Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #41
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Zak_u to mój kolega i nie widzę problemu żeby nie mógł głosować. Poprosiłem go żeby wspierał ujmijmy to "nasze" utwory na liscie i to robi nawet przyjeżdżając do mnie. Ja znam jego hasło a on moje i nie widzę w tym nic złego ale jeśli komuś się nie podoba że w końcu inny nurt muzyki wygrywa na liście to ja mogę się odłączyć zupełnie od zabawy spoko.Co tam wystarczy mi że na mojej liście odnoszą one sukces.
28.08.2017 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
adameria napisał(a):To było zauważalne, moim skromnym zdaniem, już jakiś czas temu.
Tylko że nie o tych osobach pisałem.
Marcineq napisał(a):to robi nawet przyjeżdżając do mnie. Ja znam jego hasło a on moje
Szkoda tylko, że nie napisałeś tego w PW bo sprawa by się wyjaśniła znacznie wcześniej. A Twoje wyjaśnienie dotyczyło tylko jednego IP, a na pytanie o kolejne takowej nie dostałem.
Marcineq napisał(a):jeśli komuś się nie podoba że w końcu inny nurt muzyki wygrywa
To nie ma nic wspólnego z tym, co wygrywa a co nie. Jeżeli utwory zapisywane są przez dwie osoby identycznie i inaczej niż przez inne osoby (np w jednym z utworów po pierwszym i trzecim wykonawcy nie ma spacji po przecinku, ale po drugim jest) to ciężko jest zaprzeczyć, że jest to bardzo dziwne. Jeżeli dowiaduję się także o tym, że macie trzy wspólne adresy IP i nie ma żadnego wytłumaczenia w przypadku dwóch z nich to jak inaczej mogę to interpretować. Prowadzę tą zabawę i jeżeli mam wątpliwości co do uczciwości jej uczestników to chcę je wyjaśnić. A jeżeli ktoś nie chce wyjaśnień tych udzielić...
Podane w tym poście zostawiają wprawdzie pewne wątpliwości, ale podważać ich nie zamierzam o po nich Wasze głosy traktuję jako głosy dwóch różnych osób.
28.08.2017 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #43
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
kajman napisał(a):Ja uważam, że muszę, bo w związku z tym oszustwem (bo tak to nazwę) raz wygrał, który nie powinien, a wyleciało kilka utworów, które w innym przypadku by pozostały.
Wszystko jest z Twojej strony w porządku. Tylko zdaje się prawo nie powinno działać wstecz? Icon_idea
I nie wyobrażam sobie teraz jak pozmieniasz wyniki nawet tylko dwa, trzy notowania do tyłu? Przecież to jest masa roboty. A poza tym my sami głosując nie byliśmy świadomi tych zmian, bo w innym przypadku i nasze głosy mogłyby wyglądać inaczej... Icon_eek
29.08.2017 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #44
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
zdaje się, że zostało to już wyjaśnione, chociaż mnie to nie przekonuje. niestety nie można tego w żaden sposób zweryfikować.
ale...
Sundrajta napisał(a):Tylko zdaje się prawo nie powinno działać wstecz?
ale prawo tu nie działa wstecz, bo ono się nie zmieniło.
cały czas obowiązuje tu zasada oddania jednego głosu przez jednego użytkownika, a przede wszystkim zabronione jest posiadanie dwóch aktywnych kont!
dla przypomnienia:
(13.05.2012 11:00 PM)ku3a napisał(a):  Oto nowa wersja regulaminu forum. Wchodzi w życie z dniem dzisiejszym, tj. 13.05.2012.

(...)
Na forum zabrania się:
(...)
4.4 Podszywania się pod innych użytkowników mycharts.pl oraz świadomego wprowadzania w błąd.
(...)
4.8 Posiadania więcej niż jednego konta.

kajman tylko wykrył potencjalne oszustwo.

Sundrajta, to tak jakbyś stwierdził, że prawo działa wstecz przy anulowaniu medali IO w przypadku dopingowiczów sprzed paru lat. nie, bo prawo się nie zmieniło tylko obecne możliwości pozwalają na wykrycie sytuacji, które już wtedy były niedopuszczalne.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.08.2017 10:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #45
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Jeśli was to nie przekonuje choć moim zdaniem dowody są (a to że zapis był taki sam owszem bo niektóre rzeczy opublikowane były przeze mnie w jego obecności) to ja nie chcę już wychodzić na jakiegoś oszusta i poprostu opuszczam zabawe.
29.08.2017 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #46
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
I chciałbym żeby wypowiedzi te zostały skasowane.
29.08.2017 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #47
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Cytat:Jeśli was to nie przekonuje choć moim zdaniem dowody są (a to że zapis był taki sam owszem bo niektóre rzeczy opublikowane były przeze mnie w jego obecności) to ja nie chcę już wychodzić na jakiegoś oszusta i poprostu opuszczam zabawe.
Mnie przekonują. Wolałbym byś nie odchodził z zabawy, twoje głosy są bardzo ważne.
29.08.2017 10:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #48
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Cytat:Jeśli myślisz o tych osobach co ja to faktycznie musiało się nie tylko mi rzucać to w oczy
To chyba jednak o innych osobach myślałem...ale dobra, nie ważne już.
29.08.2017 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #49
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Yacy napisał(a):Sundrajta, to tak jakbyś stwierdził, że prawo działa wstecz przy anulowaniu medali IO w przypadku dopingowiczów sprzed paru lat. nie, bo prawo się nie zmieniło tylko obecne możliwości pozwalają na wykrycie sytuacji, które już wtedy były niedopuszczalne.
No właśnie, bardziej mi chodziło o opublikowane już wyniki poprzednich podsumowań (znowu mój brak precyzji wypowiedzi Icon_rolleyes) na podstawie, których głosowaliśmy w następnych. Jeżeli te ulegną zmianie, to zgodnie z regułami mielibyśmy także prawo zmieniać swoje głosy.
A wtedy byłoby już zbyt wiele zamieszania. Dlatego chodzi mi o uwzględnienie wyników z poprzednich tygodni i uznanie ich jako ważne. Teraz wszelkie zmiany wprowadzą jedynie niepotrzebne zamieszanie. Rozumiem to tak, że tylko ostatnie 51 notowanie będzie policzone z anulowaniem nieważnych głosów.
29.08.2017 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Niestety, ale Sundrajta dobrze napisał, czy mi się to podoba czy nie - zmiana punktacji i wyników już opublikowanych nie powinna mieć miejsca.
Innym ewentualnym rozwiązaniem jest anulowanie całego notowania i głosowanie od nowa, na dodatek na kolejne notowania sekwencyjnie.
Wyłącznie na zasadzie podobnej do cofania się w czasie i pisania historii od nowa. Icon_wink2 To wprowadziłoby najmniej zamieszania...
29.08.2017 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
znów nawiążę analogicznie do dopingowiczów.
jeśli z finałowej ósemki np. trójka została złapana, to powinny być powtórzone półfinały? bo przecież skład finału byłby wtedy inny. Icon_smile2
no i kolejność też mogłaby być inna Icon_wink2
a przecież tego się nie stosuje. na szczęście.
ale to co jest do wyprostowania to powinno być wyprostowane.
a piszę to tylko i wyłącznie jako poparcie dla stanowiska kajmana.
to on powinien zdecydować jak głęboko to prostować.
ale to oczywiście tylko moje zdanie.
i na tym kończę, bo kolejny wątek podąża w kierunku którego nie dotyczy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.08.2017 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Sprawa jest w tym przypadku jasna. Jak już pisałem ostateczne wyjaśnienia (szkoda że trzeba było na nie tak długo czekać, gdyby nie to to nie byłoby w ogóle sprawy).
A wyniki powinny być jeszcze dzisiaj.
29.08.2017 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
I jeszcze jedno. Jeżeli faktycznie byłoby to oszustwo to przede wszystkim utwory zgłoszone przez tą osobę powinny być nie brane pod uwagę w glosowaniu. Ale sprawa jest wyjaśniona i koniec.
29.08.2017 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #54
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
czyli do czego doszedłeś? zdanie
kajman napisał(a):Jeżeli faktycznie byłoby to oszustwo to przede wszystkim utwory zgłoszone przez tą osobę powinny być nie brane pod uwagę w glosowaniu.
kompletnie mi już zaburza sytuację
29.08.2017 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Napisałem Jeżeli a tutaj mie zostało ono udowodnione więc nawet jeżeli było to nie ma znaczenia. To była taka luźna dywagacja.
29.08.2017 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #56
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
A wyniki powinny być jeszcze dzisiaj.
Trzymam za słowo.
29.08.2017 08:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
Koniec głosowania. Dopuszczam tylko poprawki błędów przez kilkanaście minut.
30.08.2017 08:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 51
1 8 3 52 The Killers - THE MAN
2 1 4 49 Anita Lipnicka & The Hats - Z MIASTA
3 2 8 43 Radiohead - I PROMISE
4 10 16 39 Depeche Mode - GOING BACKWARDS
5 7 4 38 The Ceez - SŁOWA DO DESZCZU
6 14 2 36 Radiohead - MAN OF WAR
7 25 3 34 Tori Amos - CLOUD RIDERS

8 4 4 32 Calvin Harris & Pharrell Williams & Katy Perry & Big Sean - FEELS
9 27 10 31 ∆ - IN COLD BLOOD
10 N 1 30 Dua Lipa - NEW RULES
11 N 1 29 P!nk - WHAT ABOUT US
12 N 1 29 Chris Cornell - THE PROMISE
13 N 1 29 The Dumplings - ACH NIE MNIE JEDNEJ

14 24 7 29 Alison Moyet - REASSURING PINCHES
15 19 3 28 Taco Hemingway - NOSTALGIA
16 26 16 28 Joci Papai - ORIGO

17 16 51 27 Hey - BŁYSK
18 15 6 27 Bez Jacka - ANIOŁ
19 11 22 26 Piotr Bukartyk - O PRZYJAŹNI
20 20 3 25 Stereophonics - ALL IN ONE NIGHT
21 N 1 25 Imagine Dragons - THUNDER
22 12 3 24 Garbage - NO HORSES
23 18 2 24 The National - THE SYSTEM ONLY DREAMS IN TOTAL DARKNESS
24 28 15 24 Blanche - CITY LIGHTS
25 29 35 23 Metallica - ATLAS, RISE!

26 3 3 23 Slowdive - NO LONGER MAKING TIME
27 N 1 23 Liam Gallagher - CHINATOWN
28 22 3 23 Aron Chupa & Little Sis Nora - LLAMA IN MY LIVING ROOM
29 9 16 22 Harry Styles - SIGN OF THE TIMES
30 N 1 22 Coldplay & Big Sean - MIRACLES (SOMEONE SPECIAL)


out:
6 20 Sarsa - VOLTA
5 20 Natalia Nykiel - SPOKÓJ
21 19 Roger Waters - WAIT FOR HER
17 18 Miley Cyrus - MALIBU
13 17 Blackfield - HOW WAS YOUR RIDE?
30 17 Clean Bandit & Marina And The Diamonds - Disconnect
23 14 LemON - PAPIER
30.08.2017 08:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości