Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 849 - 17.06.2007
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Konrad napisał(a):To nie jest szwankowanie tylko ZAWSZE musisz zaznaczać od lewej do prawej a nie na odwrót

No to dobre!!!
Nie wiedziałem tego ale zawsze zaznaczałem dobrze nie myśląć o tym jak ma myć poprawnie. Faktycznie jak sie zaznacza od prawej to nie wkleja się user!!!

A jest może więcej tego typu zasad? Można to gdzieś znaleźć? Może niektóre błędy wynikają z naszej nie wiedzy! Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2007 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Konrad napisał(a):To nie jest szwankowanie tylko ZAWSZE musisz zaznaczać od lewej do prawej a nie na odwrót
dzieki za info, nie mialem pojecia, ze tak to dziala! Prawde mowiac to zupelnie nie rozumiem czemu tak jest zrobione w phpBB.
Yacy napisał(a):A jest może więcej tego typu zasad? Można to gdzieś znaleźć?
no wlasnie, przylaczam sie do pytania.
19.06.2007 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Dobrze... To notowanie zostawiłem sobie do skomentowania na koniec dzisiejszego dnia, który był dla mnie bardzo listowo pracowity Icon_mrgreen Teraz przeniosę się na inne forum, żeby zagłosować na Top Pearl Jam i tamtejszą forumową, ale najpierw...

Billy Talent!!! Po raz kolejny na pierwszym miejscu. U mnie niestety ostatnio ten zespół radzi sobie katastrofalnie. Chyba od tygodnia nie słyszałem ich żadnego utworu...
Tak więc na liście płyt na pewno się nie pojawi. Ciekawe jak sobie poradzi na liście zasadniczej w tym tygodniu...

Linkin Park to kolejny zespół, który jest u mnie w odwrocie, a u Ciebie wręcz przeciwnie... Ich płyta podoba mi się niezmiennie Icon_wink2, a "What I've Done" konsekwentnie spada. Jeszcze gorzej radzi sobie "Given Up". Szkoda, że ten ostatni ich singiel jest taki nudny... Jak debiutował u mnie w Top 50, to myślałem, że uda się dojść chociaż do trzydziestki, a tu lypa... Icon_biggrin3 Po "Hybryd Theory" nie sięgałem od dawna, ale wątpię żeby mi się to teraz spodobało...
Aż się dziwię, że tak wysoko WID zadebiutowało, bo wcześniej jakoś nie mogło się przebić. Przypuszczam jednak, że dużego sukcesu u Ciebie nie odniesie...

Widać, że Nasza Lista wywarła na Twoją listę duży wpływ. Pojawił się najlepszy utwór z tej zabawy (nie licząc innego, który bił wszystkich na głowę Icon_mrgreen ), czyli "Thru The Glass". Pozostałe debiuty już tak bardzo mnie nie cieszą...
Pojawia się też jedna "standardowa" nowość, czyli The Arcade Fire.

Genialny skład pierwszej trójki!!!
Duże zagęszczenie piosenek Manic Street Preachers. Aż dziwne, że żadna z nich nie jest w pierwszej dziesiątce...
Są w niej za to dwie kapitalne nowości: Muse i The White Stripes.
Szkoda tylko, że spada Snow Patrol. Arctic Monkeys nie żal aż tak bardzo, bo u mnie też spada...
Warto też odnotować spory awans The Smashing Pumpkins.

A na koniec mam zaszczyt przyznać Twojej liście brązowy medal w tym tygodniu. Gratuluję Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.06.2007 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
mrsap napisał(a):To notowanie zostawiłem sobie do skomentowania na koniec dzisiejszego dnia, który był dla mnie bardzo listowo pracowity Icon_mrgreen
no niestety, mialo sie kilka dni wolnego, ale teraz juz do roboty Icon_lol
mrsap napisał(a):Aż się dziwię, że tak wysoko WID zadebiutowało, bo wcześniej jakoś nie mogło się przebić. Przypuszczam jednak, że dużego sukcesu u Ciebie nie odniesie...
poki co zanosi sie na to, ze bedzie tak jak piszesz, bo po wszelkich emocjach przed-, po- i koncertowych teraz juz kawalek stracil troche na wartosci, wiec wyglada na to, ze na razie bedzie walczyc o utrzymanie miejsca w pierwszej polowce drugiej dziesiatki.
mrsap napisał(a):Pojawił się najlepszy utwór z tej zabawy (nie licząc innego, który bił wszystkich na głowę Icon_mrgreen )
myslalem, ze tamten wiecej zwojuje. Nawet nie chodzi o to, ze sam go zglosilem, tylko ze obiektywnie patrzac wydaje mi sie znacznie lepszy niz niejeden ktory znalazl sie wyzej.
mrsap napisał(a):Szkoda tylko, że spada Snow Patrol
wciaz jednak jakies 20 oczek wyzej niz u Ciebie Icon_wink2
mrsap napisał(a):A na koniec mam zaszczyt przyznać Twojej liście brązowy medal w tym tygodniu. Gratuluję Icon_biggrin3
dziękować Icon_smile2
20.06.2007 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
to co napisze bardziej by pasowalo do forum LP3, ale nie wiedzialem gdzie to umiescic, a tu mam swoj pokoik i najbardziej mi pasuje, zeby tu napisac Icon_smile2.

No wiec przedwczoraj mialem szkolenie z prezentacji i na koniec szkolenia kazdy mial stworzyc i wyglosic krotka prezentacje. Jedni wybierali tematy sluzbowe, inni jakies luzniejsze i ja bylem w tej drugiej grupie. Zrobilem prezentacje o... ksiazce NieDzwiedzia Icon_mrgreen . Najlatwiej mi bylo o tym mowic, a i zadnymi pytaniami nie mogli mnie zagiac Icon_wink2. Co wiecej mysle, ze ludziom sie podobalo i ich zainteresowala taka pozycja wydawnicza. Pytali sie czy jest juz wydana, ile kosztuje itd. Icon_smile2.

A tak z zupelnie innej beczki - jesli chodzi o plyte Strajpsow, to czy ktos sie orientuje czy w zagranicznej wersji w ksiazeczce przy tekscie "Martyra" jest to samo zdjecie co w tej niezagranicznej wersji :?: I tekst na samym dole strony.
21.06.2007 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Co pisze nie widzę. Widzę tylko, że to cytat papieża JP II.
http://www.whitestripes.com/disco/disco.html to z ich oficjalnej strony tylko trzeba sobie powiększyć. Nigdy nie byłem w Warszawie. To kolumna Zygmunta na obrazku? Icon_mrgreen
21.06.2007 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
Always remember you are Polish and music is in your soul JPII

czyli jednak jest to w całym wydaniu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2007 06:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
piękne słowa Icon_smile2
21.06.2007 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Gary napisał(a):Nigdy nie byłem w Warszawie.
Icon_mrgreen
Gary napisał(a):To kolumna Zygmunta na obrazku?
tak. Ciekawe, ze dali wlasnie to. Po pierwsze w ogole, ze dali ten tekst, a po drugie, ze jako ilustracje do niego dali zdjecie Kolumny.
21.06.2007 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Pewnie myśleli, że to papież stoi na tej kolumnie. Icon_smile2
21.06.2007 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Gary napisał(a):Pewnie myśleli, że to papież stoi na tej kolumnie. Icon_smile2
Wątpię, bo tabliczka z napisem Sigmundus III REX jest dosyć wyraźnie widoczna.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2007 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości