Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis podmiotów Mychartsowych Topów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #41
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Chętnie poznam więc jedną z Twoich ulubionych formacji. Przy okazji wszedłem na stronę z etymologią nazw zespołów. Podzielę się jak znajdę coś fajnego.
06.07.2020 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
thestranglers napisał(a):Chętnie poznam więc jedną z Twoich ulubionych formacji.
Zakładasz, że to zespół, a może jednak nie. Ale to tylko tak gwoli ścisłości. Powiem, że jednym z członów oficjalnej nazwy jest Manta. Niektóre inne mogłyby niesłusznie sugerować Japonię, chociaż chyba część mogłaby skierować was we właściwe rejony.
06.07.2020 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
kajman napisał(a):Zakładasz, że to zespół
Faktycznie, jeśli przekazałeś mi taką wiedzę to tylko podprogowo. Icon_lol
06.07.2020 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #44
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
No i jak widać w drugim poście osiągnęliśmy 100 top! Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili. OklaskyTortPiwko
06.07.2020 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #45
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
masz może listę mychartsowych topów chronologicznie? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.07.2020 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Nie mam, na szybko można wejść w wątki ze specjalnymi topami i stamtąd ściągnąć, są wszakże tam listy poszczególnych 20 zwycięzców.
07.07.2020 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
19 polskich podmiotów w tej setce to chyba nie za dużo?
07.07.2020 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #48
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Proporcjonalnie to bardzo dużo.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
07.07.2020 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #49
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
"Za dużo" nie, ale myślę, że dosyć dużo.

Radio Epsilon
07.07.2020 11:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Artur.O napisał(a):Proporcjonalnie to bardzo dużo.
Żyjemy w Polsce, słuchamy polskiej muzyki więc uważam, że to bardzo mało.
Pewnie gdyby nie ja, to byłoby jeszcze gorzej.
07.07.2020 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #51
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
kajman napisał(a):Żyjemy w Polsce, słuchamy polskiej muzyki więc uważam, że to bardzo mało.
Ale żyjemy też w XXI wieku i mamy dostęp do muzyki z całego świata. I akurat dla Ciebie, osoby dla której teksty nie mają znaczenia, nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego polska muzyka miałaby być w czymkolwiek lepsza, więc dziwi mnie, że 1/5 całości to dla Ciebie mało. Właściwszym raczej byłoby uznać, że to Brytoli i Merykańców jest za dużo Icon_razz2

Radio Epsilon
07.07.2020 12:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #52
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
thestranglers napisał(a):Nie mam, na szybko można wejść w wątki ze specjalnymi topami i stamtąd ściągnąć, są wszakże tam listy poszczególnych 20 zwycięzców.
O, dobry pomysł, dziękuję Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.07.2020 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
EVENo napisał(a):Ale żyjemy też w XXI wieku i mamy dostęp do muzyki z całego świata.
EVENo napisał(a):Właściwszym raczej byłoby uznać, że to Brytoli i Merykańców jest za dużo
No to przede patrząc z tego punktu widzenia wszystkim za mało jest muzyki afrykańskiej i azjatyckiej, a z europejskiej to tej z kontynentu.
EVENo napisał(a):nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego polska muzyka miałaby być w czymkolwiek lepsza
Może to wykoślawiony patriotyzm czy nawet nacjonalizm, ale z mojego punktu słyszenia to muzyka polska jest na poziomie porównywalnym z brytyjską i chyba wyższym niż amerykańska.
07.07.2020 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #54
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
(07.07.2020 12:19 PM)EVENo napisał(a):  
kajman napisał(a):Żyjemy w Polsce, słuchamy polskiej muzyki więc uważam, że to bardzo mało.
Ale żyjemy też w XXI wieku i mamy dostęp do muzyki z całego świata. I akurat dla Ciebie, osoby dla której teksty nie mają znaczenia, nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego polska muzyka miałaby być w czymkolwiek lepsza, więc dziwi mnie, że 1/5 całości to dla Ciebie mało.
Dokładnie.
Tym bardziej, że w sumie Amerykanów jest z 10 razy więcej niż Polaków, więc logicznie można się spodziewać 10 razy więcej amerykańskich wykonawców mających własne topy.Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2020 12:44 PM przez Dobromiera.)
07.07.2020 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #55
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Mimo wszystko też uważam, że te 19 wykonawców to całkiem dużo Icon_wink
W ogóle jeśli chodzi o inne kraje, niż wielka trójka (oczywiście mam na myśli Polskę, UK i USA), to i tam nie ma jakiejś ogromnej tragedii (chociażby obecny top) Icon_wink Raczej w świecie (przynajmniej europejskim) muzyka afrykańska czy azjatycka nie jest jakoś specjalnie popularna.
Za to nie było jeszcze całej masy znanych i lubianych na tym forum podmiotów z Polski, UK i USA.
07.07.2020 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #56
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
No z Afryki to jest bohaterka aktualnego topu. Icon_smile Ale z naszego kręgu kulturowego, Niemczy, Francja, czy Niskie Kraje są dość ważne, a ich reprezentacja w topach jest póki co minimalna.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2020 02:40 PM przez Dobromiera.)
07.07.2020 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Artur.O napisał(a):Tym bardziej, że w sumie Amerykanów jest z 10 razy więcej niż Polaków
Brytyjczyków niecałe dwa razy więcej, więc chyba są tutaj zbyt mocno reprezentowani.
07.07.2020 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #58
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
kajman napisał(a):Brytyjczyków niecałe dwa razy więcej, więc chyba są tutaj zbyt mocno reprezentowani.
w dziwnym kierunku idzie ta dyskusja... Icon_rolleyes

Kuba1201 napisał(a):Za to nie było jeszcze całej masy znanych i lubianych na tym forum podmiotów z Polski, UK i USA.
dlatego jest sens otworzyć w sierpniu drugą setkę Icon_twisted

Liczba polskich wykonawców bliżej połowy mniej by mnie jednak zdziwiła biorąc pod uwagę, że większość życia spędziliśmy bez internetu i zaznajomieni głównie z krajowym rynkiem muzycznym. W podobnej proporcji polscy wykonawcy trafiali na pierwsze miejsce w historii LP3 do roku 2019 - 41%.
07.07.2020 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #59
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Mimo to, większość z nas chce, aby reszta poznała coś nowego, coś z czym wcześniej nie obcowała za bardzo. Większą liczbę polskich wykonawców widziałbym w "Przetrwają", gdzie konieczna jest znajomość całej dyskografii. Na tym poziomie znajomości dorobku na pewno dominują wśród nas Polscy artyści.

Radio Epsilon
07.07.2020 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #60
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
(07.07.2020 03:39 PM)EVENo napisał(a):  w "Przetrwają", gdzie konieczna jest znajomość całej dyskografii.

Nie jest. Icon_razz2

(07.07.2020 03:12 PM)thestranglers napisał(a):  Liczba polskich wykonawców bliżej połowy mniej by mnie jednak zdziwiła biorąc pod uwagę, że większość życia spędziliśmy bez internetu i zaznajomieni głównie z krajowym rynkiem muzycznym.
No nie wiem, w moich czasach przedinternetowych (tak do 2007 roku) to znana mi muzyka raczej rozkładała się w proporcji cztery do jednego na korzyść reszty świata, a jeszcze gorzej to wyglądało na mojej liście przebojów. Poza kilkoma raperami, wiksiarzami i ulubieńcami RMF FM to reszta to była zagranica.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2020 03:50 PM przez Dobromiera.)
07.07.2020 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 469 84 679 Wczoraj 03:23 PM
Ostatni post: kajman
  Wykresy popularności Mychartsowych Topów AKT! 4 570 06.08.2020 03:54 PM
Ostatni post: neo01
  Nowe zasady wyboru wybierającego w Mychartsowych Topach thestranglers 16 3 173 14.09.2015 05:20 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości