Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Polish, polska, EDM
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Wrzucam w dużej mierze z faktu, że ostatnio przyuważyłem C-BooLa na playliście w rosyjskim radiu Icon_smile I choć od dawna go nie słucham, to cieszę się, że zaczyna wychodzić poza obręb naszego kraju.

02.05.2017 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #2
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
C-Bool już dawno wyszedł poza granice naszego kraju.Jego utwory prezentowane są w klubach zachodniej Europy i nie tylko...Stacje muzyczne USA takie utwory jak "Never Go Away'', ''Magic Symphony'' często emitują w lokalnych rozgłośniach.Jestem pewien że, utwór ''DJ Is Your Second Name'' też osiągnie wielki sukces.
05.05.2017 10:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
W Czechach też grają C-Boola. Słyszałem go na jednej stacji, bodajże na Helaxie.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
06.05.2017 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #4
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Zgadza się.Helax Radio i Ćeska 1 zapodają C-Boola że, aż miło.
06.05.2017 11:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kuba015 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Mar 2016
Post: #5
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
To może być hit tego lata. Na YouTube już idzie po więcej wyświetleń niż Magic Symphony, przynajmniej tak sądzę po aktualnych statystykach.

*** Codzienna Utworów Lista | 13 Wstecz ***
07.05.2017 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #6
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
No cóż, miło że robi karierę, ale mnie nie przekonał. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ale takich dj-ów jest na pęczki, a C-Bool niczym szczególnym się nie wyróżnia (przynajmniej dla mnie). A może to wynik z tego, że po prostu nie lubię tego typu muzyki?
07.05.2017 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #7
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Życzę ci choćby tylko jednego koncertu C-Boola na żywo,a uwierz mi zmienił byś zdanie.A tak poza tematem to naprawdę sympatyczny człowiek który czerpie prawdziwą radość z tego co tworzy.Każdy jego utwór jest mozolnie kroczek po kroczku tworzony przez niego samego.C-Bool,a dla bliskich po prostu Grzesiek to dla mnie przykład jak pracą i cierpliwością można dojść do czegoś w życiu.Nic nie ujmując wszystkim polskim DJ-om dla mnie jest on niekwestionowanym numerem 1.
09.05.2017 10:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
zupełnie nijakie i dla nikogo
nie wierzę, że w 2017 roku to może mieć rację bytu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2017 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Właśnie dlatego ma rację bytu, że to 2017 Icon_lol
Ja tęsknię za C-Boolem z "Would You Feel"...
10.05.2017 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #10
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Tak, to nie ten C-Bool, którego znałem, a którego wypromowała Planeta FM.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
10.05.2017 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #11
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Jak dla mnie to właśnie taki C-Bool jest najlepszy.Ludzie to doceniają.(Patrz wczorajsza nagroda w Sopocie).Jest najbardziej rozwijającym się DJ-em na polskim rynku elektro-dance.Drugim jest Gromee.
28.05.2017 11:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #12
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
(28.05.2017 11:02 PM)Horngacher77 napisał(a):  Ludzie to doceniają.(Patrz wczorajsza nagroda w Sopocie)
Sorry, ale to świadczy tylko o jednym - ludzie w Polsce są zbyt podatni na wpływ komercyjnych stacji radiowych. Mamy tylu polskich dj-ów, jak na przykład Tom Swoon czy nieobecny już na rynku duet Wet Fingers, którzy z powodzeniem mogliby dogonić Garrixa, Tiesto i innych. A dlaczego nie? Bo mafia rmf-u woli puszczać Cebule i inne "gwiazdy" tego pokroju, których wszystkie utwory brzmią tak samo nudno. A ludzie nie mają czasu/chęci przekopywać internetu w poszukiwaniu muzyki, która im się podoba i łykają wszystko co podsunie im radio. Puści Cebula, będą słuchać Cebula. Puści Smykiewicza czy inną nudną Lewczuk, będą ich słuchać.
Nie mówię, że kiedyś było inaczej, ale chociażby w ubiegłej dekadzie muzyka "radiowa" była bardziej różnorodna i można było wyłowić coś ciekawego. A teraz? Rzygam już tym nudnym czymś co zwie się muzyką elektroniczną. Pomijam to, że w 75% to plagiaty i nowe wersje staroci.
Nie piszę tego by obrażać kogoś, kto akurat lubi to co zaserwuje mu RMF, ale C-Bool jest (dla mnie) doskonałym przykładem na to, że katowaniem 24/7 jednym utworem można sprawić by "ludzie go docenili".
Uff, jak się rozpisałem Icon_biggrin
28.05.2017 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #13
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Powiedz mi ,a gdzie ludzie nie są podatni na wpływ komercyjnych stacji radiowych i TV.Stare powiedzenie "Reklama dźwignią handlu".
31.05.2017 01:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Ale Wet Fingers byli swego czasu ostro promowani...
Gdzie nie są? Może na Islandii Icon_lol Tam jest spora różnorodność na ich liście singli, choć zestawienie nie jest zbyt długie.
31.05.2017 03:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #15
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
C-Bool jest Ok.
Fajnie że, znalazł się na MyChartsTop 30'.
Super sprawa.
14.06.2017 09:27 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #16
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Gaspard napisał(a):Nie mówię, że kiedyś było inaczej, ale chociażby w ubiegłej dekadzie muzyka "radiowa" była bardziej różnorodna i można było wyłowić coś ciekawego. A teraz? Rzygam już tym nudnym czymś co zwie się muzyką elektroniczną.
Wychodząc z trochę innego kontekstu stylistycznego, wciąż nie mogę się nie zgodzić. Tak było. Teraz radio poszło nie w przeboje i melodie, a w format i to jest tego pokłosiem. Osobistości zostały na youtubie, w radiu nie ma dla nich miejsca. Dlatego tak trudno o prawdziwe i powszechne przeboje, a będzie coraz trudniej. Zastanawiam się, co w ostatnim półroczu było hitem, takim z krwi i kości, globalnym. Jakieś pomysły?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2017 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
No to przecież jasne, że "Shape of You" Eda Sheerana.
21.06.2017 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #18
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Albo też Rag 'n' Bone Man-"Human".
21.06.2017 08:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #19
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
Gaspard napisał(a):Mamy tylu polskich dj-ów, jak na przykład Tom Swoon
Tom Swoon akurat robi sporą karierę w światku EDMowym. W dodatku jest na fali wznoszącej, a dwa dni temu wydał pompujący tech-latino house'owy kawałek, który może na moje ucho może jeszcze bardziej go rozpromować. Na świecie jest zdecydowanie bardziej znany niż Cebularz czy Gromee. Zresztą ten drugi od dawien dawna związany jest z RMFem i ma niemałe wsparcie medialne. Icon_wink

AKT! napisał(a):Zastanawiam się, co w ostatnim półroczu było hitem, takim z krwi i kości, globalnym. Jakieś pomysły?
Przerażające "Despacito" przecież.

http://rateyourmusic.com/~meni
21.06.2017 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #20
RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
meni napisał(a):Przerażające "Despacito" przecież.
aaa tak, tak; pełna zgoda!

sheeran odrobinę może, chociaż ja tego numeru już w tym momencie nie pamiętam; "human" chyba w mniejszym stopniu i chyba bardziej na przełomie lat, ale też odbił się szerokim echem, jest wyrazisty i pewnie będzie się do niego wracać za kilka(naście) lat

meni napisał(a):Gromee. Zresztą ten drugi od dawien dawna związany jest z RMFem i ma niemałe wsparcie medialne. Icon_wink
ja w tym wątku po raz pierwszy zetknąłem się z tą nazwą xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2017 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
film C-BooL - Save The World kacper130700 1 177 01.02.2023 08:00 PM
Ostatni post: kajman
  C-BooL - Somewhere Over The Sea youdah14me 0 128 04.12.2020 05:03 PM
Ostatni post: youdah14me
  C-BooL - Don't Sleep Tonight Szymek79 0 286 10.07.2020 04:34 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości