Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 43 z 7.09.07
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #21
 
5. 15. 2 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS - a mnie się marzy powrót tego utworu do VHL... tylko czy da radę?
10.09.2007 04:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #22
 
Feist to nowość, a myślałem, ze już było w zestawieniu.

.
10.09.2007 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
vingoe napisał(a):5. 15. 2 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS - a mnie się marzy powrót tego utworu do VHL... tylko czy da radę?
Byłoby bardzo fajnie, bo utwór jest przedniej jakości.
10.09.2007 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
Re: kajman30 nr 43 z 7.09.07
kajman napisał(a):6. Najlepszego tgodnia nie miało też Placebo, chociaż na początku nie wyglądało tak źle. Wprawdzie od początku wiedziałem, że Running up that hill nie utrzyma drugiej pozycji, ale spadek na 9 jednak mnie zaskoczył.
kajman napisał(a):8. 2. 18 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
9. 8. 2 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
:?: Icon_wink2

przyznam sie, ze w ostatnich tygodniach Twoja lista mnie zdumiewa.
kiedys totalna stabilizacja w pierwszej dziesiatce, a teraz takie kwiatki jak spadki z 3. na 13. czy z 5. na 19.
szkoda RUTH, ale ciesze sie, ze "Broken Promise" wciaz na znakomitej pozycji, a skoro w dodatku piszesz, ze jeszcze zyskalo na wartosci to mozna miec nadzieje, ze kiedys bedzie i podium.
licze tez, ze Serj jeszcze mocniej zaznaczy swoja obecnosc.
przesluchalem sobie tego Igorka i... prawde mowiac spodziewalem sie czegos lepszego.
12.09.2007 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: kajman30 nr 43 z 7.09.07
ku3a napisał(a):1. przyznam sie, ze w ostatnich tygodniach Twoja lista mnie zdumiewa.
kiedys totalna stabilizacja w pierwszej dziesiatce, a teraz takie kwiatki jak spadki z 3. na 13. czy z 5. na 19.
2. szkoda RUTH, ale ciesze sie, ze "Broken Promise" wciaz na znakomitej pozycji, a skoro w dodatku piszesz, ze jeszcze zyskalo na wartosci to mozna miec nadzieje, ze kiedys bedzie i podium.
3. licze tez, ze Serj jeszcze mocniej zaznaczy swoja obecnosc.
4. przesluchalem sobie tego Igorka i... prawde mowiac spodziewalem sie czegos lepszego.
1. Mnie też ruchy na mojej liście zdumiewają, ale to po części efekt tego, że coraz więcej utworów podobających mi się jest w zestawie. To także efekt pojawienia się nowych forumowiczów. Jeżeli w 10 są/będą 4 piosenki, które poznałem dzięki forumowiczom, których 2 miesiące temu tutaj nie było, a i dalej jest ich sporo, to znaczy, że konkurencja się zaostrza i różnice między piosenkami maleją.
2. Obawiam, że ciężko będzie o to podium dla Broken promise, bo pozostałe piosenki w piątce są znakomite i wcale nie będą chciały opuścić swoich miejsc, a szykuje się jeszcze jedna niespodzianka (dla mnie samego także).
3. Z tego co widzę, to jutro opuści 50. Nadal mi się podoba, ale kilka innych piosenek spodobało mi się bardziej, w tym 3 zupełnie nowe (jedna to bardzo dziwna historia).
4. Mam wrażenie, że to nie Twoja bajka. Zresztą u mnie budzi mieszane uczucia. Obiektywizm mi mówi, że jest za wysoko, ale jak to leci, to mnie tak lapie, że muszę się hamować, żeby nie wrzucić go jeszcze wyżej.
12.09.2007 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości