Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
Gwiazdka .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
A.40
2017年9月2 (土) (35週/922週)
今週|先週|回数|アーティスト 「タイトル」|過去最高位
98 -- 01 Tony Allen, "Wolf Eats Wolf" #98
99 69 08 DJ Khaled featuring Rihanna & Bryson Tiller, "Wild Thoughts" #49
00 74 10 A$AP Ferg featuring Migos, "Nasty (Who Dat)" #60

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.09.2017 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
Cieszy mnie pozycja Taylor i to drugie miejsce dla niej. Zasłużenie.
02.09.2017 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #3
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
(02.09.2017 02:14 PM)AKT! napisał(a):  02 32 02 Taylor Swift, "Look What You Made Me Do"
Łoł, jaki skok. Czyżby szczyt za tydzień
(02.09.2017 02:14 PM)AKT! napisał(a):  10 09 06 Charli XCX, "Boys"
Nie spodziewałem się tutaj tego zobaczyć. I to tak wysoko Icon_eek
(02.09.2017 02:14 PM)AKT! napisał(a):  33 36 09 DNCE featuring Nicki Minaj, "Kissing Strangers"
No cóż ... poprzednim trzem singlom do pięt nie dorasta
(02.09.2017 02:14 PM)AKT! napisał(a):  75 76 05 TLC, "Scandalous"
Przesłuchałem kilka razy i muszę powiedzieć, że jest naprawdę niezłe Icon_biggrin
02.09.2017 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
Gaspard napisał(a):No cóż ... poprzednim trzem singlom do pięt nie dorasta
znam tylko "cake by the ocean", które też było u mnie w czterdziestce; to ma podobny vibe; jest rzeczywiście gorszą kopią, ale w kategorii imprezowego wakacyjnego popu robi robotę

Gaspard napisał(a):Przesłuchałem kilka razy i muszę powiedzieć, że jest naprawdę niezłe Icon_biggrin
tak, jeden z lepszych momentów nie najgorszej, ale dość płaskiej płyty

Gaspard napisał(a):Nie spodziewałem się tutaj tego zobaczyć. I to tak wysoko Icon_eek
dlaczego? charli u mnie miała już dwa numery jeden -- najpierw z "doin' it right", a później w tym roku z "3 a.m."

Gaspard napisał(a):Łoł, jaki skok. Czyżby szczyt za tydzień
trudno powiedzieć, zobaczymy

Tomekk napisał(a):Cieszy mnie pozycja Taylor i to drugie miejsce dla niej. Zasłużenie.
bardzo mi się wkręciła, trochę powtórka z "shake it off", ale jednak chyba nieco mniej

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.09.2017 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
O, nowa Cafe Tacvba. Ale nie widzę, by dorównała u mnie sukcesom "Olita del altamar" - a to było przecież ledwie 30. miejsce.
Z jednej strony są na Twojej liście jakieś muzyczne poszukiwania, a z drugiej... Strasznie dużo amerykańskiej komerchy. Przyznam, że trochę się temu dziwię.
Dam szansę Clemente Castillo.
A Susanne Sundfor dodaję do playlisty do nauki.
07.09.2017 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Ale nie widzę, by dorównała u mnie sukcesom "Olita del altamar" - a to było przecież ledwie 30. miejsce.
nie mów hop, jest na wznoszącym przecież

prz_rulez napisał(a):Strasznie dużo amerykańskiej komerchy
zawsze tak było, nawet sporo więcej; naliczyłem tu 12, maks. 13 nagrań; więc naprawdę nie rozumiem, ocb, widzisz to, co chcesz widzieć
poza tym taki rodowód ma lista i taka już raczej pozostanie, więc jeśli to miał być szejming, to nieudany Icon_wink

zwłaszcza że to w większości są dobre utwory; jest kilka odrobinę guilty, ale "feels", nowa miley czy nowa kesha to są świetne rzeczy

swoją drogą ta uwaga to trochę hipokryzja z twojej strony Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2017 09:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! napisał(a):nie mów hop, jest na wznoszącym przecież
Pisałem o mojej liście. Zastanawiam się w ogóle czy wrzucić to na playlistę.
AKT! napisał(a):zawsze tak było, nawet sporo więcej; naliczyłem tu 12, maks. 13 nagrań; więc naprawdę nie rozumiem, ocb, widzisz to, co chcesz widzieć
No nie, siłą rzeczy najpierw zobaczyłem Becka, więc jednak symboliczne zwycięstwo alternatywy. Niemniej jednak...
AKT! napisał(a):poza tym taki rodowód ma lista i taka już raczej pozostanie
Ten w okolicach dziesiątego roku życia pewnie tak (choć większość ma takie korzenie muzyczne, tylko niektórzy się do tego nie przyznają i wmawiają nam, że oni to tylko Chopina, Pink Floyd, a w najgorszym wypadku Nirvanę... Dobra, akurat mój kuzyn faktycznie słuchał w dzieciństwie Vivaldiego, ale w szkole muzycznej powiedzmy, że to możliwe. A nawet on chwilę później kupił sobie kasetę Bomfunk Mc's). Natomiast mój pierwszy kontakt z Twoją listą (2007 rok) sprawił, że do dzisiaj kojarzy mi się z r'n'b. Inna sprawa, że dziś takie r'n'b jest w wieloletniej agonii.
AKT! napisał(a):więc jeśli to miał być szejming, to nieudany Icon_wink
To nie miał być żaden szejming, bo wcale nie kręci mnie takie zachowanie, zwłaszcza w Internecie.
AKT! napisał(a):zwłaszcza że to w większości są dobre utwory; jest kilka odrobinę guilty, ale "feels", nowa miley czy nowa kesha to są świetne rzeczy
Widzisz, tutaj dochodzimy do banalnego "gusta są różne". Niemniej jednak niech pozycje na mojej liście mówią same za siebie.
AKT! napisał(a):swoją drogą ta uwaga to trochę hipokryzja z twojej strony Icon_sad
Nie nie, bo tu nie chodziło o gatunek muzyczny, tylko o fakt komercyjności. Przy czym zauważyłem, że Ty poszedłeś z tą falą brzmień ostatnich lat... A ja nie bardzo.

P.S. Przesłuchałem sobie jeszcze kilka utworów z Twojej listy i Anna Wise wydaje mi się nawet ciekawa, przynajmniej na tyle, by dać szansę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.09.2017 02:10 PM przez prz_rulez.)
08.09.2017 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Pisałem o mojej liście. Zastanawiam się w ogóle czy wrzucić to na playlistę.
a to pardon

prz_rulez napisał(a):No nie, siłą rzeczy najpierw zobaczyłem Becka, więc jednak symboliczne zwycięstwo alternatywy. Niemniej jednak...
12 na 100 utworów to całe 12%, straszne, nie do przejścia, dyskredytujące

a sam Beck był zawsze wpół drogi między popem a alternatywą, więc jeśli to symbol czegokolwiek to udanej fuzji dwóch muzycznych sfer

prz_rulez napisał(a):Natomiast mój pierwszy kontakt z Twoją listą (2007 rok) sprawił, że do dzisiaj kojarzy mi się z r'n'b. Inna sprawa, że dziś takie r'n'b jest w wieloletniej agonii.
i nadal jest sporo soulu, R&B i hip-hopu
co do kondycji R&B w ostatnich latach -- dawno nie miało się lepiej; dopiero osiąga artystyczne wyżyny i jako środek wyrazu w muzyce jest najbardziej adekwatne od początku lat 90.

prz_rulez napisał(a):Widzisz, tutaj dochodzimy do banalnego "gusta są różne". Niemniej jednak niech pozycje na mojej liście mówią same za siebie.
mnie mówią tyle, że wolisz jakieś bałkańskie densy, bo masz focha na anglosasów

prz_rulez napisał(a):Nie nie, bo tu nie chodziło o gatunek muzyczny, tylko o fakt komercyjności. Przy czym zauważyłem, że Ty poszedłeś z tą falą brzmień ostatnich lat... A ja nie bardzo.
mam poczucie, że ostatnio znowu radiowe rzeczy lepiej mi leżą, a że nie jestem i nigdy nie byłem elitystą, to nie zamierzam od nich uciekać
no i nie ma takiego gatunku muzycznego jak "komercha"; zresztą sam wielokrotnie krytykowałeś innych za podejście, że jeśli coś jest mejnstrimowe, to musi być złe, a teraz sam je reprezentujesz, bo nie rozumiesz współczesnego popu; zabawne dość Icon_wink

prz_rulez napisał(a):P.S. Przesłuchałem sobie jeszcze kilka utworów z Twojej listy i Anna Wise wydaje mi się nawet ciekawa, przynajmniej na tyle, by dać szansę.
a co przesłuchałeś, ale na szansę nie zasłużyło? Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2017 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! napisał(a):12 na 100 utworów to całe 12%, straszne, nie do przejścia, dyskredytujące
Aczkolwiek kilka w top 20, to też makes the difference.
AKT! napisał(a):a sam Beck był zawsze wpół drogi między popem a alternatywą, więc jeśli to symbol czegokolwiek to udanej fuzji dwóch muzycznych sfer
Od ok. 2006 to raczej kojarzy mi się już z alternatywą, a nie "ajm e luzer bejbeeeeeee".
AKT! napisał(a):co do kondycji R&B w ostatnich latach -- dawno nie miało się lepiej
Jakoś tego nie czuję.
AKT! napisał(a):mnie mówią tyle, że wolisz jakieś bałkańskie densy, bo masz focha na anglosasów
Nie mam focha na anglosasów. Mam focha na promowanie tych nowych rytmów, które jak dla mnie są totalną papką. I piszę to (o zgrozo!) jako ogromny fan popu.
AKT! napisał(a):mam poczucie, że ostatnio znowu radiowe rzeczy lepiej mi leżą, a że nie jestem i nigdy nie byłem elitystą
To ciekawe, bo ja w pewnym momencie zacząłem Cię za niego brać.
AKT! napisał(a):no i nie ma takiego gatunku muzycznego jak "komercha"; zresztą sam wielokrotnie krytykowałeś innych za podejście, że jeśli coś jest mejnstrimowe, to musi być złe, a teraz sam je reprezentujesz, bo nie rozumiesz współczesnego popu; zabawne dość Icon_wink
Ale przecież tu nie chodzi o to, że coś jest popularne, tylko o to, że nie podoba mi się masowe promowanie takich brzmień (tudzież "brzmień"). Jeszcze niewiele ponad pięć lat muzyka komercyjna była ładna i melodyjna - i komu to przeszkadzało? Icon_sad
Zresztą, sporo jest u mnie utworów, które są przebojami, ale właśnie - lokalnymi. Zachowują przynajmniej odrobinę indywidualnego charakteru.
AKT! napisał(a):a co przesłuchałeś, ale na szansę nie zasłużyło? Icon_sad
Na przykład Miley i Skott.
----------
O, Tigę jeszcze sobie wezmę. Nie jest to co prawda "Shoes" lub "Hot In Herre", ale...

P.S. Wiesz, ja przynajmniej przesłuchałem co nieco, w przeciwieństwie do wszystkich/prawie wszystkich z mojej listy, pomimo podtykania pod nos playlist na dwóch platformach Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.09.2017 07:16 PM przez prz_rulez.)
08.09.2017 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Aczkolwiek kilka w top 20, to też makes the difference.
2, może 3, nie wiem, co zasłużyło na zaszczytny tytuł "amerykańskiej komerchy" w twoim mniemaniu; w każdym razie odsetek jest podobny jak w pozostałej części listy

prz_rulez napisał(a):Od ok. 2006 to raczej kojarzy mi się już z alternatywą, a nie "ajm e luzer bejbeeeeeee".
a paradoksalnie wtedy był bardziej alternatywny niż popowy; ten przebój to był wypadek przy pracy

prz_rulez napisał(a):Jakoś tego nie czuję.
przykro mi Icon_sad naprawdę tak jest

prz_rulez napisał(a):Nie mam focha na anglosasów. Mam focha na promowanie tych nowych rytmów, które jak dla mnie są totalną papką. I piszę to (o zgrozo!) jako ogromny fan popu.
zestarzałeś się po prostu, zdarza się Icon_wink

prz_rulez napisał(a):To ciekawe, bo ja w pewnym momencie zacząłem Cię za niego brać.
pozory mylą; lubię mieć własny gust, ale lubię też popularne rzeczy i nie czuję się z tego powodu gorzej

prz_rulez napisał(a):Jeszcze niewiele ponad pięć lat muzyka komercyjna była ładna i melodyjna - i komu to przeszkadzało?
starość, tak jak pisałem Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Na przykład Miley i Skott.
Miley jest fantastyczna; to jej najlepszy utwór w ogóle

prz_rulez napisał(a):O, Tigę jeszcze sobie wezmę. Nie jest to co prawda "Shoes" lub "Hot In Herre", ale...
jest równie dobrze

prz_rulez napisał(a):P.S. Wiesz, ja przynajmniej przesłuchałem co nieco, w przeciwieństwie do wszystkich/prawie wszystkich z mojej listy, pomimo podtykania pod nos playlist na dwóch platformach Icon_wink
za dużo, jak zrobisz plejlistę z 10 numerami, to przesłucham w całości Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2017 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! napisał(a):2, może 3, nie wiem, co zasłużyło na zaszczytny tytuł "amerykańskiej komerchy" w twoim mniemaniu
Taylor Swift, Tyler the Creator, Charli XCX.
AKT! napisał(a):przykro mi Icon_sad naprawdę tak jest
To może podrzucisz mi coś?
AKT! napisał(a):zestarzałeś się po prostu, zdarza się Icon_wink
Przywiązanie do pewnych brzmień to jedno, ale to, że doszło do zmian w brzmieniu komercyjnym - to drugie.
AKT! napisał(a):Miley jest fantastyczna; to jej najlepszy utwór w ogóle
Jakoś tego nie czuję...
AKT! napisał(a):jest równie dobrze
Nie czuję aż takiej przebojowości jak w dwóch wymienionych.
AKT! napisał(a):za dużo, jak zrobisz plejlistę z 10 numerami, to przesłucham w całości Icon_smile
Oh my...
A kto Ci broni przesłuchać tylko top 10?
(Aczkolwiek ciekawsze dla Ciebie rzeczy to pewnie niżej by były)
Poza tym, puszczasz playlistę w tle - i tyle.
08.09.2017 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Taylor Swift, Tyler the Creator, Charli XCX.
taylor ok.
tyler? czy ty w ogóle go słyszałeś? Poza tym, że to wg krytyków jedna z najlepszych płyt roku (nie żeby to miało znaczenie), to jego nawet w radiu w stanach nie grają. komercha to zdecydowanie złe słowo.
a charli jest brytyjką. no i może i nagrywa pop, ale jest w tym absolutnie najlepsza. nikt w tym roku nie robi tego lepiej od niej.

Tak więc 1/3

prz_rulez napisał(a):To może podrzucisz mi coś?
from the top of my head:


i oczywiście wszystko, co robi frank ocean

prz_rulez napisał(a):Przywiązanie do pewnych brzmień to jedno, ale to, że doszło do zmian w brzmieniu komercyjnym - to drugie.
no tak, i to się rozminęło w twojej głowie i dlatego ci się nie podoba Icon_wink ale hej, zawsze tak było, brzmienie się zmieniało, ludzie przywiązani do starego brzmienia nie nadążali i mówili, że "kiedyś było lepiej" i "czo ta młodzież" xD

prz_rulez napisał(a):Jakoś tego nie czuję...
ja bardzo kupuję to brzmienie post-power-country-popu; refren jest rozkoszny; i zupełnie w starym stylu, powinienem Ci się podobać; 100% melodii; i to "oooo oooo"; tekstowo może jest powierzchownie, ale refleksyjnie i bardzo adekwatnie; ma to wszystko sens

prz_rulez napisał(a):Nie czuję aż takiej przebojowości jak w dwóch wymienionych.
mnie wzięło, ale ty jesteś malkontentem ostatnio, może dlatego Icon_wink a może nie masz po prostu teraz ochoty na taką muzykę -- tak też bywa Icon_smile

prz_rulez napisał(a):A kto Ci broni przesłuchać tylko top 10?
ok

prz_rulez napisał(a):Poza tym, puszczasz playlistę w tle - i tyle.
nie do końca Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.09.2017 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! napisał(a):from the top of my head:
To ze złego topu headu wziąłeś Icon_sad
Gdzie są brzmienia a la Spooks, stare Destiny's Child, Missy Elliott rodem z "Get Ur Freak On" i "Work It", Fugees, Mariah z "Heartbreakerem"... Oddajcie mi moją muzykę Icon_cry
O, ale Brockhampton ze "Sweet" są dla mnie całkiem całkiem Icon_biggrin
I jeszcze nowy MC Solaar, ale raz, że to geograficznie inna bajka, a dwa - utwór bardzo na pograniczu hip-hopu, a co dopiero mówić o jakimś klasycznym r'n'b Icon_wink
AKT! napisał(a):tyler? czy ty w ogóle go słyszałeś?
Zazwyczaj nie oceniam czegoś, czego nie słuchałem. Być może ma jakieś perełki na płytach, ale to co poznałem...
No i może nie jest gwiazdą numer jeden amerykańskich stacji radiowych, ale że go w ogóle nie grają to chyba lekka przesada. No i zaliczył numer dwa na liście płyt w USA.
AKT! napisał(a):a charli jest brytyjką.
No wiem przecież...
AKT! napisał(a):no i może i nagrywa pop, ale jest w tym absolutnie najlepsza. nikt w tym roku nie robi tego lepiej od niej.
Polemizowałbym.
Ostatnio od niej podobało mi się "Valentine", którego i tak nie wydała na płycie, więc... No chyba, że podpiąć pod nią "I Love It" Icony Pop. Ostatnio tylko coraz bardziej mnie rozczarowuje.
AKT! napisał(a):ja bardzo kupuję to brzmienie post-power-country-popu; refren jest rozkoszny; i zupełnie w starym stylu, powinienem Ci się podobać; 100% melodii; i to "oooo oooo"; tekstowo może jest powierzchownie, ale refleksyjnie i bardzo adekwatnie; ma to wszystko sens
Może powinien, ale jest bardzo średnio z tym podobaniem i coś tego sensu nie czaję.
Stary styl to czuję u Charlotte Cardin Icon_wink
AKT! napisał(a):no tak, i to się rozminęło w twojej głowie i dlatego ci się nie podoba Icon_wink ale hej, zawsze tak było, brzmienie się zmieniało, ludzie przywiązani do starego brzmienia nie nadążali i mówili, że "kiedyś było lepiej" i "czo ta młodzież" xD
Właśnie się zastanawiam jak to jest, ale myślę, że jest inaczej; przestaję w dzisiejszej komersze słyszeć melodie. No i też Youtube robi swoje, kiedyś mimo wszystko nie było tylu (czasami dość wulgarnych) parodii. Owszem, za naszych czasów byli Mietek żul, Żiżej Skwarka & Radio Chlew, trochę później Karramba, Arka Satana i ... No ale jednak nie było tak, że tworzę ranking kolonijny, a tam w czołówce niemal same Cypisy, Put-Iny, Disco polo (choć oczywiście szalałem za "Bierz co chcesz" i Smoleniem Icon_biggrin A później i "Szaloną" lubiłem) i Poka sowę.
#takietamrozkminy
AKT! napisał(a):nie do końca Icon_wink
W sumie racja, duża część "moich" utworów jest dość żywiołowa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2017 06:52 PM przez prz_rulez.)
09.09.2017 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (35週/922週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Gdzie są brzmienia a la Spooks, stare Destiny's Child, Missy Elliott rodem z "Get Ur Freak On" i "Work It", Fugees, Mariah z "Heartbreakerem"... Oddajcie mi moją muzykę Icon_cry
mniej więcej 20 lat temu xD
teraz mamy trap&b, alt r&b i post-r&b, deal with it Icon_sad

jeśli chciałbyś coś nowego w starym stylu, sprawdź to:


prz_rulez napisał(a):No wiem przecież...
więc nijak ma się do niej określenie "amerykańska komercha"

prz_rulez napisał(a):Ostatnio tylko coraz bardziej mnie rozczarowuje.
no widzisz, a dla mnie, jeśli chodzi o dobry okołoradiowy pop nie ma sobie równych; pięknie się bawi piosenkami; "boys" to potwierdza minimalistycznym aranżem, lekko autosarkastycznym tekstem, całą tą przesłodzoną, ale jednak podskórnie niepokorną kreacją

prz_rulez napisał(a):i coś tego sensu nie czaję.
w telegraficznym skrócie: nie wstydzi się hanny montany, chociaż teraz jest kimś innym; jednocześnie nawiązuje pięknie brzmieniowo do nashville'owych korzeni; ja to kupuję

prz_rulez napisał(a):przestaję w dzisiejszej komersze słyszeć melodie
bo na co innego jest nacisk, ale akurat miley ma melodię; może dlatego jej nie idzie z tym singlem na listach

prz_rulez napisał(a):mimo wszystko nie było tylu (czasami dość wulgarnych) parodii
zupełnie mnie to nie interesuje; teraz wszyscy mają internet; sam nagrałeś swego czasu parodię "last christmas", to poniekąd wyjaśnia cały ten trend; jednocześnie społeczeństwa się wulgaryzują; ot cała sprawa

prz_rulez napisał(a):W sumie racja, duża część "moich" utworów jest dość żywiołowa.
dość barwna i mimowolnie skupiająca uwagę, ale ogarnę sobie co nieco i dam znać

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.09.2017 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości