Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Aczkolwiek kilka w top 20, to też makes the difference.
2, może 3, nie wiem, co zasłużyło na zaszczytny tytuł "amerykańskiej komerchy" w twoim mniemaniu; w każdym razie odsetek jest podobny jak w pozostałej części listy

prz_rulez napisał(a):Od ok. 2006 to raczej kojarzy mi się już z alternatywą, a nie "ajm e luzer bejbeeeeeee".
a paradoksalnie wtedy był bardziej alternatywny niż popowy; ten przebój to był wypadek przy pracy

prz_rulez napisał(a):Jakoś tego nie czuję.
przykro mi Icon_sad naprawdę tak jest

prz_rulez napisał(a):Nie mam focha na anglosasów. Mam focha na promowanie tych nowych rytmów, które jak dla mnie są totalną papką. I piszę to (o zgrozo!) jako ogromny fan popu.
zestarzałeś się po prostu, zdarza się Icon_wink

prz_rulez napisał(a):To ciekawe, bo ja w pewnym momencie zacząłem Cię za niego brać.
pozory mylą; lubię mieć własny gust, ale lubię też popularne rzeczy i nie czuję się z tego powodu gorzej

prz_rulez napisał(a):Jeszcze niewiele ponad pięć lat muzyka komercyjna była ładna i melodyjna - i komu to przeszkadzało?
starość, tak jak pisałem Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Na przykład Miley i Skott.
Miley jest fantastyczna; to jej najlepszy utwór w ogóle

prz_rulez napisał(a):O, Tigę jeszcze sobie wezmę. Nie jest to co prawda "Shoes" lub "Hot In Herre", ale...
jest równie dobrze

prz_rulez napisał(a):P.S. Wiesz, ja przynajmniej przesłuchałem co nieco, w przeciwieństwie do wszystkich/prawie wszystkich z mojej listy, pomimo podtykania pod nos playlist na dwóch platformach Icon_wink
za dużo, jak zrobisz plejlistę z 10 numerami, to przesłucham w całości Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2017 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•. - AKT! - 08.09.2017 10:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości