Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 111 z 26.12.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
mrsap napisał(a):1. Bardzo mnie cieszy obecność dwóch utworów The Raconteurs w pierwszej dziesiątce.
2. Ku mojej radości, debiutuje utwór z EP-ki Coldplay, który jest również blisko mojej listy. Jednak bliżej w kolejce jest inny utwór z tej EP-ki.
3. Na koniec dodam, że jeden z Twoich weteranów jest bardzo blisko debiutu na mojej liście.
1 Obydwa pojawiły się dzięki obecności na Twojej liście. Pierwszy na szczęście znalazł wsparcie po katastrofie u Ciebie, drugi Ty trzymasz przy życiu.
2. Ja jeden utwór z EP-ki w pewnym sensie z założenia odrzuciłem, a ten przypomina mi w klimacie Cmentarze, które u mnie już sporo czasu przebywają.
3. Nawet nie próbuję zgadywać, który. Ale mam prośbę - jeżeli mu się nie uda, to napisz, co to było.
30.12.2008 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
kajman napisał(a):pojawił się dzięki obecności na Twojej liście [...] trzymasz przy życiu.

zawsze chciałem mieć listę, na której utwory przy życiu będa trzymać inni, pech, wybrałem inny wariant, i teraz już nie będę go zmieniać Icon_biggrin3
30.12.2008 08:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Przypuszczam, że tym utworem odrzuconym jest najlepszy na EP-ce Technicolor. Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.12.2008 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):Pierwszy na szczęście znalazł wsparcie po katastrofie u Ciebie, drugi Ty trzymasz przy życiu.
Ja bym tego katastrofą nie nazwał. W końcu znalazło się dla niego miejsce w trzydziestce podsumowania roku.

kajman napisał(a):2. Ja jeden utwór z EP-ki w pewnym sensie z założenia odrzuciłem, a ten przypomina mi w klimacie Cmentarze, które u mnie już sporo czasu przebywają.
Nie wiem co to za założenie, ale (nie wiem dlaczego) mam pewność, że chodzi nam o ten sam utwór Icon_wink2

Cytat:3. Nawet nie próbuję zgadywać, który. Ale mam prośbę - jeżeli mu się nie uda, to napisz, co to było.
Na pewno się uda.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.12.2008 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):1. Pierwszy na szczęście znalazł wsparcie po katastrofie u Ciebie, drugi Ty trzymasz przy życiu.
Ja bym tego katastrofą nie nazwał. W końcu znalazło się dla niego miejsce w trzydziestce podsumowania roku.
kajman napisał(a):2. Ja jeden utwór z EP-ki w pewnym sensie z założenia odrzuciłem, a ten przypomina mi w klimacie Cmentarze, które u mnie już sporo czasu przebywają.
Nie wiem co to za założenie, ale (nie wiem dlaczego) mam pewność, że chodzi nam o ten sam utwór Icon_wink2
1. Ale tempo spadku w końcówce było imponujące, chyba to przyznasz?
2. Jeżeli myślisz o tym samym, to I był na liście.
30.12.2008 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Jak dużo spadków do leżakowni, ciekawe czemu... Icon_wink2 Icon_mrgreen
Moje ulubione numerki w tym tygodniu to 4, 14, 49 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
30.12.2008 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):pojawił się dzięki obecności na Twojej liście [...] trzymasz przy życiu.
zawsze chciałem mieć listę, na której utwory przy życiu będa trzymać inni, pech, wybrałem inny wariant, i teraz już nie będę go zmieniać Icon_biggrin3
Pewnie Ci taki wariant nie przyszedł do głowy. Icon_wink2
A swoją drogą wyobrażam sobie, jakby sobie na mnie używał Konrad, gdyby Bombonierka miała 111 tygodni na liście. Icon_lol Nie tylko ona pewnie, ale Spider's web chyba mniej by mu przeszkadzało.
30.12.2008 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Jak dużo spadków do leżakowni, ciekawe czemu... Icon_wink2 Icon_mrgreen
2. Moje ulubione numerki w tym tygodniu to 4, 14, 49 Icon_smile2
1. Tak naprawdę to ja aż tak daleko do Warszawy nie mam.
2. Podejrzewam, że po części także z powodu kierunku ruchu. Icon_wink2
30.12.2008 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
kajman napisał(a):1. Tak naprawdę to ja aż tak daleko do Warszawy nie mam.
2. Podejrzewam, że po części także z powodu kierunku ruchu. Icon_wink2
1. Hmmm, czy to jakaś groźba? Icon_mrgreen
2. Było to jedno z podstawowych kryteriów wyboru Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
30.12.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):1. Tak naprawdę to ja aż tak daleko do Warszawy nie mam.
1. Hmmm, czy to jakaś groźba? Icon_mrgreen
Jakby to powiedzieć? Icon_wink2
31.12.2008 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #31
 
Wróciłem Icon_lol

W zeszłym tygodniu (chyba tak juz trzeba pisać Icon_wink2 ) najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie awans Owieczek na miejsce 14 . Icon_biggrin3 Ładnie do góry nowy The Rocunters oraz kolejny powrót Hurtu do scisłej czołówki . Piszę "ścisłej" poniewaz mam nadzieję że w tym tygodniu zamelduja sie kolejny raz na podium. Icon_wink2
Natomiast Aberinkula obiera kierunek odwrotu , ale mam nadzieje ze to jednak nie jest jeszcze dezercja Icon_mrgreen No i ANL moze zasadzi Tobie porządnego kopa Icon_wink2 ponieważ dostało wsparcie z innej waznej listy .
03.01.2009 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Aro napisał(a):1. Wróciłem Icon_lol
2. W zeszłym tygodniu (chyba tak juz trzeba pisać Icon_wink2 ) najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie awans Owieczek na miejsce 14 . Icon_biggrin3
3. Ładnie do góry nowy The Rocunters
4. oraz kolejny powrót Hurtu do scisłej czołówki . Piszę "ścisłej" poniewaz mam nadzieję że w tym tygodniu zamelduja sie kolejny raz na podium. Icon_wink2
5. Natomiast Aberinkula obiera kierunek odwrotu , ale mam nadzieje ze to jednak nie jest jeszcze dezercja Icon_mrgreen
6. No i ANL moze zasadzi Tobie porządnego kopa Icon_wink2 ponieważ dostało wsparcie z innej waznej listy .
1. Świetnie. Icon_biggrin3
0. A tak w ogóle to ciekawie się komentuje, jeżeli się już w przybliżeniu zna wyniki swojej listy.
2. Zbiegł on się ze spadkiem innego Bigelfa, a w tym tygodniu na pewno Owieczki wykonają gwałtowne ruchy.
3. No, ale teraz to już będzie znacznie trudniej, bo to jednak ścisła czołówka.
4. Na pewno nie utrzyma swojego miejsca, ale kierunek ruchu niech pozostanie tajemnicą jeszcze z 2-3 godziny.
5. Kiedyś ten kierunek zmienić musi, ale czy to się uda już w tym tygodniu?
6. Akurat dla mnie to ile i jakie dodatkowe wsparcie się pojawia nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko że jest albo że go nie ma. Ostatnio mimo zwiększonego wsparcia leciała w dół. W tym tygodniu na przykład największe skoki zaliczają utwory, dla których wsparcie w jednym przypadku pozostało zupełnie bez zmian, a w drugim lekko zmalało.
03.01.2009 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości