Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co czytacie?
książki, books, knjigi, книги
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #101
RE: Co czytacie?
wyguglowałem sobie, w porządku Icon_wink wydało mi się to dosyć archaiczne, ale ja też czytam rzeczy, które wielu by znudziły na samym wstępie, haha

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2019 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
RE: Co czytacie?
Akurat język jest dosyć prosty, może dlatego, że to tłumaczenie. Ale i tak zastanawiam się czy po przeczytaniu nie oddać tego do biblioteki slawistycznej. Tam pewnie bardziej się przyda.
No właśnie. Jak radzicie sobie z nadmiarem książek na półkach? Teraz co prawda niby jest sporo e-booków i audiobookow, ale ich cena zniechęca. Choc i tak dobrze, ze sa, bo np. w Chorwacji ten rynek jest sciaz dosc slabo rozwiniety.
19.09.2019 06:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #103
RE: Co czytacie?
prz_rulez napisał(a):Jak radzicie sobie z nadmiarem książek na półkach?
Kładę na książki stojące na półkach. Trochę leży byle gdzie.
19.09.2019 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
RE: Co czytacie?
Nie chcę wiedzieć jak wygląda Twoja prywatna biblioteczka
21.09.2019 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
RE: Co czytacie?
Nie chcę wiedzieć jak wygląda Twoja prywatna biblioteczka Icon_lol Aczkolwiek moja też już zaczynała być mocno na granicy. Teraz nie ma problemu - większość książek leży w pudłach xD
Swoją drogą, czy to praca w szkole skłoniła Cię do wzięcia się za młodzieżówki?
21.09.2019 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
RE: Co czytacie?
prz_rulez napisał(a):Nie chcę wiedzieć jak wygląda Twoja prywatna biblioteczka
Całkiem porządnie. Osobno fantastyka, osobno kryminały, osobno poezja, osobno ambitniejsza proza. A wszystko alfabetycznie (i to wcale nie dlatego, że jestem bibliotekarzem, tylko jestem tak spostrzegawczy, że móglbym godzinami patrzeć, a i tak bym nie dostrzegł tego, czego szukam).
prz_rulez napisał(a):praca w szkole skłoniła Cię do wzięcia się za młodzieżówki?
Po części tak, ale lubię fantastykę, a dla dorosłych to prawie nic się nie wydaje. Z kolei kryminały czytam (często kolejny raz, bo takich jakie lubię to teraz ze świecą szukać) głownie dla dorosłych.
21.09.2019 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #107
RE: Co czytacie?
Alfabetycznie autorami czy tytułami? Autorami po imionach (jak Yacy płyty Icon_wink2 ) czy nazwiskach?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.09.2019 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
RE: Co czytacie?
Nazwiskami autorów. Łatwiej mi je sobie przypomnieć niż tytuły książek.
21.09.2019 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #109
RE: Co czytacie?
na końcu książki "1966. Rok, w którym eksplodowała dekada" jest lista wybranych singli z 1966 , jakby kogoś interesowało to wrzucam link

http://www.rocklistmusic.co.uk/Never_A_D...avage_1966
04.10.2019 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #110
RE: Co czytacie?
o, ja chętnie sobie przejrzę i posłucham <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2019 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
RE: Co czytacie?
W końcu, po kilku latach, przemęczyłem "Potrójne zero"...
01.11.2019 01:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości