Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZLOT!
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
 
kajman napisał(a):Dla mnie byłoby to nietaktem w stosunku do pewnych osób, nie piszących obecnie na tym forum.

Cóz to za nietakt. Nie piszą dlatego, że mają "problem". Fakt przyznaję abd3mz nieźle mnie wkurzył swoim zachowaniem, ale mnie złość i irytacja już przeszły. Najwyraźniej są jednak osoby, które lubią wiecznie odgrzewać stare problemy i robić z siebie "męczenników".

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
11.10.2010 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #122
 
Konrad napisał(a):
kajman napisał(a):Dla mnie byłoby to nietaktem w stosunku do pewnych osób, nie piszących obecnie na tym forum.
Cóz to za nietakt. Nie piszą dlatego, że mają "problem". Fakt przyznaję abd3mz nieźle mnie wkurzył swoim zachowaniem, ale mnie złość i irytacja już przeszły. Najwyraźniej są jednak osoby, które lubią wiecznie odgrzewać stare problemy i robić z siebie "męczenników".
Nie piszą dlatego, że jedna z nich została na tym forum potraktowana chamsko. Nota bene dziwne jest że przez długi czas pewne osoby nie wkurzały niektórych innych swoim zachowaniem (szczegolnie że większość innych wkurzały niepomiernie), a ta jedna wkurzyla tylko Ciebie.
11.10.2010 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #123
 
Nie znam problemu związanego z odejściem pewnych użytkowników.
Nie znam konfliktu.
Nie znam osobiście żadnego użytkownika (jeszcze Icon_wink2 )
Nie rozumiem sensu rozmowy na temat tych co nie chcą lub nie mogą uczestniczyć (bez względu czy to są przeszkody "natury moralnej" czy dziecięcy wiek).

Ja ten temat rozumiem jako miejsce porozumienia się między tymi co chcą.

Korzystając z kolejnej wizyty, przypominam:
Kto ma ochotę się spotkać w ogóle, niech pisze, na początek miasto które mu pasuje.

p.s. kompletnie nie wiem o co chodzi w tym o czym napomknęli kajman i Konrad. Jeśli ktoś zechciałby mi ten temat przybliżyć, to podałem swojego prywatnego maila w swoim profilu.

Panowie, spokojnie, nerwy szkodzą na zdrowie. Pikawa u każdego ma swoją wytrzymałość.
A wkoło pełno powodów do wkur...
Jeśli konflikt jest stary i jest przeszłością, to może nie ma sensu go rozgrzebywać. Młodzież patrzy, czyta i ...
11.10.2010 05:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #124
 
kajman napisał(a):Nie piszą dlatego, że jedna z nich została na tym forum potraktowana chamsko.

Ja użyłbym określenia "zdecydowanie".

kajman napisał(a):Nota bene dziwne jest że przez długi czas pewne osoby nie wkurzały niektórych innych swoim zachowaniem (szczegolnie że większość innych wkurzały niepomiernie), a ta jedna wkurzyla tylko Ciebie.

Wybacz, ale od moderatora wymaga się więcej niż od użytkownika. To jest chyba oczywiste i logiczne. Ani Gary ani neon.ka ani Bear nie pisali do mnie w sprawie Listoholika. To może tylko Sebastiana wkurzał :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.10.2010 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #125
 
wybaczcie, może nie powinienem się wtrącać, ale skończcie rozdrapywać stare rany!
pabloyd napisał(a):Jeśli konflikt jest stary i jest przeszłością, to może nie ma sensu go rozgrzebywać. Młodzież patrzy, czyta i ...
no właśnie...
@kajman - myślę, że te osoby mogłyby się pojawić na zlocie, gdyż były (a niektóre dalej są ) częścią tego forum Icon_wink2
@Konrad - po co to rozgrzebywać? jeżeli chcesz pogadać z kajmanem na ten temat proponuję PW...

ja jestem chętny na zlot w Krakowie
14.10.2010 12:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #126
 
Jest 16.10, więc zgodnie z zapowiedzią podsumowanie głosowania.

Po pierwsze: dziękuje wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa.

Po drugie: zainteresowanie jest takie jak każdy widzi. Chęć uczestnictwa zgłosiło 11 osób.

Ten poziom zainteresowania niestety nie napawa optymizmem co do ewentualnych cyklicznych spotkań.
Tym samym mój pomysł (przyznam trochę zbyt optymistyczny) zakończył się niepowodzeniem.


Teraz o wynikach.
Przyjmując pierwsze zgłoszone miasto wyniki są następujące (wg kolejności zgłoszeń):

Kraków - 5 osób: michal91d, pabloyd, prz_rulez, kolej_grzesiek, Konrad

Wrocław - 2 osoby: Tomekk, aaktt

Białystok - 1 osoba: furbul

Warszawa - 3 osoby: Paweł, Vaxey, mike


Zgodnie z tym co planowałem, miejscem 1-ego spotkania byłby Kraków.
Na to miejsce zgłosiło się już 5 osób.

Powstają zatem pytania:
1. czy przy takim zainteresowaniu jest sens kontynuować temat ?
2. ile osób jest chętnych na spotkanie w Krakowie (zakładam że ktoś może chcieć dojechać) ?
3. Jaki ew. termin wchodziłby w grę ?

ad 1) proponuje żeby osoby które wyraziły już chęć, potwierdziły czy przy takim zainteresowaniu są nadal chętne.

ad 2) proponuje żeby osoby które miałyby ochotę dołączyć do Krakowa, zgłaszały się.
Wiemy z dotychczasowych postów, że Warszawa nie chce, ale może pozostali byliby chętni.

ad 3) rozważmy najpierw terminy tegoroczne, wiadomo sobota-niedziela. Ale jeśli większość powie chcemy, ale po
Nowym Roku, to wrócimy do tematu w przyszłym roku.


Proponuje żebyście się wypowiedzieli w najbliższych dniach. Bo albo zamykamy temat na dłuższy czas, albo działamy.

Od razu też chcę uprzedzić ew. głosy że jest niedługo spotkanie miłośników lp3 w Warszawie.
Oczywiście nie ma mowy żeby cokolwiek proponować w terminie kolizyjnym, t.j. weekend 12-14.11.
16.10.2010 07:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #127
 
Bo trochę w złym czasie zgłosiłeś tę propozycję. Ja byłbym bardziej mobilny i chętny w miesiącach lipiec-wrzesień, czy nawet kwiecień-maj. Póki co mam potworny plan zajęć i nie wiem czy uda mi się wygospodarować jakiś weekend na wyjazd do Krakowa, ale nie mówię nie, tylko czekam na detale Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2010 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #128
 
11 osób to moim zdaniem w sam raz na pierwszy zlot Icon_wink2 . Mówię to z innych doświadczeń, nie to żebym się pisał. Kraków też jest dobrym miejscem, bo jest co robić. Ale trochę się spóźniliście, bo już trochę przyzimno jest na Zloty, szczególnie takie gdzie można przy okazji coś pozwiedzać. Chyba że zaszyjecie się w głuszy, to co innego Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.10.2010 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #129
 
No właśnie też o to mi chodzi, że aura średnio sprzyjająca Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2010 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
 
Miszon napisał(a):11 osób to moim zdaniem w sam raz na pierwszy zlot
To w sumie duża liczba osób. Pierwszy zlot forum lp3 liczył sobie 4, czy 5 osób.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.10.2010 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #131
 
jeśli po Nowym Roku, to może być na samym początku ferii studenckich Icon_wink2
31.10.2010 12:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #132
 
W dniach 11-14 listopada br będę w Krakowie. Gdyby zatem ktoś chciał się ugadać na mini zlocik to czekam na info na PW.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.11.2010 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #133
 
Konrad napisał(a):W dniach 11-14 listopada br będę w Krakowie. Gdyby zatem ktoś chciał się ugadać na mini zlocik to czekam na info na PW.
A ja akurat od 2 listopada na Górnym Śląsku Icon_confused2 .
Szkoda że jako Krakus nie mogę Ci nic zaproponować, ale dzisiaj przyjechałem do Krakowa i jutro znowu wyjeżdżam.

Może w 2011 uda się zorganizować jakiś mini zlot w Krakowie.
13.11.2010 10:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #134
 
pabloyd, spoko. Każdy ma swoje plany i czasami trudno to wszystko pogodzić. Ja byłem w Krakowie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. A na wszelkie inne zloty jestem jak najbardziej otwarty gdyż tego typu wydarzenia bardzo integrują forumowiczów. Brak dużego zlotu mychartsowców jest głównym powodem pewnych konfliktów i nieporozumień, które tu miały miejsce w przeszłości. Oczywiście winę za to ponoszę Ja, gdyż nigdy w przeszłości nie podjąłem do zorganizowania tego wydarzenia.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.11.2010 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #135
 
Konrad napisał(a):Ja byłem w Krakowie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.
pozwiedzałeś ?
mini zlocik wypalił ?
Mnie akurat Kraków przywitał paskudną pogodą, ale z radością wróciłem na ten weekend.

Konrad napisał(a):A na wszelkie inne zloty jestem jak najbardziej otwarty gdyż tego typu wydarzenia bardzo integrują forumowiczów.
Zgadza się Icon_biggrin3

Konrad napisał(a):Brak dużego zlotu mychartsowców jest głównym powodem pewnych konfliktów i nieporozumień, które tu miały miejsce w przeszłości.
Jak wiesz mnie tu wtedy nie było. Zresztą nie zamierzam się w te niesnaski mieszać, a że ich nie znam, więc tym prostsza sprawa dla mnie.

Konrad napisał(a):Oczywiście winę za to ponoszę Ja, gdyż nigdy w przeszłości nie podjąłem do zorganizowania tego wydarzenia.
No cóż. Małą ankietę już masz, po moim "zamieszaniu" w temacie. Parę opinii rzeczowych się pojawiło. Może jak zaangażujesz się w temat to coś wypali w 2011-ym.
27.11.2010 04:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #136
 
pabloyd napisał(a):pozwiedzałeś ?

tak,zwłaszcza centra handlowe Icon_mrgreen

pabloyd napisał(a):mini zlocik wypalił ?


Wprawdzie z uczestnikiem innego forum, ale wypalił

pabloyd napisał(a):Może jak zaangażujesz się w temat to coś wypali w 2011-ym.

Wątpię czy to cokolwiek pomoże Icon_neutral2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.12.2010 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #137
 
Konrad napisał(a):
pabloyd napisał(a):Może jak zaangażujesz się w temat to coś wypali w 2011-ym.
Wątpię czy to cokolwiek pomoże Icon_neutral2
Eee, nie podchodź do tematu z takim pesymizmem.
Popatrz na posty aaktt, który by do Krakowa przyjechał, a przecież ma daleko jak sam napisał.
Będzie się zbliżać wiosna, to może wrócimy wtedy do tematu.


Konrad napisał(a):
pabloyd napisał(a):pozwiedzałeś ?
tak,zwłaszcza centra handlowe Icon_mrgreen

Icon_lol A myślałem, że będziesz szybszy ode mnie i zapuścisz się do podziemi Rynku.
Ja spokojnie czekam, aż się przewalą tłumy.
02.12.2010 12:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #138
 
Cytat:Będzie się zbliżać wiosna, to może wrócimy wtedy do tematu.
ok. Jest już kwiecień. Proponuję wrócić do tematu. Moja propozycja - maj, Kraków. Icon_wink2 (wiem, że jest zlot LP3 dlatego dobrze, żeby terminy się nie zbiegały)
30.04.2011 07:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #139
 
Jestem za Icon_biggrin3
03.05.2011 01:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #140
 
proponuje Off Katowice

[Obrazek: kleschko.png]
19.05.2011 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlot nr 1 (Węgorzewo 11-12.07.2008) Yacy 18 3 814 16.07.2008 08:09 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości