Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZOO, czyli podsumowanie roku 2008 by uzi.
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Z tej dziesiątki wybieram:

"She's Lost Control" - do spółki z "Atmosphere" mój ulubiony numer Joy Division + oczywiste skojarzenie z filmem.

"Czarne kowboje", "Chłopacy" - obydwa były na mojej liście (oprócz nich z Lao Che było tylko "Hydropiekłowstąpienie"). Tekst "Chłopaków" jest moim ulubionym na płycie. "Czarne kowboje" muzycznie są nieco lepsze, ale początek to ewidentna zrzyna z "Mama" Genesis.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #42
 
O ja ile Lao! Icon_mrgreen Icon_biggrin3

uzi napisał(a):20. Lao Che - Przebicie Do Śródmieścia
20, ale nie w topie rocznym...
mrsap napisał(a):"Czarne kowboje" muzycznie są nieco lepsze, ale początek to ewidentna zrzyna z "Mama" Genesis.
A. wsłucham się. Icon_smile2

Nie idę dziś spać?
05.01.2009 01:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
 
mrsap napisał(a):"Czarne kowboje" muzycznie są nieco lepsze, ale początek to ewidentna zrzyna z "Mama" Genesis.
bardzo lubię i Czarne i Mamę. ale niem wiem o czym o czym piszesz... Może masz jakąś inną wersję Genesis...? Mogę prosić? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.01.2009 01:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
To chyba ten utwór. Od razu mi się skojarzyło, jak go usłyszałem na Topie Wszechczasów. Jestem na 90% pewien, że to był Genesis, a "Mama" jest ich jedynym utworem na Topie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 01:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
 
no oki, ale co tam jest takiego samego? własnie słucham Mamy i nic nie słyszę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.01.2009 01:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #46
 
tududum, tududum, tududum... top 10. część pierwsza.
niestety miejsca 10 nie zapowiada Helen.

10. Afro Kolektyw - Łzy W Uszach (live at Offensywa)
jak: właśnie TA wersja. ta z Offensywy. to jest TO. nie dość, że utwór w tej wersji odegrał bardzo ważną rolę w poznawaniu przeze mnie Afro [a to było baaardzo istotne poznawanie w roku 2008], to jego pierwsze usłyszenie mi się bardzo z Kimś kojarzy. [ale ciiiii Icon_wink]
kurczę! gdyby na płycie była właśnie TAKA wersja Łez, to pewnie byłby to mój top3 na "Połącz Kropki". wersji [nie]właściwej, czyli tej z albumu, nie lubię aż tak bardzo. ajć.
kiedy: prawdopodobnie od czerwca. nadal.

9. Blackfield - End Of The World
jak: bo był. end of the world. i się skończyło. Coś. powinno? nie powinno? pewnie powinno. ale ja nie umiałam tego uszanować. i wyszło tak, że się zrobił drugi. prawie taki sam. powtórka z wątpliwej rozrywki. ale Blacfield obowiązywał przy tym pierwszym.
kiedy: lipiec i sierpień.

8. Interpol - Stella Was A Diver And She Was Always Down
jak: po 1 - świetna piosenka. po 2 - początek najgorszego okresu w roku. właśnie wtedy i właśnie przy tym zaczęłam się dowiadywać rzeczy, których lepiej by było gdybym nie wiedziała. ale się dowiadywałam. nie od kogoś, bo nikt tego nie wiedział. sama dostrzegłam. pewne zależności. powtórzenia. spisek. [nie rozwinę.] i zorientowałam się, że dzieje się ze mną coś bardzo dziwnego. [niektórzy wiedzą o co chodzi, jeśli pamiętają. jeśli nie pamiętają, to dobrze.]
kiedy: maj, czerwiec... coś koło tego.

7. Billy Joel - Piano Man
jak: kurczę. nie mam nic do dodania. posłuchajcie sobie po prostu. i sobie wyobraźcie, że to nie Pan Joel śpiewa, tylko uzi, głosem Joela.
i wszystko jasne.
"they're sharing a drink they call loneliness, but it's better than drinkin` alone"... ajjjj... 2008.
bardzo "mój" utwór.
+ gratis: ta piosenka była "rekwizytem" największej kłótni tego roku. Icon_razz2
kiedy: cały rok.

6. Joy Division - Love Will Tear Us Apart
jak: ajajaj. bardzo ważny utwór. po 1, że się kojarzy z wieloma bardzo ważnymi wydarzeniami w tym roku, po 2, że się sprawdziło. że "love..." itd. więcej nie piszę, bo przeczytają ci, co nie powinni. i, nie daj Boże, źle to odczytają.
kiedy: od wiosny. do teraz.

5. Stare Dobre Małżeństwo - Bieszczadzkie Anioły
jak: nie mają skrzydeł, aureolek i tlenionej trwałej. nie są całe zielone. nie mieszkają w Bieszczadach. ale są. były ze mną. znałam je. rozmawiałam z nimi. działo się dokładnie to, co w tej piosence.
latem zorientowałam się, że to one. a Bieszczady są gdzie indziej niż wskazuje mapa.
kiedy: wakacje.

4. Afro Kolektyw - Gramy Dalej
jak: kurczę no... jak to może działać?... posłuchajcie, to się dowiecie! Icon_biggrin [a ci, co już znają... też niech sobie posłuchają. Icon_razz]
to pierwszy utwór Afro jaki poznałam. dawno, na początku roku '07, w Mocnej Trzydziestce w Radiu BIS [ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta tę audycję... Icon_wink]. wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, że rok/półtorej roku później tak zwariuję na punkcie Afroków... Icon_wink ale już wtedy Gramy Dalej mnie zainteresowało. a raczej zdziwiło. hip hop, na który nie reaguję ucieczką z pokoju lub wyłączeniem radioodbiornika? podejrzana sprawa...
a w tym roku dzięki Gramydalejowi jakoś chętniej zabrałam się za poznawanie całej twórczości AK. nie żałuję. a Gramydalejowi bardzo dziękuję. szacun dla Afrojaxa za za**bisty tekst. [jak się okazało - nie tylko ten. Icon_cool2]
kiedy: czerwiec. i dalej.
05.01.2009 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Yacy napisał(a):
mrsap napisał(a):"Czarne kowboje" muzycznie są nieco lepsze, ale początek to ewidentna zrzyna z "Mama" Genesis.
bardzo lubię i Czarne i Mamę. ale niem wiem o czym o czym piszesz... Może masz jakąś inną wersję Genesis...? Mogę prosić? Icon_mrgreen
Ja tu też "Mamy" nie słyszę. Ja raczej przy "HPW" mam zawsze wrażenie, że to już parę lat temu słyszałem. Nie doszedłem jeszcze co, ale ja dojdę. Icon_lol

Ale za to w "Powstaniu Warszawskim" wiele takowych znalazłem. Ale tam to sądzę, że celowe te nawiązania są i mnie nie rażą. Icon_smile2 M.in. w "Barykadzie" - klawisze jak w "Piosence młodych wioślarzy", a przez to cała piosenka mi się z tą "kultową" kojarzy. Poza tym tekst z "Kocham Wolność", ale tu podejrzewam, że CzPB też jakiegoś poetę cytowali. Poza tym wokaliza z "Czerniakowa" też mi przypomina temat z jakiegoś filmu z lat 60tych (chyba "Pociąg" albo "Nóż w wodzie") Ale mówię, zupełnie mi to nie przeszkadza, a nawet traktuję jako celowe nawiązanie. Icon_smile2
05.01.2009 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Nie wiem jak to możliwe, że tego nie słyszycie. Jak będę miał więcej czasu, to ściągnę sobie ten kawałek i sprawdzę.

Teraz trochę o tym, co tutaj się ostatnio pojawiło.

"Stella..." to pierwszy utwór z "Turn On The Black Lights", który mnie chwycił w tym roku przy okazji zapoznawania się z zespołem przed koncertem. Teraz album ten należy do moich ulubionych w historii muzyki.

"End Of The World" kojarzy mi się w większym stopniu z rokiem 2007, ale do dziś uwielbiam ten utwór i często po niego sięgam.

"Bieszczadzkie anioły" ostatnio mi zbrzydły i działają na mnie tylko w górach.

To dziwne, ale "Love Will Tear Us Apart", które miało w tym roku najwięcej okazji, żeby mnie przekonać, wcale nie należy do moich ulubionych utworów Joy Division.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.01.2009 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #49
 
mrsap napisał(a):Teraz album ten należy do moich ulubionych w historii muzyki.
coś mi się wydaje, że do moich też. Icon_wink
mrsap napisał(a):To dziwne, ale "Love Will Tear Us Apart", które miało w tym roku najwięcej okazji, żeby mnie przekonać, wcale nie należy do moich ulubionych utworów Joy Division.
do moich wielce ulubionych też nie należy. bardzo go lubię, ale jest wiele takich, które lubię bardziej. Icon_wink a LWTUA znalazło się tu przede wszystkim ze względu na "ważność w moim 2008". Icon_smile


...to może teraz mały konkurs: co jest w pierwszej trójce? Icon_mrgreen
06.01.2009 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Afro, Lao i coś Icon_mrgreen
06.01.2009 08:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
 
w to "coś" ja bym wstawił np. [żeby za dużo literek nie wpisywać] U2 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.01.2009 08:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #52
 
widzę że to taka bardziej lista wszechczasów niż typowe podsumowanie roku, ale tym lepiej, tym piękniej, tym ciekawiej Icon_smile2 no i opisy również bardzo ładne.
Bardzo mnie cieszy mnogość Lao Che, choć uczciwie przyznam że płyty "Gusła" nie znam w całości. Miałem kilka podejść, nie dałem rady przebrnąć. Kiedyś przypadkiem włączyła mi się gdy wracałem pieszo ciemną i deszczową nocą do domu, nie zapomnę tego nigdy Icon_wink2
Mój stosunek do "Gospel" i "Powstania" jest już myślę tutaj znany, więc nie będę się powtarzał.
Brawo za U2, brawo za Joy Division, brawo za SDM.
I zaskakuje tak wysoka pozycja Blackfield, zaskakuje pozytyenie rzecz jasna Icon_smile2
Afro Kolektyw? Na więcej niż tolerowanie tej muzyki niestety nigdy się chyba nie zdobędę, nie wyobrażam sobie bym z własnej nieprzymuszonej woli kiedyś ich sobie włączył. Ale do jednego wora z hip-hopem ich nie wrzucam.
To wszystko chyba co chciałem napisać Icon_smile2 ciekawe co będzie wyżej Icon_wink2
06.01.2009 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #53
 
bear napisał(a):widzę że to taka bardziej lista wszechczasów niż typowe podsumowanie roku
nienienie. już na początku pisałam, że to są utwory, które odegrały dla mnie największą rolę w TYM ROKU. i że jest mnóstwo utworów, które uważam za lepsze. w "topie wszech czasów 2008" na pewno nie znalazłaby się chociażby Maria Peszek, której po prostu nie lubię. ale że "Miły Mój" kojarzy mi się z dość ważnym "elementem" ubiegłego roku - znalazł się na tej liście.
bear napisał(a):ale tym lepiej, tym piękniej, tym ciekawiej Icon_smile2 no i opisy również bardzo ładne.
dziękować. Icon_wink
bear napisał(a):Bardzo mnie cieszy mnogość Lao Che
[...]
Brawo za U2, brawo za Joy Division, brawo za SDM.
cieszę się, że 'czytelnicy' się cieszą. Icon_smile
bear napisał(a):Afro Kolektyw? Na więcej niż tolerowanie tej muzyki niestety nigdy się chyba nie zdobędę
no cóż. szkoda, ale nie mam zamiaru nikogo zmuszać do wielbienia Afro. po prostu polecam, bo z doświadczenia wiem, że nienawidząc hip hop można zabujać się w AK. Icon_wink [albo przynajmniej ich polubić. Icon_wink]
06.01.2009 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
bear napisał(a):Kiedyś przypadkiem włączyła mi się gdy wracałem pieszo ciemną i deszczową nocą do domu, nie zapomnę tego nigdy Icon_wink2
Yyy.. Rozumiem, że włączyła Ci się NA MP3 PLAYERZE? :->
06.01.2009 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #55
 
odcinek 6, ostatni.
3 utwory ewidentnie najważniejsze dla mnie w roku 2008.


3. U2 - Walk On (Tribute To Heroes)
jak: TA wersja. z tym pięknym "hallelujah" na końcu. a na początku, kurczę, wzruszająca zmiana tekstu "Peace On Earth": "and there's never gonna be peace on Earth"... na 3 gitary... kapitalne, no... ja płaczę.
ja nie mogę. ja wysiadam. ja umieram.
i tak się męczyłam TYM "Walk On" w czasie, kiedy podejmowałam najważniejszą decyzję w roku '08 i nie wiem czy nie najważniejszą w dotychczasowym moim życiu. ociekałam łzami. Walk On już w wersji "normalniej" jest powalające, ale TO... miażdży doszczętnie.
kiedy: czerwiec-lipiec-sierpień.

2. Afro Kolektyw - Ostateczne Rozwiązanie Naszej Kwestii
jak: czuję się Afrojaxem. no, w sumie to przez jakiś czas robiłam za Afrojaxa, dla kogoś. Icon_razz2 no nie ważne. Icon_razz2 w każdym razie MEGA utwór. majstersztyk pod każdym względem. tekst - słychać, że pisany przez człowieka, który używa mózgu. muzyka - powalająca. te smyczki...
nożesz, rozwalają. kosmos.
zastanawiałam się, czy by nie wsadzić tego na 1 miejsce ZOO. ale jednak, biorąc pod uwagę cały rok, zostawiłam to na 2. i z tego miejsca chciałam złożyć, przynajmniej wirtualne, ukłony dla zespołu. i podziękowania. i brawa.
kiedy: [listopad i] grudzień.

1. Joy Division - Atmosphere
jak: utwór roku. dla mnie. tyle z nim przeżyłam [właśnie, cud, że przeżyłam], tyle z nim myślałam, tyle się naryczałam... kurczę, nie chcę o tym wszystkim pisać, bo po 1 - niepowołane osoby mogą przeczytać, po 2 - nie chcę znowu tyle płakać. bo takie wspomnienia... dają w kość, żeby nie powiedzieć inaczej. kurczę no, umierałam przy tym.
a zaczęło się oczywiście od "Control" i końcowej sceny, która mocno wryła się w mój mózg: wysoki komin, czarny dym i "Atmosphere" w tle. cały czas to widzę i słyszę. chociaż film widziałam, niestety, tylko raz.
kiedy: w sumie to od obejrzenia "Control'a", czyli od 18 kwietnia, ale chodzi przede wszystkim o wakacje. trudne były i bardzo ich nie lubię. tak jak większości 2008 roku.



i tym "optymistycznym" akcentem chciałabym uroczyście pożegnać Rok 2008.
jaki był, taki był, już mu wystarczająco nawtykałam. już mu się porządnie za wszystko oberwało.
ale wyszedł za drzwi, zatrzymał się jeszcze na chwilę żebym mogła go podsumować osobiście półmuzycznie, a teraz już odszedł won.
lepiej żeby nie wracał.

bye, 2008!
06.01.2009 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #56
 
i jeszcze całość ZOO w jednym, płynnym zapisie:

1. Joy Division - Atmosphere
2. Afro Kolektyw - Ostateczne Rozwiązanie Naszej Kwestii
3. U2 - Walk On (Tribute To Heroes)

4. Afro Kolektyw - Gramy Dalej
5. Stare Dobre Małżeństwo - Bieszczadzkie Anioły
6. Joy Division - Love Will Tear Us Apart
7. Billy Joel - Piano Man
8. Interpol - Stella Was A Diver And She Was Always Down
9. Blackfield - End Of The World
10. Afro Kolektyw - Łzy W Uszach (live at Offensywa)
11. Lao Che - Czarne Kowboje
12. Czesław Śpiewa - Ucieczka Z Wesołego Miasteczka
13. Lao Che - Wiedźma
14. U2 - With Or Without You (live in Paros, 1987)
15. Lao Che - Chłopacy
16. Afro Kolektyw - Będę Was Bić Mocno I Długo
17. Grzegorz Turnau - Dotąd Doszliśmy
18. Joy Division - She's Lost Control
19. Afro Kolektyw - Mozart Pisał Bez Skreśleń
20. Lao Che - Przebicie Do Śródmieścia
21. U2 - Tomorrow
22. Afro Kolektyw - Smutny I Nudny (part 1)
23. U2 - Acrobat
24. U2 - Running To Stand Still (live in Sidney, ZOO TV)
25. Lao Che - Klucznik (Rozdziobią Nas Kruki I Wrony)
26. Pink Floyd - Wish You Were Here
27. Michael Buble - Feeling Good
28. U2 - Drowning Man
29. Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski - Pejzaż Horyzontalny
30. U2 - Stay (Faraway, So Close)
31. Interpol - Evil
32. Editors - Spiders
33. Bruce Springsteen - The River (live in NY)
34. Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski - Pani Zosia
35. Sigur Rós - Svefn-g-englar
36. Eva Cassidy - Somewhere
37. Raz Dwa Trzy - Trudno Nie Wierzyć W Nic
38. Grzegorz Turnau - Znów Wędrujemy
39. Joy Division - Ceremony
40. Marillion - Whatever Is Wrong With You
41. Interpol - Pioneer To The Falls
42. Lao Che - Did Lirnik
43. Bruce Springsteen - Devil's Arcade
44. Interpol - Obstacle 2
45. Lao Che - Topielce
46. Maria Peszek - Miły Mój
47. The Killers - When You Were Young
48. Sigur Rós - Inni Mer Syngur Vitleysingur
49. Sigur Rós – Hljómalind
50. Interpol - Untitled

dziękuję za uwagę. Icon_wink
06.01.2009 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Mimo, że wyniki były dla mnie nie do przewidzenia, to od czasu gdy przeczytałem opis do "Love Will Tear Us Apart", liczyłem na to, że ten utwór jeszcze się pojawi. I pojawił się... na pierwszym miejscu Icon_biggrin3

uzi napisał(a):a zaczęło się oczywiście od "Control" i końcowej sceny, która mocno wryła się w mój mózg: wysoki komin, czarny dym i "Atmosphere" w tle. cały czas to widzę i słyszę. chociaż film widziałam, niestety, tylko raz.
Nic dodać, nic ująć. Mam dokładnie takie same skojarzenia. Oddałem na to głos na Topie Wszechczasów.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
06.01.2009 07:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #58
 
mrsap napisał(a):Mimo, że wyniki były dla mnie nie do przewidzenia
to dobrze Icon_cool2 Icon_razz
mrsap napisał(a):to od czasu gdy przeczytałem opis do "Love Will Tear Us Apart", liczyłem na to, że ten utwór jeszcze się pojawi. I pojawił się... na pierwszym miejscu Icon_biggrin3
dobrego masz czuja! Icon_mrgreen brawo! Icon_biggrin
mrsap napisał(a):Oddałem na to głos na Topie Wszechczasów.
ja oczywiście również. to chyba logiczne. najlepszy utwór JD ever. + niezwykle ważny dla mnie, o czym świadczy 1 miejsce. Icon_wink
06.01.2009 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
oo... Przepraszam poza top 50? No ja bardzo Cię przepraszam... Icon_mrgreen
06.01.2009 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Z czołowej 10 najbardziej lubię dwie ostatnie kompozycje. U2 pojawiło się w jednym z najlepszych swoich numerów ostatnich 9 lat. Joy Division oczywiście wspaniałe, choć kiedy jak nie teraz można by rzec, że radio zniszczyło ten utwót z 6 miejsca. Zakatowało Icon_razz2 Ja na szczęście nie słyszałem tego za często Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.01.2009 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwiastek 2021 - moje podsumowanie roku Mayberryna 2 2 772 21.01.2022 09:54 AM
Ostatni post: dziobaseczek
  Pierwiastek 2014 - podsumowanie roku Mayberryna 4 297 14.04.2021 03:52 PM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości