Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.R.Z. 422, 22.12.2008
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Cóż... parę miłych piosenek PSB miało.
Kajman, a ich hit z '99 roku to dla Ciebie też koszmarek? Icon_wink2
23.12.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Czy chodzi o Elvisa?
To by było dziwne, bo z tego co kojarzę, to on nie znosi Always w wersji z 87...[/quote]No to akurat źle kojarzysz. Wprawdzie nie ma startu do wersji deBurgha, ale to jedyne, co byłem w stanie słuchać, a największe koszmary zaczęły się od Suburbii. Ale wersja Presleya jest to coś tak potwornego, że od tamtej pory Presley dla mnie to pomyłka stulecia.
23.12.2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
aaktt napisał(a):Jeśli kogoś dobija Elvis to definitywnie się nie zna Icon_mrgreen
Taka dygresyjka Icon_razz
Słodki, ckliwy, beznadziejnie śpiewający, cud, że po kimś takim muzyka jeszcze nie przestała istnieć.
23.12.2008 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Suburbia to klasyk, no co ty ;P Nie wiem co w tym koszmarnego....koszmarne może być dla przeciętnego słuchacza Saturday Night Forever, Go West czy hmmm I Wouldn't Normally Do Icon_wink ale.... dobra, skończmy temat, bo do niczego sensownego nie prowadzi.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Tomekk napisał(a):znowu się zaczął ten temat Icon_smile2
Czyli jest fajnie.
23.12.2008 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Zupełna zmiana tematu tak jak obiecywałem:

DOPIERO TERAZ ZAUWAŻYŁEM PODTYTUŁ TEMATU! Icon_biggrin [prawdopodobnie zawsze wchodziłem w ten wątek poprzez bezpośrednie kliknięcie w temat, a nie przez dział prz) Rozumiem, że chodzi o lidera ;P?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):Jeśli kogoś dobija Elvis to definitywnie się nie zna Icon_mrgreen
Taka dygresyjka Icon_razz
Słodki, ckliwy, beznadziejnie śpiewający, cud, że po kimś takim muzyka jeszcze nie przestała istnieć.
Cudem jest to, że gościu z Twoim muzycznym doświadczeniem zbieranym przez wiele lat wygłasza takie herezje i nie potrafi docenić roli Króla Elvisa w historii muzyki rozrywkowej, nawet jeśli osobiście za nim nie przepada Icon_wink2 Spinasz się czasami z tymi patetycznymi mowami jakbyś jeszcze nie wyszedł podstawówki.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2008 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
aaktt napisał(a):Spinasz się czasami z tymi patetycznymi mowami jakbyś jeszcze nie wyszedł podstawówki.
Ostroooooooooooooo Icon_mrgreen
23.12.2008 08:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Spinasz się czasami z tymi patetycznymi mowami jakbyś jeszcze nie wyszedł podstawówki.
Ostroooooooooooooo Icon_mrgreen

To nasza specjalność chyba na tym forum Icon_smile eh...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
normalnie jesteśmy lepsi niż Red Hot Chili Peppers Icon_razz
saferłel napisał(a):DOPIERO TERAZ ZAUWAŻYŁEM PODTYTUŁ TEMATU! Icon_biggrin [prawdopodobnie zawsze wchodziłem w ten wątek poprzez bezpośrednie kliknięcie w temat, a nie przez dział prz) Rozumiem, że chodzi o lidera ;P?
No skądże. Tu chodzi o wasze rozpaczanie z powodu spadku The Last Shadow Puppets.
Icon_lol
23.12.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
A to też Icon_razz2 ....i ta Panna z Tańca z Gwiazdami w top 10 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
saferłel napisał(a):To mnie zaskoczyłeś z tymi 60, skąd diabelski pomysł by aż tyle poznać?!
Może troszkę mniej, bo myślałem, że na LP3 było ich więcej niż 28, ale nie wszystkie trafiały na LP3 nawet w 80-tych latach, a sporo można było usłyszeć w TV. Potem sporo ich było np. w 30 tonach, więc 50 bez problemu by się zebrało (z 60 może być trudniej, ale może też). No i przeglądając utwory z LP3, doszedłem do wniosku, że chyba jeszcze znosiłem What have I done to deserve this śpiewane z Dusty.
23.12.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
Uważam, że trzeba mieć trochę dystansu do swoich własnych opinii i nie traktować ich jako ostatecznego wyroku na kimś. Poza tym rozumiem niechęć do kogoś, ale podważanie niewątpliwej roli w historii muzyki to narażanie się na śmieszność Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
prz_rulez napisał(a):Cóż... parę miłych piosenek PSB miało.
Kajman, a ich hit z '99 roku to dla Ciebie też koszmarek? Icon_wink2
Który, bo na pewno słyszałem I don't know what you want but I can't give it anymore i New York City boy i chociaż za bardzo nie pamiętam, jak leciały to kojarzę, że mnie wkurzały. A jeżeli inne to nie wiem czy znam.
23.12.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Ja sądzę, że około 40 znasz i to jeśli byłeś ''całkiem uważnym słuchaczem'', ale dobra...to tak z obowiązku i ciekawości sobie na boku obliczyłem Icon_wink W każdym razie gratuluję wyniku Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
aaktt napisał(a):Uważam, że trzeba mieć trochę dystansu do swoich własnych opinii i nie traktować ich jako ostatecznego wyroku na kimś. Poza tym rozumiem niechęć do kogoś, ale podważanie niewątpliwej roli w historii muzyki to narażanie się na śmieszność Icon_wink2

I kto to mówi Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Suburbia to klasyk, no co ty ;P Nie wiem co w tym koszmarnego....koszmarne może być dla przeciętnego słuchacza Saturday Night Forever, Go West czy hmmm I Wouldn't Normally Do Icon_wink ale.... dobra, skończmy temat, bo do niczego sensownego nie prowadzi.
Saturdaya i Wouldn'ta nie kojarzę, Go west (to chyba miało taki durny ruski teledyx) faktycznie wyjątkowo nie trawiłem, ale najgorsza czwórka to dla mnie właśnie Suburbia, It's a sin i Rent (pewnie także dlatego, że doszły do szczytu LP3) oraz nagrania z Lisą M. No i fatalnie kojarzy mi się to z Robinem, ale może dlatego, że to był ich pierwszy utwór słyszany po dużej przerwie.
23.12.2008 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Uważam, że trzeba mieć trochę dystansu do swoich własnych opinii i nie traktować ich jako ostatecznego wyroku na kimś. Poza tym rozumiem niechęć do kogoś, ale podważanie niewątpliwej roli w historii muzyki to narażanie się na śmieszność Icon_wink2

I kto to mówi Icon_razz2
Ja nigdy nie napisałem, że po tym, co nagrało PSB dziwię się, że muzyka nie przestała istnieć. Rozumiem, że to był naturalny etap ewolucji muzyki (który ja uważam za wybitnie obciachowy, ale trudno). Cała muzyka lat 80tych taka była, no 3/4.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2008 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Akurat oni najważniejsze dzieła stworzyli w latach 90, które nie brzmią już jak Domino Dancing czy Heart (chociaż tak na dobrą sprawę z tych ich 80's hits to tylko ten 1 jest taki bardzo hmm wkurzający, ja go nawet nie słucham często)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
kajman napisał(a):
saferłel napisał(a):Suburbia to klasyk, no co ty ;P Nie wiem co w tym koszmarnego....koszmarne może być dla przeciętnego słuchacza Saturday Night Forever, Go West czy hmmm I Wouldn't Normally Do Icon_wink ale.... dobra, skończmy temat, bo do niczego sensownego nie prowadzi.
Saturdaya i Wouldn'ta nie kojarzę, Go west (to chyba miało taki durny ruski teledyx) faktycznie wyjątkowo nie trawiłem, ale najgorsza czwórka to dla mnie właśnie Suburbia, It's a sin i Rent (pewnie także dlatego, że doszły do szczytu LP3) oraz nagrania z Lisą M. No i fatalnie kojarzy mi się to z Robinem, ale może dlatego, że to był ich pierwszy utwór słyszany po dużej przerwie.

Z Lizą Minelli byli nawet? A to coś ponad programowo, ale w sumie nawet In The Night nie wiadomo skąd....i znów mnie zaskakujesz, bo spodziewałbym się złych reakcji na wszystko co robili w latach 80 tylko nie na Rent i It's A Sin Icon_wink To akurat dość hmm niebanalne utwory...a to mało powiedziane....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości