Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katy Perry - Witness
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Katy Perry - Witness
9 czerwca trafi do sprzedaży czwarty studyjny album amerykańskiej wokalistki Katy Perry pt. "Witness". Wydawnictwo promują single "Chained To The Rhythm", “Bon Appétit” i "Swish Swish", które trafi do sprzedaży 19 maja.

[Obrazek: Katy-Perry-Witness-2017-2480x2480.jpg?resize=333%2C333]

Tracklista:

1. Witness | Katy Perry, Max Martin, Savan Kotecha & Ali Payami
2. Hey Hey Hey | Katy Perry, Max Martin, Sia Furler, Ali Payami & Sarah Hudson
3. Roulette | Max Martin, Ali Payami, Shellback & Ferras Alqaisi
4. Swish Swish (feat. Nicki Minaj) | Katy Perry, Duke Dumont, Brittany Hazzard, Sarah Hudson, Onika Miraj & PJ “Promnite” Sledge
5. Déjà Vu | Katy Perry, Hayden James, Ferras Alqaisi & Thomas Stell
6. Power | Katy Perry & Jack Garratt
7. Mind Maze | Katy Perry, Ali Payami, Corin Roddick, Sarah Hudson & Megan James
8. Miss You More | Katy Perry, Ali Payami, Corin Roddick, Sarah Hudson & Megan James
9. Chained to the Rhythm (feat. Skip Marley) | Katy Perry, Max Martin, Sia Furler, Ali Payami & Skip Marley
10. Tsunami | Katy Perry, Michael Williams, Marcus Bell, Sarah Hudson & Mia Moretti
11. Bon Appétit (feat. Migos) | Max Martin, Kirsnick Ball, Quavious Marshall, Oscar Holter, Shellback, Kiari Cephus, Katy Perry & Ferras Alqaisi
12. Bigger Than Me | Katy Perry, Sarah Hudson, Corin Roddick, Megan James & Oscar Holter

Deluxe Version

13. Save As Draft | Katy Perry, Elof Loelv, Noonie Bao, DJ Mustard, Max Martin & Twice As Nice
14. Pendulum | Katy Perry, Jeff Bhasker & Sarah Hudson
15. Into Me You See | Katy Perry, Alexis Goddard, Joe Taylor & Ferras Alqaisi

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2017 07:16 PM przez Szymek79.)
15.05.2017 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #2
RE: Katy Perry - Witness
A "Witness" podobno miało ukazać się już dziś, a nie w piątek Icon_wink
Jestem ciekawy co ciekawego nam zaserwuje Kaśka. Liczę na jakieś nowe brzmienia.
15.05.2017 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #3
RE: Katy Perry - Witness
Spodziewam się tylko dobrych i bardzo dobrych utworów.
16.05.2017 09:34 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Katy Perry - Witness
Szymek79 napisał(a):tytułowe "Witness", które trafi do sprzedaży 19 maja
lelelel; widać, jak na dłoni, że perry i jej wytwórnia bardzo boją się flopa

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2017 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Katy Perry - Witness
Nie wiem akurat co wydanie 19. maja ma wspólnego z flopem, natomiast nie zdziwiłbym się, gdyby faktycznie takie obawy były. Jednakże ten flop może być tylko na własne życzenie twórców tej płyty. W ogóle trochę mnie przeraża ta przemiana Katy. Pierwsza płyta (nie mam na myśli albumu "Katy Hudson", choć w sumie ciekawe jest, jak czasami niedaleka droga dzieli alternatywną niszowość od totalnej komerchy) była wypełniona przebojowymi melodiami, ale też były na niej power ballady w stylu "Thinking Of You" oraz pop-rockowe bangery. Teraz natomiast... Nawet nie wiem jak to skomentować. Może faktycznie sprzedała duszę diabłu? Icon_evil

Swoją drogą, na Wikipedii podana jest czerwcowa data premiery. Niekatualne informacje czy też kolejna zmiana?
18.05.2017 01:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #6
RE: Katy Perry - Witness
(18.05.2017 01:47 PM)prz_rulez napisał(a):  Swoją drogą, na Wikipedii podana jest czerwcowa data premiery. Niekatualne informacje czy też kolejna zmiana?
Jak najbardziej aktualne - album ukaże się 9 czerwca. 19 maja mamy usłyszeć nowy singiel - jedni mówią o "Witness", inni o "Swish Swish"
(18.05.2017 01:47 PM)prz_rulez napisał(a):  Natomiast nie zdziwiłbym się, gdyby faktycznie takie obawy były. Jednakże ten flop może być tylko na własne życzenie twórców tej płyty
Zakładam, że będzie flop (co widać już po notowaniach pierwszego singla, który przemknął bez większego echa)
(18.05.2017 01:47 PM)prz_rulez napisał(a):  Pierwsza płyta była wypełniona przebojowymi melodiami, ale też były na niej power ballady w stylu "Thinking Of You" oraz pop-rockowe bangery
"One of the Boys" to zdecydowanie jej NAJLEPSZY album. "I Kissed a Girl" i "Hot N' Cold" pomimo swojej banalności są naprawdę ponadczasowe i Kaśka już nigdy nic lepszego nie stworzy. A "Thinking of You" to przepiękny utwór z przepięknym teledyskiem. Tyle w temacie. Jedynie "Waking Up in Vegas" za bardzo nie lubię Icon_wink
18.05.2017 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #7
RE: Katy Perry - Witness
Oficjalna okładka i twórcy kompozycji zaprezentowani.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.05.2017 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #8
RE: Katy Perry - Witness
Tak w ogóle to liczyłem na to, że "Rise" pojawi się chociażby na deluxie Icon_sad
20.05.2017 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Katy Perry - Witness
Pierwszy singiel jeszcze jeszcze (pewnie siłą rozpędu), ale drugi na razie...
22.05.2017 01:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: Katy Perry - Witness
prz_rulez napisał(a):Nie wiem akurat co wydanie 19. maja ma wspólnego z flopem
miesiąc po poprzednim singlu, proszę cię

prz_rulez napisał(a):power ballady w stylu "Thinking Of You"
pięta achillesowa perry

ale żeby nie było, okładka jest fantastyczna; w ogóle od samego początku lubię jej okładki; kiedyś nawet chciałem powiesić sobie plakat z grafiką z teenage dream na drzwiach, ale opamiętałem się w porę xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.05.2017 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: Katy Perry - Witness
AKT! napisał(a):miesiąc po poprzednim singlu, proszę cię
Sami tłumaczyliście chyba z saferem czy Arturem, że w dzisiejszych czasach to nie ma znaczenia, więc sobie zaprzeczasz.
To było przy okazji dyskusji o częstotliwości wydawania singli Rihanny bodajże.
22.05.2017 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Katy Perry - Witness
nie zaprzeczam sobie; to zupełnie różne sytuacje; każdą trzeba oceniać przez pryzmat rozmaitych czynników; tutaj głównym czynnikiem było to, że numer przepadł na listach przebojów; to pierwszy taki singiel w dyskografii perry; wcześniej cokolwiek wydawała, radziło sobie dobrze albo znakomicie; a mówimy o drugim singlu przed premierą płyty; ludzie powinni tego krążka wyczekiwać, powinni streamować ten singiel, oglądać teledysk i kupować numer na itunes, a wszystko powinno to powinno wykorzystać i w perspektywie nakręcić radio, które oczywiście reaguje z opóźnieniem; finał miał być taki, że "bon appetit" miało być jednym z topowych singli w kraju w momencie, kiedy ukaże się płyta, a zostały niecałe trzy tygodnie
tymczasem wynik jest miażdżący: w pierwszym tygodniu 18 tysięcy cyfrowych kopii, airplay na poziomie 3,8 miliona słuchaczy i debiut na 76. na billboardzie
jeśli to nie jest zwiastun flopa, to nie wiem, co jest

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.05.2017 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Katy Perry - Witness
AKT! napisał(a):pięta achillesowa perry
Hmm, ale myślę, że akurat ta jej się udała.
Z "bardziej ballad niż nie" to jeszcze "Ur So Gay" Icon_biggrin
AKT! napisał(a):kiedyś nawet chciałem powiesić sobie plakat z grafiką z teenage dream na drzwiach, ale opamiętałem się w porę xD
Eee, fajnie by było Icon_biggrin
22.05.2017 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
RE: Katy Perry - Witness
może i lubię bubblegum bass, ale na ścianach preferuję klimaty bardziej dekadenckie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.05.2017 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #15
RE: Katy Perry - Witness
Szymek79 napisał(a):1. Witness | Katy Perry, Max Martin, Savan Kotecha & Ali Payami


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
09.06.2017 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #16
RE: Katy Perry - Witness
Szymek79 napisał(a):8. Miss You More | Katy Perry, Ali Payami, Corin Roddick, Sarah Hudson & Megan James


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
09.06.2017 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #17
RE: Katy Perry - Witness
ktoś już słuchał?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2017 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: Katy Perry - Witness
Ja przesłuchałem na próbę 4 piosenki. Jest średnio i mówię to ja - fan Katy Perry Icon_smile
"Miss You More" zabrzmiało mi bardzo ciekawie. Natomiast "Witness" i "Deja Vu" jest w sumie takie nijakie, zero w tym melodyjności i chwytliwości, co zawsze było atutem Perry. Nie wiem czy to wina producentów czy przegrzania materiału. Po pierwszym singlu byłem optymistycznie nastawiony. Teraz już nie.

Oczywiście to moja ocena po poznaniu 4 utworów (poza singlowym).
09.06.2017 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Katy B - Little Red Szymek79 0 827 08.02.2014 06:24 PM
Ostatni post: Szymek79
  Katy Perry - Prism Szymek79 30 5 413 06.12.2013 12:46 AM
Ostatni post: jszmiles
  Brendan Perry - Ark saferłel 16 2 582 10.04.2010 04:30 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości