Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! napisał(a):from the top of my head:
To ze złego topu headu wziąłeś Icon_sad
Gdzie są brzmienia a la Spooks, stare Destiny's Child, Missy Elliott rodem z "Get Ur Freak On" i "Work It", Fugees, Mariah z "Heartbreakerem"... Oddajcie mi moją muzykę Icon_cry
O, ale Brockhampton ze "Sweet" są dla mnie całkiem całkiem Icon_biggrin
I jeszcze nowy MC Solaar, ale raz, że to geograficznie inna bajka, a dwa - utwór bardzo na pograniczu hip-hopu, a co dopiero mówić o jakimś klasycznym r'n'b Icon_wink
AKT! napisał(a):tyler? czy ty w ogóle go słyszałeś?
Zazwyczaj nie oceniam czegoś, czego nie słuchałem. Być może ma jakieś perełki na płytach, ale to co poznałem...
No i może nie jest gwiazdą numer jeden amerykańskich stacji radiowych, ale że go w ogóle nie grają to chyba lekka przesada. No i zaliczył numer dwa na liście płyt w USA.
AKT! napisał(a):a charli jest brytyjką.
No wiem przecież...
AKT! napisał(a):no i może i nagrywa pop, ale jest w tym absolutnie najlepsza. nikt w tym roku nie robi tego lepiej od niej.
Polemizowałbym.
Ostatnio od niej podobało mi się "Valentine", którego i tak nie wydała na płycie, więc... No chyba, że podpiąć pod nią "I Love It" Icony Pop. Ostatnio tylko coraz bardziej mnie rozczarowuje.
AKT! napisał(a):ja bardzo kupuję to brzmienie post-power-country-popu; refren jest rozkoszny; i zupełnie w starym stylu, powinienem Ci się podobać; 100% melodii; i to "oooo oooo"; tekstowo może jest powierzchownie, ale refleksyjnie i bardzo adekwatnie; ma to wszystko sens
Może powinien, ale jest bardzo średnio z tym podobaniem i coś tego sensu nie czaję.
Stary styl to czuję u Charlotte Cardin Icon_wink
AKT! napisał(a):no tak, i to się rozminęło w twojej głowie i dlatego ci się nie podoba Icon_wink ale hej, zawsze tak było, brzmienie się zmieniało, ludzie przywiązani do starego brzmienia nie nadążali i mówili, że "kiedyś było lepiej" i "czo ta młodzież" xD
Właśnie się zastanawiam jak to jest, ale myślę, że jest inaczej; przestaję w dzisiejszej komersze słyszeć melodie. No i też Youtube robi swoje, kiedyś mimo wszystko nie było tylu (czasami dość wulgarnych) parodii. Owszem, za naszych czasów byli Mietek żul, Żiżej Skwarka & Radio Chlew, trochę później Karramba, Arka Satana i ... No ale jednak nie było tak, że tworzę ranking kolonijny, a tam w czołówce niemal same Cypisy, Put-Iny, Disco polo (choć oczywiście szalałem za "Bierz co chcesz" i Smoleniem Icon_biggrin A później i "Szaloną" lubiłem) i Poka sowę.
#takietamrozkminy
AKT! napisał(a):nie do końca Icon_wink
W sumie racja, duża część "moich" utworów jest dość żywiołowa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2017 06:52 PM przez prz_rulez.)
09.09.2017 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•. - prz_rulez - 09.09.2017 02:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości