

Singiel ten był sporym sukcesem, ale jak się okazało był to dopiero wstęp do tego co ten zespół wyczyniał później Icon_wink2

36. THE DILLINGER ESCAPE PLAN - Mouth of Ghosts
592 punkty, 22 tygodnie, max. 10 x 4

O ile nowy album TDEP bardzo mi się podobał jako całość, o tyle pojedyncze numery z niego pochodzące nie radziły sobie zbyt dobrze. Ten poradził sobie najlepiej z nich.

35. METALLICA - That Was Just Your Life
615 punktów, 15 tygodni, max. 1 x 2

Kolejny przedstawiciel "Death Magnetic", ale oczywiście nie ostatni.

34. 10 YEARS - Actions & Motives
620 punktów, 21 tygodni, max. 7 x 3

Ten niesinglowy numer niespodziewanie stał się największym moim hitem tego zespołu.

33. SHINEDOWN - Devour
624 punkty, 23 tygodnie, max. 10 x 2

Natomiast temu singlowemu numerowi niewiele zabrakło do mojego największego hitu tego zespołu Icon_wink2

32. COG - What If
631 punktów, 15 tygodni, max. 3

Kolejni i nie ostatni przedstawiciele silnej w tym roku australijskiej sceny.

31. THRICE - Firebreather
663 punkty, 26 tygodni, max. 11

Ten przedstawiciel żywiołu ognia jest zarazem najwyżej notowanym utworem spośród tych które nie weszły do Top10.

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.01.2009 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
p.u.r.h. napisał(a):39. SERJ TANKIAN - Lie Lie Lie

u mnie też wysoko w podsumowaniu. chyba nawet wyżej Icon_smile2

p.u.r.h. napisał(a):37. THE MARS VOLTA - Wax Simulacra

jakoś nie przekonali mnie tym singlem. a szkoda, bo mają potencjał, i do 1. miejsca mogliby dojść, a tu nawet nie osiągnęli Top 50 ;/
05.01.2009 11:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Piąta dziesiątka już niestety nie tak dobra, jak kilka poprzednich, ale przyznam, że niektórych utworów w ogóle nie znam, a kilka znam słabo.
Z czwartej już znam wszystko i dziwię się, czemu tak szybko zrezygnowałem z Division By Zero, które od początku mi się podobało.
Żaden z tych utworów nie odniósł u mnie spektakularnego sukcesu. "Actions & Motives" było co prawda w pierwszej trójce, ale dosyć szybko spadło (zbyt szybko, bo to genialny kawałek).
Bardzo podoba mi się wynik Thrice, które było u mnie 14 tygodni, ale tylko raz w Top 30...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
Robi sie coraz ciekawiej....a jak moze byc inaczej skoro to juz czwarta dycha.....

Kilka utworów ponownie rewelacyjnych które bardzo mi sie podobają. Cieszy mnie wysoka pozycja Thrice i Coga i chyba najbardziej The Dillinger Escape Plan i "Mouth of Ghosts", który Ciebie przekonał Icon_smile2
06.01.2009 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Czas na trzecią dyszkę:

30. SLEEPMAKESWAVES - I Will Write Peace On Your Wings and You Will Fly Over the World
664 punkty, 18 tygodni, max. 6 x 6

I znowu instrumentalne post-rockowe granie i do tego z Australii Icon_mrgreen To jeden z ciekawszych zespołów jakie poznałem na Mycharts a to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo Icon_wink2

29. DEAD LETTER CIRCUS - Reaction
692 punkty, 26 tygodni, max. 9 x 3

I znowu australijski zespół ale tym razem w repertuarze wokalno-instrumentalnym Icon_wink2

28. TOOL - Intension
692 punkty, 25 tygodni, max. 5 x 2

Utwory z albumu wydanego w 2006 punktowały jeszcze w roku 2008 Icon_smile2

27. PORCUPINE TREE - Way Out of Here
697 punkty, 23 tygodni, max. 1 x 4

To był numer jeden przez kilka pierwszych tygodni roku, potem jednak nastąpił dość szybki koniec kariery...

26. STOLEN BABIES - Lifeless
700 punktów, 19 tygodni, max. 7

Ich album bardzo mi się podobał, ale pojedyncze ich utwory nie radziły sobie, udało się w końcu z tym numerem, trochę odmiennym od reszty albumu.

25. HURT - Alone With the Sea
721 punkty, 22 tygodni, max. 1 x 1

To jeden z tych numerów które rządziły na początku roku a potem dość szybko spadły z listy...

24. PORCUPINE TREE - Normal
723 punkty, 24 tygodnie, max. 5

To rzadki przypadek żeby zespół przerabiał sam siebie a ta przebudowana i rozbudowana wersja "Sentimental" znacznie bardziej mi przypadła do gustu niż originalna.

23. COHEED AND CAMBRIA - No World For Tommorow
727 punktów, 20 tygodni, max. 2

Strasznie długo się rozpędzali, potem prawie weszli weszli na pierwsze a potem... szybko spadli Icon_wink2

22. METALLICA - The Day That Never Comes
727 punktów, 19 tygodni, max. 1 x 5

Pozycja tego utworu to jednak rozczarowanie: miał rewelacyjny start ale potem został przyćmiony przez inne numery z nowego albumu...

21. KATATONIA - Unfurl
737 punktów, 47 tygodni, max. 2 x 2

Rok temu 17 teraz 21... Niestety ten wielki hit mojej listy największe sukcesy odnosił na przełomie lat, ale na pewno zrekompensuje to sobie w jakimś podsumowaniu wszechczasów, jeśli takie kiedyś powstanie... Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
06.01.2009 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
czekam na coś co znam i co mnie jeszcze porwie, wierzę, że takowe utwory jeszcze tu znajdę! Icon_smile2
07.01.2009 12:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #31
 
p.u.r.h. napisał(a):30. SLEEPMAKESWAVES - I Will Write Peace On Your Wings and You
28. TOOL - Intension
27. PORCUPINE TREE - Way Out of Here
26. STOLEN BABIES - Lifeless
25. HURT - Alone With the Sea
24. PORCUPINE TREE - Normal
To rzadki przypadek żeby zespół przerabiał sam siebie a ta przebudowana i rozbudowana wersja "Sentimental" znacznie bardziej mi przypadła do gustu niż originalna.
23. COHEED AND CAMBRIA - No World For Tommorow
22. METALLICA - The Day That Never Comes
727 punktów, 19 tygodni, max. 1 x 5
Pozycja tego utworu to jednak rozczarowanie: miał rewelacyjny start ale potem został przyćmiony przez inne numery z nowego albumu...
21. KATATONIA - Unfurl
Tyle dobrego wyszło z trzeciej dziesiątki. Icon_wink2
Wpradzie trzydziestka nigdy u mnie nie weszla, lecz mocno sie dobijała, ale chyba bardziej z dugim utworem Sleepcostam Icon_mrgreen
Tool to klasa samam w sobie, nie moglo ich nie byc w podsumowaniu Icon_wink2A ja juz nie mogę sie doczekac nowego albumu...
Oba Porki fajne, a mnie ta własnie wersja Normala takze bardziej podchodzi.
Napisze ze Coohed i u mnie był na liscie , ale osiagnał słabsze wyniki od Twoich...
Meta moim zdaniem calkiem przyzwoicie, trzeba wziać pod uwage fakt ze walczyli ledwo troche więcej jak kwartał....
Katatonia fantastyczna. No i juz własnie leci w odtwarzaczu Icon_wink2 To jeden z tych utworów który sie nigdy nie znudzi....
07.01.2009 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
20. OPETH - Burden
753 punkty, 19 tygodni, max. 2 x 2

Ta szwedzka grupa ma mocną reprezentację w zestawieniu, chociaż tym razem pojawia się w wyjątkowo lekkim repertuarze Icon_wink2

19. ASHES DIVIDE - Enemies
764 punkty, 23 tygodnie, max. 5

Nowy projekt jednego z twórców A Perfect Circle, który jak widać całkiem mi przypadł do gustu, chociaż nie aż w takim stopniu jak wspomniane APC.

18. MOONSPELL - Scorpion Flower
799 punktów, 23 tygodnie, max. 2 x 4

To jak do tej pory zdecydowanie największy sukces tej portugalskiej grupy w moim zestawieniu.

17. FILTER - Soldiers of Misfortune
805 punktów, 24 tygodnie, max. 2 x 2

Niespodziewany powrót tej formacji wypadł poniżej oczekiwań, ale singielek wypadł całkiem nieźle Icon_wink2

16. TRIBE AFTER TRIBE - Shock and Ave
837 punktów, 27 tygodni, max. 5

Zaskakująco dobry wynik jedynych przedstawicieli kontynentu afrykańskiego w tym podsumowaniu Icon_smile2

15. ASHES DIVIDE - The Stone
840 punktów, 24 tygodnie, max. 1 x 4

To najwyżej notowany utwór tej formacji i jeden z większych hitów początku roku, który jednak dość szybko zakończył swoją karierę.

14. SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me To Let Go of My Fears
885 punktów, 30 tygodni, max. 3 x 3

Utwórobardzodługimtytule grupyodziwnejnazwie. Przy okazji chciałbym podziękować forumowiczowiobardzodziwnymnicku za to niezwykłe odkrycie muzyczne Icon_mrgreen

13. DEVIN TOWNSEND - Solar Winds
933 punkty, 41 tygodni, max. 6

Rok temu w Top10 a teraz niewiele zabrakło... Icon_wink2 Nie da się ukryć że na punkcie tego osobnika mam lekkiego bzika, a na początek tego roku zapowiadany jest jego kolejny album, więc...

12. OPETH - The Lotus Eater
933 punkty, 29 tygodni, max. 3 x 4

Po raz kolejny spotykamy tą grupę i nie po raz ostatni, tym razem w bardziej typowym dla niej repertuarze Icon_wink2

11. AVENGED SEVENFOLD - A Little Piece of Heaven
936 punktów, 31 tygodni, max. 4 x 2

Utwór dość nietypowy jak na nich i pewnie dlatego na tak wysokiej pozycji Icon_wink2 To ich najlepszy wynik z wszystkich dotychczasowych podsumowań.

I zostało ich dziesięciu Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
07.01.2009 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
p.u.r.h. napisał(a):14. SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me To Let Go of My Fears
885 punktów, 30 tygodni, max. 3 x 3
Utwórobardzodługimtytule grupyodziwnejnazwie. Przy okazji chciałbym podziękować forumowiczowiobardzodziwnymnicku za to niezwykłe odkrycie muzyczne Icon_mrgreen
Yeah!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
To dla mnie najlepszy utwor Twojego podsumowania. Najwieksza radosc jest wtedy, gdy cos co sam odkrylem spodoba sie komus innemu. Icon_biggrin3
07.01.2009 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #34
 
Ładnie i wysoko w podsumowaniu Moonspell oraz Avenged Sevenfold. Zaskakujaco wysoko ubiegłoroczna Wodstockowa kapela z Afryki Icon_biggrin3 " No i pojawił sie lepszy Sleepmakeswaves "The Lotus Eater" także pieknie i tylko ciut niżej niz u mnie. Tak wyszło ze jeden Opeth otwiera druga dziesiątkę, to aby tradycji stało się zadość.... Icon_wink2
Po odsłoniecie 90 utworów i zerknięciu na wyniki na mojej liscie , bedzie duzo miłych wspólnych akcentów , a przecież została najwazniejsza odsłona z której kilka innych zapewne też się załapie. Icon_smile2

Devin Townsend przypadkiem juz nie wydali nowej płyty Icon_wink2 Icon_mrgreen
08.01.2009 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
p.u.r.h. napisał(a):26. STOLEN BABIES - Lifeless
Ich album bardzo mi się podobał, ale pojedyncze ich utwory nie radziły sobie, udało się w końcu z tym numerem, trochę odmiennym od reszty albumu.
Icon_mrgreen
yhy, taki mało reprezentatywny, prawda? bo reszta utworów jest jednak odmienna, przede wszystkim z bardziej drapieżnym wokalem Icon_mrgreen . ale tak żeby się zapoznać z ich graniem, to jest dobry kandydat Icon_smile2.
mi też płyta bardzo się podobała.

teraz już będę na bieżąco z pierwszą dziesiątką Icon_smile2.
08.01.2009 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Bardzo cieszy wysokie miejsce "A Little Piece Of Heaven" oraz dwa razy Ashes Divide w drugiej dziesiątce. Jest też Opeth z dwoma utworami. "The Lotus Eater" był zbyt ciężkostrawny na moją listę, natomiast "Burden" jest tym utworem, który walczy aktualnie o wejście na listę.
Z trzeciej dziesiątki najbardziej cieszy mnie obecność dwóch utworów, które były u mnie w drugiej dziesiątce ("Alone With The Sea" i "The Day That Never Comes") oraz Coheed And Cambrii, która u mnie spadła dosyć szybko, ale mam z nią bardzo miłe skojarzenia (zeszłoroczne ferie).

PS. Dodam jeszcze, że w kwestii "Normal" ja mam odmienne zdanie od większości. U mnie tego utworu w ogóle nie było na liście, a "Sentimental" był w pierwszej dziesiątce.
Zawsze uważałem tego "Normala" za coś wtórnego, sztucznego... Może będzie to zbyt brutalny osąd, ale mam wrażenie, że jest to najsłabszy utwór PT, jaki kiedykolwiek słyszałem.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.01.2009 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Co do piosenek "Normal" - "Sentimental" to nie jestem pewien, czy nie jest odwrotnie, bo z tego co się orientuję, to "Normal" jest odpadem od ostatniej płyty, więc mógł być pierwowzorem "Sentimentala" i w takiej wersji wprowadzony na płytę. Moim zdaniem słusznie, jeśli chodzi o spójność płyty, choć prywatnie wyżej cenię "Normala". Icon_mrgreen (ale w tej wydłużonej wersji, a nie tej skróconej z LP3)
08.01.2009 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Aro napisał(a):Devin Townsend przypadkiem juz nie wydali nowej płyty Icon_wink2 Icon_mrgreen
Na pewno nie przeoczyłbym takiej informacji Icon_wink2 Icon_mrgreen

A tymczasem czas napocząć Top10:

10. DOWN - Nothing In Return

980 punktów, 38 tygodni, max. 2 x 4


Down do tej pory nie notował u mnie większych sukcesów, ale tym razem udało im się stworzyć coś wyjątkowego, oczywiście jest to najdłuższa kompozycja na albumie Icon_wink2


9. PORCUPINE TREE - Anesthetize

986 punktów, 52 tygodnie, max. 8


I kolejna najdłuższa kompozycja, tym razem najdłuższa ze wszystkich jakie się u mnie kiedykolwiek pojawiły Icon_smile2 Wynik tego utworu jest naprawdę niesamowity: rok temu nr 7 w podsumowaniu, tym razem nr 9. To chyba pierwszy taki przypadek, żeby ten sam utwór pojawiał się w pierwszej dziesiątce moich dwóch rocznych podsumowań Icon_smile2


8. PURE REASON REVOLUTION - The Twyncyn/Trembling Willows

1015 punktów, 37 tygodni, max. 1 x 1


Album tej grupy poznałem jeszcze w r. 2007 i chociaż bardzo podobał mi się jako całość, długo nic nie mogłem z niego wybrać "do promocji". Udało się dopiero w roku 2008, jak zwykle z jedną z najdłuższych kompozycji Icon_wink2

7. THE CHRONICLES OF ISRAFEL - The Equinigma

1101 punktów, 34 tygodnie, max. 2 x 1


Jedno z moich ciekawszych odkryć tamtego roku, tym razem wyjątkowo w jednej z najkrótszych i najbardziej chwytliwych kompozycji. Icon_wink2 Ale nie w najwyżej notowanej Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.01.2009 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #39
 
W kolejnej odsłonie 3 wspolne utwory w podsumowaniu Icon_wink2 w tym jeden bedzie u mnie wyzej Icon_wink2
A najbardziej w tym zachwycie ucieszyła mnie pozycja Porków w TOP 10, którzy dokonali tego po raz drugi. Niesamowity wyczyn. Icon_smile2
I Tylko The Equinigma nigdy nie zdołała zadebiutować , ale za to wspomniany drugi utwór był i na mojej liście . Icon_wink2
09.01.2009 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
p.u.r.h. napisał(a):rok temu nr 7 w podsumowaniu, tym razem nr 9. To chyba pierwszy taki przypadek, żeby ten sam utwór pojawiał się w pierwszej dziesiątce moich dwóch rocznych podsumowań
rzeczywiście niesamowity wynik! u mnie chyba był tylko 1 taki przypadek - "Don't Cry" - Guns N' Roses.
09.01.2009 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowanie ROcKU 2009 p.u.r.h. 6 2 369 03.02.2010 01:16 PM
Ostatni post: Konrad
  PODSUMOWANIE ROcKU 2007 p.u.r.h. 55 13 887 30.01.2008 01:07 AM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości