Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawione listy przebojów?
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Ustawione listy przebojów?
Ostatnio natknąłem się na temat na forum Miasta Muzyki. Otóż w poniedziałek do sieci wyciekło notowanie POPlisty z dnia 2.01.08r. Ale przecież po poniedziałku jest wtorek, więc był jeszcze moment do oddawania głosów. Niestety, notowanie, które wyciekło w poniedziałek zgadzało się w 100% z notowaniem z 2 stycznia. Czyżby więc POPlista była ustawiona i wszystkie SMS-y nie były uwzględniane? I sądzę też nie to nie jedyna lista, na której to się dzieje. Ktoś tym wszystkim rządzi... Przykro Icon_confused2

Więcej w temacie tutaj: http://www.miastomuzyki.pl/forum/showthr...15&page=11
02.01.2009 10:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Obyśmy tylko takie problemy mieli na co dzień Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.01.2009 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Ja się dziwię, że wy się z tego dziwicie.. tego typu notowania nigdy nie brały pod uwagę słuchaczy... Jeśli wytwórnia coś promuje to to i tak będzie wysoko i tak.
02.01.2009 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
oglądałem dokument: że przez bardzo długie lata na festiwalu w Opolu jeszcze przed koncertem Premier było już wiadomo, kto ten konkurs wygra. wyniki były ustawiane, mimo, że było głosowanie publiczności, którego wyników nikt nie uwzględniał. i jakoś do dziś nikomu to nie przeszkadza, o tym się nie mówi. choć ktoś kiedyś się zdenerwował i stąd wyciek do mediów, jak to kiedyś na tym festiwalu było. więc nic mnie już nie zdziwi Icon_wink2

lista może być zamknięta dzień wcześniej, mimo, że przez całą dobę jeszcze są przyjmowane sms'y z głosami, one się już nie liczą... ;p
02.01.2009 10:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
A to Ci heca...
a przy okazji zobaczyłem, ze na Hop-Bęc RMF Maxxx jest "love is wicked" Brick & Lace - po raz pierwszy wydane w 2007 roku Icon_wink2
To ja już zupełnie nie mam kompleksów Icon_biggrin3
02.01.2009 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Eee tam... Po prostu wcześniej podliczyli głosy.
Przynajmniej tak wynikałoby z przedstawionych faktów. Reszta to tylko przypuszczenia.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
02.01.2009 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
mrsap napisał(a):Eee tam... Po prostu wcześniej podliczyli głosy.
Przynajmniej tak wynikałoby z przedstawionych faktów. Reszta to tylko przypuszczenia.

To też jakaś myśl. Ja tam nie wiem kiedy podliczają głosy i czy dj-e zachęcają we wtorek rano do głosowania jeszcze, jeśli tak - to faktycznie może budzić to wątpliwości, a może po prostu nic się nie zmieniło? Tak tez może być, że wtorkowe głosy tylko ustabilizowały listę Icon_smile
Jak kiedyś przecieknie ta lista w środę, albo czwartek, a w następny wtorek wyniki będę takie same, to wtedy można mieć już pewnosć Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.01.2009 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Ktoś jeszcze pamięta Brick & Lace? Icon_surprised
Myślałem, że one przepadały dawno dawno temu jak nikt nie chciał wydać ich płyty, bo single były tak marne, że szkoda słów Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.01.2009 02:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
saferłel napisał(a):To też jakaś myśl. Ja tam nie wiem kiedy podliczają głosy i czy dj-e zachęcają we wtorek rano do głosowania jeszcze, jeśli tak - to faktycznie może budzić to wątpliwości, a może po prostu nic się nie zmieniło?
chodzi o to, że we wtorek wieczorem też było notowanie POPlisty, więc głosy słuchaczy z wtorku wieczorem nie są ważne
03.01.2009 12:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości