Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja o moderowanie Wspólnych List Przebojów
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Petycja o moderowanie Wspólnych List Przebojów
Obecnie prowadzę na tym forum dwa forumowe topy: utworów współczesnych i nagrań z myszką (no w każdym razie nieco starszych). Zdarzają się tam takie sytuacje, gdy moim zdaniem przydałoby się np do zgłoszonego utworu dodać teledysk, bo zgłaszający z jakiegoś powodu tego nie uczynił. Oczywiście mogę to zrobić we własnym poście, ale sądzę, że lepiej byłoby, żebym uczynił to przy zgłoszonym utworze.
Ogólnie rzecz biorąc sądzę, że byłoby dobrze, gdybym miał możliwość moderowania postów w tym dziale. Ale może Wy macie na ten temat inne zdanie i uważacie to za niepotrzebne albo niewskazane. Jeżeli tak to napiszcie.
Mógłbym zwrócić się z tą prośbą bezpośrednio do ku3y, ale nie chciałbym wykonywać takich kroków za plecami forumowiczów. Oczywiście do niego będzie należała ostateczna decyzja, ale jeżeli uznacie, że to nie ma sensu, jest niepotrzebne czy nawet niewskazane to zrezygnuję ze starań w tym kierunku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2017 07:56 PM przez ku3a.)
23.07.2017 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: Petycja
nie wiem czy jest taka sytuacja, w której komuś by to przeszkadzało abyś mógł moderować tamte wątki.
a jeśliby się ktoś taki znalazł, to powinien "w nagrodę" przejąć od Ciebie liczenie jednej z list Icon_razz

oczywiście to tylko moje zdanie.
nie wiem czy ku3a tu zagląda, może przydałoby się pw do Niego?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.07.2017 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3
RE: Petycja
Ja jak najbardziej jestem za! Icon_idea
Bo właśnie w tych wymienionych przypadkach, muszę szukać utworu na własną rękę.
23.07.2017 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Petycja
Myślę, że nie muszę się z tym spieszyć. Pod koniec tygodnia się do niego odezwę, chyba że pojawią się tutaj protesty.
23.07.2017 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Petycja
Sundrajta napisał(a):Bo właśnie w tych wymienionych przypadkach, muszę szukać utworu na własną rękę.
Przyznam się, że w topie nowych utworów odpuszczam sobie te bez namiarów.
23.07.2017 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Petycja
Yacy napisał(a):nie wiem czy ku3a tu zagląda, może przydałoby się pw do Niego?
zagląda Icon_smile2
23.07.2017 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Petycja
kajmanie - oczywiście mi by to nie przeszkadzało, a wręcz pomogło, bo ułatwiłoby wynajdywanie utworów, do których nie ma linków na forum.
Jestem za!
23.07.2017 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Petycja
Ja też za
24.07.2017 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Petycja
Też za.
24.07.2017 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #10
RE: Petycja
Nie mam nic przeciwko. Ufam, że kajman nie nadużyje swoich uprawnień do zmieniania głosów. ^^

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.07.2017 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Petycja
Też ufam, że nie nadużyję.
24.07.2017 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Petycja
Zaprosi ziomali, by Blanche nie wygrała Icon_lol
24.07.2017 02:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Petycja
Do tego nie muszę być moderatorem. A jeżeli chodzi o Blanche to ostatnio średnio sobie radzi.
24.07.2017 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #14
RE: Petycja
Jestem jak najbardziej ZA.
Przepraszam też, że po piątym notowaniu listy bieżącej przestałem widzieć sens tworzenia
listy linków do wszystkich utworów. Pewnie warto byłoby do tego wrócić,
ale problem polega na tym, że nie wygospodaruję takiego czasu w niedzielę,
żeby taki post utworzyć. Przyko mi... Icon_frown

Przy okazji napiszę, że "rada rejsu" powinna zastanowić się, czy ewentualnie biorąc pod uwagę
okoliczności zaangażowania poszczególnych moderatorów nie zmienić swego składu.
Czy się komuś narażam? Nie powinienem.
Po prostu, to jest spostrzeżenie, które mi się nasunęło i mam odwagę je napisać,
choć to nie jest moim zmartwieniem, kto w "radzie rejsu" zasiada.
Proszę "radę rejsu", żeby nie nadinterpretowała powyższych zdań.
To tylko spostrzeżenie, nic więcej...
Dla mnie jest ważne w zasadzie to, że statek płynie w słusznym kierunku. Icon_wink2
24.07.2017 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Petycja
adameria napisał(a):Przy okazji napiszę, że "rada rejsu" powinna zastanowić się, czy ewentualnie biorąc pod uwagę okoliczności zaangażowania poszczególnych moderatorów nie zmienić swego składu.
Nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. Sugerujesz potrzebę odwołania jakiś moderatorów? Mam wrażenie, że wszystko jest w porządku (chyba że nie wiem, kto jest moderatorem) i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.
24.07.2017 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Petycja
uprawnienia dla kajmana nadane.
wyedytuję nazwę tego wątku, żeby była bardziej szczegółowa, bo samo "Petycja" niewiele mówi.
31.07.2017 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Petycja o moderowanie Wspólnych List Przebojów
Dziękuję bardzo! Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin
31.07.2017 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Petycja o moderowanie Wspólnych List Przebojów
Wszystkie listy z Blanche w czołówce, strzeżcie się Bije
31.07.2017 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #19
RE: Petycja o moderowanie Wspólnych List Przebojów
Ja się nie boję u mnie Blanche już wypadła.
31.07.2017 11:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości