Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Dire Straits
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #221
RE: Mychartsowy Top Dire Straits
U mnie też wszystko zaczęło się od Walk of Life, a numer musiał być u swego zarania mocno promowany w polskich mediach, skoro mógłby zostać zwycięzcą na pierwszym TWC kilkulatka. Później oddaliliśmy się, ale podczas ostatnich odsłuchów nie odrzucił mnie, a wręcz przykuł uwagę spójną przaśnością, stąd i kilka punktów ode mnie wpadło.
04.04.2023 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #222
RE: Mychartsowy Top Dire Straits
neo01 napisał(a):Walk of Life" to był pierwszy numer Straitsów, który poznałem - było to podczas kultowych "30 TON!" (wydali wtedy jakąś składankę chyba) i wtedy bardzo go polubiłem, ale to było daawno i teraz rzeczywiście nie są to moje klimaty
mój z kolei też to był pierwszy utwór poznany z teledysku w Wideotece chyba,
tak mi się wydaje, że teledysk do WoL był wcześniej niż pojawiły się w przestrzeni MFN i BIA. Teledysk do BiA chyba dopiero po 3-4 latach pierwszy raz widziałem we "Wzrockowej liście przebojów" Ale może pamięć może być zawodna, bo miałem wtedy 9 lat (w 1985)
07.04.2023 07:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #223
RE: Mychartsowy Top Dire Straits
Zapytam po przesłuchaniu kolejnego podcastu z Lp3: gdzie jest Twisting by the Pool?
07.04.2023 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #224
RE: Mychartsowy Top Dire Straits
jeszcze jedna refleksja z topu. Nadspodziewanie znakomicie na tle dorobku wypadł u mnie utwór "Love over gold". Oczywiście zawsze ceniłem, ale tak mi zawsze odstawał od płytowych "PI" i "TR", a tym razem wypadł na tyle świetnie, że w pokonanym polu pozostaił nie tylko Brothers in Arms, co nie było oczywiste, ale i Tunnel of Love, które zaskakująco słabo mi zabrzmiało jak i wyżej notowane przed topem Your Latest Trick
09.04.2023 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości